Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2010

Polecane posty

masz racje, wydaje ci sie. Na razie obrazilem siebie, bo ja nie mam krotkiego wacka, wiec kim jestem...? Roznica miedzy nami jest taka, ze ja sie potrafie smiac sam z siebie i byle glupway przytyczek mnie nie wytraca z rownawagi, szczegolnie gdy jest nieprawdziwy.

Różnica między nami jest taka, że Tobie się wydawało, że to mały przytyczek, a dla mnie to wyglądało jak poparcie obelg tamtych userów. I to jeszcze przez kogoś z rangą Super Moderator. Osoba, która ma taką funkcję powinna się czasem dwa razy zastanowić zanim coś napisze. I nie chodzi o to, że mnie obraziłeś. Raczej o to, że można to tak odebrać.

Idąc dalej - o co moje nerwy? Chcę by sprawiedliwości stało się zadość, bo sam byłem kilkakrotnie upominany za wycieczki osobiste, które nie były tak agresywne jak tych tu userów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co o chodzi hehe. Wrzesien sie zaczyna, do szkoly idziemy, to po co redakcja ma dawac dobre pelniaki, zeby ans odciagac od nauki :)

Co do pelniakow: Jakos zadenz Hitmanow nigdy mnie nie wciagnal, totez ich nawet nie odpale. ALE. Co z tego, skoro daliscie mnostwo stuffu "pozagrowego". Zawieszka, plan lekcji, dlugopis, czy tam breloczek. Jak dla mnie gites.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłeś mnie, ale twoja odpowiedź nie była na poziomie:

bo przeciez nie masz jak dobry humor Pawelka, to jest dla redakcji wiecej warte niz te marne pieniazki.

Wierzymy, ze kazda prawdziwa, szanujaca czytelnikow redakcja predzej by olala ten dobry pelniak albo wywalila 10 K euro, bo dobry humor starego czytelnika najwyzszym dobrem redakcji... i reszty czytelnikow. Ale widac jestesmy banda smierdzieli, ktorzy tylko mysla o sobie i o kasie. No i o nowych czytelnikach.

Bardzo nam przykro, ze z nami sie musisz zadawac. Nie wiemy gdzie oczy ze wstydu podziac.

A potem jeszcze pisałeś jeszcze coś w stylu:

Za posiadanie malych fiutkow nie banujemy.

Na pocieszenie - lepiej miec krotkiego wacka niz byc wielkim ch... Cos o tym wiem.

Nie uważam, żeby to było na poziomie, dlatego tak napisałem.

Dobra, powiedzmy, że będzie coś w zamian - że jutro szczena mi opadnie, jak zobaczę następnego pełniaka, a za miesiąc / dwa jeszcze bardziej.

Jak to mówią, "daję kredyt zaufania". Mam nadzieję, że naprawdę pokażecie, że warto taki kredyt wam czasem dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foonkone- Jeśli TO jest szatański plan CDA, to chętnie b ędę w nim uczestniczyć ]:-)

@RockyDBP- Uważam, że Smuggler jest inteligentny. Nie napisałem tego ZUPEŁNIE na poważnie, ale w gruncie rzeczy to, co napisałem według mnie było prawdą. Możesz mnie nazwać lizodupem, ale ja wolę określenie "fan".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki placz o Hitmana.

Nie chodzi o samego Hitmana, tylko o precedens. Skoro już raz zdarzyło wam się dać "replay" to może tak samo być i w przyszłości, a wtedy starzy gracze mogą już dostać ostro po kieszeni.

A gdyby tam wasza matka staruszka siedziala...?

No jakies paranoiczne myslenie jak dla mnie. Powiedmzy, ze mam wszystkie Prince of Persia, bo juz byly w CDA. OK. Pojawia sie nowy CDA, za ktory daje 15 zl, a na coverze COS WYPADNEGO i powiedzmy Pan Pietruszki. Kupuje, choc Pana Pietruszki nei cierpie, ale ogolnie gierka nr 1 i CDA mi pasuje. Potem pojawia sie CDA, gdzie jest COS WYPASNEGO i jakis PoP. Znow wydaje 15 zl bo uwazam ,ze - mimo wszystko - warto. Dwa razy wydalem 15 zl dlatego, ze pelniak nr 1 mi pasowal a w CDA bylo co poczytac. Wiec wytlumacz mi dlaczego w sytuacji nr 2 "dostalem po kieszni" bo byl tam PoP. Bo juz go mam? Ale w Pana Pietruszki tez nie zamierzam grac (choc go nei mam) a nie uwazam, zebym w efekcie tergo cos stracil.

No ludzie.

Gdyby to była jedna gierka na rok, to jeszcze można by to było znieść, ale nie mamy pewności co zdarzy się następnego dnia.

