Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Heh, to w takim razie miałbym już 6 graczy^^ Umówmy się tak: jeśli ktoś chce zagrać w mojej następnej sesji, to niech się zadeklaruje w tym temacie, a jak będę miał robić sesję, to powiadomię Was o tym przez PW (oczywiście napiszę to też w temacie). Zgoda? Bo może się okazać, że później już nie będzie miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do osób, które brały udział w mojej grze: niech jedna osoba odda głos na Sooka lub MrYoshiego, gdyż trzeci ocalały Bajsido nie daje oznak życia i chciałbym już zakończyć grę. Może być bez uzasadnienie - sam głos wystarczy :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zezy. W sesji Dave'a także nie trafiłem, bo mimo wszystko sądziłem, że zabójcą jest MrYoshi :P Mimo wszystko nie nadaję się do tej gry... w każdym razie było mi bardzo przyjemnie aczkolwiek proszę nie wysyłać do mnie PW czy zagram, bo... nie zagram. Robię sobie długą przerwę i może czasami wpadnę zobaczyć jak sobie radzicie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wygraliśmy. Dzięki wszystkim za grę. To pierwsza sesja, w której przeżyłem zakończenie. Zawsze ginąłem na sam koniec.

@Sooko

Z tym policjantem to mógł być dobry pomysł, gdybyś później zachowywał się bardziej rozważnie - po samym stylu Twoich postów było widać, że kłamiesz :P

@Dave

Świetna sesja, naprawdę. Czekam na wyjaśnienie poszlak ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że napiszę na ciebie dowody Yoshi i nie napisałem, bo mi się nie chciało ;] Heh musiałem się jakąś ratować, bo padłbym rundę wcześniej to wymyśliłem te kłamstwo, ale nie wyszło. Trudno, ale wreszcie byłem mordujem w FM, to był mój debiut na tym stanowisku i fajnie było :) Dave bardzo fajna i przystępna dla zielonych w SW graczy ;) Jutro przeczytam ostatni i przed ostatni post, bo szczerze mówiąc nie przeczytałem ich (mówię o twoim ostatnim i przedostatnim poście Dave :) ). Bardzo zacna sesja. Sesja Czytnika też bardzo fajna, ale odkąd padłem nie przeczytałem żadnego twojego postu, bo mi się już nie chciało, ale przeczytam jutro może ;) Jak pikaz mówi, że to jego zdaniem najlepsza sesja w tym roku to chyba warto :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec :starwars:

Dziękuje wszystkim biorącym udział w grze. Gratuluję policjantowi, którym był Pawello12 i który odnalazł mordercę już za drugim podejściem. Mordercą był Sooko i do końca nie wiedział kto był policjantem :)

Lista dowodów na Sooka - dość długa i niektóre poszlaki są lekko mówiąc "dziwne", ale debiutant się dopiero uczy:

1. podpisy pod listami

a) 0291 - luty 1991 r. - założenie Blizzarda -> twórcy Diablo 2 i dodatku ( Sooko wspomina w profilu o tej grze )

b) 0887 - sierpień 1987 r. - Medieval II TW -> Creative Assembly (-II-)

c) 19US84 i 19RU96 - USA 1984 r. i Rosja 1996 r. - daty i miejsca założenia New World Computing i Nival Interactive ( Heroes III i V )

d) Collier & Zampella 2002 - rok i założyciele Infinity Ward - COD MW

e) Piranista i Gwiazda Rocka - Piranha Bytes i Rockstar ( Gothic i GTA )

2. Boldog - po węgiersku szczęśliwy - buźka Sooka ze zdj. prof

3. męczennikiem mogę zostać - św. Wojciech -> Prusy -> Mazury -> miejsce zamieszkania mordercy

4. buchający ogień - Milten - Mag Ognia

5. Łupieżca - po ang. Hawk - Tony Hawk

6. STR2 - Strategia 2 - Sooko w profilu wspomina o dwóch grach strategicznych

7. blada twarz - twarz w avku

8. pociachane ciało pierwszej ofiary - morderca musiał wykonać combo o których pisze Sooko w związku z Tonym Hawkiem

9. ścierwo - ścierwojad - chyba wiadomo :)

10. Fascynuje mnie moja działalność -> FM jest Super -> fascynacja grą w mafię, która stała się w tym czasie jego profesją

