Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

W sumie jakoś mi też do głowy nie przyszło nerfienie Atmy, a to w sumie mógłby być niezły pomysł. Atma i Warmog to przegięta kombinacja, taki Lee Sin nawet AS nie potrzebuje, bo ma pasyw, podobnie Garen. Z jednej strony zmusiłoby to offtanków do kupna normalnych dmg itemów, z drugiej... trzeba by się zastanowić nad wszystkimi konsekwencjami, żeby nagle nie okazało się, że 1/4 postaci w LoLu stała się słaba/niegrywalna ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW to czy morda ostatnio nie znerfili? bo jakiś taki słabszy mi się wydaje.. łatwiej pada.. aha no i polecilibyście jakiś build dla trynda(chodzi mi bardziej o zmiany w tym co podałem )

A co do alistara to 7 razy spotkałem gościa który chciał wypróbować skin i "1st time alistar". Ech..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordekaiser został bardzo mocno znerfiony, nie jest to ten sam champ co wcześniej, aktualnie nie widze większych przyczyn do wybierania go bo jest dużo lepszych pickow ;)

Co do Alistairow, spotkalem się z ich całą masą i niestety 1 na 10 cokolwiek ogarnia, reszta to first time players...

2 dni temu kupiłem Riven bo nie umiałem się doczekać do wtorku by nią zagrać (kusiło mnie podwójnie z powodu mojego nicku ;) ). I nie wiem czy to ten hotfix tak ją zbuffował ale jest to postać baaardzo mocna w tej chwili, dziwne że tak mało osób nią gra w chwili obecnej, możliwe że nikt nie wie o buffie jaki dostała ponieważ zaraz po jej premierze była postacią co najwyżej przecietną (albo ja spotykałem się z samymi nieogarami). Troszkę boje się tego tygodnia w LoLu bo gdy Riven będzie w rotacji to pojawi się w każdym teamie gdy ludzie odkryją jej siłe..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko mianowicie mam dylemat straszliwy a obniżka skina dla Vayne powoduje że muszę szybko się namyślić.

Renekton

Vayne

Riven

Kto lepszy na solo queue? Rene to offtank vayne carry ,a riven to nie wiem co to i nie wiem czy nie papierek

Proszę o porady. Z góry thx ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c00rtka <- ja tryndę buduję tak: początek rękawice 8%Cryt chanse + 2 healing poty. Potem buty do AS, Phantom Dancer, Infinity Edge i dalej wybieram sobie z tych itemków : Stark's Fervor, Bloodthirster, Black Cleaver, albo Frozen Mallet. Najczęściej jest to Stark's, Bloodthirster i Black Cleaver. Jeśli gra się bardzo przedłuża to zamień buty na następnego Phantom Dancera (daje trochę do Movement speeda więc nie ma aż takiej strasznej różnicy)

Ten build daje bardzo dobry dmg, 100% szansy kryta i dobry life steal. Do życia nie potrzeba specjalnie itemków, bo i tak masz Undying Rage na 5 sekund ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w LoL-u mam na chwilkę 17 lvl.

Postacią którą jestem "over power" jest Olaf.

Jest świetny do ataku bo ma duży dmg oraz silne skille .

Mam niedużo postaci bo mam tylko :

-Alistara

-Annie

-Ashe

-Fiddlesticks'a

-Jax'a

-Kayle

-Morganę

-Master Yi

-Nunu

-Olafa

-Poppy

-Tristanę

-Tryndamere'a

-Twisted Fate'a

-Zileana

No dużo ich nie mam :) Jakby co mój nick w grze to PerKacP3r.

Mam takie pytanko. Tryndamere to dobry buszman? Jak nim robić dżunglę i czy lepiej sprawdza się w dżungli czy na linii?

Ja Tryndamere'm zawsze nie dżunglowałem . Zawsze grałem na linii

Spytaj się innych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeczen150 <- wiem, że jungle Trynda potrafi być zabójczy, ale w sumie nigdy nie próbowałem. Zawsze zostaję na linii z kimś i też idzie bardzo dobrze. Gorzej jeśli jestem zmuszony pójść na solo linię, wtedy jest gorzej. I ogólnie do 6 lvla to początki gier są tragiczne. No chyba, ze ma się kogoś ogarniającego do pomocy. I najlepiej jakby miał stuna czy coś takiego. Najlepiej na linii grało mi się z Alistarem. Pierw podbija, potem odbija w moją stronę i przeciwnik ma problem :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryndamere to dobry buszman?

czeczen150 <- wiem, że jungle Trynda potrafi być zabójczy, ale w sumie nigdy nie próbowałem. Zawsze zostaję na linii z kimś i też idzie bardzo dobrze. Gorzej jeśli jestem zmuszony pójść na solo linię, wtedy jest gorzej. I ogólnie do 6 lvla to początki gier są tragiczne.

Ogólnie trynda jest świetnym junglerem, a samo junglowanie jest w miarę łatwe. Polecam właśnie jungle, a nie lanę. Jest to postać słaba w early. Zdecydowanie lepiej jest wbić 6 lvl w jungli, a potem gankować solo lanę. Z tym, że musisz patrzeć jeszcze w trakcie wyboru postaci czy ma kto na tej solo lanie stanąć. Inaczej może wam ktoś nieźle naffedować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trynda jest świetnym junglerem, a samo junglowanie jest w miarę łatwe. Polecam właśnie jungle, a nie lanę. Jest to postać słaba w early. Zdecydowanie lepiej jest wbić 6 lvl w jungli, a potem gankować solo lanę. Z tym, że musisz patrzeć jeszcze w trakcie wyboru postaci czy ma kto na tej solo lanie stanąć. Inaczej może wam ktoś nieźle naffedować ;)

Trynda słaby w Early??Od 2-3 lvla można spokojnie kosić papiery,więc powiedzmy te 3 kille (do 6 lvla) złapiesz.Dodatkowo twoje skille nic nie kosztują i możesz się leczyć,więc nie wydaje mi się żeby trynda miał słabe early.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może kosić tak samo jak go mogą skosić trynda jest zbyt papierowy do 6 lvl znaczy wiem wiem on cały czas jest papierowy ale do 6 lvl najbardziej.

