Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Uf!

Dobrze że zajrzałem do tematu, jak wcześniej pisałem chętnie wezmę udział w porachunkach z mafią, podbiel pisał coś w połowie grudnia że start dopiero po nowym roku, także myślałem, że jestem zapisany ;). Możecie mnie zapisać, aczkolwiek miejcie trochę wyrozumiałości, gdyż pierwszy raz w TO zagram :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jako tako mam komplet na SWMafię 2, która ruszy 8.01.2012 - w któryś dzień (jutro, może jeszcze dziś) rozlosuję role i w niedzielę się widzimy na starcie :)

I myślałem o jakimś urozmaiceniu gry np. 2 morderców lub pomocnik morduja, ale nic nie przyszło mi do głowy. Jakieś propozycje czy zostajemy przy starych, dobrych zasadach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morderca już wie, że będzie mordował a gliniarz tropił - czyli role rozlosowane. Zabawę rozpoczniemy w niedzielę w godzinach popołudniowych. Dla biorących udział pierwszy raz w zabawie TUTAJ zasady. Więc życzę powodzenia i Niech Moc Będzie z Wami :starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są chętni na "sesyję" to ogłaszam, że niedługo po sesji Dave odbędzie się moja najgenialniejsza, tak nudna jakiej jescze nie było "sesyja" FM. Wszystkich chętnych zapraszam do zapisywania się. Więcej szczegułów na moim blogu.

:admin_twisted:

Dobra to już mam kogoś:

1.Maliniorz

2.orzelek18

3.Kiro12

4.Braveheart1992

5.pikaz512 (odpisał w zaproszeniu na PW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być popołudniu, ale jest już teraz -> Drugi sezon SWM wystartował ;) Post otwierający jest już tam gdzie jego miejsce. Tym razem nie bierzemy udziału w Wojnach Klonów, lecz w wyścigach ścigaczy -> http://www.youtube.com/watch?v=FUsltuNO6l8.

Życzę miłej zabawy i powodzenia ''miastu'' oraz mordercy :)

Lista graczy ->

1. MrYoshi

2. HrymiMakos

3. mister155

4. Maliniorz

5. Pawello12

6. podbiel

7. Kaktus.

8. thefiend2

9. Sooko

10. Mejk

11. Hrissgel

12. BigDaddy

Kolor czerwony = RIP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przedłużę czas na oddanie głosu do jutrzejszego poranka, bo dopiero co wróciłem z zajęć i jestem lekko zdruzgotany i rozjechany przez zaistniałą sytuację :/ - zero weny twórczej a nie chcę wrzucać badziewnego tekstu. Sorki jeszcze raz za naciąganie czasu i apeluję do reszty o oddanie głosu. Śpijcie dobrze :P Rano będzie znowu was mniej - może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grona graczy wypadli: podbiel i Pawello12 a ja zapraszam na kolejne głosowanie. Tym razem wpis bardzo krótki.

Lista graczy ->

1. MrYoshi

2. HrymiMakos

3. mister155

4. Maliniorz

5. Pawello12

6. podbiel

7. Kaktus.

8. thefiend2

9. Sooko

10. Mejk

11. Hrissgel

12. BigDaddy

Kolor czerwony = RIP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja jest niezbyt wygodna. Można by nagiąć trochę zasady i przynajmniej powiedzieć kto tak na prawdę nie gra. Wygląda to teraz tak, że już parę razy pojawiły się poszlaki wskazujące na gracza który jest w ogóle nie jest aktywny i gdy pojawia się moment oddania głosu nie wiadomo na kogo się zdecydować. Bo raczej nikt nie zagłosuje na kogoś kto może po prostu olewa grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...