Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Xbox czy PS3 II

Polecane posty

Brawo RoZy. :) Wszystko jest kwestią gustu. Ale nie mów, że dyskusje o mocy konsol są bezcelowe. Przy moim wyborze był to ważny czynnik bo jednak już te pare latek obie konsole są na rynku i na pewno ludzie oczekują powoli nowej generacji z efektami al'a DX11 i grami w na prawdę FullHD [a nie jak większość 720p lub nawet jak Metal Gear Solid 4 w 1024x768 i skalowane tekstury przez grę do 720p]. PS3 jednak dzięki doświadczeniu Sony, lepszemu CPU, Blu-Ray oraz obecnie oferowanej grafice [pomimo tego skalowania to np. Uncharted 2, MotorStorm czy MGS 4 wyglądają pięknie] powinno długo pożyć. Zresztą wystarczy spojrzeć na żywotność PS2. :) Siedem lat minęło a dalej na nią gry wychodzą. A największa ewolucja techniki chyba już za nami i obecne zmiany są dość kosmetyczne [cienie, chmury, nowe kontrolery i 3D to nic z porównaniem do zmian przez ostatnie 10 lat.

Bo przykładowo...niby DX10 miał być taką rewolucją, a co Codemasters zrobił z DX 9.0c w DiRT i GRID ? To samo się ma do DX10 i DX11. Przypomina mi się treaser DiRT 2, z lepszą animacją flag, wodą [której różnicy nie widzę na swoim DX10...] i ogólnie efektami cząsteczkowymi. To dla zapaleńców...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoZy

Gość podał listę exów na PS3 i pytał, czym broni się Xbox, dając przy tym mocno do zrozumienia, że nie ma czym. To mu podałem parę tytułów. Gdzie tu fanboyizm?

Przeca napisałem wcześniej

To, że dla Ciebie lepsze są Uncharged, GT czy Killzone od Gears of War lub Fable, nie oznacza, że exy na PS3 > exy na X'a.

Mam dać linki do forów z Google ? Na szybko znalazłem jedynie -> http://gry.onet.pl/1958083,,wiadomosc.html . Czytałem to wcześniej jak wybierałem właśnie po między oboma konsolami.

W tym linku nie ma nic ciekawego. Wypowiedź pracownika Sony jest w tym wypadku doprawdy bardzo obiektywna :)

Podaj proszę źródło, z którego to czarno na białym jest napisane, że dla 90% ludzi lepsze exy ma PS3...

A co do Naruto jeszcze, jest to dość specyficzna gra i znalazła by dużo mniejsze grono fanów w porównaniu do GoW, Killzone czy np. Call of Duty nawet.

I co, z tego powodu mam jej nie wymieniać jako exclusive na X'a? To, że się nie najlepiej sprzedaje nie oznacza, że jest słaba. Już wcześniej ktoś chyba o tym wspominał...

Nie takie [beeep] jak Halo ludzie są w stanie zakupić po odpowiedniej reklamie. Nie, żebym miał coś do przygód Master Chiefa, całkiem przyjemne gierki, ale sprzedaż często ma się nijak do jakości (Alan Wake zasługuje na co najmniej 5mln, nie może dobić do jednego, Demon's Souls to dobre 2,5-3mln nabywców powinien znaleźć, skończyło się na 0,5mln).

Masz rację, zgadzam się, jednakże w Ameryce północnej seria Halo jest pewnego rodzaju kultowa, stąd taka sprzedaż. Nie mogła być to tylko "przeciętna" gra. W muli przypomina mi trochę takiego CS'a na konsolę, tyle że w nieco innych klimatach. Paręnaście milionów sprzedanych egzemplarzy nie może być przypadkowe.

Więcej konsol od MS = Wysoka sprzedaż

Taa, a wcześniej fanboy'e kwilili in plus dla PS3, że sprzedaż PS3 rośnie i ilość konsol od Sony przewyższa już ilość tych od Microsoftu...

Zdecydujcie się wreszcie :)

Bo przykładowo...niby DX10 miał być taką rewolucją, a co Codemasters zrobił z DX 9.0c w DiRT i GRID ? To samo się ma do DX10 i DX11. Przypomina mi się treaser DiRT 2, z lepszą animacją flag, wodą [której różnicy nie widzę na swoim DX10...] i ogólnie efektami cząsteczkowymi. To dla zapaleńców...

