Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

CZARNY PIĄTEK

Jeśłi ktoś nie kupił EK Syberii 3 na PC przez zbyt wysoką cenę a ubogą zawartość to dzisiaj chyba jest dobry moment by ją w końcu kupić. Kosztuje tyle ile powinna w dniu premiery czyli 149 zł z darmową dostawą w sklepie www.euro.com.pl  dodaje link: 

https://www.euro.com.pl/gry-pc/microids-syberia-3-edycja-kolekcjonerska-pc.bhtml?from=ceneo&p=149.00&cr=0&t=20171124-1026

 

 cena do poniedziałku!

Edytowano przez Nikczemnikzlasu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EURO pozamiatało :) ponoć w tej cenie były też edycje konsolowe (zarówno Syberia 3 i South Park) 

ja na EURO zamówiłem sobie też THE DWARVES za 29 zł - fajne wydanie w steelbooku

na morele jak ktoś zbiera pudełka są też w promocji Filary Ziemi (19 zł) i Serial Cleaner (15 zł)  choć może być jeszcze taniej bo np. pudełkowe Flame in The Flood dorwałem za 9 zł na cdp.pl

TMD7VNX.jpg

w sumie czekam na jakieś większe przeceny kolektorki Wolfa 2, kupiłbym na amazon.de bo jest tanio ale gra na 99,99% ocenzurowana

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robart napisał:

na morele jak ktoś zbiera pudełka są też w promocji Filary Ziemi (19 zł)

Wszystko fajnie, pięknie, ale jak się przechodzi na podstronę z grą Filary Ziemi, to cena jest bez promocji. Do koszyka dodaje się też cena bez promocji. :( Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w steelbooku tylko The Dwarves :) 

tanio jeszcze było Urban Empire - Limitowana Edycja na gram.pl za 29 zł ale wydanie mimo nazwy bez rewelacji

w miarę tanio jest też steelbook z gry EVERSPACE brałem na premierę z grą i był w folii

steel z grą Agents of Mayhem też fajnie wygląda i 100 zł mniej !!! niż na premierę 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Graliście w demo? Jak wam się widzi ta gra?

Ale czego? Spellforce?

Ja tam nic nie trafiłem fajnego w piątek czy poniedziałek (znaczy 2 filmy tanio na zavvi w sumie). Postanowiłem za to sprzedawać kolekcjonerki, które mi zostały. Chociaż część (Blizzarda, bo w sumie tylko od nich coś mam). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie czarny piatek/weekend/cyber poniedzialek nie zrobily w tym roku wrazenia. Poprzegladalem kilkanascie stron i stwierdzilem, ze kupowalbym na sile, wiec odpuscilem sobie zakupy. 

Za to zakupiony miesiac temu w Stanach gadzet od kilku dni jest juz w Polsce. Dzis jade do urzedu celnego w Wawie negocjowac jego wydanie. Okazalo sie, ze poniewaz jego wartosc jest wyzsza niz obowiazujacy limit, to bez wypelnienia dodatkowej deklaracji celnej i jakiegos tam formularza sie nie obejdzie. Mam nadzieje, ze uda sie dzis wszystko zalatwic, bo jutro nie mam jak tam podjechac, a w poniedzialek wylot do domu i tez czasu juz na to nie bedzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NWWStation napisał:

Chociaż część (Blizzarda, bo w sumie tylko od nich coś mam). 

Jeśli to dodatki do Sc2 i Diablo 3 to nic nie warte. Dostaniesz po 30-50 zł. WoW jeśli pierwsze 3 to osiągają jakąś wartość. Ogólnie to szkoda zachodu, bo sporo tego natłukli. 

Tak chodziło mi o Spellforce 3

Godzinę temu, Tesu napisał:

Dzis jade do urzedu celnego w Wawie negocjowac jego wydanie

Nie musiałbyś nigdzie jeździć gdybyś dogadał wysłanie statkiem, jak już to kiedyś pisałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SystemShockPl napisał:

Jeśli to dodatki do Sc2 i Diablo 3 to nic nie warte. Dostaniesz po 30-50 zł. WoW jeśli pierwsze 3 to osiągają jakąś wartość. Ogólnie to szkoda zachodu, bo sporo tego natłukli. 

Tak chodziło mi o Spellforce 3

Nie musiałbyś nigdzie jeździć gdybyś dogadał wysłanie statkiem, jak już to kiedyś pisałem. 

Leży i się kurzy, to na co mi to? Tylko miejsce zajmuje (+ na razie Warcraft 3 kolekcjonerka + dodatek + pewnie Overwatch... ale na WoW też pewnie przyjdzie czas). Wiadomo, po 30zł sprzedawać nie będę. Może się źle wyraziłem... Spróbuję sprzedać po prostu ;) . Jeśli ktoś się skusi, dla mnie spoko. Nie mam już musu trzymania tego po prostu. Statkiem nie polecam. Dwa razy brałem i raz nie dotarło, a za drugim razem i tak płaciłem... Jedynie ten cały SAL z Japonii na muzyce nigdy nic nie dopłacałem   :P

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Chyba nie rejestrowanym to możesz nie polecać. Rejestrowanym zamawiałem przez Doma już ze 20 razy. Doszły mi ogromne paki i nic nie płaciłem. 

