Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2010

Polecane posty

Numer ogólnie prezentuje się bardzo fajnie,trzeba do tego dodać że daliście całkiem fajny zestaw pełniaków na DVD :thumbsup: Czekam teraz na głównego pełniaka oraz na pełną zapowiedź numeru,mam nadzieję że tekstowo będzie równie dobrze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam CD-A kupuje tylko dla pisma ale nie zdziwię się jeśli jako główny pełniak będzie dodana Mafia I bo: ocene w CD-A miała 9+, recenzja była obszerna, jest to gra warta uwagi, ostatnio zeszła to tych tańszych edycji i mógł by to być taki swoisty smaczek przy recenzji Mafii II ;). A już pomijając głównego pełniaka to niektórzy ludzie mogli by się troszeczkę ogarnąć bo gdy czytając te forum napotkałem posty o "obijaniu mordy" to byłem trochę zdziwiny i zniesmaczony. Pozdro dla ekipy CD-A!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki póki co nie dla mnie. Zobaczymy co jeszcze będzie.

A co do plakatów i planów lekcji dodawanych do pisma to... hmmm... mam mieszane odczucia, dlatego że wydaje się że targetem pisma są dzieci, bo po co dorosłemu plan lekcji. To samo tyczy się plakatu.

Przez takie głupoty wydaje mi się czasami, że kupuję pismo kierowane do dzieci. To tak samo jakbym poszedł do kiosku po pisemko typu Jak zostać mamą, etc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie słabo prezentują się te pełne wersje :confused: Sprawę nieco ratuje gra wyścigowa, ale i tak raczej jej nie odpalę. Naprawdę, dzieje się coraz gorzej dla coverów dołączanych do CDA. Teraz tylko się modlić, żeby ostatnim odgadniętym "pełniakiem" okazała się Mafia :swiety::wink: I żeby zatuszowała mój gniew! Jakieś trzy stare części Hitmana w jednym numerze? Ile to już Hitmanów dane nam było zobaczyć na krążkach z CDA? Przesada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja typuję dwie gry:

Prey i Tomb Raider Legend :)

Tą pierwszą widziałem kiedyś w Media Markcie w koszu! z niszowymi grami za 10 złoty (Prey też był po 10 zł) ale bez obaw odstawiłem ją na półkę :) (no dobra, kosztem innej gry :P szczęście, że nikt nie widział :D). A Tomb Raider Legenda miała długą reckę i chyba dostała 9+/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman ? Każda z tych części po raz drugi? Zawiodłem się na was CDA. Ford Racing też kicha.

Oczywiście zawartość czasopisma jest najważniejsza ale szkoda..

Spróbuj wczuć się w tego eleganckiego zabójcę! Hitman to gra na prawdę godna polecenia dla każdego, mimo terminu wydania (gry) nie zapragnąłem najnowszego CDA ani o krztę krzty mniej. Zresztą pamiętajcie, że będzie też recenzja StarCrafta II! To kolejny atut :P Ale to nie ten temat niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle stron a na wszystkich to samo: pretensje, żale, opluwanie CDA jadem jakie to jest złe bo dało coś co już było. Do tego wyzwiska, powtarzanie się (kur... ile jeszcze razy przeczytam tutaj dziś, że Hitman już był?), napinacie się jakby CDA to było całe wasze życie. Strasznie wkurza takie zachowanie w tym i nie tylko tym wątku. A co mnie bawi? Przekonanie co niektórych osób, że dzisiejsze przecieki to żart i Hitmanów nie będzie. Co lepsze, osobniki te nadal tak twierdzą mimo zapewnień zarówno Ghosta jak i Smugglera. Brawo, poprawiacie człowiekowi humor :laugh:

Fakt Hitmany były, ale co z tego? Zawsze znajdzie się ktoś (np ja) kto nie ma. Tak się złożyło, że kupowałem CDA przed dodaniem pierwszego Hitmana, potem przestałem i na krótko po jego dodaniu zacząłem kupować by po kilku numerach znów zaprzestać. Do nabywania CDA powróciłem majem zeszłego roku więc każda część przygód Agenta 47 mnie pominęła, toteż dostanie Trylogii uważam za coś fajnego. Tym bardziej, że kilka dni temu miałem w rękach wydanie z PKK i już miałem brać "bo przecież inaczej w to nie zagram, w CDA już było. Dubla nie będzie", a jednak coś mnie podkusiło i nie wziąłem ;) A nawet jakbym kupił to mówi się trudno, nie samymi pełniakami CDA stoi - zresztą to nie są jedyne pełne wersje gier, a wy zachowujecie się jakby tak właśnie było...

