Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

SystemShockPl piszesz serio czy się zgrywasz ?

Cytuj

The SpellForce 3 Collector’s Edition is limited to 5000 units and contains the game, an exclusive artbook, the game’s official soundtrack, a Godstone amulet and an 8-inch figurine of Sentenza Noria, a seasoned commander and spymaster of the Royal Army that acts as the mentor for the player.

http://spellforce.com/order-here/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijam tu się trochę pożalić tym razem. Mianowicie, pierwszy raz (a jest to moje 5-6 zamówienie na zawartość fizyczną u nich) UbiShop mnie rozczarował po całości. Podczas gdy kilku moich znajomych napisało mi jeszcze w środę, że ich egzemplarz ACO Dawn of the Creed jest już u nich, ja po prostu siedziałem i liczyłem, że dojdzie w czwartek, może w piątek, przecież musi dojść na premierę najpóźniej. No niestety, chyba pierwszy raz od dawna jestem taki wkurzony, bo nie dość, że pisałem do supportu Ubi czy złotówki wrócą i uzyskałem odpowiedź w stylu 'na razie nie ma takich planów' tylko po to, żeby 2 dni po złożeniu mojego zamówienia zobaczyć że wróciły, a kiedy chciałem odwołać zamówienie, żeby zamówić taniej jak wróciły złotówki, to się dowiedziałem, że zamówienia są już spakowane i dlatego nie można ich odwołać (ocb?!). Sprawę zaginięcia przesyłki zgłosiłem jeszcze w czwartek, podobno badają problem, co nie zmienia faktu, że nawet nie próbują wyjść z tego obronną ręką. Kiedy spóźniało się zamówienie na Dedseca WD2 to każdy kto zamówił dostał kod do gry, żeby móc pobrać grę i pograć na premierę, a dodam w zasadzie, że paczka mi np. wtedy dotarła na premierę, po prostu Ubi założyło, że dojść na parę dni przed premierą (bodajże 2, tak jak teraz większości doszło Dawn of the Creed). Wkurza mnie ta sytuacja, bo ACO to dla mnie najważniejsza growa premiera tego roku, a ktoś gdzieś zawinił przez co nie mogę się cieszyć moim egzemplarzem gry. :( Podejrzewam, że całość się wyjaśni w przeciągu tygodnia, ale niesmak pozostaje, nieporadność supportu też jest irytująca, szczególnie że jeszcze 2-3 lata jak zgłaszałem jakiś problem z zamówieniem to odpowiedzi były bardzo szybkie i odpisywali nawet w weekendy, a teraz jest totalna cisza, nawet nie wklejają odpowiedzi, że problem jest cały czas badany i że proszą o zachowanie spokoju. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support Ubi jest kiepskie, miałem przygodę z nimi. Zamówiłem EK For Honor była na stanie a nigdy jej nie dostałem, zwlekali z oddaniem kasy sporo czasu po czym dostałem mniej niż w chwili zapłaty.. Dziwne to było pomimo tego że mają stan magazynowy na stronie wiec nie powinno być nie porozumień, niestety support odpisywał raz na tydzień i ciągle to samo że badają sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że zwracałem swego czasu 'limitkę' Watch_Dogs u nich, bo zamówiłem edycję steelbook, która miała mieć ten steelbook srebrny, a ostatecznie edycja dochodziła z takim samym jak w DedSec Edition. Całość poszła bardzo sprawnie, a ostatnio wiele razy kontaktowałem się z nimi w sprawach problemów z grami i wiele razy uzyskałem jakąś pomoc lub przynajmniej chęć pomocy (spora część wiadomości była autorska, a nie typową pastą). Dlatego też jestem zaskoczony co się u nich wydarzyło teraz, że są tak niemrawi.

 

A kasy pewnie dostałeś mniej, bo zamawiałeś w euro i bank Ci przeliczył tak a nie inaczej. Do nich dotarła kwota w euro i tę samą kwotę Ci zwrócili.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2017 o 12:53, kiniek78 napisał:

Poszukuje takich edycji w różnych miejscach. Czasami trafi się coś na allegro, częściej na ebay, a najwięcej takich przedmiotów kupiłem na zagranicznym forum dla kolekcjonerów.

