Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2010

Polecane posty

Jeśli ostatni pełniak będzie niczym pełniaki, który ekszyn dawał kilka miesięcy temu (DMC4, Dark Sector itp.) to biorę w jasno (bo nie w ciemno). :P Dodatki są naprawdę fajne, zawartość raczej też szykuje się niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatków to rzeczywiście fajne i mówie tu o standardowym juz tipsomaniaku i o plakacie bo plan lekcji to moge co najwyżej dać siostrzeńcowi, co do pełniaka to nie bądźcie naiwni ludzie, żaden mass effect 2 czy inne świeżości, to po prostu zbyt monstrualne pieniądzę, ale jest tyle świetnych gierek, że na pewno będzie miło:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończcie mówić o tych Hitmanach, bo to żenujące się robi o_O..

Żenujące? To jest forum i można ocenić czy pełniaki się podobają czy nie. Zobacz sobie na temat tego topicu. Jaki jest?

Jak komuś nie pasuje, to nie musi przecież czytać. Jest wiele innych tematow na tym forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek będzie jutro - nie jest źle. Uzupełniłem kolekcję Hitmanów, Ford jakoś mnie mało interesuje, ale tragiczny też nie jest... Tylko teraz zobaczyć, co będzie na danie dnia. Oby coś mega.

@STax: Nie powiem, ale kiedyś był w CDA Warcraft 2. Niby stare dzieje, ale jednak ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, tylko powiedz mi Smugglerze, kto się często nabija np. z KŚG, ze dają regularne czyszczenia?

A jaki ma zwiazek czyszczenie magazynow z tym CDA?

Wiele razy zapewnialiście, że do takich sytuacji nie dojdzie. I co? I jajco, można by powiedzieć.

Pokaz mi te archiwalna plytke z CDA dolaczana do tego CDA, to ja zjem bez popijania.

To co zrobiliście to po prostu żenada i kolejny delikatny cios w policzek w kierunku starszych czytelników, którzy pamiętają czasy dużo dalsze niż 2008 rok.

A nawet subtelne naplucie im do kompotu.

Jestem zszokowany, bo takiej sytuacji w najgorszych snach bym się nie spodziewał.

Zazdroszcze, jesli TAKIE wydarzenia sa dla ciebie tym, co przezyles w zyciu najgorszego. Ale obawiam sie, ze przed toba duzo bolesnych przebudzen.

Teraz pewnie będziecie iść w zaparte, że to nie tak, że tak nie mówiliście, czyli to samo co było z recenzjami gier konsolowych i gadaniem od rzeczy, że nigdy nie pisaliście, ze jesteście pismem dla posiadaczy PC-ów, tylko CD-A jest adresowane do graczy ogółem.

Tak, znow was zdradzilismy i porzucilismy, mozesz juz zaczac plakac.

A to totalna bzdura, bo chociażby w numerze październikowym z roku 1999 na list niejakiego REAKTORA, w którym pytał dlaczego nie opisujecie starszych komputerów albo emulatorów konsol, odpisałeś Smugglerze, że jesteście pismem dla posiadaczy komputerów. Sprawdź i się przekonaj, a nie wciskaj kitu, że nigdy tak nie twierdziliście.

Rozumiem, ze taki Xbox to mikrofalowka albo nocna szafka. Poza tym 1999 rok to nie 2010 - wszystko sie zmienilo dookola, jakbys nie zauwazyl. Dlaczego wiec oczekujesz, ze my bedziemy niezmienni i niezmienialni. Pomine tez delikatny fakt, ze nie jestem wlascicielem CDA, a w kontrakcie nie mam zapisu, ze "wlasciciel CDA musi swa polityke wydawnicza dopasowac do tego, co ja mowie w AR". Fajnie by bylo...

Powtarzam jeszcze raz, Hitmany na tym coverze są żenadą, mimo że gry same w sobie są zacne.

No to sie żenuj az ci sie znudzi. Coz poradze.

I nie chrzańcie o jakiś groszkach, bo pełne wersje to są conajmniej świeżutkie frytki z najwyższej jakości ziemniaków polane wyśmienitym sosem, a nie kurde groszek.

Wez stowke, idz do restauracji i zamow sobie co chcesz. Nie zabraniam. A jak chcesz pasztet z gesich watrobek i kawior za 15 zl to daj mi namiary na knajpe, gdzie daja takie zarcie za taka cene, tez polecem.

Najpierw recenzja Might & Magic Clash of Heroes rok po premierze, a teraz to... Co się z Wami dzieje!?

Przechodzimy andropauzę?

Bajecznie jest płacić kolejny raz to samo, cudowne uczucie. Ja tego nie dostaję, ja to kupuję.

To-nie-kupuj.