11. Jestem na dobrej drodze ku zauważeniu przez innych -> w momencie pisania tego posta jego liczba postów wynosiła równo 400 - dość charakterystyczna liczba i ciągle rośnie

12. na pierwszy rzut oka jestem niepozorny i nie można wiele o mnie powiedzieć -> brak sygnaturki

13. kraina wiecznego szczęścia i harmonii -> Arkadia -> Arkania -> Gothic 4 o którym również morderca wspomina

14. opis rodzinnego domu, który został zbudowany w stylu gotyckim

15. Gyumolcsle - po węgiersku SOoKo

16. Zwierciadło duszy - tak mówi się o oczach -> OKO <-> SOOKO

17. litera V, wbity sztylet i napis DOMYŚLNIE - w COD MW litera V na klawiaturze domyślnie przypisana jest do ataku wręcz sztyletem

18. prosty chłop - piosenka zespołu Boys "Chłop z Mazur"

19. ragdeJ - Jedgar - akcja mafii toczyła się w 21 roku tak jakby starej ery, Jedgar był rówieśnikiem Sooka - urodził się w 35 roku, więc wynika z tego, że morderca ma 14 lat tak jak Sooko

20. wyglądał jak znokautowany - międzynarodowe oznaczenie nokautu to KO -> SooKO

21. Akademię zaatakuje zło i Mrok - tak zaczyna się Neverwinter Nights którym pisze w profilu morederca

22. Jedi z przeszłości Joseph - Joseph Conrad - pisarz a Konrad to imię Sooczka

23. pamiętał swe urodziny, bo były niedawno - Sooko to jeden z najmłodszych graczy w sesji

24. kwitnące konwalie, tulipany itd. - w maju kwitną te kwiaty, Sooko się w maju urodził

25. wielkie oczy i uśmiech - avatar i profilowe foto

26. lśniąca pokaźna czupryna - avatar

27. jąkanie się - dziwne słowa z początku profilu

28. dobrze trzymał się w równoległej sesji - sesja Czytelnika

29. morderca stawał się coraz bardziej nerwowy i pokazywał się w miejscu gdzie go nie powinno być - Sooko codziennie wchodził na mój profil co mogło ściągnąć na niego podejrzenia

30. Ja wam nic nie wytłumaczę, lecz wy możecie sobie to przetłumaczyć - dawalem do zrozumienia, żeby tłumaczyć dziwne słowa jak Boldog itd.

31. Pochodzę z północnej krainy - Mazury - północ Polski

32. Dajcie spokój z Tolkienem - chodziło o to aby nie myśleć, że Boldog to postać z Lord of the Ring

33. H, +36, Tokaji - WĘGRY - H to literka na tablicach rejestracyjnych jak u nas PL, +36 to kierunkowy na Węgry, Tokaji to węgierskie wino

Trochę było tych poszlak :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż sporo tego tego trzeba przyznać, aż dziwne że Sooko udało się przeżyć tak długo. Dowodów było sporo, szkoda że nikomu nie udało się dopasować tych liczb, mysle że za dużo było kombinowania i nikt nie wziął pod uwage sprawdzenia ich jako dat...

Cieszy mnie to że mimo opuszczenia 2 rund udało mi sie przeżyć. Fajnie że trafiłem z 2 wymyślonymi na naprawde szybko poszlakami i żałuje że nie mogłem poświęcić tyle czasu ile bym chciał. Gratulacje dla Dave za sesje i nie wiem czyje są następne, ale bawcie się dobrze ;]

@Dave-a na objaśnienie dowodów na pozostałych będziemy mogli liczyć? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulepszy typ X-Wingów ? X-Wing Pro został nazwany przez pilotów ?Olle? na cześć padawana, który wyciągnął nas z przestoju i marazmu.

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Prosił bym tylko o wyjaśnienie, co to jest X-Wing. :tongue:

ale odkąd padłem nie przeczytałem żadnego twojego postu, bo mi się już nie chciało

A ja, pomimo tego, że padłem, dalej czytałem kolejne odcinki SW Mafii. Zaciekawiła mnie fabuła i dalsze poczynania mordercy. :smile:

Gratuluję policjantowi, którym był Pawello12 i który odnalazł mordercę już za drugim podejściem.

