Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@Professor: Z nukerów powiedziałbym, że LeBlanc i Annie a z phys. dmg. chyba Talon. Wszyscy zadają bardzo przyzwoity damage w krótkim czasie.

@Black Shadow: Smerfy są po prostu dozwolone. W standardowym MMO po prostu trzeba unikać sytuacji, gdzie konto o wyższym lvlu wspomaga itemami/goldem konto o lvlu mniejszym. Tutaj tego problemu nie ma, więc nie widać wyraźnego powodu żeby takich delikwentów banować. Po kilku meczach powinno im zacząć dobierać graczy o ich poziomie umiejętności. Zresztą - większość z graczy o wysokim ELO ma swojego smurfa. Ja też założyłem 2 ze względu na moich kolegów. Nie chciałem żeby dobierało im bardziej doświadczonych graczy gdy gramy razem.

Nie wiem również, który masz poziom, ale skala tego problemu powinna się drastycznie zmniejszyć po przekroczeniu 10-12 poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeeeeeey w końcu kupiłem stinger Akali. pierwszy mecz 1/9/4 LOL. drugi już lepiej. 29/11/14 ;P Jestem bardzo zadowolony a wynik poprzedniego meczu to prawdopodobnie efekt tego że miałem.. masterki ss'y i runy pod WW =,=" No ale i tak mi się powoli nudzi Akali. Oby GP mnie nie zawiódł bo się wściekne. I po raz etny-moge prosić o jakiś build dla niego?

Aha no i co sądzicie o zileanie ? Jak dla mnie im dalej w gre tym gorzy. Jest OP w early, w mid taki sobie a w late beznadziejny..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latas - dzieki za sugestie. Wydaje mi sie, ze LeBlanc to dokladnie to, czego w chwili obecnej oczekuje. Wydaje mi sie, ze najpierw kupie LeBlanc, a potem, jesli nie zmienie zdania, Akali.

@c00rtka - sprawdziles mobafire? Jestem poczatkujacym graczem, ale do roznych postaci widzialem tam kilka fajnych i sensownych buildow. Moze warto sprawdzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mobafire nie tyle ssie co raczej kupa tam troll'i. Kiedyś przeglądając mobafire natknąłem się na AD cass albo AP Xina. Jest kilka ciekawych buildów, ale wolę nie ryzykować ;p Na Solomid też w prawdze natknąłem się na różne ciekawostki, jednak nie na takie głupoty jak mobafire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do "niewidzialnego elo" to wydaje mi się że takiego nie ma.Wszystko wygląda na losowe.

Wydawać Ci się może - jeszcze niedawno było do sprawdzenia w plikach klienta; Riot potem przerzucił je na serverside.

@Vlad - pojawiał się do niedawna w turniejach, zdania tutaj są podzielone... Jest jedną z tych 'snowball' postaci, gdzie bez nakarmienia faktycznie jest bezużyteczny, jednak jeśli już się uda... Warto czasem jednak po prostu sięgnąć po solidne postacie all around i nie ryzykować.

@Zil - bo w early jesteś nukerem, w late supportem, 30s R botem.

Mam pytanie - czemu w kwestii raportu nie można zgłosić ewidentnego smerfa?

A ja mam pytanie - za co konkretnie chciałbyś go zgłosić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Proffesor och ja doskonale znam mobafire i solomida, ale buildy stamtąd warto modyfikować. Np. dla Akali ja i kruzd najpierw rushujemy gunblade'a. A na Trynde BC niesprawda się tak dobrze jako 2nd item(pierwszy to zeal). Dlaczego? Bo to są buildy graczy +2000 elo i przygotowane przeciwko ogarniętym graczom. A jak spotykam się z rammusem(jako trynd) który w 45 minucie ciągle nie ma thornmaila to po co mi redukcja pancerza w early ;P ?I dlatego ja się pytam o opinie graczy na +/- moim poziomie bo na turniejach LoL jest inną grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz duuuzo IP (6k) wiec chyba czas sobie kogos fajengo kupic.

Na razie mam Ashe i Twisted Fate (moj ulubieniec), a teraz chcialbym jakiegos assasina ( wiem, tf mozna grac jako assasin, ale wole go jako AP pusher / carry ). Chcialbym kogos z invi i najlepiej z jakims CC. Gralem shaco - nie podoba mi sie. Slyszalem, ze eve to jest postac ktora odpowiada mojemu opisowi, wiec mozecie mnie w tym utwierdzic/obalic i powiedziec pare slow o champie ktorego polecacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eve jest ok tylko na dominion. Żeby była użyteczna w normalnym 5vs5 to trzeba czekać, pewnie dosyć długo- na zapowiedzianego reworka jej i Twitcha. Nie polecam. Może Talon? Stealth jest w ulti, assasin, ma silence.

Jak wolisz na dystans to Vayne.

A osobiście polecam Kennena- może i stealtha nie ma, ale to ninja, jest szybki, przydatny, co chwile kogoś stunuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talonem tez gralem - tez mi sie nie spodobal - przyczyna podobna do tej, dlaczego mi sie nie podoba shaco - za krotkie invi - ja bym sie chcial moc w tym invi podkrasc, ew. poczekac chwilke na stosowna chwile, dlatego myslalem o eve, mowisz jednak, ze jest slaba, i nie ma sensu inwestowac do czasu jakiegos buffa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej Eve to nie wiem czy ona taka słaba ;p Grałem z kolesiem na linii który miał ją na prawdę bardzo, ale to bardzo dobrze opanowaną i skończył grę ze statami 16/8. Jednak uważam, ze to tylko wyjątek na tle tych wszystkich które biegają ze statami 0/10 albo gorzej. Aczkolwiek na buff czekam z ciekawością bo może wreszcie ją odkurzę (zagrałem nią jeden mecz a potem dostała nerfa...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To jednak Szczur i Eve nie dostali buffa. Dawno nie grałem, zagrałem rankeda i bardzo zdziwiłem się widząc Eve w teamie, która wyśmiała mnie, gdy zapytałem się, czy aby na pewno wie co robi. Nie wiedziała, przegraliśmy surrender w 20, Eve 0/12/x. EUNE <3.

