Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Najpierw przyszła sama wiadomość - oczywiście ją zignorowałem. Po 3 godzinach stan mojego konta zmienił się o jedno zero, po kolejnych trzech - o dwa. Postanowiłem, że wtedy był już najwyższy czas na interwencję, więc przypomniałem podbielowi o moich kontach w Szwajcarii... Dziś już jestem wystarczająco przekonany, zgłaszam się do gry ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<chwila zamyślenia

Wygląda na to, że jakoś damy radę. Mamy szczęśliwą dwunastkę (Treser w końcu gra). Zasady są standardowe, czyli jeden zabójca i jeden policjant, reszta to szary plebs*. Szczerze mówiąc to nie mamy zamiaru wyrzucać nikogo z gry za nieodpisywanie, jednak prosimy tego pilnować. Prosimy też pisać z głową i nie głosować "bo tak".

a) dowody mocne a słabe - IUO nie ma takiego podziału. Nie będzie też wymogu pisania np. trzech dowodów.

b) głos musi być poparty czymkolwiek

c) rozbudowane wypowiedzi i wczucie się w klimat prawie wymagane, a na pewno mile widziane.

Realia: coś na wzór filmu Cube, jednak wiąże się z nim samymi założeniami - trafiacie "gdzieś", nie wiecie jak, gdzie i dlaczego, nikogo nie znacie.

Zabawa rozpoczyna się dzisiaj około 20 lub jutro o tej godzinie, zależnie od dostępnego dzisiaj czasu. Prosimy nie spamować tutaj postami typu "kiedy początek" czy "nie mogę się doczekać", bo będę raportował. Wszystko jest raczej jasne, poważne zastrzeżenia można tu umieszczać.

Over and out

*nawiasem mówiąc do przedyskutowania jest jakieś urozmaicenie kolejnej zabawy, typu:

-przyjaciółka policjanta, która wie to co on

Pozostałe postaci z karcianej mafii są trudne do zrealizowania ze względu na brak kart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze sytuacji mojej, wygląda ona następująco. W dniach poniedziałek/środa lekcje kończę o godzinie przed siódmą, więc jeśli by mnie wtedy zabrakło, to przepraszam. Podobnie w najbliższą sobotę, kiedy to zaproszony zostałem na urodziny. Tak gwoli ścisłości. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym namyśle podejmujemy ważną decyzję:

SESJA ZOSTAJE PRZENIESIONA NA RESTART FM, prawdopodobnie po świętach.

Powody są dwa:

- Lord zadecydował, że FM zostanie zamknięte

- i tak wszyscy mają urwanie głowy z wystawianiem ocen, bo to już zaraz koniec półrocza.

Taki to już lajf...

@fergiX: to tylko przenosiny terminu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po restarcie FM i po sesji podbieli (?) - [ z góry przepraszam Was za ewentualną złą deklinację :) ] planuję sesję w klimatach tych co w poprzedniej mojej rozgrywce - kto grał to wie jaki to klimat :starwars: Z tego co się orientuję to restart ma nastąpić prawdopodobnie po Bożym Narodzeniu, więc ja bym wystartował gdzieś w okolicach początku AD 2012. Zapraszam 12-14 graczy - jeden zdrajca-morduj, jeden gliniarz + ktoś "ekstra", jeśli będzie zainteresowanie. Więc gdyby co to zapraszam na SWMafia 2 :)

EDIT: I nie chcę się wpychać w kolejkę oraz faktycznie, teraz mało kto ma czas na Mafię w czasie, gdy prawie każdy goni albo za 'dopem' albo za karpiem :)

EDIT v.2: Lista graczy ->

1. MrYoshi

2. HrymiMakos

...

14.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy ->

1. MrYoshi

2. HrymiMakos

3. mister155

4. Maliniorz

5. Pawello12

6. podbiel

7. Kaktus.

8. thefiend2

9. Sooko

10. Mejk

11. Hrissgel

12. BigDaddy

@Kaktus. - nigdzie nie pisałem, że nie wystartuje więc wystartuje, lecz z poślizgiem, bo dopiero 8 stycznia - w tym tygodniu będę miał straszne urwanie głowy ze studiami - referat filozofia, 2 felietony + wybór zdjęć do gazety rocznikowej - wybaczcie za opóźnienie i startujemy w następną niedzielę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...