Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2010

Polecane posty

Smuggler-Teraz rozumiem, dobrze, że w końcu wyjaśniłeś dlaczego została dodana ta antologia Hitmana. Zmusili was do tego, bo inaczej nie daliby wam tego ostatniego pełniaka (którego zgadujemy jutro), na którego wyłożyliście duża kasę. Dzięki za wyjaśnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hehe, Szerloku, nie mam tego forum w domu i chyba nie myslisz, ze bede tego szukal?" :D Widzisz jak to fajnie, gdy sie ci przypisze slowa, ktorych NIE powiedziales?

Okey... Jak tylko będę mieć okazję przejrzę WSZYSTKIE numery CDA jakie mam. Dosłownie! Jestem pewien, że padały tam takie słowa chocby w AR... A jeśli znajdę, to sobie jeszcze porozmawiamy na tym forum.

Panie kolego, w AR wyrazam WLASNE opinie, chyba ze mowie TO JEST OFICJALNE STANOWISKO REDAKCJI. Zeby byla jasnosc w sprawie. Raczej wolalbym cytaty ze wstepniaka, to juz by bylo cos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, to droga redakcjo to nie przejmujcie się tą krytyką, bo tak było, jest i będzie, że czego byście nie dali na covera, to zawsze połowa użytkowników tej i innych stron zawsze was krytykuje.

Trzeba myśleć tak jak mówi nasz najlepszy piłkarz w jednym ze skeczy: "cały czas do przodu, staramy się...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szczerze wierzysz, ze nie uzyjesz, to tak. Ale jak ci przyloze bron do glowy i powiem "emailuj albo strzelam" - to sklamales, lamiac slowo?

Nie, bo nie miałem wyboru. A wy, jako spółka(nie redakcja!) chyba mieliście jakiś wybór? Chyba że 47 założył wam garotę na szyi i powiedział "Macie dać jeszcze raz te gry, albo was uduszę!".

PS Żeby nie było - "was" w formie pozwalającej wczuć się w rolę :)

Wiesz, a na slubie sie mowi "mam nadzieje, ze cie nie opuszcze w zdrowiu i chorobie i mam nadzieje, ze ci bede wierny"? :)

A wiesz, że złamanie tej przysięgi to zdrada? :) Strzeliłeś sobie w stopę.

Welcome to the real world, Neo. :)

Skoro ja jestem dla kogoś fair, to chyba tego samego oczekuję od drugiej osoby, nieprawdaż? Chyba że wychowałeś się w ciemnej dzielini w USA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy nie kupuje cda, ze względu na gry, ja np przestałam kupować, bo nie podobają mi się zmiany dodawanie konsol itd. i najważniejszy argument który sporo razy powtarzałam poziom merytoryczny tekstów mi nie odpowiada są takie nie ciekawe dla mnie. Kiedyś były zdecydowanie lepsze może to wina gier, a może już najwyższy czas wymienić to i owo Smuggler Nie czas pomyśleć o Emeryturze? ; }

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy w historii CDA mamy do czynienia z faktem, że w tym magazynie ponownie dają te same pełniaki. Ale tym razem dana jest cała trylogia i to po polsku. Wydaję mi się ,że wiem czemu CDA podjęło taką decyzję - większości ludzi spodobała się czwórka, dlatego pragnęli zagrać w poprzednie odsłony. Takich osób musiało byc całkiem sporo, dlatego CDA zdecydowało się na ten krok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś kpiny. Nie wiem, czy redakcja liczy już tylko na nowych czytelników, starych mając za to głęboko w d...., czy co?