Wiadomo, że każde nowe Direct X to głównie skok na kasę społeczeństwa. Chcesz być na czasie, to musisz zmienić kartę graficzną na taką obsługującą najnowsze biblioteki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee...no sorki, ja z nim nie gadam i tylko fakty mówię.

http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_vi...Sales_standings - proszę, tu nie ma żadnego fanbojowania, okłamywania i kręcenia. I nawiasem, nie zgadzam się z nim, ponieważ to gry na PS3 się o wiele lepiej sprzedają. A to że Halo się sprzedało w 2 milionach....Xbox miał ledwie rok, nie było PS3 i wszyscy jak mieli konsolę to tylko Xboksa i nie było tak wielkiego wyboru. Teraz ciężej przedzierać te granice, ponieważ gracze stoją przed trudnymi wyborami. Killzone 2, Uncharted, Resistance 2 a może coś odmiennego jak inFamous, GoW III, Dante's Inferno, lub w ogóle FIFĘ 10 czy NfS: Shift.

I to nie jest pracownik Sony, a człowiek, który robi gry dla Sony. To troszke zmienia postać rzeczy, i po prostu uświadamia czemu GoW III został zrobiony wyłącznie na PS3.

Nie mówię, aby nie wymieniać Naruto, lecz jest to gra z o wiele mniejszą ilością fanów. Ponad połowa graczy z wyborem - Killzone 2 czy Naruto, wybrałaby oczywiście ex'a PS3.

Jak już mówiłem, wpisz w Google: exlusivy PS3 a Xbox 360 i czytaj. Domyślam się, że tak jak i mnie, większość wypowiedzi za PS3 weźmiesz fanbojowo, ale to już nie moja wina. Nie oczekujesz, że takie rzeczy komentować będą ludzie pokroju Gates, Kotick, Zamppela, West i inne "guru" naszej branży ? Wywołało by to wielką burze, plotki i nic więcej. A fanboizm narodził się z zazdrości jednych do drugich. Dlatego oświadczam - jestem fanbojem PS3.

EDIT: Liczby z tego roku na pewno będą sporo za Xboksem dzięki premierze wersji Slim. Ale czy w Polsce...? Bo mnie akurat to najbardziej obchodzi. I ostatnie, wolę grać na necie z mniejszą ilościa ludźmi, ale uczciwymi na PS3, a nie piratami z Xboksa. Dziękuje za przeczytanie. ;) Wrócę do tego tematu w poniedziałek. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że Halo się sprzedało w 2 milionach....Xbox miał ledwie rok, nie było PS3 i wszyscy jak mieli konsolę to tylko Xboksa i nie było tak wielkiego wyboru.

I co z tego? Potem wyszło PS3 i dużo ludzi kupiło tą konsolę, a jakoś jak wychodziły exy to sprzedaz była niezbyt dobra. Teraz się poprawiło i jest lepiej. Ale czy ktos wtedy blokował im chęć kupienia exów na PS3? Nie! To kupujący wyznaczają sprzedaż, więc nie ważne czy konsola wyszła rok wcześniej czy póżniej, jak gra jest dobra i dużo ludzi chce ja kupić to, to zrobi. Halo sprzedało się w ok. 10 mln egzemplarzy. Why? Bo gracze po świetnym Halo 1 i 2 nastawili się na super grę. Czemu KZ2 tak dużo osób nie kupiło, chociaż jedynka to był hit z PS2? :)

Owszem IMO exclusivy na PS3 są lepsze, ale człowieku fanboystwem wali od Ciebie na kilometr. Podajesz gry na PS3, potem ktos Ci podaje gry na XO a Ty co? Obrzucasz je błotem, to tak samo nie dla każdego może sie podobać zajefajne Killzone 2(imo crap), Uncharted czy InFamous. :)

Bo mnie akurat to najbardziej obchodzi. I ostatnie, wolę grać na necie z mniejszą ilościa ludźmi, ale uczciwymi na PS3, a nie piratami z Xboksa.

Teraz to żeś dowalił, a kto Ci każe grać z piratami? No powiedz, grasz z przyjaciółmi chyba nie? A jak nie tolerujesz piractwa to idąc Twoim tokiem myślenia kolege pirata masz głęboko gdzieś i nie utrzymujesz z nim kontaktu. :)

Alan Wake? Co to jest?

:laugh: :laugh: :laugh:

Nie dziwię Ci się, w końcu masz dopiero 12 lat....