A jakim forum konkretnie? Chętnie się temu przyjrzę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też ciekawią te nowe ceny kolekcjonerek ale w tym przypadku akurat się tak nie napalajcie bo wystarczy przejrzeć zagraniczne sklepy i to jest normalna cena, CDPLUS nie robi Polakom żadnej łaski

wcześniej pisałem o Spellforce 3 bo cena tego wydania na Zachodzie jest dużo wyższa bo ponad 100 EUR  i zdziwiło mnie że w Polsce sprzedają ją za połowę ceny

Cx15H1G.jpg 

PS. ja jakiś czas temu trochę dla jaj zamówiłem tą edycję na amazon.de bo była zniżka :), w sumie myślałem że to będzie wydanie wzbogacone o dodatki cyfrowe (nie było jeszcze grafiki) a tu proszę jest figurka, steelbook i inne pierdoły 

tylko w ramach ciekawostki prezentacja tematycznego zestawu z CODa od PrimaGames tu można kupić

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że kupiłem tylko część pierwszą :) pomijając już absurdalnie wysoką cenę za te steelbooki - Wiedźmin 3 GOTY był niedawno za 54 zł w cdp.pl to jeszcze chcą naciągnąc fanów na kolejny zakup

Podwójna wiedźmińska premiera w sklepach! Do sprzedaży trafiają dwa specjalne wydania przygód Wiedźmina związane z 10. urodzinami serii. Pierwsze to Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (PC, PS4, Xbox One) w wersji z rocznicowym steelbookiem. Drugie zaś to zestaw wszystkich trzech części przygód Geralta – każda ze steelbookiem (PC).

niż cenowy na Spellforce 3 - 249,99 zł na empik.com 

ale i tak daleko do przecen na game.co.uk  - kolektorkę WOLFa 2 można było dostać za 39,99 GBP

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, robart said:

pseudo kolekcjonerkę gry Seven widziałem tylko na base.com, niestety nie ma już jej w sklepie - albo się wyprzedała albo została wycofana przez wydawcę

fdef67660590723.jpg 

zgaduję że w Polsce na premierę będzie tylko edycja D1 czyli gra plus cyfrowy soundtrack, artbook i solucja 

Gwarantuję ci że edycja limitowana pudelkowa będzie. Z artbookiem, mapą oraz poradnikiem. Niepokoi mnie brak preorderu dlatego bo martwię się że nie dla wszystkich jej starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest oficjalna zapowiedź Seven od CENEGI, ciekawe gdzie to rzucą i za ile

23736089_101553817597wvzh3.jpg

Od 1 grudnia będziecie mogli zdobyć grę Seven: The Days Long Gone w dwóch edycjach – podstawowej oraz limitowanej. Tytuł na PC z polskimi napisami.
W skład edycji limitowanej wchodzi:
• Opakowanie z podwójną klapką
• Płyta z grą
• Drukowany 120-stronicowy poradnik
• Drukowany 48-stronicowy artbook
• Płyta z soundtrackiem (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Drukowana mapa wyspy Peh


Edycja limitowana będzie dostępna do wyczerpania zapasów w cenie edycji podstawowej.
W skład edycji podstawowej wchodzi:
• Płyta z grą
• 120-stronicowy poradnik*
• 48-stronicowy artbook*
• Soundtrack* z gry (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Mapa wyspy Peh*
* Element dostępny w wersji cyfrowej.

 

 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 21.11.2017 at 7:35 PM, robart said:

jest oficjalna zapowiedź Seven od CENEGI, ciekawe gdzie to rzucą i za ile

23736089_101553817597wvzh3.jpg

Od 1 grudnia będziecie mogli zdobyć grę Seven: The Days Long Gone w dwóch edycjach – podstawowej oraz limitowanej. Tytuł na PC z polskimi napisami.
W skład edycji limitowanej wchodzi:
• Opakowanie z podwójną klapką
• Płyta z grą
• Drukowany 120-stronicowy poradnik
• Drukowany 48-stronicowy artbook
• Płyta z soundtrackiem (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Drukowana mapa wyspy Peh


Edycja limitowana będzie dostępna do wyczerpania zapasów w cenie edycji podstawowej.
W skład edycji podstawowej wchodzi:
• Płyta z grą
• 120-stronicowy poradnik*
• 48-stronicowy artbook*
• Soundtrack* z gry (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Mapa wyspy Peh*
* Element dostępny w wersji cyfrowej.

 

 

https://muve.pl/sklep/pc/akcja/seven-the-days-long-gone-edycja-limitowana-pc-pl-bonus,391431
To wygląda tak jakby innej pudełkowej edycji nie było, tylko limitowana. Rozbawiła mnie niezmiernie strategia wydawcy. Mam nadzieję, że reszta branży przejmie ten trend. Boli mnie tylko semantyka, bo "limitowane" i "kolekcjonerskie" są  luźnymi synonimami.

edycja podstawowa- cyfrowa

edycja kolekcjonerka- cyfrowa z cyfrowymi bonusami

edycja limitowana- fizyczna kolekcjonerka

Zamówione :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...