Wszystkie te pełniaki już były, więc po co umieszczać je po raz kolejny? Dawno już nic w cda nie krytykowałem, bo nie było za bardzo co, trzymaliście przez jakiś czas niezły poziom, a teraz znowu zaczynacie jeszcze większe kwiatki. Nie ma to jak szacunek dla klienta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z Iskrem. Dla mnie to żenada. Dawanie trzech Hitmanów i to wszystkich, które już były. Niby jest wybór, bo można nie kupować, ale nie ma możliwości kupienia pisma bez płyty, więc to tak jakby wyrzucić pieniądze w błoto. Tak naprawdę w ogóle mnie to nie dziwi, bo polityka pisma zmierza od dłuższego czasu w tym kierunku - jak najtańszym kosztem jak najwięcej zarobić. Najpierw mieliśmy inwazję konsol, teraz odgrzewanie kotletów. Wcześniej zarabiali, ale mieli do tego jeszcze jakąś klasę. Sam chciałem kupić pismo głównie z uwagi na recenzję StarCrafta II, ale podejrzewam, że będzie entuzjastyczna i może sobie pierwszy raz od tych n - lat daruje kupno numeru. Być może poszukam CDA na jakimś śmietniku, w końcu tam bardzo cżęsto je różni ludzie znajdują :tongue: Swoją drogą niezbyt ciekawa musi być wasza kondycja finansowa, skoro chwytacie się takich desperackich kroków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że Hitmany już były (tak, mam je) jak nie było jeszcze Hitmana Trylogii :)

Ciekawe czy jak nasza droga redakcja da "Splinter Cell Trylogia" to będzie płacz, że jedynka już byłaaaaa...

Ale wiesz, jakby dali trylogię Splintera, to płacz byłby o wiele mniejszy, bo właśnie - w CDA dotychczas była tylko I część, a II i III (moim zdaniem najlepsza) jeszcze nie było. Z Hitmanem sytuacja jest inna, ponieważ, jak wiesz wszystkie jego części już...(wiadomo co) w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś kpiny. Nie wiem, czy redakcja liczy już tylko na nowych czytelników, starych mając za to głęboko w d...., czy co?

Wszystkie te pełniaki już były, więc po co umieszczać je po raz kolejny? Dawno już nic w cda nie krytykowałem, bo nie było za bardzo co, trzymaliście przez jakiś czas niezły poziom, a teraz znowu zaczynacie jeszcze większe kwiatki. Nie ma to jak szacunek dla klienta.

Nie boj zaby, w calym CDA 09_2010 tez beda tylko przedruki starych recenzji...

A hipotetyczna sytuacja, w ktorej np. dostaniemy fajnego pelniaka za 40.000 euro (cena z d... wzieta) jesli kupimy Hitmana trylogie do kompletu (za 10.000 euro - tez z d... wziete) jest oczywiscie na pewno niemozliwa. No i wiadomo, ze jak sie ma do wyboru wywalic do smieci cos wartego 10.000 euro (cena z d... wzieta) albo wrzucic to na cover NIE JAKO GLOWNA ATRAKCJE (co jednoczesnie jest STRASZLIWA obraza dla starych czytelnikow) to wiadomym jest, ze redakcja winna duzo bardziej szanowac dobry humor kilku kolesi ni te (z d... wziete) 10.000 euro, ktore wydala i po prostu wywalic to do kosza. Albo zlozyc sie z pensji i oddac wydawnictwu te 10 K (z d... wziete) euro, bo przeciez nie masz jak dobry humor Pawelka, to jest dla redakcji wiecej warte niz te marne pieniazki.

Wierzymy, ze kazda prawdziwa, szanujaca czytelnikow redakcja predzej by olala ten dobry pelniak albo wywalila 10 K euro, bo dobry humor starego czytelnika najwyzszym dobrem redakcji... i reszty czytelnikow. Ale widac jestesmy banda smierdzieli, ktorzy tylko mysla o sobie i o kasie. No i o nowych czytelnikach.

Bardzo nam przykro, ze z nami sie musisz zadawac. Nie wiemy gdzie oczy ze wstydu podziac.

Fajnie, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy trylogia Hitmana będzie zabezpieczona tak jak ta z kolekcji klasyki czy tam innej taniej serii?

pamiętam, że wtedy mój sprzęt gryzł się przeokrutnie z zabezpieczeniem tam zastosowanym i w konsekwencji nie uruchomiłem nigdy pierwszego Hitmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy trylogia Hitmana będzie zabezpieczona tak jak ta z kolekcji klasyki czy tam innej taniej serii?

pamiętam, że wtedy mój sprzęt gryzł się przeokrutnie z zabezpieczeniem tam zastosowanym i w konsekwencji nie uruchomiłem nigdy pierwszego Hitmana.