Obiecuje, ze nie czesciej niz raz na 4 tygodnie :D

Być może kryzys w branży uderzy i CDA będzie musiało opróżniać magazyny.

Te Hitmany to przeciez nie sa archiwaliia CDA, wiec co za brednia do kwadratu. No ale zalozmy, ze tak sie stanie. I co wtedy? Wasz krzyk cos wtedy zmieni?

Jesli cos robimy, to widac z tych czy innych powodow sie inaczej nie dalo - i ze bedzie COS w zamian.

Równie dobrze mogę napisać "obiecancki cacanki", bo sam dobrze wiesz w jakim kraju żyjemy. Tu nikt nic nie robi dla drugiego człowieka z dobrego serca.

>>>A kto mowi o dobrym sercu? W szachach nie dajesz zbic pionka "z dobrego serca" tylk odlatego, ze w ten sposob gosc odslania swego krola...

Może coś damy za miesiąc, za dwa, za rok. Przykro mi, ale tak to brzmi. Jeszcze sam rozkręcasz spiralę nienawiści, bo każdy kto ośmieli się skrytykować pismo za jego politykę zostaje przez ciebie zbesztany, niezależnie od tego czy podpiera się jakąś sensowną argumentacją.

Szczegolnei sensowna jest "bicie w twarz starego czytelnika" oraz "bo moze cos zrobicie w przyszlosci, jak dzisiaj cos zrobicie". Cos jakby goscia, ktoruy zapalil fajke oskarazac, ze bedzie chciak cpac heroine.

Potem pojawiają się "żołnierze" tacy jak hassan, którzy skupiają się już wyłącznie na tym, żeby takiemu delikwentowi dołożyć.

A wy oczywiscie niewinne owieczki, na rzez przez Smugglera pedzone, samo bee-bee tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler chce nam chyba przez to powiedzieć, że główny pełniak "Zryje nam berety" :P

Chce powiedziec, ze glowny pelniak jest b. fajna gra, ktora dostala w CDA wysokiej oceny (9+) i IMO jest warta grania. A ze zaraz podniesie sie wrzask "a OBIECALISCIE AC!" "A dlaczego nie ME2" itd. to inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między nami jest taka, że Tobie się wydawało, że to mały przytyczek, a dla mnie to wyglądało jak poparcie obelg tamtych userów. I to jeszcze przez kogoś z rangą Super Moderator. Osoba, która ma taką funkcję powinna się czasem dwa razy zastanowić zanim coś napisze. I nie chodzi o to, że mnie obraziłeś. Raczej o to, że można to tak odebrać.

Jako SuperModerator ocenilem, iz dowcip nie byl wysokiej klasy ale miescil sie w graniach mej tolerancji. Zauwaz, ze za epitet "kmiot" gosc dostal oficjalne ostrzezenie. Dziekuje tez za pouczenie na czym polega funkcja moderatora. Tyle lat to robie i jakos nigdy nie doszedlem po co tu jestem. :)

Idąc dalej - o co moje nerwy? Chcę by sprawiedliwości stało się zadość, bo sam byłem kilkakrotnie upominany za wycieczki osobiste, które nie były tak agresywne jak tych tu userów.

Rozumiem, ze jedyna sprawiedliwia sprawiedliwosc to taka, ze w pelni popre twe stanowisko? Sorry, ja oceniam wedle swego sumienia, a nie da sie ukryc, ze widac jestem mniej wrazliwy niz ty i nie kazdy prztyczek traktuje jako ciezkie pobicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma być to będzie, 5. pełniaka poznamy jutro. Zostało nam czekać Panowie. Brawa dla Smugglera - ta dyskusja podgrzała atmosferę :) Za to właśnie go lubimy ;)

I dowiedzieliśmy się że ma nas w dup**. Niestety. Udowodnił to swoją jedną wypowiedzią.

jakimz musze byc geniuszem, by calkowicie wywrocic czyjs swiatopoglad jednym stwierdzeniem. Chyba sie w sobie zakochalem :wub:

No ale nie tylko mam was w d... ale szczerze gardze wami i zycze wam wszystkeigo zlego. najlepszym tego dowodem jest to, ze w godzine po zakonczeniu pracy siedze sam jeden w pustej redakcji i trzaskam na forum dowody "wdupiemania" zamiast - co mialem w planie - pic sobie piwko w rynku i zagryzac chlebkiem ze smalcem. Jakiz wredny jestem. :) (Przypomne tez, zebyscie w pelni znali moje olewanie was, ze za pisanie tekstow na tym forum NIE MAM ANI GROSZA - serio. Moja obiecnosc na tym w forum jest w pelni dobrowolna i w pelni bezplatna. Teraz juz zancie bezmiar pogardy, jaka do was zywie, bo pluje wam w twarze za darmo i z wlasnej checi. Szczyt bezczelnosci z mej strony. :)

Ale na szczescie juz za pare dni znikam, wiec bedziecie mieli swiety spokoj na dwa tygodnie i jakos z tej d... wyleziecie na swiatlo dzienne.

