Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Promote, to IMO, niezbyt przydatny spell. Ten minion nie robi takiego zamieszania, jakiego oczekiwałbym po zajętym slocie na SS, a w dodatku nie jest kontrolowalny...

Garrison używam grając tankami (Singeden, Rammusem) i uważam go za swoiste CV tej mapy - jedna sztuka powinna w teamie być. Bardzo się przydaje, gdy pod wrogim punktem utrzymuje się impas. Do tego jego użycie na swoim punkcie przerywa capture, co w połączeniu z tym dodatkowym regenem daje naszym kolegom dodatkowe 4/5 sec na dobiegnięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiona chwilowo sobie odpuściłem, bo jednak SR daje mi trochę więcej satysfakcji. Poza tym w nowym trybie często zdarzają mi się ludzie, którzy w pewnym momencie zaczynają ganiać za fragami a w tym czasie jeden przeciwnik przejmuje po kolei wszystkie punkty. A potem wielkie zdziwienie, że wygrany mecz jednak jest przegraną.... Kiedyś bardziej grałem dps-ami różnej maści, w tej chwili przerzuciłem się na offtanki w stylu Garena, Alistara, Malphite. Gra mi się nimi całkiem przyjemnie i przy buildach na resisty+regen hp oprócz kilkunastu i więcej asyst wpadają przy okazji również kille. O ile wcześniej część championów mnie irytowała na linii, to teraz jedynie z 2 ranged champami miewam problemy. Całkiem przyjemnie gra mi się też Maokaiem i Galio, jak pojawiają się w rotacji i w przyszłości któregoś z nich wykupię sobie na stale. Wcześniej jednak będę próbował polepszyć grę Jarvanem i Amumu. W sumie od wprowadzenia dominiona odkładam sobie IP. W tej chwili jest to aż lub tylko 10 tys. Może się skuszę na tego nowego maga jak wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash na Dominion- raczej słaba opcja. A Garrison jest naprawdę przydatny. Przy ataku na punkt przeciwnika pozwala ignorować turreta i pozbyć się ochrony, a przy obronie utrudnia zadanie przeciwnikowi. Promote- może jest przydatny gdy weźmie go kilka osób.

iii... czemu? flash jest save me button, zapędzisz się to Cię cofnie, w odpowiednim momencie użyty daje 3 razy tyle co ghost. ale może rzeczywiście popróbuję z garrisonem, bo często ktoś 'campi na windmillu', więc może się częściej udawać zdobyć fraga i punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiel Warwicka i zagralem juz trzy mecze (jakos przeszla mi ochota na LeBlanc). Pierwszy byl kiepski (nawet przeciwko AI) i zmiana taktyki z Tryndamere raczej nie wyszla mi najlepiej. Przede wszystkim brakowalo mi wysokiego AD i zabijania minionow jednym hitem na ~12 levelu. Drugi mecz troche lepszy, choc raczej nie dobralem sobie odpowiednich itemow. Trzeci mecz byl bardzo udany. Latalem po calej mapie i wykanczalem wrogich champow. Bede jeszcze tylko musial pocwiczyc walke przeciwko bardziej rozgarnietym graczom, bo staty 6/2/8 wygladaja bardzo srednio, jak na kogos, kto skupial sie na dobijaniu. Przede wszystkim musze sie nauczyc podejmowac decyzje o tym, w ktora czesc mapy i kiedy biec. Za to skutecznie przeprowadzalem fale minionow jedna ze sciezek. Dodatkowo udalo mi sie harrasowac kilku noobow zanim zorientowali sie, ze nie dokonca wiem, jak grac WW.:D

Ogolnie bardzo fajna postac i ciekawie sie nia gra. LeBlanc co prawda pewnie szybko go zastapi, ale WW ma potencjal. Brat ma srednio 18/0/7 gajac WW, wiec jak sie dobrze do tego zabrac to mozna.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]iii... czemu? flash jest save me button, zapędzisz się to Cię cofnie, w odpowiednim momencie użyty daje 3 razy tyle co ghost. ale może rzeczywiście popróbuję z garrisonem, bo często ktoś 'campi na windmillu', więc może się częściej udawać zdobyć fraga i punkt.

Przy wszechobecnych ścianach na SR flash jest świetny(zresztą nie tylko do ucieczki). Ale ze specyfiką Domionion, na tej mapie Ghost>>>>>>>>>>>>>>Flash na każdej postaci. A do ghosta raczej lepiej brać Garrison/exhaust/ignite niż flash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Czy Taric według was to dobry bohater (rzecz jasna wsparcia) ?

Taric to postać bardzo dobra :D Po zmianie Ulti w TF potrafi na prawdę namieszać (w sumie przedtem też coś tam zdziałał) jednak teraz można go zrobić bardziej offtankowo (imo) bo nie żre tak many jak wcześniej. No a 70 dodatkowych obrażeń zawsze się przyda :D Po opanowaniu to bardzo dobry bohater.

Mam pytanie z tych 3 postaci: Taric, Shen, Rammus. Który jest najbardziej przydatny dla team'u, kto najwięcej zrobi. Shena i Tarica mam (jednak tym drugim grałem tylko raz po zmianie ulti a przed zmianą chyba ze 2 razy, więc nie ogarniam go za bardzo...), natomiast Rammusa nie posiadam no i tak się zastanawiam czy by go nie kupić (dobrze mi się gra postaciami, które mogą dużo znieść i odwrócić losy bitwy- np. taunt Shena). Jeśli macie jakiegoś dobrego tanka (ewentualnie offtanka) to też podrzućcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się Wam pochwalić pewną porażką, którą zaliczyłem z moim znajomym Timi0909 (nick tutaj na forum). Oto link do screen'a KLIK!. Takie gry i to na dodatek 3 vs 3 są bardzo męczące... A i zapomniałem dodać, że oczywiście grę wygrał Pan Tryndamere, bo reszta jakoś nie dawała rady pushować bez niego. :zly:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...