Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@up

To pytanie powinno zostać bez odpowiedzi trollface.gif

Fakt gra jest strasznym crapem, ale ta figurka zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Aktualna cena już jest atrakcyjna, tym bardziej że samą grę mam zamiar odsprzedać, ale faktycznie należy się chyba jeszcze wstrzymać. Wątpię jednak, że cena spadnie do tych 50 zł, choć kto wie, zależy to pewnie od tego jak dużo ludzi rzuci się na tą kolekcjonerkę za obecną cenę.

@Hellspawn

Gearsy 3 dni przed premierą !!?? Chyba się pogniewamy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, prawdopodobnie do mnie dziś też dotrą te Gearsy cat2.png

Btw

Z ciekawości posprawdzałem sobie ceny kolekcjonerek Splinter Cella za granicą i jestem w szoku. U nas co prawda nie ma edycji Ultimatum na konsole, ale ta wyceniona została na 60 funtów (40/PC). Natomiast Edycje z figurką na 80/100 Euro. Cieszą tak niskie ceny w naszym kraju. Oby każdy wydawca brał przykład z Ubisoftu, bo to kolejna już po AC3:Freedom Edition świetna cena kolekcjonerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie kusząca oferta, na amazonie stoi po 30 funtów wiec zawsze to te ~40 zł do przodu

http://allegro.pl/al...3113786178.html

z drugiej strony nie wiadomo ile tego zalega na całym świecie w magazynach

a tu link do steelbooków z Sim City

http://allegro.pl/si....html?source=oo

jeden kolo widzę zakupił 15 sztuk, pewno ma dużo graczy w rodzinie a święta tuż, tuż

PS.


Witam serdecznie,
dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie
informuję, że do gry nie jest dodawany season pass.

Pozdrawiam serdecznie
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta
Centrum Wsparcia Klienta
empik.com, empikfoto.pl, smyk.com

to odnośnie Bioshock Infinite z empika, wg mnie obsługa się nie zna bo jeśli faktycznie nie dają season passa to współczuję wszystkim kupującym

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzisiaj dotarła paczka z najnowszym Hitmanem z zavvi. Paczka przyszła kurierem GLS, a wysyłka była darmowa. Pudełko z zawartością było zabezpieczone specjalnymi balonami z powietrzem. Przy okazji dostałem też dzisiaj gadżety z kompanii graczy. Steelbook z FF XII-2 bardzo ładnie wygląda. Za to pewien minus muszę dać za EK Age of Conan z wirtusa, która wczoraj doszła. W jednym z boków pudełka jest małe wgniecenie, a w środku wszystko było od jakiegoś dziwnego piasku. Teraz czekam tylko na steela z SimCity i premierę Bioshocka Infinite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie także dotarła EK Conana z wirtusa.W środku również było wszystko jakby od piasku,pudełko jest strasznie pogniecione i podarte na kilka cm w kilku miejscach.Dodatkowo coś musiało na niej leżeć bo jest mocno zgniecione.Na tyle mocno że artbook jest w kształcie łuku i nie da się go już naprostować.Tragedia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Również zamówiłam Ek Conana ale jeszcze nie doszła, zapewne znając moje szczęście będzie również zepsute. Zapewne będziecie reklamować towar? Na allegro również był wystawione i żadnej informacji o uszkodzeniach nie było.

Tak samo było z Kolekcją Wszech Czasów Heroes, którą zakupiłam i cała uszkodzona była, po długich rozmowach w końcu udało się uzyskać zwrot i odesłałam towar.