Najbardziej śmiesza mnie ludzie, którzy piszą o czymś z czym nie mieli pojęcia. Tak jak wyżej user w wieku 12 lat nie wie co to Alan Wake i śmieje się z Live, chociaż go nie zasmakował. Pozdro & Poćwicz. Żyj dalej w swojej ciemnocie zza Siedmiogrodu. :)

przestaw się na procenty,

Procenty to są w butelce. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego oświadczam - jestem fanbojem PS3.
Ja też.

Taa, a wcześniej fanboy'e kwilili in plus dla PS3, że sprzedaż PS3 rośnie i ilość konsol od Sony przewyższa już ilość tych od Microsoftu...

Zdecydujcie się wreszcie smile_prosty.gif

Kto, gdzie, kiedy? Przewyższa? Jasne. 8 razy.

Zauważyłem, że słowo "fanboj" pada gdy po prostu brakuje argumentów.

A Exy na PS3 są lepsze, porównałbym oceny odpowiedników na dwóch konsolach, ale mi się nie chce. Może jutro jak będę miał czas to sprawdzę i podzielę się spostrzeżeniami.

@EDIT

CYTAT

Alan Wake? Co to jest?

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Nie dziwię Ci się, w końcu masz dopiero 12 lat....

Najbardziej śmiesza mnie ludzie, którzy piszą o czymś z czym nie mieli pojęcia. Tak jak wyżej user w wieku 12 lat nie wie co to Alan Wake i śmieje się z Live, chociaż go nie zasmakował. Pozdro & Poćwicz. Żyj dalej w swojej ciemnocie zza Siedmiogrodu. smile_prosty.gif

Myślę, że nie to miał na myśli mówiąc "Co to jest?" ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien zmienić nazwę na: wojna fanboy'ów :tongue: Jak widze każdy tutaj pisze o grach i nie zwraca uwagi na to że PS3 ma BD czy Wifi a to przecież dla niektórych ma znaczenie.Oczywiście nie ma sensu porównywać mocy dwóch maszyn ( PS3 i X'a) ale trzeba pamiętać o BD i Wifi w PS3(oczywiście X' 250 GB też ma wifi ale póki co to jest mały odsetek posiadaczy x'a)A co myślicie o padach tych konsol?Niby nic a ma znaczenie.Mi np.bardzo przypadł do gustu ten z X'a(zamiana jednego analoga z krzyżakiem to super krok)..Dochodzi jeszcze ergonomia i triggery.Co do gier to dla każdgo jest to indywidualna sprawa,a to że PS 3 ma lepsze ex'y to raczej fakt( dla jasności jestem szczęśliwym posiadaczem X'a) ale to nie zmienia faktu że X też ma kilka naprawde mocnych tytułów.A co do live'a to raz:kto chce, to może go mieć nawet w Polsce jak troche poszuka na necie, jak ominąć blokadę regionalną, dwa:od listopada(?) będzie dostępny oficjalnie więc po kłopocie.A jak wiadomo tutaj,gdyby chcieć porównać PSN i Xbox live, to już ze strony X'a przewaga jest wyraźnie zaznaczona.

Tak wogóle: wszystko w tym temacie to jest dla każdego indywidualna sprawa,nie tylko jeśli chodzi o gry;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia padów była poruszana już nie raz i nie dwa. Tylko, że nie bardzo jest sens rozmawiać o tym, który jest lepszy- dla mnie DS wymiata, dla ciebie ten od M$ lepszy. Pogadamy? Nie bardzo. W którym miejscu ta przewaga Live'a nad PSN jest tak wyraźna? Racja, każdy powinien indywidualnie podejść do zakupu konsoli, nie kierować się wyborem innych, my tu tylko możemy doradzić na co zwracać szczególną uwagę i podyskutować o rzeczach równie ważnych- typu net, multi, technologie, reklamacje, RRoDy i LLoDy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna o pady jest akurat wg. mnie bezcelowa. Są dziesiątkich podróbek nawet lepiej wykonanych niż pierwowzory [nawet Logitech ChillStream, klonów DualShocka jest więcej chyba] i zawsze można wybrać ten najbardziej odpowiadający nam. Zresztą w poście nr. 137 starałem się przedstawić zalety jednej i drugiej konsoli po obserwowaniu ich i porównywaniu jeszcze parę tygodni wcześniej.