A ja zawsze płace, jak jest więcej niż 65$. A rejestrowane to czasem nawet mniej (raz przy 40 płaciłem z przesyłką). Wszystko zależy do jakiego okręgu się należy, kto to przechwyci.  Znajomy w innym miejscu Polski kupuje i chyba nigdy nic nie płacił, a brał po 120$ i więcej chyba nawet. Czasem się z nim dogaduje, bo ja mam jakąś maskarę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wizyta w urzedzie celnym zakonczyla sie remisem. Oni nie wydali mi przesylki, a ja im nie zaplacilem cla. :P Problemem okazalo sie byc to, ze jak wyjasnil mi celnik okreslenie "przedmiot kolekcjonerski" wedlug polskiego prawa dotyczy tylko przedmiotow o istotnym znaczeniu historycznym lub kulturowym, np. colta z okresu wojny secesyjnej, a to co ja kupilem sie nie kwalifikuje, wiec formularze z opisem zawartosci musze wypelnic od nowa i obloza mnie wyzszym clem. Koniec koncow musialem isc do agencji celnej i dac jej upowaznienie do zalatwienia z urzedem wszystkich formalnosci w moim imieniu. Oznacza to tyle, ze podczas tego pobytu w Polsce nie dane mi bedzie wlasnorecznie otworzyc przesylki, ale tez ze zostanie ona dostarczona do rodziny pod moja nieobecnosc i juz nie bede musial sie sam szarpac z tymi biurokratami z urzedu celnego. Czy wspominalem juz, ze musialem m.in. napisac osobna deklaracje, iz w paczce nie znajduje sie jakakolwiek ilosc alkoholu etylowego?

@SystemShockPl

Z tym statkiem to nie jestem taki pewny, czy przesylka ominelaby urzad celny. Jak mi powiedziano kazda przesylka o wartosci przekraczajacej €1000 musi miec zlozona deklaracje celna, a do mojej sie przyczepili nawet pomimo tego, ze sprzedawca z USA w dokumentach podal jako jej wartosc €150. Moze dlatego, ze pudlo duze i wazy kilkanascie kilogramow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tesu napisał:

Z tym statkiem to nie jestem taki pewny, czy przesylka ominelaby urzad celny. Jak mi powiedziano kazda przesylka o wartosci przekraczajacej €1000 musi miec zlozona deklaracje celna, a do mojej sie przyczepili nawet pomimo tego, ze sprzedawca z USA w dokumentach podal jako jej wartosc €150. Moze dlatego, ze pudlo duze i wazy kilkanascie kilogramow...

A VAT? z USA od 50 Euro jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tesu napisał:

Jak mi powiedziano kazda przesylka o wartosci przekraczajacej €1000 musi miec zlozona deklaracje celna, a do mojej sie przyczepili nawet pomimo tego, ze sprzedawca z USA w dokumentach podal jako jej wartosc €150. Moze dlatego, ze pudlo duze i wazy kilkanascie kilogramow...

Wysłałem Oppo 203, 50 steelbook, ok 20 boxów w ostatniej pace i grosza nie zapłaciłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze miales szczescie? Znajomy dwukrotnie zamawial drogie obiektywy ze Stanow statkiem i dwukrotnie clo importowe musial placic. 

Jak juz agencja celna wszystko zalatwi, to bede wiedzial dokladnie ile wyniosa wszystkie dodatkowe oplaty. Zakladam, ze z poltora tysiaca zlotych bede musial dolozyc, ale w tej chwili chce juz tylko tego, zeby miec z ta cala biurokracja swiety spokoj i cieszyc sie zakupem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tesu napisał:

To moze miales szczescie? Znajomy dwukrotnie zamawial drogie obiektywy ze Stanow statkiem i dwukrotnie clo importowe musial placic.

10-15 razy z rzędu? Jak coś znajomi wysyłają to poproś o wyciągnięcie rachunków, otwarcie przedmiotu jeśli sam masz to i tak zrobić. Tak by to coś dużego wyglądało na otwarte , a nie nówkę. Coś co i tak będę używał proszę o otworzenie i nic nie zabuliłem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SystemShockPl napisał:

10-15 razy z rzędu? Jak coś znajomi wysyłają to poproś o wyciągnięcie rachunków, otwarcie przedmiotu jeśli sam masz to i tak zrobić. Tak by to coś dużego wyglądało na otwarte , a nie nówkę. Coś co i tak będę używał proszę o otworzenie i nic nie zabuliłem 

Ale mu znajomy tego nie wysyłał chyba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemShockPl

Akurat w tym przypadku nadawca nie byl zadny znajomy, a i sam przedmiot wolalem dostac nienaruszony. Z mysla o jego zakupie nosilem sie od dobrych kilku lat, co wiecej dla mnie to nie kolejna kolekcjonerka, ale niemalze artefakt dopelniajacy kolekcje gier i z tego powodu nie chcialem, zeby nie byl oryginalny czy wygladal chocby odrobine gorzej niz nowka. Kase przelalem juz agencji celnej, dostalem od nich potwierdzenie, ze jak tylko urzad celny skonczy odprawe, to przesylka zostanie dostarczona poczta, najprawdopodobniej jakos w polowie przyszlego tygodnia. Pozostaje tylko poprosic tescia o zrobienie i przeslanie mi zdjecia jej zawartosci, jak juz paczka dotrze na miejsce. Jesli wszystko zakonczy sie pomyslnie, to bede musial sie ponownie odezwac do sprzedawcy z USA, bo wsrod sprzedawanych przez niego przedmiotow widzialem jeszcze z dwa czy trzy, ktorych chetnie stalbym sie wlascicielem. A ze ich cena jest sporo nizsza od tego obecnego, to i polscy celnicy nie powinni juz mi sprawiac problemow. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...