Smugler a możesz powiedzieć w którym to było numerze

Pewnie, ze moge. O w tym, trzeci z lewej na tej polce obok mego biurka. Tak, tak, o w tym. Na 73 stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmie się ktoś spisania wszystkich gier które dostały 9+?

Batmna: Arkham Asylum

Splinter Cell: Chaos Theory

Prince of Persia (ten bajkowy)

Beyond Good & Evil

GTA:SA

Max Payne

HoM&M V

Civilzation IV

Company of Heroes

Neverwinter Nights 2

Wiedźmin (!)

Wszystkie gry z oceną 9+.. intuicja mówi mi, iż będzie to Wiesiek

Po primo wiele się o nim ostatnio mówi z okazji gamescomu.

Po drugie primo ankieta na stronie głównej.

Po trzecie primo gra polska i stąd łatwiejsze uzyskanie licencji.

Po czwarte primo nie widuję ostatnio Wieśka na sklepowych półkach, więc wydaje mi się, że to ostatnia możliwa droga na zarobek dla twórców.

I to tyle, jutro o godz. 10 się dowiemy czy ja i wiele osób mamy rację

Lista gier dzięki uprzejmości pewnego idioty spod Dąbrowy Górniczej.

^

Post uzytkownika bernie. Prosze cypisku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijacie mnie, ludzie. Co za hejt, co za masowy wrzask, pospolite ruszenie, no doprawdy, w realu tez byscie tak walczyli o kilka gierek? Redakcja na produkcji CDA chce zarobic, nikt tu nie robi pisemka z dobrego serca. Gdybym byl smugglerem odpowiedzialbym wam:

'Chrzanie, ze polowa z was ma tego Hitmana. Druga polowa go nie ma i jest to szansa na jego kupienie i zarobienie dla nas." I tak tez mysle.

POZATYM. Ilu z was wie jaki bedzie ostatni pelniek?

...

...

Zaden? No patrzcie.. To czemu ze tak sie spytam prujecie sie o cos, czego pelnej zawartosci nie znacie? Pozdro i zycze tego, ze w koncu dojzejecie.

edit: zapomnial bym- smuggler, jestem twoim oddanym lizodupem :) A teraz czekam na hejt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę z tych pełniaczków :P Jestem szczęśliwym posiadaczem tylko Hitmana: Krwawej Forsy, więc reszta kolekcji będzie u mnie mile widziana. Może rzeczywiście lekka obsuwa z tą powtórką, ale nie wszyscy te gierki mają. Rozumiem że starzy czytelnicy mogą być zawiedzeni, ale jak dla mnie to tego rodzaju magazyny kupuje się raczej dla samego pisma a pełniaczki są swego rodzaju dodatkiem. Głównie chodzi o recki, zapowiedzi i resztę. Racja że trochę dziwne jest to posunięcie o ponownym dodaniu tej samej gierki, ale skoro Smugg mówi że dadzą nam COŚ w zamian, to ja mu wierzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze jedyna sprawiedliwia sprawiedliwosc to taka, ze w pelni popre twe stanowisko? Sorry, ja oceniam wedle swego sumienia, a nie da sie ukryc, ze widac jestem mniej wrazliwy niz ty i nie kazdy prztyczek traktuje jako ciezkie pobicie.

Nie, ale jeżeli jako Super Moderator uważasz, że za słowa Iskier ma małego penisa, którego musi przedłużyć choćby milionem bezsensownych postów nie należy się CHOĆ ustne upomnienie, to ja nie mam więcej pytań i WSZELKIE rozmowy z Tobą uważam za marnotrawiące mój czas.

PS od kiedy wyraz kmiot jest epitetem?

W takim razie odwoluje ostrzezenie za "kmiota".

Slowa o tym malym penisie moge po pewnym namysle uznac za potencjalne obrazliwe, acz akurat ja bym sie o nie nie obrazil, a zawsze oceniam "wedle siebie".

Moze byc?

Łeeee...nie chciałem zepsuć zabawy xD

Nie zepsules. Niejednemu psu Burek. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu czytam niektóre posty, to mi się to w głowie nie mieści. Ja się zaliczam już do tych starszych czytelników, niby to poszkodowanych, ale nie mogę o sobie powiedzieć, że czuję się oszukany czy okłamany przez żądne krwi i moich 15 złotych CDA. To nic, że te Hitmany (ci Hitmanowie? :tongue: ) już były, bo dopiero jutro poznamy następnego pełniaka i wtedy będziemy oceniać covera, na razie nie ma co desperować :happy: Poza tym płytka to tylko połowa magazynu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was zaskoczę. Typuję Half-Life 2, bo on też dostał 9+

Ale mnie zaraz zaczną besztać, że na pewno nie , odpada, i jestem idiotą, bo HL 2 na pewno nie dadzą.

