Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

[Nominacje 2010] Władca/Władczyni polszczyzny

Polecane posty

Absolutnie i niezaprzeczalnie Holy.Death - co jak co, ale u niego nigdy nie udało mi się wyłapać żadnego, nawet najmniejszego błędu (ba, nawet na czacie w L4D2 pisze poprawną polszczyzną - są przecinki i kropki na końcach zdań [o_O], ale nadal nie ma emotek). Do tego ma przeogromny zasób słów i składa z nich piękne, poprawne zdania. Zresztą, co ja bynde godoł - popatrzcie na jego posty i sami się przekonajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tressela - nieco mniej go ostatnio na forum, ale zasłużył sobie swoim uporem i determinacją w wyrażaniu siebie. Naprawdę ciekawie się z nim konwersuje, czego przykładem są kolejne przegadane godziny i ta jego dbałość o szczegóły:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś - wielokrotnie nominowany za kulturę i bogactwo językowe oraz czystość form poprawności gramatycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej. Poza tym potrafi tekstem również zaciekawić, a i sformułowania przezeń użyte cechują się wysokim poziomem.

Holy.Death - również (patrząc chociażby po sygnaturce) ma swój duży wkład w poprawne używanie polszczyzny. Poza tym potrafi pod tym względem podejść krytycznie nawet do siebie, co może tylko cieszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś - zawsze poprawny i wycyzelowany.

Holy.Death - purysta językowy w każdym calu.

Knight Martius - on też ma hopla na punkcie poprawności i ortografii. Niby nie zawsze mu wychodzi, ale z determinacją walczy o czystość języka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy.Death - a jakże! Wspaniale włada polszczyzną, i - co ważne - uczy innych tego samego (PPPP, nigdy nie zapomnę...). Czytanie Jego postów to przyjemność...

Tylko Holy'ego wypisuję, bo tylko z Nim się na forum spotkałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...