Nie wiem jak jest w Xboksie, ale WiFi PS3 pomimo braku anteny jest świetne. PS3 sobie stoi za monitorem na parapecie [biurko się łączy z parapetem], router WiFi jest jakieś 5-7 metrów dalej i sygnał musi przejść przez co najmniej 2 ściany. I tak, komputer z kartą WiFi jest pod biurkiem - sygnału praktycznie nie łapie, telefon - jak łapie to siła sygnału jest "Dostateczna" [ostatnia] a co chwilę i tak gubi...a PS3 ? Od 50% do nawet 85% siły sygnału, prędkość [wg. testera w konsoli] 600-700 kb/s [łącze jakoś praktycznie nie całe 900 kb/s] i spokojnie mogę grać w Killzone 2 czy MotorStorm o ile się nie rozłączy. Czasem ma jakieś "gorsze chwile" [zakłócenia pewnie, prócz mojej sieci widzi jeszcze 5 innych sygnałów] i sygnał ledwie 30-50% to już prędkość ledwie do 200 kb/s dochodzi. Ale tak czy siak, lepiej kablem. :)

Multi...nie mam jak porównać, ale jest bezpłatny, gra się miło [główine w Killzone 2 póki co] i nie ma żadych lagów czy rozłączeń, o których czytałem i straszyłem się tylko.

Technologia zostanie sprawdzona chyba najszybciej przy premierze Crysisa 2. Wątpię, żeby mocniejszą konsolę obcinali ze względu na słabszą.

Reklamacje - czytałem tylko że Sony sobie nieźle z nimi radzi. Jestem ciekaw jak w obu przypadkach będzie za rok-dwa kiedy to akumulatorki w padach zaczną siadać i będą trzymać ledwie parę godzin [teraz ładuję pada raz na dwa dni przy graniu do nawet 10h/dzień].

RRoD'y to podobno już zamknięta kwestia od premiery starszego Xboksa z nową płytą oraz w ogóle Xbox S. Ale jak widać w statystykach wyżej, płyta Jasper jest od końca 2008 lub początku 2009, a na Wikipedii wyraźnie jest napisane, cytuję:

In the September 2009 issue of Game Informer magazine, survey results were published in which among nearly 5000 readers who responded, 54.2% of those who owned an Xbox 360 had experienced a console failure for that system, compared with 10.6% for PlayStation 3, and 6.8% for Wii.

Prosto tłumacząc: Game Informer we wrześniu 2009 opublikował wyniki badania 5000 czytelników, z czego 54.2% posiadaczy Xboksa 360 doświadczyło problemów z konsolą, z konsolą PS3 - 10.6% posiadaczy, zaś Wii - ledwie 6.8%. Także cały ten Jasper to widzę, że pic. Dopiero tegoroczna wersja może na prawdę wyeliminuje ten problem.

LLoD, rzadki problem ale się zdarza. Cóż, ja na razie po ciut ponad tygodniu nie miałem kompletnie żadnych problemów. A jak doświadczę, pewnie wtedy zacznę kląć na PS3. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt-pad od PS3 będzie dla jednego dobrym wyborem a dla innego od X'a ale czy tak samo nie będzie się miała sprawa względem ex'ów wybory Live\PSN?Ja nie widze problemu w tym że będępłacił ok 15 zł miesięcznie za abonament na live a ktomuś innemu może się to nie spodobać.Taka sama sytuacja jest z BD czy Wifi-jeden będzie kupował filmy na BD a innemu wystarczy jakość DVD,jeden będzie potrzebował Wifi a inny podłączy się pod kabel(jak większość ludzi chyba) i z głowy.Awaryjnośś na poziomie 54%?Raczje słabo.Że niby co drugi posiadacz X'a ma problemy techniczne?Nie wydaje mi się.Chyba że to byli goście którzy mieli konsole z 2006 roku.Ja łąpę z 8 mocnych sygnałów moim X'em a mieszkam na zwykłym osiedlu nie w centrum więc wydaje mi się że nie jest najgorzej.Zgadzam się,technologia da o sobie znać z Crysis 2.I wydaje mi się że będzie jak do tej pory: każdemu będzie odpowiadać grafa z innej konsoli.Osobiście-ja nie widze prawie wogóle różnicy.Jak dla mnie obie maszynki są bardzo dobrze przystoowane do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto tłumacząc: Game Informer we wrześniu 2009 opublikował wyniki badania 5000 czytelników, z czego 54.2% posiadaczy Xboksa 360 doświadczyło problemów z konsolą, z konsolą PS3 - 10.6% posiadaczy, zaś Wii - ledwie 6.8%. Także cały ten Jasper to widzę, że pic. Dopiero tegoroczna wersja może na prawdę wyeliminuje ten problem.

