Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Xbox czy PS3 II

Polecane posty

KakrX-chodzi ci o to co wybrać?? Jak tak to porównaj sobie exclusive'y i zadaj sobie pytanie czy chcesz multimedialną Bombę-Ps 3 czy maszynkę do grania-Xbox 360 Ja tam wybrałem Ps 3 i nie żałuję, oczywiście nie zapomnij o problemach z live w Polsce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xboxa Arcade od 3 lat i nic mi się z nim nie dzieje i jest w stanie idealnym.Mam pytanie czy w nowszych wersjach Xboxa tz slim elite są jakieś nowsze bebechy? Czy lepsza grafika jest czy coś?

Dzieki za odpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problemy z podjęciem decyzji którą z konsol wybrać to polecam ten filmik i kolejne jego "rundy":

Mi bardzo pomógł ponieważ wiem że X360 to tylko brak Blue-Ray(zwłaszcza teraz kiedy na rynek będzie wchodził X Slim który ma wifi) czyli jak na mój gust to troche za mało żeby dopłacać 300 zł czy nawet więcej.Ja osobiście czekam na X'a slim;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak bardzej wole Ps3.

Na ps2 zakochałem się w GoW 1 2 i teraz chciałbym przejść GoW 3, UNCHARTED 2, GT5 i jakoś bardziej spodobał mi sie pomysł z podrabianym Wii niż machanie samymi rękami tylko że ps3 jest troche droższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problemy z podjęciem decyzji którą z konsol wybrać to polecam ten filmik i kolejne jego "rundy":

Mi bardzo pomógł ponieważ wiem że X360 to tylko brak Blue-Ray(zwłaszcza teraz kiedy na rynek będzie wchodził X Slim który ma wifi) czyli jak na mój gust to troche za mało żeby dopłacać 300 zł czy nawet więcej.Ja osobiście czekam na X'a slim;)

Takich filmików było od groma, i niewiele dają, bo oceniają tylko to, co można ocenić obiektywnie - ilość gier, wygodę pada, szybkość interfejsu etc., natomiast żaden nie odpowiada na najważniejsze pytanie - "które gry wolisz?", bo to rzecz całkowicie subiektywna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio szukałem Ps3 250Gb dla kolegi to ciężko znaleźć coś poniżej 1200 nawet na allegro. Kiedy CormaC kupowałeś konsolę ? Pewnie dolar mniej stał, bo nawet teraz przy amerykańskich cenach wychodzi 1100zł(349$).A doliczyć do tego vat/cło oraz transport i wychodzi te 1250-1300.A za tyle kupisz np. w Media Markt.

Jednak dochodzi jeszcze gwarancja. Nie jest przyapdkiem tak, że pierwszy rok odpowiada za nią Sony, a drugi sprzedawca ?Osobiście wolałbym pojechać do MM gdzie z takimi rzeczami nie robią problemów i nie martwić się o wysyłanie konsoli na drugi koniec polski.

@up

Takie sobie te zestawy. Jedyny ciekawy to z uncharted 1 + killzone 2, tylko obie gry razem można kupić za 100zł z przesyłką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do gwarancji, albo to albo to.

Szkoda, że właśnie Sony daje tylko rok gwary na swój świetny sprzęt, to jest największy IMO minus. Dwa lata natomiast przysługuje w Unii każdemu na zakupiony sprzęt elektroniczny. Takie prawa konsumenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z zupełnie inne beczki, czy jest możliwość jednoczesnego podłączenia PS3 do dwóch odbiorników/ekranów (np. monitor - HDMI oraz TV - component czy co tam się podłącza)? Szczerze mnie taka opcja interesuje, bo jeśli miałbym grać to raz na monitorze, a raz na TV (pod monitorem mam też kompa, a nie mieszkam sam) i ciekawi mnie, czy można konsolę odpalić i wybrać, którego używać? Czy są jakieś opcje wyboru i zapisania rozdzielczości dla danego odbiornika?

Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio szukałem Ps3 250Gb dla kolegi to ciężko znaleźć coś poniżej 1200 nawet na allegro. Kiedy CormaC kupowałeś konsolę ?

W połowie marca. Faktem jest, że teraz za 1099 zł można kupić model 120 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z zupełnie inne beczki, czy jest możliwość jednoczesnego podłączenia PS3 do dwóch odbiorników/ekranów (np. monitor - HDMI oraz TV - component czy co tam się podłącza)? Szczerze mnie taka opcja interesuje, bo jeśli miałbym grać to raz na monitorze, a raz na TV (pod monitorem mam też kompa, a nie mieszkam sam) i ciekawi mnie, czy można konsolę odpalić i wybrać, którego używać? Czy są jakieś opcje wyboru i zapisania rozdzielczości dla danego odbiornika?

Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno :happy:

Hmmm, coś takiego powinno cię zadowolić (przykładowy model). Do tego możesz oczywiście zakupić odpowiednie przejściówki wedle potrzeb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...