A może właśnie HL 2, choć z drugiej strony, ten Batman na str. 73 może być dobrym tropem - wtedy mógłbym tylko podziwiać CDA i bym się nie jarał, pod Gacka kupiłem w dniu premiery w zeszłym roku...

To nie byłby taki hicior. Orange Box kosztuje aktualnie dwie dychy. :)

Dobra możecie przestać się kłócić bo to się staję żałosne

No następny. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz taki masowy atak wściekłości i toczenia piany z pysków widziałem jak pokazywali w telepudełku tych wariatów spod krzyża.

moim zdaniem niektórzy powinni pójść i się wyluzować w ten czy inny sposób, bo jak czytam posty to w niektórych przypadkach żyłka pierdząca jest na granicy wytrzymałości. Niestety to dotyczy obu stron "konfliktu" (chociaż to za duże słowo, pyskówka chyba lepiej pasuje).

Smuggler niepotrzebnie wdał się w pyskówkę i co niektórzy sprytnie wykorzystali sprowadzając dialog do żenującego poziomu (myśl, to nie boli... ehh)

Tak czy siak, zamiast tasować się nad tym, że gry się powtórzą cieszcie się resztką wakacji, ostatnimi dniami słońca lub tym, że jeszcze 2 dni i weekend.

Plucie na pełne wersje nic nie zmieni, tak samo jak plucie na plujący, kontrplucie i przeciwplucie.

Poczekajmy do jutra, na kolejny service announcement.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, pan Przewrażliwiony wrócił. :o Ja tam z kumplami ciągle wyzywam się od pedałów i innych &%*$&*$... Tak jak amerykańscy raperzy zwracają się do ziomków "madafaka". Ich to nie rusza, bo mają do tego dystans. Ty nie.

Mam dystans do siebie, ale ty nie jesteś moim kolegą czy kumplem! I nie będzie mnie obrażał publicznie ktoś, kto jest anonimowy w sieci (a przynajmniej tak myśli) - przyjedź do Grudziądza, to raptem 100 km od Ciebie, i powiedz mi to w twarz. I to jak nazywacie się z kumplami świadczy tylko o waszej inteligencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jako moderator nie powinieneś zareagować kiedy na forum inni rzucają w siebie takie obelgi ? :o Rozumiem, ty masz dystans itp. itd. ale inni nie powinni się tak wyzywać bo na forum nie przystoi za bardzo nie?

Jesli ktos powie drugiemu np. "ty fiucie" od razu bedzie skontrowany. Ale rozmaite aluzje, poki w miare kulturalnie podane, ja osobiscie toleruje. Jesli moj poziom tolerancji wydaje sie wam zbyt wyoski, moge poprosic by wraz ze mna w takich dyskuskach uczestniczyl inny moderator, z bardziej restrykcyjnym nastawieniem. No ale sa sedziowie, ktorzy ciagle gwizdza i machaja kartkami, a sa i tacy, ktorzy interweniuja tylko przy wyraznych faulach.

Dobra, nie ma wiecej pokrzywdzonych/wdupionych/oszukanych/obrazonych?

To ide do domu na obiad.

Sorry jesli komus za bardzo przygadalem, ale jak sie jest jednym przeciwko wielu, to jednak czlowiek sie spina. Wyluzujcie, cieszcie sie koncowka wakacji, wylaczcie kompy i na dwor. Do tematu wracamy jutro. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock :D

Co do Mass Effect to może i będzie bo wszystko się zgadza (ocena 9+ itp) ale na stronie CDP czytałem, że prawa do jej sprzedaży przejęła EA POLSKA a oni nie dadzą licencji na umieszczenie jej w jakimkolwiek czasopiśmie. Może Resident Evil 5?

Albo po prostu jakaś stara dobra gierka, ja bym się osobiście cieszył na jakiegoś starocia bo już dawno w starszą grę grałem :)

Ostatnio grałem w Crysisa i uważałem, że pod koniec gry jest epicka bitwa (na razie największa epickość jaką widziałem w grach) ale teraz patrzę na forum i widzę, że tu jeszcze większa i bardziej epicka walka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydawało, czy Smuggler miał iść się przespać po deadline?

Co do pełniaków- ja nie narzekam, co prawda kilka lat temu miałem styczność z "jedynką" ale i tak niewiele pamiętam, więc z chęcią sobie przypomnę. Najważniejsze i tak jest to co będzie głównym pełniakiem. Co do Fordów, grałem w 2 i 3, model jazdy całkiem przyjemny, więc możliwe że na wersji Off Road się nie zawiodę. Nie będę strzelał co będzie główną grą bo to i tak nic nie da, i Wam też tak radzę, jutro się dowiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...