Wszystkie hitmany już były, przecieki w 1 dzień, nie widzicie tutaj pięknej podpuchy?:) Przecież to profesjonalne pismo, nieraz zarzekali się, że nigdy nie będzie tych samych pełniaków, jeszcze te proste przecieki co godzine, Ciekawi mnie tylko co kombinują . Coś czuje, że prawdziwe pełniaki bendą wypas moge sie założyć o własny komputer:D

Dane do wysyłki prześlę na PW. A jak to jakiś stary rzęch to oddaj go do najbliższego sierocińca...

Czyżby w tym numerze było 2 (a nie 2x) DVD?

A jaka jest różnica między 2 DVD a 2x DVD?

Kurde ludzie, czekacie NA PEŁNIAKI CZY NA CDA?! No pytam się!!

Czekam glownie na pelniaki. Nie po to wybulilem ponad 100zl na premke, aby dostawac jakies odgrzewane kotlety.

Ale nikt cię nie zmusza do zakupu tych odgrzewanych kotletów... Jeśli zawartość magazynu i/lub główny pełniak cię zainteresują to wtedy kupisz, jeśli uznasz, że warto. W przeciwnym wypadku po prostu nie kupujesz.

Jeżeli te Hitmany to prawda to się zawiodłem na CDA. Płacić znowu za to samo co już było w niedalekiej przeszłości to lekki żal jest dla mnie. Lubię czytać CDA ale pełniaki też się dla mnie liczą a płacenie za coś co już mam to trochę kiczowato :(

Jak wyżej. Do tego Trylogia to nie jedyne pełne wersje i nie tylko za nie płacisz. Pomijając fakt, że czasopismo w samo sobie też kosztuje.

Świetnie, tylko powiedz mi Smugglerze, kto się często nabija np. z KŚG, ze dają regularne czyszczenia? Pytanie retoryczne. Jasne, że to nie taka sama sytuacja, ale podobna, choć ciężar gatunkowy jest sporo mniejszy.

>>> Jest różnica między daniem takich samych gier po latach, a regularnym czyszczeniem i to czegoś co miesiąc wcześniej można było kupić. Zresztą pobudki CDA są inne niż notoryczne czyszczenie przez Axela.

Wiele razy zapewnialiście, że do takich sytuacji nie dojdzie. I co? I jajco, można by powiedzieć. To co zrobiliście to po prostu żenada i kolejny delikatny cios w policzek w kierunku starszych czytelników, którzy pamiętają czasy dużo dalsze niż 2008 rok.

>>> Ojj, ja z tych co pamiętają, a ciosu w policzek nie dostałem. Smuggler czemu mnie pominąłeś? :(

Jestem zszokowany, bo takiej sytuacji w najgorszych snach bym się nie spodziewał.

>>> A u psychoanalityka już chłopcze byłeś? Tragedia się stała bo w CDA będzie coś co już było... Proponuję powołanie sejmowej komisji śledczej w tej sprawie. Pan Macierewicz chętnie się tym zajmie.

[...]

Powtarzam jeszcze raz, Hitmany na tym coverze są żenadą, mimo że gry same w sobie są zacne.

>>> Rozumiem, że koncert np Perfectu drugi raz w tym samym mieście też jest żenujący jeśli zagrają takie same kawałki? Nawet jeśli zespól sam w sobie jest świetny.

[...]

A szczerze - w ofertach sa rozmaite antologie. Nie moge obiecac, ze zadnej nie kupimy. Szczegolnie, ze czasem sa to sprzedaze na zasadzie "dobra, damy wam GTA V na cover ale musicie jeszcze dokupic Antologie Nudnych RTSow. A jak sie cos kupi, i kase wylozy, to trzeba to dac na plytke albo cie scigna za to, ze zmarnowales czyjes pieniadze. Wszystko jasne?

Czyli moje teorie się (chyba) potwierdziły. Nie ma róży bez kolca. W tym wypadku kolcem jest Trylogia, a różą jakiś zacny pełniak przed którym będziemy chylić czoła.

I szczeny wam opadną do kolan, jak się jutro rano dowiecie po co macie tą grę drugi raz.

Niekoniecznie jzu juz jutro, ale jak wrzucimy pewna gierke na cover, to wam tego hitmana przypomne.

A przypomnij waćpan, przypomnij. A tak z ciekawości: zrobisz to w tym roku czy ten pełniak, przez którego to całe zamieszanie zarezerwowany jest na rok następny bądź jeszcze późniejszy?

Łoa. 1 raz kiedy cda powtarza pełniaki, które dawniej sam umieścił. Gratz. Hitman: C47 był w 9/04, Silent Assassin w 2/06, a Contracts w 12/07.

Serio? Ale tak serio, serio? Ach nie wiedziałbym gdyby nie twoja błyskotliwość :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajny przekaz:

Nie regulujcie okładki, Kane i Lynch naprawdę tak wyglądają!

:)

I nadal ten przekaz na okładce jest.

Nie, nie o to chodziło. Mówiłem o kodzie na worku.