LLoD, rzadki problem ale się zdarza. Cóż, ja na razie po ciut ponad tygodniu nie miałem kompletnie żadnych problemów. A jak doświadczę, pewnie wtedy zacznę kląć na PS3.

To było już dawno poruszane. MS IMO pośpieszył się z wydaniem nowej konsoli, przecież 2-3 lata wcześniej wypuściło Xboxa1. Wypuścili na rynek awaryjny produkt, a Sony na tym skorzystało. :) Mój pierwszy Xbox miał datę produkcji 2006, a wytrzymał do kwietnia 2009. :) Innym jeszcze Core trzyma. :P

W którym miejscu ta przewaga Live'a nad PSN jest tak wyraźna?

Grupy, crosschat. :) Nawet nie wiesz jak się zajefajnie gada ze znajomymi i każdy gra w coś innego. :)

Technologia zostanie sprawdzona chyba najszybciej przy premierze Crysisa 2. Wątpię, żeby mocniejszą konsolę obcinali ze względu na słabszą.

Niestety tak będzie, niemożliwe jest, żeby jedna gra wyglądała zupełnie inaczej na dwóch platformach. To nie ex, że producenci znają na wylot dana konsolę i mogą wyciskać z niej jak najwięcej. :)

Co do padów to racja, kwestia gustu i dloni. :P Mi np. fenomenalnie pasuje pad od XO, ale Sixaxis też nie jest zły. :) W TPP grało mi się naprawdę świetnie, gorzej z FPS. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto tłumacząc: Game Informer we wrześniu 2009 opublikował wyniki badania 5000 czytelników, z czego 54.2% posiadaczy Xboksa 360 doświadczyło problemów z konsolą, z konsolą PS3 - 10.6% posiadaczy, zaś Wii - ledwie 6.8%. Także cały ten Jasper to widzę, że pic. Dopiero tegoroczna wersja może na prawdę wyeliminuje ten problem.

Jak się na czymś nie znasz, to nie wymyślaj farmazonów. Swoją opinię kreujesz na podstawie artykułu z wikipedii. Ja siedzę w temacie i mogę powiedzieć, że te 54% dotyczą Xenonów i po części już tylko Falconów, które padały znacznie rzadziej. Jaspery swoją awaryjnością nie przekraczają 8-10%. Wielu moich znajomków gra dalej na Falconach i wszystko jest ok.

Trzymam swojego Jaspera na poddaszu. W trakcie tegorocznych upałów termometr domowy pokazywał nawet 32-34 stopnie. Nie na zewnątrz, a w domu. W tym czasie wiatraczki w konsoli nawet nie wchodziły na wyższy stopień obrotów. Więc ja, jeśli chodzi o 3rrod w X'ie nie martwię. 3 letnia gwara na RRoD i E74 uspokaja każdego posiadacza tej konsoli.

Nie będę pisać o padających laserach w PS3, co się w Xboxie praktycznie nie zdarza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie wiatraczki w konsoli nawet nie wchodziły na wyższy stopień obrotów.

To może czujnik temperatury w konsoli masz zepsuty? :)

Nie sądzę, konsola chodzi spokojnie do dzisiaj i nie ma z nią najmniejszych problemów :)

Wtedy też nie wydawała się cieplejsza niż zwykle. Stoi w dobrze wentylowanym miejscu i czasem porządniej ją przelecę odkurzaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy 34 stopniach ci wiatraki nie szumią, to ja bym się zaczął martwić, a nie chwalił tym. Chyba, że konsolę zapomniałeś włączyć albo nie grałeś w nic.

Więc ja, jeśli chodzi o 3rrod w X'ie nie martwię. 3 letnia gwara na RRoD i E74 uspokaja każdego posiadacza tej konsoli.
Mnie by nawet 50 lat nie uspokoiło. Siedzisz sobie i zamiast cieszyć się graniem, zastanawiasz się kiedy będziesz musiał oddać konsole na 2 tygodnie, tracąc (nie tracąc?) przy tym wszystkie save'y.
Jaspery swoją awaryjnością nie przekraczają 8-10%.
Źródło?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre słowo od ojca prowadzącego: kończcie, waszmoście, wstydu oszczędźcie.

Mielicie w kółko to samo, bijąc jeno pianę i nakręcając się nawzajem, a potem będzie płacz, że procenty lecą i posty znikają.