Po raz kolejny dziękuję. Za pierwszym razem typowałem Bajsido, ale po pierwszym odcinku od razu rzucił mi się w oczy Sooko, więc o niego pytałem po raz drugi. Decydujący okazał się dowód "Mam jedno wielkie marzenie, które da się spełnić, lecz potrzebuję środków do tego", który powiązałem z marzeniem o wypasionym komputerze. :smile:

Szkoda tylko, że większość poszlak znalezionych przeze mnie była nietrafiona. :tongue:

Cieszę się, że jakiś czas temu zdecydowałem się zagrać po raz pierwszy z wami w Mafię, bo to świetna zabawa. O ile czas mi na to pozwoli, to zostanę tu na dłużej. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-wing to model myśliwca, którego używały siły Republiki. Warto dodać, że jest to istna pierwsza klasa wśród maszyn myśliwskich :)

Wyróżniłem osoby, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju fabuły :)

O taki samolocik -> X-wing xwing.th.jpg

@Kaktus. - chyba nie za bardzo. Kartkę z dowodami na resztę graczy porwał mi pies z biurka i zjadł :wacko: A czytając posty nie wiem czy uda mi się wyciągnąć i zauważyć resztę poszlak ? Następnym razem przygotuję się lepiej i nic mi Bruno nie zeżre :) O ile będzie następny raz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 graczy. Jeszcze tylko jedno miejsce czeka na chętnego!!!

1. Witcher95

2. pikaz512

3. Pawello12

4. wrestlfan

5. ade78

6. Artius

7. Mejk

8. HrymiMakos

9. podbiel

@Pawello - skoro ja dam radę pogodzić szkołę z pisaniem sesji, to Ty na pewno będziesz miał czas na zaglądanie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzę, że zaszło jakieś nieporozumienie. Kto Wam powiedział, że możecie sobie wybrać klasę swojej postaci, a nawet jej rasę? Bo ja na pewno nie. Jeden chce być elfem, drugi krasnoludem, zaraz trzeci przyjdzie i powie, że on chce być trollem! Litości... O ile jeszcze na propozycję łucznika mogę się zgodzić, o tyle już nie elfiego łucznika. Bo wszyscy będą jednej rasy, wymyślonej przez mnie. Ojć, wygadałem się... Także proszę nie nagabywać do mnie o to, bym zrobił Wasze postacie orkiem/hobbitem/qunari/wilkołakiem etc. Dziękuję.

Dla tych o nie widzieli czy coś: data rozpoczęcia sesji to 16 września!

A, no i zapomniałem dodać, że czekamy na jeszcze jednego chętnego!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ogłaszam wszem i wobec, że mamy już komplet graczy! Przypomniam, że sesja rozpocznie się 16 września i będzie w klimatach fantasy. Zaraz wylosuję policjanta i mordercę i do zobaczenia w piątek :tongue:

Lista graczy:

1. Witcher95 - Moran

2. pikaz512 - Farleno

3. Pawello12 - Majchem

4. wrestlfan - Mazar

5. ade78 - Palor

6. Artius - Dakova

7. Mejk - Zoldar

8. HrymiMakos - Brytt

9. podbiel - Muleco

10. Maliniorz - Nipp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak: wybaczcie mi moje opóźnienie! Stało się to z przyczyny zupełnie ode mnie niezależnej. Wczoraj bowiem nie miałem internetu. A przynajmniej wtedy, gdy chciałem dać posta. Rano jeszcze był, ale potem się znikł... Cóż, nie mam na to żadnego wpływu, dlatego mogę Was tylko najmocniej przeprosić. Sesja już poszła, ale... wybaczcie też to, że nie chciało mi się sprawdzać błędów. Jestem przeziębiony i ogólnie nie czuję się najlepiej, dlatego czytanie z monitora sprawia mi problemy. Jeśli są jakieś powtórzenia, to za nie przepraszam. Literówki te, które podkreślił mi Word, poprawiłem. Teraz jeszcze raz Was przepraszam i życzę miłej zabawy :smile:

Lista graczy:

1. Witcher95 - Moran

2. pikaz512 - Farleno

3. Pawello12 - Majchem

4. wrestlfan - Mazar

5. ade78 - Palor

6. Artius - Dakova

7. Mejk - Zoldar

8. HrymiMakos - Brytt

9. podbiel - Muleco

10. Maliniorz - Nipp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...