Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Jestem załamany tongue_prosty.gif W zasadzie to było mi obojętne co będzie w tej kolekcjonerce, ale liczyłem i wierzyłem że znajdzie się w niej ten fajny steelbook. Co prawda ta książka, voucher na bilet i ta maskotka na plus. Płacić stówę za to ? Muszę się solidnie zastanowić.

Cytat z newsa na głównej stronie cdaction

"Po raz kolejny Techland pokazał, że potrafi zadbać o polskich graczy. Firma zaprezentowała edycję kolekcjonerską Dead Island Riptide, która dostępna będzie tylko i wyłącznie w naszym kraju. Na jej tle wydania specjalne przygotowane na rynki zachodnie prezentują się miernie. I to bardzo."

Chyba się nie znamy na rzeczy confused_prosty.gif

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Polacy zostali potraktowani jak zbieracze taniej "chińszczyzny z bazarku", ehh. Słaba edycja, niestety. Żadnego steelbook'a, który jest naprawdę ładny. WIELKA szkoda, że anglicy i amerykańce dostali lepsze edycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ultimie asasynowy Buccaneer na konsole wyszedł mi za 318 zł z przesyłką. Zaklepane, w oczekiwaniu na Black Chest Empik Edition - no chyba, że nie ma na co czekać. Będę brał, co jest.

Wygrałem właśnie licytację z Black Ops 2 Hardened Edition. Walka była ostra, aż 0 chętnych (nie licząc mnie, oczywista). Zabulić muszę równą stówkę i choć nie jest to aż tak złoty deal jak ten wykręcony całkiem niedawno przez Orchi'ego, i tak jestem rad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem co myśleć o kolekcjonerce DI: Riptide. W odniesieniu do zagranicznych edycji jest słaba, ale w odniesieniu do kolekcjonerki podstawki jest spora poprawa. Gra kosztuje 80zł, książka ~40zł, bilet do kina ~20zł, koszulka ~30zł więc za ok. 30 zł dostajemy kilka gadżecików. Najbardziej jestem ciekaw ich wykonania - czy będzie to chiński, śmierdzący plastik (taki, jaki był w Dead Island) czy coś lepszego. Gdybym miał pieniądzę, brałbym w ciemno (boję się, że potem będzie unikatem jak podstawka) ale muszę pomyśleć co i jak. A szczególnie ciekaw jestem tego pluszaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypatrzałem się szczegółowo każdemu elementowi z EK i szczerze mam wielkie wątpliwości. Więszość na podglądzie wygląda z plastiku, a nie z metalu. Dodatkow zastanawia mnie fakt rzeczywistego wykonania pluszaka, ponieważ na podglądzie pokazany jest render z gry - oczywiście odpowiednio poprawiony. Z praktycznego puntu widzenia wszelkie deformacje różniące od tej na podglądzie spowodują że ta EK, będzie postrzegana bardzo budżetowo(Już EK snipera 2 jest o niebo leprza, lecz i tak niszkim kosztem wykonana - nadal mnie boli ta "książeczka" opowiadająca o sniperach). Przy pozostałych elementach, widze powtórkę z rozrywki(Chinski bazar). Póki Techland oszczędza na przygotowaniu EK puty nie zmienie zdania,że CD Project robi najleprze EK w Polsce i na świecie. Poczynając od starszych wydań kończąc na Wiedzminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dead Island: Riptide - Edycja Kolekcjonerska, tylko jedna rzecz mi nie pasuje - dlaczego na Gram.pl wersja pecetowa jest już niedostępna? Konsolowe można zamówić bez problemu. Czy został już "zaklepany" cały nakład przeznaczony na komputery PC?

P.S. Ale zawsze jest jeszcze Empik.com :trollface: ...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale ludzie są bardzo zadowoleni z tej EK, tylko forumowicze stąd są niezadowoleni. Chyba coś z nami nie tak biggrin_prosty.gif Inni po prostu lubią wąchać chińskie badziewia smile_prosty.gif

Edit:

Mam pytanie odnośnie EK Hitmana z zavii. Czy figurka ma możliwość rozczepienia kończyn? Bo moja figurka przyszła rozłożona na wszystkie części. Da się to złożyć? Jak reklamacje w zavii wygadają?