Na mily Bog, czy ktos stoi z nozem przylozonym do kacika twego oka i mowi "jak nie kupisz to rzne oczko"? Jesli ten numer z powodu pwych "zenujacych" Hitmanow wydaje ci sie do d... to go odpusc i nie marudz. Uwazasz, ze jak nam rzucisz pare razy w twarz "zenada!" to np. nie wrzucimy kiedys powiedzmy antologii Splinter Cella, czy Thiefa, jesli bedzie taka mozliwosc? Otoz - wrzucimy. Mozesz wiec z gory ponarzekac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tych nieszczęsnych Hitmanów mam dwa na trzy... :/

No to masz jako II pelniak tego brakujacego Hitmana. Zle? I cala kolekcje na 1 plycie, wiec w razie czego nie trzeba bedzie po pudelkach szukac, jakbys chcial pograc w inne odcinki. Zle?

Nie napisałem, że źle. Po prostu mam. "Nieszczęsny" bo poszła fala narzekań, mi to osobiście lekko...zwisa :D . Ja tam się cieszę, bo mi już się te gry w pudłach na półkach nie mieszczą :P

Ludzie tak "psioczą", a jeszcze nie dostali "dania głównego". Mi osobiście nie przeszkadza, że np. są recenzje gier na konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dam adres tego forum swojej żonie... ponarzekacie sobie razem, (nawiasem mówiąc większych marud w życiu nie słyszałem, do nauki siadać, a nie w głupie gry grać!! :P) może wtedy się troche uspokoi... :wink:

Czy Wy macie taki ból istnienia, bo nie dołączono takich płytek jakie byście chcieli? Ale Was życie przerośnie, ja bym na Waszym miejscu od razu strzelił sobie w łeb...serio... trzeba będzie zadzwonić do Komorowskiego, żeby żałobe narodową ustalił na 3 dni...

Ja mam tylko taką małą nadzieję, że w CD-Action ukaże się kilka dobrych recenzji.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względem tanich gier po 20 zł* typu ME2 czy DA to na popularnym serwisie aukcyjnym na "A". Do tego wysyłka ok. 10 zł = 30 zł za grę, a to i tak świetna cena. Choć ilość sztuk nie jest nieograniczona, najwyżej kilkadziesiąt.

*nówki box w foliach, żeby nie było.

Aha - czekam na danie główne, czuję, że pobijecie istny rekord w jakości pełniaka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak (ta ścigałka) - raczej mnie nie interesuje.

Drugi pełniak (pełniaki?) - mam Blood Money, aczkolwiek nie grałem, a płyta z Kontraktami jak nie chciała działać po kupnie, tak i teraz nie chce działać, więc w sumie ten CDA oznacza dla mnie 4 pełne wersje :). Źle nie jest, ale... i tak jestem rozczarowany. Taka sytuacja, jak już ktoś zauważył, miała się nie zdarzyć :(. Gdy jeszcze SMG nie napisał, że te Hitmany są traktowane jako jeden pełniak, wymagałem reanimacji :P (ironia ;)). Po prostu nie mogłem w to uwierzyć, ale dobrze, że już się wyjaśniło. Czyli jest dobrze, szczególnie, że daliście teraz Cichego Zabójcę, określanego jako najlepszą część z serii, więc raczej na pewno tę część zainstaluję.

Jeżeli ktoś pragnie Mass Effecta 2, to niech leci do jakiegokolwiek pobliskiego większego sklepu - znajdziecie premierowego za 19 zł. Podobnie Dragon Age'a. I macie spokój. :)

Po 19 zl? :ohmy: GDZIE?

W Media Markcie. Tym sposobem nabyłem Bitwę o Śródziemie i Fifę 10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdański Media Markt (tam za 25 zł) i Saturn (19 zł). Cała klasyka z EA w takiej cenie. (Z premierowych, jak już pisałem - Dragon Age, Mass Effect 2 i jeszcze dodatek do Dragon Age'a, Command & Conquer 4 i Left 4 Dead 2.) Dobra, koniec z tym, bo ostro schodzimy z tematu. :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w przeciekach napisał, że będzie trylogia Hitmana. Kurde, jasnowidz czy jak? Co do Hitmanów, to dobrze, że cała ta trylogia liczona jest jako jeden pełniak i powiem szczerze, że dobrze się składa, iż będzie pierwsza część, bo płytka mi się gdzieś zapodziała, a bym sobie pograł z miłą chęcią. Swoją drogą, to strasznie dawno temu po raz pierwszy na coverkach zagościł 47, pamiętam te odległe czasy, kiedy to do wyboru był CDA w wersji DVD i CD...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, może jednak jeden post wystarczy, co, narzekacze:)? Nie łudźmy się, jeśli chcielibyście przebić Smugglera w argumentach i Go zgasić to musicie iść na wojnę, postarzeć się 50 lat, czytać 10 razy tyle co czytacie do tej pory i ogólnie być geekiem:D. A tak na poważnie- Owszem, zawiodłem się na hitmanach. Ale przecież to nie jest pierwsza i ostatnia wersja, prawda? Ja myślę, że CDA zbiera pieniądze na coś dużego. I chwała Im za to. Zresztą, poza pełniakami jest miesięcznik z tekstami NAJWYŻSZEJ jakości, testami, różnymi artykułami, recenzjami... myślicie że to tak łatwo to wszystko zrobić? Jakbym ja miał takie czasopismo wydawać to chodziłoby po 50 złotych, a i pełniaki gorsze by były;). A więc nie odgryzajcie głowy jeśli ktoś wam daje całą pyszną rękę:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wersja Hitmana 1 jest jakoś przystosowana do nowszych komputerów? Pamiętam, że z tym zamieszczonym kilka lat temu w CDA były problemy na Windows 7.