Co do nowego trybu, to nie jest tak dynamiczny, jaki się mi wydawał, w zasadzie to jest nudny. Wszystkie rozegrane przeze mnie pojedynki wyglądały podobnie, od SR różni się tylko tym, że do końca nie wiadomo kto wygra (no nie zawsze). Ale jako, że dobrze płacą, to gram. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaledwie kilka razy widziałem Eve w LoLu czy to wynika z tego że mało osób ją ogarnia czy po prostu ktoś kupił bo mu się podobała? Nie wiem w każdym razie jeśli ktoś się uprze i będzie chciał nią dobrze grać to zrobi to :) Potrafi być zaskakująca lecz nie zawsze. Dla mnie ona jest bezwartościową postacią, nie interesują mnie takie typy jak ona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukazał się patch preview!

Nerfią mi Lee Sina! Zmienili przelicznik Fali Dzwięku na 0,9 oraz zmniejszyli range tarczy o 50.Na szczęście nie osłabili ulti oraz E :P Narazie przynajmniej,bo Phreak powiedział chyba że to nie koniec :(

Jest także nerf Morgany(yay :D)

BTW.To już druga strona tematu z rzędu,którą otwieram moim postem.

Edit:Zredukowali cenę Anivii Blitza i Corkiego do 3k IP (yay2) :cheesy:

Edit2: Można oglądać stream z IEM China tu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Eve to jest różie...przed jej nerfem mój kolega wyciągał nią ponad 20 kilii co mecz. Nie oszukujmy się-ciągnął nam partie. Po nerfie...lamił. Ale po kilku miesiącach, gdy nabrał doświadczenia wrócił do niej u gra nią dobrze( 14/5/8 ostatni mecz, ze mną jako alistar na lanie). Myślę, że aktualnie to postać dla bardziej doświadczonych graczy. Jak dla mnie Kennen to postać dla Ciebie. Jak ktoś chce ze mną zagrać to mój nick: DoxtraduS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ze zmniejszaniem cen starych postaci wygląda tak, że robią to tylko po to by za kilka tygodni/miesięcy w sklepie z postaciami nie było zbyt dużej ilości champów za 6k IP. Aktualnie mamy 83 championów z czego 31 (licząc tego nowego maga) jest za 6k IP co daje nam prawie połowę! Jeżeli RIOT dalej będzie wydawał wszystkich nowych champów za 6k IP to za jakieś 5 miechów już połowa rosteru by tyle kosztowała. Drugim powodem pewnie jest żeby ludzie cieszyli się z obniżki i nowej postaci (nie patrząc na jej cenę) a nie tylko z nowej postaci za 6k...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że nerfy Lee i Singeda będą małe.

Lee cały czas uważam za idealnie zbalansowanego. Z Q nie zawsze musi trafić, shield z W jest dosyć słaby(nie to że nie zauważam sporego life stealu, spell vampa i możliwości przeskoczenia na swojego miniona/warda/kogoś z teamu, ale nie zawsze jest taka możliwość), ulti też nie można używać stojąc byle gdzie, a i tak rzadko się uda że sięgnie większość przeciwnego teamu. Nie jungluje też jakoś ultra szybko. I nie jest nieśmiertelny. Równie dobrze mogliby znerfić Atme(i jednocześnie dać buffa overnerfed Jarvanowi)

A Singedem sprawa jest po prostu taka, że wielu noobków nie potrafi skontrować postaci, która na dystans właściwie nic nie zrobi, a później nie potrafią zapamiętać, że Singed to totalnie specyficzna postać - jego się nie goni. W early ma taki sam minus jak każdy inny meele, z tym że dodatkowo nie ma żadnego healu/life stealu/shielda. No chyba że na linie z nim wysyłają jakiegoś squishy meele bez mocnego CC...

Ale zmiany dobre, nerf Q traktuje bardziej jako bug fixa, a nerf tenacity w ulti- nie wiem czy to zauważe.

Tak czy siak- ja chce buffa dla Jarvana, remake dla W(Feint) Shena(mało użyteczne, bierze za dużo energii, A Shen mógłby robić nieco więcej w teamfighcie oprócz jednorazowego taunta, kumpel przedstawił fajny pomysł - tutaj ), remake dla Eve i Twitcha,ninja AD ranged carry i supporta bazujących na energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, support bazujący na energii to fatalny pomysł. Już perpetuum mobile soraka z Infuse stanowi problematyczny koncept do zbalansowania - nieskończone resource energii byłyby niemożliwe do opanowania jeśli postać bazowo nie byłaby bardzo słaba. A taką nikt nie chce grać z jakiegoś powodu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówiłem, że support musi mieć heala? Owszem, support z healem bazujący na energii byłby OP. Ale support bardziej ofensywny (co nie musi oznaczać dmg) byłby ok. Przypuśćmy- shield/mark, który działa tak, że stunuje/daje feara temu, kto pierwszy w ciągu kilku sekund zaatakuje w jakiś sposób tego, komu tego shielda/marka daliśmy. Albo coś w stylu bomby dymnej itp.

Takie rzeczy by pasowały na ninje-supporta bazującego na energii.

A warto pamiętać, że w late game to jednak mana>energia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...