Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Muszę Was serdecznie przeprosić za to, że wpis poszedł dopiero dzisiaj, ale... Cóż, jednak robienie sesji w czasie szkoły to NIE jest dobry pomysł. Wczoraj gdy wychodziłem z FA, to był remis, więc posta zamieścić nie mogłem, a dziś dopiero teraz znalazłem czas na wstawienie odpisu. Pzepraszam... Stąd też niska jakoś i długość, a raczej krótkość tekstu. Dodatkowo Artius powidomił mnie, że od dziś już nie będzie mógł pisać postów. Tyle z ogłoszeń duszpasterskich. Mam nadzieję, że dziś zabijecie mordercę - będę miał o jednego posta mniej do napisania :tongue: Oj, muszę sobie zrobić dłuuuugą przerwę od mistrzowania...

Lista graczy:

1. Witcher95 - Moran

2. pikaz512 - Farleno

3. Pawello12 - Majchem

4. wrestlfan - Mazar

5. ade78 - Palor

6. Artius - Dakova

7. Mejk - Zoldar

8. HrymiMakos - Brytt

9. podbiel - Muleco

10. Maliniorz - Nipp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ymmm... Nie wiem czy rekrutacja otwarta, ale co tam:

"Gotów do akcji"

"Już biegnę"

"Zaszli nas... Od tyłu..."

"Czuję wszystkich, którzy wierzą"

"Czas Młota-Ułaaaaa!"

"Dobrze..."

"O co chodzi...?"

Tak mnie jakoś naszło W3 PL :D

Nie bij, ta sekcja forum i tak jest chyba NIEpoważna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... no tak. Artius mi pisał przez PW, że nie bedzie go do końca trwania sesji. Jednakże, zaznaczył, że jeśli jego postać będzie żyła, to głosuje za większością, a jeśli jest po połowie głosów, to w kolejności alfabetycznej nicków. Tym sposobem zginąć powinien HrymiMakos, ale... i tak posta napiszę dopiero za tydzień, bo do czwarku mnie nie bedzie, a w sam czwartek czasu na napisanie odpisu mieć nie będę. Czy chcecie poznać wyniki już teraz, czy poczekacie przez ten tydzień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, była to moja najsłabsza sesja. Zabrakło mi czasu na jej doszlifowanie. Prowadzenie FM w czasie szkoły to nie jest dobry pomysł. Ale człowiek uczy się na błędach :tongue:

Co do poszlak na mordercę: wszystkie podpisy na niego wskazywały. Achilles - wojna trojańska - ojczyzna Achai to Troy. Halt - zwiadowca - słowo na jego profilu (miałem nielichą satysfakcję patrząc na to, jak kombinujecie z wegierskim tłumaczeniem^^). Bart Dawes (chyba) - Ostatni Bastion - zwrot na jego profilu. Baphomet - wiadomo. Ponadto występował zwrot szermierz natchniony - a Achaja to właśnie szermierz natchniony. I tyle, no chyba, że coś pominąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja całkiem przyjemna, choć moim numerem jeden pozostaje Star Wars Mafia. :wink:

Szkoda, że znowu trzeba było kombinować, aby skończyć. No i niestety, w roku szkolnym nie ma już tak czasu, żeby szukać poszlak. Pomimo tego, z chęcią zapiszę się na kolejną sesyjkę. Oczywiście o ile tematyka mnie zainteresuje. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz to osoba która może chronić czy coś w tym stylu, tak? Jeśli mam racje to ja jak najbardziej nie chce, myśle że to niepotrzebnie skomplikuje rozgrywke.

Co do samych klimatów sesji-mam nadzieje że będzie ona przystepna dla kogoś kto w ogóle nie orientuje się w klimatach piątku?

Co do lekarza to niech się inni też wypowiedzą, w końcu mogą być za ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko zrozumiesz Piątek 13-go to film niezbyt ambitny fabularnie. Co do lekarza to masz rację on chroni, oczywiście nikt nie wie kto nim jest i doktorek pisze mi na PW kogo chroni danej nocy, jak morderca wybiera się do osoby wybranej przez lekarza to ona przeżyje jak killer wybrał osobę inną to ta niestety umiera. Ale jak mówisz, że nie to mamy tradycyjne FM w klimatach piątkowych bez absolwentów medycyny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...