Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@kamiladam

Wielkie dzięki za wyjaśnienie nieścisłości, pozostaje mi przyznać się do niewiedzy choć nie miałem zielonego pojęcia o tym że wyszła jeszcze kolejna wersja Battle Chest z World of Warcraft. Wygląda na to iż zawiera ona Beginner's Guide, wnioskując z aukcji na ebay. Z jednej strony - oznacza to tyle że muszę sprawić sobie kolejne pudełko, z drugiej jednak mam obie wersje niedostępne już w normalnej sprzedaży dealwithit.gif

@MajkelAMG

Miło że podrzucasz fotki Songbirda, edycja faktycznie zacna (choć wciąż 5 stówek za edycję PC to nieco za dużo), świetnie prezentuje się okładka którą będzie można zaaplikować do premierowej edycji. To + steelbook = mniam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie drogo, drogo a potem jak pojawi się napis niedostępny będzie żal i zgrzytanie zębami

inna sprawa ze w Polsce mogli by dać cenę 400-450 zł i wiele by nie stracili

poza tym w oficjalnym sklepie znowu można zamawiać więc kto wie jak będzie kształtować się cena po premierze, wróżenie z fusów

https://store.irrationalgames.com/Category.aspx?c=BioshockInfinite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy porównać figurki Alduina i Songbirda. Ta pierwsza była w kolekcjonerce za 350 zł (a sama gra na grubo ponad 100 godzin), z wielkoformatowym artbookiem z prawdziwego zdarzenia i paroma innymi bajerami. A w przypadku Bioshocka za 500 zł dostajemy głównie mniejszą figurkę, breloczek, mini-artbook i jakieś wirtualne gadżety (tego plastikowego pionka nawet nie liczę, bo to kpina). 350 zł to byłby max, jaki mógłbym wydać na tą edycję, a i to i tak sporo. Zgrzytał zębami bynajmniej nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrzytać zębami również nie zamierzam. Figurka jest piękna, ale dla samej figurki bulić tyle pienążków ? Na prawdę reszta elementów jest czy jakościowo czy "merytorycznie" najzwyczajniej słaba ? Arty w artbooku bardzo ładne i tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu, że pełno formatowy artbook z amazonu za 20 funtów będzie wart swojej ceny i już nie mogę się doczekać chwili kiedy wpadnie on w moje rączki. Tak jak słusznie prawi lobo, trzeba polować na samą figurkę ( ofc mam na myśli songbirda ) bo to niebieskie ustrojstwo nie powinno się w ogóle kwalifikować do zawartości kolekcjonerskiej. Chyba lepszą figurkę ulepiłbym z ciastoliny trollface.gif

@Down

Co z tego, że jest to element gry planszowej ? Jako element tak drogiej edycji kolekcjonerskiej figurka ta powinna być wykonana chociażby schludnie. Małe, niedbale odlane z plastiku "coś" jakoś mi na schludne nie wygląda, tym bardziej na ładne. Zapewne za planszówkę będą wołać krocie, tym bardziej dziwi tak żenujący sposób wykonania. Nawet na tym ładnie zapowiadającym się breloku zaoszczędzili jak się tylko dało. Aż się prosi aby był on wykonany z metalu, ale po co.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum gram.pl ukazała się wypowiedź odnośnie kolekcjonerki Riptide'a. Ma ona zostać pokazana w tym tygodniu i ponoć ma być "ekstra". Jak będzie sami zweryfikujemy.

http://www.gram.pl/news/2013/03/21/mysleli-ze-uciekli-i-sa-bezpieczni-mylili-sie-dead-island-riptide.shtml

@Wuwu, Happy trollface.gif ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, bardzo happy :trollface: .

