Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Xbox czy PS3 II

Polecane posty

Hak jest taki, że trzeba wszystko delikatnie porozkręcać, podgrzać co trzeba, wymienić pastę, złożyć z powrotem i modlić się, żeby działało, bo też stuprocentowej pewności nie ma. Ale chyba warto, zwłaszcza, że można zaoszczędzić sporą sumkę... Tylko też nie ma co liczyć, że taka konsola robiona "na kolanie" pociągnie parę lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jednoznacznie z tego newsa nie wynika, że po wygaśnięciu abonamentu motywy będą działały nadal, ale to byłoby absurdalne odbierać je znowu, więc domyślam się, że rzeczywiście tak nie jest.

TargetZero - To może być odosobniony przypadek wyjątkowego pecha ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi

oficjalny blog playstation : http://blog.eu.playstation.com/2010/06/23/...plus-explained/

na którym można między innymi znaleźć :

Each month there will be 2 dynamic themes, 2 premium avatars and premium game elements/add-ons for you to download and many of these will be exclusive to members only. These are yours to keep forever once you have downloaded them.

Również bounsowe LittleBigPlanet nigdy nie wygaśnie.

Ponadto gry podczas trwania subskrypcji możemy ściągać ile razy chcemy (np. po usunięciu ich z HDD ).

Swoją drogą , w newsie o psn+ jest błąd. Piotrek66 napisał

będziemy mogli wybrać jedną z produkcji

Problem w tym ,że produkcji nie będziemy mogli wybierać. Już są listy na 2 przyszłe miesiące z grami,motywami,DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić XBOX 360?Bo chciałbym grać na nim głównie w Fife,Red Dead Redemption bo wiadomo jak jest pecetowa fifa i nie wierzę żeby Fifa była taka sama na PC jak i na Konsolach,a RDR jeszcze nie ma na PC.I czy lepiej kupić XBOX 360 Elite czy PS3?Bo na nich tak samo wygląda Fifa prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić konsole tylko dla 2 gier a chcesz w nie grać w multi to powinieneś wybrać Ps 3 bo nie będziesz musiał dodatkowo płacić ale ja ci proponuje i tak porównać exclusivy sam chciałem kupić Ps 3 tylko dla 1,2 gier a teraz gram głównie w Uncharteda i Killzone chociaż kupiłem je tylko z ciekawości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam możne niecodzienne pytanie mam konsolkę X360 Arcadeie z dyskiem 60 Gb i zastanawiam się czy nie kopic nowszej wersji mam namyśli jakiś slim, elite albo Ps3 i czy to wogóle się opłaca.Prosiłbym o jakaś sensowna odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ciebie jeśli podobają ci się exclusivy Ps 3 to sobie możesz kupić a co do xboxa jak bardzo przeszkadza ci głośne chodzenie możesz kupić nową wersję chodzi o wiele ciszej a jeśli ci do nie przeszkadza to chyba idzie dokupić dodatkowy dysk bo innych większych zmian nie ma a no i wyeliminowania już chyba do końca tego RRoD ale i tak wszystko zależy od twojego stanu gotówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba kupie PS3 bo czytałem że w XBOX 360 jest rrod który się szybciej psuje(czy coś takiego),tak więc chyba lepiej PS3,co nie?Chyba że ktoś napisze że XBOX 360 jest lepszy,poradzcie bo sam już nie wiem,a kasy nie chce wywalać na marne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wasze "wnioski" to mam ochotę polecić NES. Tak na początek.

ro442 - RRoD to problemy starszych xboxów, w nowszych obecnie prawie nie występuje, do tego masz na niego trzyletnią gwarancję. PS3 ma podobny problem (choć na mniejszą skalę). Zobacz najczęściej wymieniane exclusive'y na obie konsole i porównaj, a potem kup konsolę która ma więcej/lepszych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęściarz ja oszczędzam każdy grosz na gry a potem ci jeszcze podwyższą cenę bo im statek zatonął(RDR oczywiście mam na myśli) A wracając do tematu z tego co wiem nowsza wersja ma większy dysk 250GB, i WI-FI no i oczywiście jakieś małe poprawki

PS.

Co do wyboru konsoli to polecam jeszcze zadać sobie pytanie czy jesteśmy w stanie płacić co miesiąc abonament żeby grać w multiplayer mowa tu oczywiście o xboxe na Ps 3 jest granie w sieci darmowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest prawdopodobieństwo zepsucia się RRoD w XBOX 360 Elite?Czy wyeliminowano ten problem chociaż częściowo?

A jakie jest prawdopodobieństwo zepsucia się RRoD w XBOX 360 Elite,duże czy małe?Czy wyeliminowano ten problem chociaż częściowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP-... może rozwiniesz jakoś to pytanie? W sumie to nie wiadomo nawet o co pytasz...

@Do wszystkich- nie wiadomo czy w Xbox Slim występuje równie często RROD, bo po prostu są za krótko na rynku, to, czy są awaryjne, będzie można ocenić dopiero po paru miesiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...