Teraz nie powinno ich byc. No i wszystkie sa po polsku i na jednej plycie, wiec zawsze jakas wygoda.

Szczerze mowiac to ciesze sie, ze ide na urlop - w czasie gdy wam sie koncza wakacje (*) :rolleyes: - bo jak sie slucha tych ciaglych narzekan "zenada, plujecie nam w twarz" etc. to naprawde sie robic odechciewa.

(*) mialem tego nie mowic ale za te wszystkie narzekania sie wam nalezy. I do tego bede mial jeszcze jeden urlop! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to ciesze sie, ze ide na urlop - w czasie gdy wam sie koncza wakacje (*) :rolleyes: - bo jak sie slucha tych ciaglych narzekan "zenada, plujecie nam w twarz" etc. to naprawde sie robic odechciewa.

(*) mialem tego nie mowic ale za te wszystkie narzekania sie wam nalezy. I do tego bede mial jeszcze jeden urlop! :]

Zapomnialem, ze tylko ci bezkrytyczni sa prafcifymi fanami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja z EA to jest tak, że trzeba kupić 2 gry, żeby zapłacic za nie 40 (wychodzi po 19 z groszami) czy osobno jedną gre można kupić za 19 zł?:)

Więc tak, początkowo miała być promocja taka jak co roku. Czyli płacisz za jedną gierę 49 zł, za drugą złotóweczkę. :) I faktycznie tak jest - w sklepach internetowych i chyba w Empikach. W innych marketach zrobili trochę inaczej. Każda gierka za pół ceny - czyli 25 zł. Tydzień później obniżyli jeszcze o piątaka i - tadam - mamy gry po 2 dychy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma zwiazek czyszczenie magazynow z tym CDA?

Że dajecie pełniaki, które już raz w piśmie były. Mnie nie interesuje, czy kupiliście nową licencję (jeśli tak, to ja nie wiem po co), czy dajecie na tej samej co poprzednio - dla mnie liczy się fakt, że kolejny raz te gry znajdują się na płycie.

Pokaz mi te archiwalna plytke z CDA dolaczana do tego CDA, to ja zjem bez popijania.

Nie sprecyzowałem - takich sytuacji, jak ponowne walnięcie tych samych pełniaków na cover.

A nawet subtelne naplucie im do kompotu.

Otóż to.

Zazdroszcze, jesli TAKIE wydarzenia sa dla ciebie tym, co przezyles w zyciu najgorszego.

Ja potrafię oddzielić życie prywatne od oczekiwań związanych z rozwojem pisma. O to pierwsze się nie martw, sporo już przeżyłem. A nie muszę chyba mówić, że pisząc o najgorszych snach, chodziło mi tylko i wyłącznie o CD-A?

Tak, znow was zdradzilismy i porzucilismy, mozesz juz zaczac plakac.

Ojej, mistrz ciętej riposy.

Poza tym 1999 rok to nie 2010 - wszystko sie zmienilo dookola, jakbys nie zauwazyl.

Och, zauważyłem - ja tylko wytknąłem Wam, że wciskaliście kit, iż nigdy tak nie pisaliście.

A jak chcesz pasztet z gesich watrobek i kawior za 15 zl to daj mi namiary na knajpe, gdzie daja takie zarcie za taka cene, tez polecem.

Fajnie, że nawet średnia gra (ja naprawdę nie oczekuję cudów - potrafię się dobrze bawić przy grze dostajęcej regularne 5/10), która się na coverze CD-A nigdy wcześniej się nie pojawiła jest przyrównywana do pasztetu z gęsich wątróbek i kawioru.

Pomijam fakt, że przeżuty kotlet (a nawet trzy) za 15 zł to za wysoka cena, jeśli chcesz się bawić w żywnościowe porównania.

To-nie-kupuj.

I nie kupię, o to się nie bój. Ale opinię wyrazić mogę, prawda?

Uwazasz, ze jak nam rzucisz pare razy w twarz "zenada!" to np. nie wrzucimy kiedys powiedzmy antologii Splinter Cella, czy Thiefa, jesli bedzie taka mozliwosc?

Splinter Cella bym powitał z radością (była bodaj tylko jedna część). Thiefa nie, bo już był.

Dziwna sprawa, że wydajecie kasę na licencje gier, które już raz umieściliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...