Dzięki Sergeron za info odnośnie Hitmana, teraz wiem że mogę zamawiać bez obaw :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to smutne, ze zamawiajac kolekcjonerki w polskich sklepach zdarza sie dostac uszkodzony, obity egzemplarz, co dla fana gry i kolekcjonera jednoczesnie jest bardzo niemilym doswiadczeniem. Pytanie tylko, czy to w magazynie sklepu ludziom wisi to jak skladuja towar, czy wine ponosi kiepskie zabezpieczenie przesylki, czy tez to kurier rzuca paczkami jakby to byly worki kartofli. Nie jest fajnie wydac sporo kasy na kolekcjonerke i dostac pozniej powgniatany, naddarty egzemplarz. To samo z polskim Urzedem Celnym, ktory potrafi rozbebeszyc fabrycznie zafoliowane wydanie kolekcjonerskie w poszukiwaniu nielegalnej kontrabandy. Szkoda, ze dla wielu osob nie bedacych w temacie kolekcjonerka to zwykle pudlo, ktore i tak sie wyrzuca, a stan zawartosci nie robi im roznicy... Moze za jakis czas to sie w Polsce zmieni i bedzie tak jak na zachodzie, gdzie zamowione kolekcjonerki sa odpowiednio zabezpieczane spora iloscia folii babelkowej oraz twardym kartonem, tak ze niechlujstwo kuriera raczej nic im nie zrobi. Takze celnicy sa o niebo ostrozniejsi niz ci w Polsce - widzialem do tej pory trzy przesylki, ktore poddano kontroli celnej w UK lub Irlandii i o ile kartonowe pudlo bylo rozciete, to zrobiono to delikatnie, a zafoliowanej kolekcjonerki nikt nie rozbebeszal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tesu - jednak pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Zdaję sobie sprawę, że my Polacy lubimy krytykować wszystko co polskie, a to co zagraniczne wychwalać. Prawda jednak zawsze leży po środku, więc nie generalizuj.

Ostatnio wysłana przez mnie przesyłka na Filipiny leżała w UC jakieś 2 miesiące. Nie wiem, w jakim stanie opuściła urząd, ale bardzo się o to obawiam. Kilka moich przesyłek dotarło do adresatów totalnie zmasakrowanych (oczywiście przez tamtejszych celników) - dotyczy to głównie krajów azjatyckich, czasem Australii. Taka praca. Gdybyś zdawał sobie sprawę jak sprytni potrafią być przemytnicy, nie dziwiłbyś się, że paczki są otwierana. Wiadomo, że czasami w tych otwarciach jest nutka złośliwości, ale nie zgodzę się, że monopol na nią mają tylko polscy celnicy.

Co zaś się tyczy spedycji - w regulaminie każdego przewoźnika jest punkt, który mówi, że przesyłka ma być zapakowana tak, aby "przeżyła| upadek z 60 cm - chodzi tutaj o automatyczną linię sortującą paczki. I teraz wyobraź sobie kolekcjonerkę Wiedźmina spadającą z 60 cm. Jakby ona nie była zapakowana, jest duża szansa, że wypełnienie z tworzywa sztucznego popęka pod ciężarem choćby gipsowego popiersia. I to jest jedna strona medalu - a druga - producent zupełnie nie przejmuje się tym, że taka kolekcjonerka idzie dalej w świat. O ile na paletach nic im nie grozi, o tyle pojedynczo są narażone na zniszczenie. I uważam, że nie ma tu niestety złotego środka.

W piątek przyszła do mnie przesyłka z amazona. Niby zapakowana solidnie, ale karton był podziurawiony. Fakt, że w środku wszystko było ok. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby tak duży sklep pakował inaczej niż standardowo karton i woreczki z powietrzem. A nie zawsze to wystarczy. Taka jest niestety smutna prawda dotycząca wysyłki kolekcjonerek.

Ale co tam świat - nawet w Polsce czasem zdarzy się ktoś, kto nie potrafi zabezpieczyć zwykłego steelbooka :-(

Edytowano przez finiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kizami - tak, cały ten pakiecik razem z kodem do xbox live jest zafoliowany i włożony do steelbooka. Pocztówki są całkiem spoko, jedna z artem ze steelbooka i dwa bardziej 'dynamiczne'. Episode I to baaaardzo cieniutkie coś, grubością przypomina instrukcję, i to z tych cieńszych raczej - jak jest z treścią jeszcze nie wiem, nie czytałam, chociaż na dzieło klasy Tolkiena raczej nie ma co liczyć ;)

Ech, ja to zawsze pechowa jestem, jak nie ułamane pudełko samej XIII-2, to powgniatany steelbook...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wysyłka jest za darmo, chyba że chcesz mieć tracking, bo wtedy kosztuje 8 funtów, ale ja zamówiłem Hitmana, czyli rzecz, której nie da się przesłać listem i dostałem mail z trackingiem, mimo że była za darmo, a przesyłka doszła w tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...