Zacietrzewionym fanbojom mówimy nie, więc najbardziej krewkim dżentelmenom zalecam jakieś ziółka na uspokojenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Xbox też zachowywał się niezwykle cicho podczas tegorocznych upałów. :) A trzymam go w półeczce na szafce pod telewizor. :P Z tyłu ma z 25 cm wolnego, po bokach po 15 cm i jest jak najbardziej ok. Grałem po 4 h nawet w 35 stopniowym upale. Więc czym tu się martwić? To, że PS3 dostaje kręćka to nie znaczy, że Xbox również. :)

@k0nrad

To się nazywa dyskusja, a że niektórym nerwy puszczają to co innego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy 34 stopniach ci wiatraki nie szumią, to ja bym się zaczął martwić, a nie chwalił tym. Chyba, że konsolę zapomniałeś włączyć albo nie grałeś w nic.

Czy ja napisałem, że wiatraki w ogóle nie szumią? N/c

Mnie by nawet 50 lat nie uspokoiło. Siedzisz sobie i zamiast cieszyć się graniem, zastanawiasz się kiedy będziesz musiał oddać konsole na 2 tygodnie, tracąc (nie tracąc?) przy tym wszystkie save'y.

A Ty akurat wiesz, co ja sobie myślę podczas gry...

Save'ów się nie traci, nie wiem, jak chcesz, aby od przegrzania GPU miałyby znikać save'y o_O

Przy awarii X'a wysyłasz do MS SAMĄ konsolę, bez żadnego osprzętu - a więc bez dysku/karty pamięci.

Jaspery swoją awaryjnością nie przekraczają 8-10%.
Źródło?

Ludzie na co dzień zajmujący się naprawą/przeróbką X'ów.

Poszperałem troszkę i znalazłem też taki artykuł.

Cytuję:

Po wprowadzeniu w czwartym kwartale 2007 roku modelu Falcon awaryjność konsol początkowo zaczęła spadać, jednak w połowie 2008 roku osiągnęła 10% i na szczęście nie przekroczyła tej liczby. Po debiucie modelu Jasper liczba sprzętu, który uległ awarii spadła poniżej oczekiwanych przez firmę 4%. Spośród 500 konsol sprzedanych w 2009 roku według SquareTrade problem RROD dotknął mniej niż 1% sprzętu.

Pozostawiam do refleksji.

Wydaje mi się tylko, że te 10% w Q2 2008 to wyszło dlatego, że stare Xenon'y zaczęły wtedy padać na potęgę - 90nm robi swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisać o padających laserach w PS3, co się w Xboxie praktycznie nie zdarza...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisał, że się praktycznie nie zdarza, czyli zdarza sie, ale nie często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem Xboxa ale będę za PS3.Xbox(przynajmniej te starsze wersje)strasznie się nagrzewa i jest głośny.A do tego wg.mnie kiepskie exkluziwy.A PS3??Podobno cichszy a i mniej się nagrzewa.Exkluziwy także ma lepsze(InFamous,Unchearted 1 i 2, Killzone 2)a Xbox??Fable 2,Alan Wake bo Gears of War jest na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem Xboxa ale będę za PS3.Xbox(przynajmniej te starsze wersje)strasznie się nagrzewa i jest głośny.A do tego wg.mnie kiepskie exkluziwy.A PS3??Podobno cichszy a i mniej się nagrzewa.Exkluziwy także ma lepsze(InFamous,Unchearted 1 i 2, Killzone 2)a Xbox??Fable 2,Alan Wake bo Gears of War jest na pc.

Są głośne, ale tylko wersje Arcade - coś za coś, mniejsza cena - mniejszy komfort grania. Premiumy i Elite chodzą w granicach rozsądku, jeśli chodzi o dźwięk.

A jeśli chodzi o "Girsy", to jedynka z początku była ex'em na X'a, jak to ma teraz miejsce z drugą częścią (która jest w prawie każdym aspekcie lepsza od swej poprzedniczki - fenomenalna gra :wub: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieeema... Ja mieć pytanie :) Zastanawiam się nad kupnem konsoli zamiast nowego PC... Wiadomo dlaczego... No i mam pytanko: Co wybrać? Będę grał na TV 21' CRT (Sony). Konsola ma byc jak najtańsza, może być używana. Patrzylem nad używanyfi PS3 Fat, ale wątpię czy wykorzystam jej potencjał na takim TV (W dodatku stoi na szafie :huh:). Proszę o odpowiedź (Fanboyom precz!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...