Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Maliniorz skupił się na ludach słowiańskich i ogólnie polskim średniowieczu. Mnie również pasowałyby takie klimaty, ale nie będziemy się przecież powtarzać. Na razie zdradzę tylko tyle: Wyprawa.

@Sooko

Ależ nie ma problemu.: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna zapowiedź mojej sesji:

Startujemy w środę (22 luty). Zapisy przyjmuję do wtorku, godziny 21.00. Ponieważ trwa jeszcze sesja Maliniorza może tak się zdarzyć, że moja może zacząć się z opóźnieniem. W takim wypadku zabawę zaczniemy w czwartek, a czas na zapisanie przedłużę o 24 godziny (do środy, godziny 21.00).

Planuję zrobić sesję w klimacie fantasy. Przygotowałem już sobie ogólny zarys, ale mam też pewną koncepcję. Co powiecie na wcielenie się w konkretną rasę? Zasady gry pozostaną niezmienione, po prostu zamiast np. FergiX'a z Mazur byłby np. Mroczny Elf FergiX. Ułatwiłoby mi to przedstawienie fabuły. Możecie mi podać rasę, jaką chcielibyście prezentować (elf, krasnolud, ork, wampir, wilkołak, niziołek, goblin)

Uczestnicy (10/12):

1. FergiX - nekromanta

2. Sermaciej - krasnolud

3. Sooko - krasnolud

4. Darthmetalus - wilkołak

5. Czytelnik21 - ork

6. Thefiend2 - elf

7. Pikaz512 - wampir

8. Kiro12 - elf

9. Pankamilek - człowiek

10. Arturano - ork

11. Podbiel - orki

12.

Rezerwowi:

1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startujemy w środę (22 luty). Zapisy przyjmuję do wtorku, godziny 21.00. Ponieważ trwa jeszcze sesja Maliniorza może tak się zdarzyć, że moja może zacząć się z opóźnieniem.

To nie ma żadnego znaczenia. Dwie sesje mogą trwać równolegle i sobie nie przeszkadzać. Sam kiedyś prowadziłem sesję równolegle z innym forumowiczem i wystarczyło, że każdy pisał swoim kolorem i się w ten sposób rozróżnialiśmy.

Poza tym w sumie... też się mogę zgłosić. Ciekawy jestem co wykombinujesz. Wiedz, że kiedyś zrobiłem identyczną sesję :tongue: Gracze byli przedstawicielami fikcyjnej rasy, całość w klimatach fantasy... Tyle, że sesja nie wyszła z powodu braku czasu. Może Tobie się uda. Co do rasy - jeszcze się namyślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znajdę czas. Dopisz mnie do siebie DoxtraduS. Chcę być elfem takim jak Iorveth z Wieśka. Szpiczaste uszy, bandana na głowie. Nie mogę się doczekać kolejnej rundki :D.

EDIT: Więc to Arturano mnie zabił :(. Maliniorz czekamy na wyjaśnienia dowodów i zmyłek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapaliśmy mordercę! Maliniorz, koniecznie przedstaw nam rozwiązania każdej z poszlak.

Moją sesję rozpoczynamy w środę. Proszę uczestników o wybranie sobie rasy. Jeśli do wtorku, godziny 21.00. Po tym terminie wybiorę za was, a tego nie chcecie. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wiele poszlak nie zostało wyjaśnionych(np. ...wybacz mej złej duszy), ale mówiłem, że to arturano :diabelek: to mi nie wierzyli, ba nawet mnie oskarżali, ale wybaczam wam... żart :trollface: (w sensie, że niema czego wybaczać, bo nic złego nie zrobiliście :smile: )...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, bo to jest ten smak FM. Podczas rozgrywki możesz prowadzić zażarte kłótnie, by potem z uśmiechem na ustach pogadać w tym temacie z tą samą osobą, z którą się spierasz w temacie rozgrywki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i mnie dopisz Doxtradusie. Będę orkiem. Naprawdę fajnie się z wami grało :happy:

@thefiend2- mam nadzieję, że się na mnie obrazisz :tongue:

Kilka poszlak chyba sam rozszyfrowałem. Śmierć Feainewedd przed rozłupienie czaszki to nawiązanie do "Head Crusher" Megadethu. Z Kathai rozmawiałem o Metalfeście, gałązka róży to Gunsi- mam ich piosenkę na profilu i zdjęcie Slasha. Czekamy jednak na oficjalne wyjaśnienie dowodów i zmyłek przez Maliniorza.

EDIT- bardzo fajna. Najlepsze było to, że inni użytkownicy zaczęli mnie podejrzewać dopiero po trzeciej części ;) Ale sesja naprawdę świetna dzięki realiom historycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja bardzo udana. Głosując na Arturano nie miałem 100% pewności, że to on. Poszlaki nie wskazywały jednoznacznie mordercy. Wysoko mi ustawiłeś poprzeczkę ;)

No to mam już 10 osób w sesji, nie myślałem, że będzie aż tylu chętnych. Muszę ustawić chyba limit członków - 12 użytkowników. Gdy zgłosi się więcej osób, będą to rezerwowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...