A co do tryndy w jungli jest on bardzo dobry ma niezłe ganki gdy grałem nim na rankedach w jungli ciężko było się nie nafeedować a gdy team przeciwny zobaczył że gania taki 10/0 trynda to od razu morale w dół

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się tak zapytałem po tym jak mi się przypomniał Trynda buszman 25-2 po tym jak widziałem na linii Tryndusia 6-8. Osobiście grałem nim tylko kilka razy i nie było to zbyt rewelacyjne (na linii) i taka naszła mnie ochota spróbować jungli. Blue buff raczej mu nie potrzebny (można oddać casterowi, na lepsze spamowanie spell'ami). Więc jesli można kilka porad to byłbym wdzięczny. Spróbowałbym ogarnąć tego "OP" Trynde :D

@down

Kupowanie "mniejszych" runek jest imho bezcelowe. Lepiej w to miejsce kupić bohatera albo zbierać na te z Tier 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie "mniejszych" runek jest imho bezcelowe.

I reszta - bullshit.

Z 30 runek rank 1 można zrobić 1 runę tier 3 - czyli za ok 500700~ ip możemy dostać od 205 IP (maksymalna strata) do 2000~ IP (maksymalny zysk).

Prawdą jest jednak, że tier 2 sux.

Riven jest okay, z wbudowanym w mapę darmowym 20% armor pen daje nieźle radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nixe

Ja Ci mogę napisać tylko tyle co zaobserwowałem i co mi kiedyś napisali ;p

Vayne- mobilna postać z małą liczbą hp, co do gry to ciekawa z tym, że kiedyś rozegrałem nią 5 meczy i nie miałem w niej dalej wyczucia czy ten stun już pociśnie czy nie. Imo wystarczy ją zbudować na AS i powinna pocisnąć wszystkich.

Renekton- Dorby offtank. Dużo hp, ciekawe ulti, polega tylko na CD, po ogarnięciu potrafi zrobić na prawdę sporo.

Riven- o niej raczej nic nie napiszę bo widziałem ją tylko w kilku grach i specjalnie dobra nie była. Budowana czysto na AD za wiele nie zdziałała tylko ta offtankowa jakoś sobie dawała radę. Nie widuje jej zbyt często.

Pograłem Trynda no i mogę napisać tylko tyle: AD nie są moją dziedziną (a buszmeni już w ogóle bo nie umiem dżunglować). Przyzwyczaiłem się do grania Tankami i offtankami no i do tego, ze wbijam w środek tf prowokuje przeciwników a team robi resztę ja ewentualnie dobijam albo coś w tym stylu. Ogarnę jeszcze trochę Shena i powinno być dobrze. Jakby dostał jakiegoś buff'a to bym się nie pogniewał :D Postać jest na prawdę super jak na support-tanka (chociaż imho to bardziej tank niż support).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOOOOOOMINIOOOOOON.

w jaki sposób jest naliczane as? gram vayne na dominionie, buduje buty +5, phantoma, ie, odpowiednik bt, drugiego phantoma i tutaj miał iść 3 phantom, ale z 95% na crit to się mało opłaca, więc zastanawiam się nad sword of divine lub kitae's bloodrazor.

i tu pytanie: pod koniec gry mam ok. 1,8/1,9 as, jeśli dostanę +50% to ile będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nixe

Vayne to AD Carry - berserki, IE, BT, PD, last whisper, i tutaj coś na survi np. Banshee(chyba ciągle będę to powtarzał, ale cóż...)

Renek - nie wypowiem się bo go nie mam.

Riven - OP OP!!!(joke) Bardzo mocna postać, ale budować na offtanka!

@czeczen150

Widziałeś jednego trynde na linii 6/8 i sądzisz, że jest tam słaby? Sam nim idę solo top i jakoś nie ginę ciągle przed 6, a nawet zgarniam kille na zdemotywowanych przeciwnikach(10% crit chance i 4 kryty pod rząd!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczen150

Wydaję mi się że za bardzo storpedowałeś Riven :) Ona jest dobra, a nawet bardzo dobra, wystarczy ogarnąć postacie takie jak Trynda, Olaf czy Garem, Riven ma mocne umiejętności aczkolwiek ładujemy pod obrażenia, w prędkość może też ale nie ogromy, życie standardowo myślę że Całun Banshee zaspokoi potrzeby ( 5v5, 3v3) w Dominion Całun Odyna bez żadnego ale, jak grałem z Riven w drużynie Quadre wykręciła :) Ale trzeba było przyznać umiała grać i wiedziała co robi .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Moje oskarżenia co do Riven wzięły się stąd, że trafiała mi się w grach raczej dopiero po wyjściu no i takie trochę nieogary nia grąły. Ostatnio, co muszę przyznać, trafiła się b. dorba Riven i gdyby miała lepszy zespół mogła by wygrać, no ale niestety...

Co do Tryndy to jak ja nim gram to raczej feeduje (nie mój styl gry) natomiast jak widzę go to albo 0-12 albo 12-0, więc sam nie mam pojęcia co myśleć o tej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...