Edycja z tak zwanym kadłubkiem była po prostu niesmaczna i dobrze, że coś się zmieni w tej kwestii. Oby tylko nie przesadzili w drugą stronę i nie dali błękitnego kucyka z napisem "Dead Island: Riptide" na boku, który po wciśnięciu nosa mówiłby: "Braaainnnsss..." .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing edycji premium Bioshocka (po niemiecku) - wygląda że pudełko na brelok było zbyt kosztowne wiec w tej edycji jest on w folii smile_prosty.gif

150 zł za mini artbook, plastikowy pionek, kilka litografii i plastikowy breloczek to świetny deal, nieprawdaż? trollface.gif Żałuję, że nakład tak szybko się wyczerpał. wink_prosty.gif

Na szczęście na osłodę pozostaje mi pełnoprawny wielkoformatowy, circa 200-stronicowy artbook za ~90 zł z amazona. smile_prosty.gif Cóż, coraz częściej łapię się na tym, że zamiast kolekcjonerki wolę kupić pełnoprawne, a też limitowane artbooki czy figurki. Po prostu sporo kolekcjonerek to wersje demonstracyjne (mini artbooki, tylko 10 utworów sountracka) i to w dodatku bardzo drogie.

EDIT @ down - łap - here.

EDIT 2 - wysyłka jest bezpłatna tylko od 25 funtów wzwyż (i musi widniej w karcie przedmiotu super saver delivery). No chyba, że ktoś robi zakupy hurtowe. :trollface:

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

mógłbyś zarzucić linkiem do artbook'a?smile_prosty.gif Szukałem go ostatnio, ale chyba za głupi jestem wink_prosty.gif

A co do tej edycji, to właśnie w jej cenie powinna być edycja z figurką. Oprócz, moim zdaniem ładnej, figurki Ek B:I nie ma nic szczególnego do zaoferowania.

@edit

Prometheus jedno pytanko: dobrze doczytałem, wysyłka darmowa?:) Wielkie dzięki za dostarczenie linku.

Edytowano przez Skoday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ja już sam nie wiem jak to jest z tymi "25" funtami. Omawiany artbook za 19,19 nie kwalifikuje się do darmowej wysyłki, ale już np taki Aliens Colonial Marines na pc za 19,99 tak. Jak już wspomniałem tego alienka, zauważyliście, że w tym samym dniu kiedy muve wystawiło go bodajże za 110 zł po południu zmienili cenę na 200 ? Ciekawy zabieg jakby nie patrzeć, albo zwykła pomyłka z której nikt nie skorzystał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej stawiałbym na to że to sondowanie nastrojów było...

a że szału nie było przy 110 PLN (za próbę biorę to co pisano na tym forum wiem że niezbyt reprezentatywna próba ale... biggrin_prosty.gif )

to są dwie opcje:

- powrót do wyższej ceny (bo skoro przy 110 się sprzedaje jak przy 200 to lepiej wziąć parę złociszy więcej)

- lub zejście po raz kolejny niżej smile_prosty.gif

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te zdjęcia z B:I, oficjalnie przestaję żałować tej EK i cieszę się z anulowania pre-ordera. Prometheus przy okazji swojej pierwszej wypowiedzi w zasadzie wyczerpał temat. Porównianie z figurką Alduina jest dla Bioshocka niczym strzała w kolanie. Bardzo bolesne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed 4 Collector's Editions announced:

Black Chest Edition (uPlay Exclusive):

http://s.pro-gmedia....est_edition.jpg

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jednak tym razem cena będzie brrr. : (

Skull Edition, w którą osobiście się zaopatrzę. : )

http://s.pro-gmedia....ull_edition.jpg

Buccaneer Edition (GAME exclusive):

http://s.pro-gmedia....eer_edition.jpg

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, kolekcjonerki AC z roku na rok lepsze ! Ciekawe jak będzie z jakością figurek, bo o ile ta 55 cm za 500 raczej będzie wymiatać, to ta za 249 wydaje się po prostu za tania, tym bardziej przy takich rozmiarach.

@Majkel

Niby tak, w sumie to Freedom Edition AC III kosztowała podobnie.

Ciekawe, jak będą się prezentować te obrazki na płótnie z Black Chest.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...