Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Powiem tak - wymyślenie zbrodni idealnej w tym formacie nie istnieje. To tylko gra, a fakt powieszenia niewinnej osoby nie przeraża was tak, jak mógłby w rzeczywistości.

Gwarantuję wam stworzenie zagadki nierozbijalnej, jeśli właśnie coś takiego jest waszym życzeniem. Metodą prób i błędów (brak wyrzutów sumienia = większa pewność decyzji) może dojdziecie do zabójcy, ale zbrodnia pozostanie nierozwikłana...

Lub niemal nierozwikłana...

Podejmuję rękawicę, panie HNSM, z nadzieją na honorowe rozwiązanie tej sytuacji. ;) Na pewno zagadka będzie trudna. Ale czy gra będzie na dwadzieścia osób i z dwoma mordercami/policjantami? Zobaczymy... Muszę pomyśleć.

A z tym kolorem... nie musiałeś pisać tak całego postu. Wystarczyło hasło w stylu "jestem chętny", "zgłaszam się" lub "dopadnijmy te szczury lądowe! Hharrh!". :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miarę Sherlocka Holmesa i Herkulesa Poirot?
Złamałeś moje prawa autorskie! :P

@Veldrash: Proponuję, żeby Twoja zagadka była na więcej niż w 12 osób. Nadal z jednym mordercą i policjantem, ale za to z większą liczbą graczy. Byłoby... ciekawiej. Tak czy inaczej: Zgłaszam się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamałeś moje prawa autorskie! :P

Oj... przepraszam. :P Więcej tego nie zrobię, niech mnie za ten czyn spotka śmierć w zabawie. :P

@Veldrash: Proponuję, żeby Twoja zagadka była na więcej niż w 12 osób. Nadal z jednym mordercą i policjantem, ale za to z większą liczbą graczy. Byłoby... ciekawiej.

Dobra. Popieram cię. 20 osób ale z 1 mordercą i policjantem - ale by się działo. :)

@edit - komunikat: Wszyscy, którzy teraz zagłosowali w zabawie z pikazem512 proszę o zmienienie swoich głosów! Szybko, bo zginą kolejni niewinni! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Widzę, że frekwencja dopisuje - jest już jakieś 12 osób. Poczekam jeszcze trochę, najwyżej ograniczę nieco zapędy napalonych zawodników i przyjmę tych najszybszych. Powiedzmy, że spróbujemy w 18 osób, choć będzieto dosyć dużaaaa gra.

Z nowości w grze - każda zbrodnia będzie fabularnie opisana przeze mnie i w każdej będą dowody mające znaczenie w sprawie. Zbrodnie będą opisane precyzyjnie, sami będziecie musieli odsiać ziarna od plew i zdecydować który dowód ma znaczenie. Zagadka będzie hybrydą wiedzy forumowej i ogólnej. Spodziewajcie się wzorów sumarycznych, logarytmów i tego typu fajnych rzeczy... :icon_twisted: Postaram się dostarczyć wam mnóstwo wrażeń...

mister, jeżeli moja formuła się spodoba, to na pewno kiedyś powtórzę to przedsięwzięcie. Możesz mi ufać... no chyba, że się nie spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiHi! Wiedziałem! Kiedy tylko mister wpadł na swój trop, nie wierzyłem, że mordercą może być ktoś inny, a obrona Golomana tylko mnie w tym fakcie utwierdziła :wink:. Szkoda, że zabawa trwała tak krótko, bo oprócz rozgrywki, w której byłem mordercą, nie pograłem jeszcze dłużej niż 1 dzień...ale przynajmniej wreszcie udało się dobrze zagłosować.

Teraz czekamy na Veldrashowe wesołe miasteczko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...