Zadnych zabezpieczen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler --> To nie lepiej napisać "dajemy coś specjalnego w tym numerze" a że wymagało to dodatkowych środków to niestety będzie tylko jedna pełna wersja. Na pewno byłoby dużo uczciwiej wobec czytelników, a tak to wygląda jak dopychanie kolanem, żeby się pełniaki zmieściły. Najlepiej oczywiście teraz krytyków obśmiać, zaprezentować trochę inwencji, bo po co patrzeć na to, co oni piszą? To wrogowie, a z tymi rozmawiać nie wolno. Już w polityce mieliśmy syndrom oblężonej twierdzy i zwykle nie kończy się on za dobrze.

Iskier nie grozi, tylko dba o swoje dobre imie. Chyba wszyscy tutaj zapomnieli, że są na forum moderatorzy, którzy się "zaopiekują" poszczególnymi osobami, które skupiały się na rzucaniu inwektywami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przeciez nie masz jak dobry humor Pawelka, to jest dla redakcji wiecej warte niz te marne pieniazki.

Bardzo nam przykro, ze z nami sie musisz zadawac. Nie wiemy gdzie oczy ze wstydu podziac

Za posiadanie malych fiutkow nie banujemy.

Polowa forum by zniknela...

Napisałem swojego posta w kulturalny sposób, nikogo nie obrażając. Nikogo nie nazwałem śmierdzielem ani nic z tych rzeczy. W zamian oczekuję również kulturalnej odpowiedzi, zwłaszcza od kogoś, kto ma pod nickiem napis Super Moderator i dba o porządek na forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie z tymi pełniakami. Jako wieloletni czytelnik CDA mam już wszystkie trzy Hitmany, do tego dorzucona taka sobie samochodówka... Nieciekawie. Numer kupię, bo będzie, jak sądzę, relacja z GamesComu (a w nim, mam nadzieję, garść interesujących betatestów - szczególnie interesuje mnie nowy Fallout, bo opinie o graficznej stronie produkcji są sprzeczne, IGN chwali, GOL objeżdża - trochę mnie to zdezorientowało) + recki Starcraft II i Mafii II.

Nie podoba mi się to wrzucanie starych pełniaków ponownie. Kiepski ruch - mam nadzieję, że jest to "wina" ostatniego pełniaka, który pożarł całą kasę na licencję w tym miesiącu i będzie to gra z najwyższej półki. Niemniej, na tę chwilę pełniaki mnie nie zachęcają, i gdyby numer sam w sobie nie zapowiadał się na ciekawy, to zrobiłbym to samo co z dwoma ostatnimi - nie kupiłbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie takie, za przeproszeniem, lizodupy jak hasssan. Nie zgadzam się z drugiej strony z narzekającymi 'ale hitman jusz byl omg jaki żal.pl'... zwłaszcza, że Smuggler już wyjaśnił dlaczego dali na płytę Hitmana po raz drugi, co i tak mi wisi bo w to nie zagram. Nie dlatego, że mam to już z poprzednich CDA, po prostu nie ciągnie mnie ta seria. A do wszystkich jęcząłek, nie czytających poprzednich postów: antologia nie została wykupiona i dodana na cover po nic. I szczeny wam opadną do kolan, jak się jutro rano dowiecie po co macie tą grę drugi raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów było już bodajże trzech tutaj. A zaufaj mi, Smuggler nie jest jednostronny i gdyby ktoś, kto jest przeciwko tobie złamał regulamin miałby ostrzeżenie. A gdybyś ty robił od 13 lat tą samą genialną rzecz i ktoś by Ci powiedział że jesteś ch**owy też byś się wnerwił. na szczęście Smuggler jest bardziej rozsądny;).

