Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Ehh, no i dzień się przeciąga, zaraz zainteresowanie sesją siądzie zupełnie i na tym się skończy. I tak jest teraz w prawie każdej rundzie niestety, że najpierw jak jest zbieranie chętnych to nie ma żadnego problemu a jak przychodzi do choćby zagłosowania na podstawie dowodów innych to już jest problem nawet jeśli czasu jest naprawde dużo. Bo "Ja się zgłaszam" to zawsze łatwo napisać...:/

Apeluje, ludzie, jak nie będziecie mieli czasu czy się wam po prostu nie chce to się nie zgłaszajcie, albo zgłaszajcie się tylko do niektórych sesji. Bo w takim układzie jaki jest teraz tworzą się sesje-widma w których połowa żywych tak naprawde nie gra. A to się odbija także na zabawie tych którym się chce i którzy się starają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to podbiel, a to były dowody na niego:

pacynka pajaca - odnosi się do jego profilowego Kliknij w Pajaca.

czarna chusta - jego avatar do jasnych nie należy.

Jason w ciele Candymana - dwie osoby w jednym ciele, a podbiel też zwraca się do siebie w dwóch osobach.

Wszystko co tyczy się książek - czyli jego przynależność do KML.

"Po jakiś dwóch godzinach czekania zapadła gwieździsta noc" - a co podbiel ma w avatarze, jak nie gwiazdę śmierci.

"zauważyli odciętą jakby laserem głowę Kruegera" - miało się to odnosić do mieczy świetlnych, które tną niczym laser, podbiel lubi star wars.

Reszta to zmyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, ale zanosi się na to, że będę miał teraz w szkole naprawdę sporą nagonkę. Nie chcę, żeby przeze mnie sesja szła tak źle, jak ta ostatnia w klimatach Piątku XIII, więc wypisuję się. Mam nadzieję, że moje miejsce zostanie dobrze wykorzystane i jeszcze raz przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tutaj wszystko zamarło... Nie chcemy skończyć jak OA, GA, CA, Hałs, CSBones czy inne, prawda? Dlatego też my (w sensie ja) zastanawiamy się powoli nad sesyjką. Wstępne założenia są takie: potrzeba 10 lub 12 graczy (ewentualnie 14, ale patrząc na marne zainteresowanie, nie ma co liczyć na taki odzew), osadzona będzie owa mafia w uniwersum... nie, źle. Będzie ona na podstawie zwyczajnego świata, razem z największą wadą/zaletą człowieka - wolą przetrwania. Nic więcej nie powiemy. Początek pewnie jakoś w grudniu, może wcześniej jeżeli będą chętni i się ze wszystkim wyrobimy. Anyone?

Lista:

pikaz512

HrymiMakos

Maliniorz

thefiend2

wrestlfan

fergiX

orzelek18

PS: Sesja Czytelnika i Maliniorza jest praktycznie odwołana, z tego co bełkotał Czajnik

@down: tylko straszymy :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby twoja sesja wypaliła to pisz mnie w ciemno (tylko przypomnij przez PW), a FM raczej nie umrze. Tak samo było rok temu od września zabawa zaczęła przymierać by w wakacje znowu odżyć na nowo, więc gdzieś tak na ferie świąteczne powinno się choć trochę to wszystko ożywić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Sesja Czytelnika i Maliniorza jest praktycznie odwołana, z tego co bełkotał Czajnik

Tak, cały czas zapominałem o tym napisać, ale niestety. Zgłosiło się za mało osób, więc odwołuję sesję. Co prawda z 8 osób sesję też da się zrobić, ale... no właśnie. W trakcie pewnie jak to zresztą bywa okazałoby się, że połowa by się nie udzielała. Za jakiś czas odświeżę temat i pomyślimy wtedy co z chętnymi. Pomysł na fabułę jest

świetny

i na pewno o nim nie zapomnę :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...