Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

na ultimie pojawiły się preordery Kingdom Come: Deliverance cena zbliżona do Spellforce 3 (279,90ZŁ - 319,90ZŁ) nie pamiętam po ile była ta edycja na Zachodzie ale coś koło 60-70 EURO tak więc polska cena bez rewelacji

a i jako bonus dodają jakieś gówniane silikonowe etui na telefon z grafiką z gry https://www.etuo.pl/kingdom-come gratis wart niby 99,00 zł ale szczerze w to wątpię bo w tym sklepie silkonowe etui kosztuje 19,90 zł

na amazon.de wystartowały preordery Conan Exiles, cena umiarkowana 70-80 EUR, ciekawe po ile u nas

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic tu nie pisałem, ostatnim razem był to post o tym, że Ubi nie dostarczyło mi przesyłki, obecnie sytuacja wygląda tak, że paczka doszła (i to ta, która zaginęła! o dziwo w praktycznie idealnym stanie), ale po jakiś dwóch miesiącach od premiery gry. Mimo wszystko, sytuacja jest załagodzona, więc wyruszam na dalsze łowy, a mianowicie - szukam Assassin's Creed Origins Gods Edition na XOne. Jakiś czas temu widziałem egzemplarze za 360zł, niestety zniknęły i się zastanawiam czy ktoś z Was nie widział jakiejś dobrej oferty w polskich sklepach wysyłkowych. Nie chciałbym dać więcej niż 400zł za tę edycję, a w akcie desperacji wezmę też wersję PS4, jakby wersji Xboxowej nie dało się nabyć w dobrej kasie. 

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce nagle wymiotło wszystkie egzemplarze ze sklepów co jest trochę dziwne bo np. na amazonie są normalnie dostępne a cena była w sumie zbliżona, zgaduje ze jeszcze pojawią się w Empiku i MM/Saturnie

Hgv7Jw8.png

PS. fajna edycja była w sklepie http://www.jrc.cz/kingdom-come-deliverance/n-104/ ale niestety już wyprzedana, inna sprawa że oni do Polski nie wysyłają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części Dark souls w jednym,fajnym wydaniu na a ps4. Ogółem całe wydanie zawiera:

  • Dark Souls Remastered
  • Dark Souls II Scholar of the First Sin
  • Dark Souls III The Fire Fades Edition
  • Encyklopedię przedmiotów z Dark Souls
  • Encyklopedię przedmiotów z Dark Souls II
  • Encyklopedię przedmiotów z Dark Souls III
  • Zgrabny futerał na płyty
  • Soundtrack z Dark Souls
  • Soundtrack z Dark Souls II
  • Soundtrack z Dark Souls III
  • Figurkę rycerza, która może służyć jako podpórka do książek
  • Specjalne grafiki

Tak więc kompletna edycja pod każdym względem w gustownym futerale. Póki co tylko w Japonii ale może trafi i do nas. Tak czy siak cena to ponad 1500zł. Nawet jak się pojawi i tak trzeba będzie się bardzo spieszyć bo obstawiam moment zejdzie:

 

 

.CqqXbkpg.pngLsH8mukg.jpg5OzFi6lg.jpg

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj jakaś doświadczona osoba w zakupach na play asia i wie jak tam wypadaja opłaty importowe? Jak wybiorę najtańszą wysyłkę  która nie ma wliczonych żadnych opłat to i tak i tak na 100% będę musiał coś dopłacić jak paczka dojdzie tak? Natomiast jak wybiorę tą drugą opcję z wszystkimi opłatami już załączonymi to wtedy po prostu otrzymam paczkę bez żadnych dodatkowych opłat i kwitów-dobrze rozumiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yoszek napisał:

Jest tutaj jakaś doświadczona osoba w zakupach na play asia i wie jak tam wypadaja opłaty importowe? Jak wybiorę najtańszą wysyłkę  która nie ma wliczonych żadnych opłat to i tak i tak na 100% będę musiał coś dopłacić jak paczka dojdzie tak? Natomiast jak wybiorę tą drugą opcję z wszystkimi opłatami już załączonymi to wtedy po prostu otrzymam paczkę bez żadnych dodatkowych opłat i kwitów-dobrze rozumiem?

Chodzi ci o SAL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to jeszcze jakiś normalny uboxing ale zawsze coś 

na empik.com dostępna jeszcze na PC ale za 299,99 zł a za granicą to chyba wszędzie poza amazon.de, wg mnie nie ma się zbytnio co napalać, gra prezentuje się dziwnie https://www.youtube.com/watch?v=yqFgvPI4kJE

serio oni za takie coś wołają prawie 200 EUR, ja wiem ze tam jest season pass ale mogli bardziej się postarać

daję linka jakby ktoś miał na zbyciu te 200 EURO https://store.eu.square-enix.com/eu/product/458444/ 

wygląda że z Far Cry 5 UBISOFT idzie na całość, jeszcze jedna wzbogacona edycja dostępna

581b98720736793.jpg 

FAR CRY 5 X MONDO EDITION (319,90 zł - 359,90 zł) trochę kusi, jest steelbook i winyl 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yoszek napisał:

Nie wiem co to...chodzi mi o to czy jak wybiorę opcję bez z góry płaconego Vatu to i tak i tak jak paczka dojdzie będę musiał uiścić tą opłatę na poczcie lub przy odbiorze +/- co jeszcze?

Zależy od typu wysyłki. Dlatego spytałem o SAL - czyli bez śledzenia wysyłki + olewają ciebie w teorii, jeśli będzie uszkodzona. Zawsze taką wybieram, bo pakują w Japonii i pochodnych chyba najlepiej na świecie i nigdy nic uszkodzone nie miałem. Fakt, czekam na to zwykle 3tyg, ale nic dodatkowo nie płace. A miałem nawet 160$ (w przeliczeniu). Jeśli inna, szybsza itd. Będziesz płacić VAT/Cło, chyba że masz farta - ja chyba nigdy go nie miałem :P

 

WoW, FF XV na PC w wersji pudełkowej nawet będzie. Szok, he he. Pewnie 1 DVD, ale co tam.

https://store.eu.square-enix.com/eu/product/465893/final-fantasy-xv-windows-edition-pc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe ile u nas sztuk będzie. Z Horizonem był niezły cyrk, ktoś tu dawał cynk gdzie jeszcze był, bo była lawina anulowań. teraz by można wśród zainteresowanych zrobić podobną akcję, bo jeśli będzie u nas dostępne, to zapewne znowu bardzo niski nakład. Ja się piszę i sam będę szukał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...