Skocz do zawartości

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów


Turambar

Polecane posty

W tym temacie:

19:28, Olly8 - mozna krytykowac pelniakowych narzekaczy bez przekraczania pewnej linii, o czym autor komentarza jeszcze nie wie

19:23, Gracisko - niezbyt wyszukany komentarz zawierajacy okreslenia pejoratywne.

18:52, shmehr - podobnie jak kolega z 19:28

Ogolnie emocje w komentarzach do tego newsa sa coraz wieksze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik caezar25 w komentarzu z godziny 10:17 do tego newsa zapowiada skorzystanie z torrentow jesli DLC do Skyrima nie bedzie mozna kupic w Polsce na Steamie i trzeba bedzie czekac az Cenega wyda dodatek w dystrybucji pudelkowej.

edit:

Plus uzytkownik Gazpacho o godzinie 11:05 w tym samym newsie:

A czy potrzebuję usprawiedliwienia dla piracenia? Gry to rozrywka i jeśli chcę sobie zrobić dobrze i mam okazję żeby zrobić to teraz nie zamierzam czekać ani zwracać uwagi na lamenty śmiesznych antypiratów. Nie używaj teraz porównań do jedzenia czy do czegoś, skoro to taka błaha sprawa mogę ją załatwić jeszcze szybciej. Tym bardziej zasłużyła na to Cenega swoim żałosnym postępowaniem.
Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik KejmilxD w komentarzach do tego newsa o 13:55 i 14:06 proponuje korzystanie z crackow jako sposob na ominiecie koniecznosci integrowania gier z kontem na Steam:

@ganz ktoś Ci broni. kupujesz grę ale nie chcesz jej dodać do steam to zainstaluj i wklej cracka żaden problem
@Prometheus Dlatego kupuję tylko pudełkowe wersje zawsze jest potem możliwosc wypakowania odpowiednim programem i wklejenie cracka

W sumie to z tego co widze podawanie nickow mija sie w tej chwili z celem - musialbym tu wymienic przynajmniej z 15-20 osob, ktore napisaly, ze Steam i Valve sa "be" i dlatego gry piraca lub zamierzaja spiracic.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypowiedzi jednego użytkownika na "trzeciej" (przynajmniej w tej chwili) stronie na głównym sicie w recce Darksiders 2 użytkownik slocik perfidnie zdradził zakończenie. potem trwa ostra dyskusja nt zakończenia przez co praktycznie mi je popsuli, a jestem świeżo (skończyłem wczoraj wieczorem) po jedynce i chciałem się zabrać za dwójkę. Jakby ciężko było użyć znacznika spoiler. Mógłby ktoś coś z tym zrobić ? Pisze tu, bo to w końcu dział spoiler. Proszę o usunięcie kilku ostatnich postów zaczynając od wypowiedzi slocika na "trzeciej" stronie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik beret121 raczył wszystkich poinformować, że w CDA szczęściem znalazły się gry, które chciał "spiracić".

przedwczoraj, 15:46 beret121

Jak ja zauważyłem w CD-A są gry, które chciałem spiracić(ale tego nie zrobiłem bo były w CD-A) Czyli spróbuje pobrać Sacred złota edycja i Sacred 2 Złota edycja:P Nie moge sie doczekać nowego numeru biggrin_prosty.gif

Może warto byłoby mu uświadomić, że tzw. piracenie jest zakazane?

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Lehshara i Fanatik prowadzili między sobą radosnego flame'a, obrażając się nawzajem i używając przy tym wulgaryzmów.

Link do "rozmowy": http://www.cdaction....n-gameplay.html

przedwczoraj, 22:24 Fanatik

@Leshara co Ty ćpasz, jakie bije graficznie? Powyższy gameplay wygląda jak gra z 2008-2009 roku.

wczoraj, 1:15 Lehshara

@Fanatik,

Hahahha, to mnie rozj***les gry z 2008 roku? z lepsza grafika od mgs'a nowego? hahhaha... zenada.

wczoraj, 1:16 Lehshara

btw. w 2009 roku to Oblivion, i gothic 3 byly porownaj ich grafike do nowego mgs'a i tez mi powiesz ze lepsza maja grafika? hahha, gry z 2008 roku z lepsza grafa, ja pie**ole haha.

wczoraj, 1:42 Fanatik

@Leshara nie wiem w jakim kraju żyjesz, może Azerbejdżan, ale w takie gry jak Gothic 3 czy Oblivion to ja grałem w 2006 roku a nie w 2009 jak Ty, no ale cóż, premiery gier w Azerbejdżanie jak widać mają ostry poślizg. Samo porównywanie tak różnych na wiele sposobów gier jak BF3 i MGS świadczy dużo o Tobie. Z 2008 z lepszą grafą? Proszę bardzo - Crysis Warhead lub Far Cry 2, zjada to nawet zapewne podstawowy Crysis z 2007r. Wg Ciebie te gry pewnie wyszły w 2011, bo przecież Azerbejdżan...biggrin_prosty.gif

Dodam, że ocenzurowałem "wypowiedzi". Posprzątajcie.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ja jestem jakoś przewrażliwiony, czy ogólnie uczulony na głupotę ludzką, ale pod komentarzem nowego trailera RE6 jest kilka postów krytykujących oraz obrażających religię (pomijam już te wszystkie brednia "ja, bohater"). Dwójka stojąca na "podium" to chyba Kopah i kocure21, których jedynym zajęciem jest wywoływanie kłótni na tle wyznaniowym pod komentarzem newsa stricte "growego" na stronie również stricte związane z tym tematem (chyba, że cd-a zmieniło dziedzinę, ale nie wydaję mi się).

Popatrzę - RIPi

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction....-sa-zombie.html

wczoraj, 23:41 Angrenbor

Rzygam już nieprzetrawionymi mózgami na wieść o kolejnej grze z zombie. Dajcie mi w końcu postrzelać do żydów, czarnych, indian czy innych meksykańców!

PS. Małe litery w pełni zamierzone smile_prosty.gif

cripes.001.gif

Załatwiony. - MD

Edytowano przez MikaelDorren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliku

dzisiaj, 10:35 zairavi

GOD KILL ME!* Cos takiego wygralo zalosne. Mogliscie napisac ze to ma byc smieszne bo widac ze dobra praca sie nie liczy. Karny fajfus za kijowe wyniki

Wyrazy napisane kursywą zastępują ich mniej wyszukane odpowiedniki.

* - I would if I could.

Done- RIPi

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

http://www.cdaction....-budzetowa.html

dzisiaj (9.XI.2012), 16:30 HeadShotRocks

10/ umieszczać w postach oraz komentarzach do newsów zniekształconych nazw firm, spółek, przedsiębiorstw i innych podmiotów gospodarczych, szczególnie jeśli maja one wydźwięk pejoratywny. (...).

Wydaje mi się, że tu nie ma czego komentować i ewidentnie pejoratywny wydźwięk ma ten komentarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...