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że poprosty mierzymy wyżej i mamy dłuższy staż w kolekcjonowaniu, a co co za tym idzie mamy większe pojęcie o wykonaniu innych ek z poprzednich lat, i za ile realnie jest warta. Tutaj widać zwykłe gadżeciki które przy odrobinie funduszy mozna sobie sprawić samemu. Ja zawsze oczekuje czegoś co jest na tyle pomysłowe, unikalne, w dobrym smaku i związane z daną grą aby póżniej nie mieć wątpliwości nad zakupem. Ciesze się żę udało się specjalistom od komunikacji z fanami ją zaprezentować, lecz szkoda że tak budżetowo.

Steellbook, porządny artbook związany z procesem tworzenia bądz poradnik, plakat na płótnie lub innym materiale, figurka, porządnie wykonany brelok(coś jak z EK Wiedźmina), pocztówki z wyspy oraz wyjątkowe pudło zbiorcze. Było by drożej, ale typowo kolekcjonersko (choć napewno mało prawdopodobne by coś się zmieniło), a i człowiek bardzieł byłby zadowolony.

Nie mówie że jest źle, jest postęp ale jaki? Zwerifikujemy to za miesiąc i czy moje obawy odnośnie wykonania będą słuszne.

@ Dla niezdecydowanych i spóźnialskich: Znalazłem aukcje na której jest DI Riptide EK, ja na szczęście wczoraj zamówiłem na gram.pl - godzine przed całkowitym wykupieniem całego nakładu pokerface.png .

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W sklepie 3kropki.pl mają za bodajże 50zł . http://www.3kropki.p...xus_edition.php

W empiku AC 4 BLACK FLAG EDYCJA BUCCANNER za 212zł od razu zamawiamy smile_prosty.gif

http://www.empik.com...01,multimedia-p

Ja zamawiam może później odwołam .

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DjAndzia,doszła do Ciebie w kawałkach?Moja,jak już pisałem,miała urwana rękę ale udało mi się dokleić i wygląda jak nowa.Ona ogólnie z tego co wiem to się nie składa i rozkłada,od razu powinna być w całości.Musiała Ci się rozpaść.Ogólnie błąd że ona jest luzem w opakowaniu,a nie jak zwykle dają druciki albo specjalny wytłoczony plastik w kształcie figurki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cała rozwalona sad_prosty.gif Wszystkie części odpadły. A czy ktoś reklamował w zavii coś kiedykolwiek? Jestem wściekła, była radość, a po otwarciu wielkie $%@#!. Jak pech to pech ;/ Najlepsze to że zamawiam z kimś, i jedna cała przyszła a druga cała w kawałkach. I tak tu się teraz podzielić ;/ Można byłoby skleić, ale figurka pzrez to że latała elementy są porysowane, a głowa czarna w niektórych miejscach.

http://img35.imagesh.../dscf6417xi.jpg

http://img542.images...8/dscf6415h.jpg

http://img831.images...42/dscf6410.jpg

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam może później odwołam .

A potem będziesz handlował na allegro. trollface.gif

BTW. Oczywiście Empik jak zwykle konkurencyjny. Sklep od 2010 roku robi na mnie coraz większe wrażenie. Zaczęli opatulać porządnie przesyłki, kartony są mocne, podwójne. Czego chcieć więcej? ; >

@AtanazY: Żartowałem przecież. :D

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to kraven też w pudełku miał jedną rękę luzem, ale powiedział, że wkłada się ją do specjalnego otworu, więc wygląda na to, że ręce można odczepiać.

Jak miałem rękę urwaną to też na początku myślałem ze w ten otwór się dopasuje ale nie dało rady.Ewidentnie widać było że tak być nie powinno.Andzia.przykro mi ale moim zdaniem figurka jest totalnie połamana i musiała byś to sklejać.Co do reklamacji to nie mam pojęcia,pierwszy zakup u nich z mojej strony i chyba ostatni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...