@kriSLU

Widzę, że podburzam ludzi :tongue: Ale nie... mi tak na prawdę pasuje tak, jak jest.

:blink: ale i tak mogi by coś zmienić lub taki głosowanie dać co do typu gry jaki byśmy chcieli najwięcej taką jaby sondę np 30 na rpg 40 na fps itp. i nie mówie żeby im się udało akurat tego typu grę dać ale żeby chociaż się postarali

Ja osobiście wolę pełniaki jako niespodzianki ;)

@blizzardiusz

Nie. O Wieśku przekaz był we wcześniejszym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem ludu który jest aż tak zbulwersowany tym faktem, że Hitman zostanie powtórzony. Jutro jak się dowiecie jaki będzie ostatni pełniak to pewnie wszyscy nagle zapomną o tym, że Cd-Action ponownie dał Hitmana. Wszyscy będą kochać Cd-A.

Mi by tam pasowało jakby dali jakieś ciasteczka lub przepis. Lub zdjęcia ładnych ciasteczek. No i może Splinter Cella Chaos Theory. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ghost daje nam fajną zabawę na sam koniec wakacji :wink: , a tak serio trochę mi szkoda, że około dwa lata temu odkryłem przecieki. Ta adrenalina gdy podchodziłem do kiosku i zaskakiwałem się pełniakami, a teraz już przecieków nie przegapię.

PS: Do wszystkich oburzonych: DAJCIE SE SIANA, i tak nic nie zmienicie a tylko ludziom humor psujecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jak sama nazwa wskazuje, wyrażamy opinie na temat pełnych wersji gier dołączanych do CD-Action 9/2010. Do odgadywania tytułów pełnych wersji gier służy temat. Przecieki, dlatego nie bawimy się tutaj we wróżkę. Posty nie mające żadnej wartości metorycznej i nie odnoszące się do tematu wylądowały w koszu.

hasssan-28 dni urlopu za statsowanie i obrażanie forumowicza.

Venomous-14 dni urlopu za statsowanie i obrażanie forumowicza.

Dante12-14 dni urlopu za statsowanie

kaczor96-7 dni urlopu za statsowanie

dolar73-7 dni urlopu za statsowanie

Przypominam także o zasadach poprawnego cytowania. Jeżeli w dalszym ciągu będą pojawiały się posty o podobnej treści tych co w koszu, to zostaną usunięte, a autorzy nagrodzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zawód, każdy fan CDA ma już te gry lub pożyczył je (zapewne od innego fana :P). Może jakieś problemy finansowe zmusiły do podjęcia takiego kroku... Historia ogólnie jak z koszmaru/pięknego snu fana/antyfana. Dobra, przesadzam, ale mimo wszystko wolałbym coś innego, niekoniecznie hit, ale przynajmniej żeby nie było powtórek ( a już szczególnie takich, które były nie tylko w CDA ale i innych pismach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jak sama nazwa wskazuje, wyrażamy opinie na temat pełnych wersji gier dołączanych do CD-Action 9/2010. Do odgadywania tytułów pełnych wersji gier służy temat. Przecieki, dlatego nie bawimy się tutaj we wróżkę. Posty nie mające żadnej wartości metorycznej i nie odnoszące się do tematu wylądowały w koszu.

hasssan-28 dni urlopu za statsowanie i obrażanie forumowicza.

Venomous-14 dni urlopu za statsowanie i obrażanie forumowicza.

Dante12-14 dni urlopu za statsowanie

kaczor96-7 dni urlopu za statsowanie

dolar73-7 dni urlopu za statsowanie

Przypominam także o zasadach poprawnego cytowania. Jeżeli w dalszym ciągu będą pojawiały się posty o podobnej treści tych co w koszu, to zostaną usunięte, a autorzy nagrodzeni.

To zeby nie bylo rownych i rowniejszych - Smuggler 14 dni urlopu. Z przesunieciem wyroku na od 1.09, bo zapowiedz trza zrobic i w ogole. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że drugi raz to samo.

Ale z drugiej strony, jak ktoś nie kupował wcześniejszych numerów CD-Action, może teraz nadrobić porządny kawałek growej historii, bo Hitman, każda część, weszła do kanonu skradanek. Ja nie zagram, bo... kupiłem i to dość dawno Trylogię w KK. Ale nie narzekajcie, poczekajcie na ostatni pełniak. Ostatnia konkurencja po BG II Gold, Tormencie, The Path i G3 (oraz PoP T2T :D) osłabła wyraźnie, wiec może CD-Action boleśnie (dla innych) się zrewanżuje?

Co do Forda - odpada. Nie interesują mnie powolne, nie mówiąc już o tym, że to budżetowe, ścigałki.

No, wróciłem po miesiącu - wakacje zaiście się udały, ba, może się zbiorę w sobie i napiszę bloga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...