Tak się składa, że nie było ani jednego moderatora (poza Smugglerem, który o dziwo was jawnie faworyzuje - tzn o dziwo nie posprzątał), który miałby uprawnienia w tym dziale. Spoko, przyjdzie jakiś z uprawnieniami to was posprząta.

I nikomu nie powiedziałem, że jest taki jak napisałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, Smugg, ale Iskier tak mnie zażenował, że musiałem stworzyć jakąś teorię. xP

A teraz, Iskier - rozluźnij pośladki, jeżeli udowodnienie twojej nie-racji jest dla ciebie aż tak niesamowicie ważnym priorytetem, idź i opowiedz swojemu chomikowi, jacy to źli ludzie są przeciw tobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy próbuje obrazić mnie ktoś, kto ciska się o to, że ktoś krytykuje m.in. efekt jego pracy?

>>>masz racje, wydaje ci sie. Na razie obrazilem siebie, bo ja nie mam krotkiego wacka, wiec kim jestem...? Roznica miedzy nami jest taka, ze ja sie potrafie smiac sam z siebie i byle glupway przytyczek mnie nie wytraca z rownawagi, szczegolnie gdy jest nieprawdziwy. :) Dla przykladu nie obraze sie jak ktos mi powie, ze mam 3 glowy. Bo nie mam. A jakbym mial to ciezko sie obrazic o prawde...

Iskier, kim żeś jest kmiocie, że grozisz ostrzeżeniami.

Userem, który bardzo dobrze zna regulamin i czeka na moderatora.

Ustne - poki co - ostrzeznie dla Ampera za "kmiota". Drugiego ustnego nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jako jeden powiem ze dla mnie numer zapowiada sie swietnie :D Hitmanow nie mialem wiec teraz bede mial calaa kolekcje. W Ford Racing mysle ze pogram bo przy ostatnim spedzilem pare ladnych godzin ;) A ostatni pelniak i tak mi pewnie humoru nie popsuje bo w pismie beda recenzje Starcrafta II oraz Mafii II i wiele innych jak zawsze swietnych lub mniej artykulow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki placz o Hitmana.

Nie chodzi o samego Hitmana, tylko o precedens. Skoro już raz zdarzyło wam się dać "replay" to może tak samo być i w przyszłości, a wtedy starzy gracze mogą już dostać ostro po kieszeni. Gdyby to była jedna gierka na rok, to jeszcze można by to było znieść, ale nie mamy pewności co zdarzy się następnego dnia. Być może kryzys w branży uderzy i CDA będzie musiało opróżniać magazyny.

Jesli cos robimy, to widac z tych czy innych powodow sie inaczej nie dalo - i ze bedzie COS w zamian.

Równie dobrze mogę napisać "obiecancki cacanki", bo sam dobrze wiesz w jakim kraju żyjemy. Tu nikt nic nie robi dla drugiego człowieka z dobrego serca. Może coś damy za miesiąc, za dwa, za rok. Przykro mi, ale tak to brzmi. Jeszcze sam rozkręcasz spiralę nienawiści, bo każdy kto ośmieli się skrytykować pismo za jego politykę zostaje przez ciebie zbesztany, niezależnie od tego czy podpiera się jakąś sensowną argumentacją. Potem pojawiają się "żołnierze" tacy jak hassan, którzy skupiają się już wyłącznie na tym, żeby takiemu delikwentowi dołożyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się założy, że ostatnim pełniakiem będzie Kane&Lynch? :)

A tak co do tego Hitmana... no ludzie, co to kogo obchodzi, że Wam się nie podoba? Nie kupujcie pisma i już... Wydaje mi się, że redakcja nie ma obowiązku ciągłego dogadzania wszystkim czytelnikom. Ja to traktuję w ten sposób, że jak chcę coś kupić i mam na to pieniądze, to po prostu to kupuję. A jak coś mnie nie interesuje, i nie mam zamiaru tego kupić, to... [uWAGA, to może być dla Was szok!] po prostu tego nie kupuję, zamiast wypłakiwać się na forum publicznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...