Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Pograłem sobie troszkę dominiona, 1 gra ashe - ulti za słabe na dominion, xin wymiatał choć akali itak kosi każdego z stealthem :/

Pograłem 2 gry kayle, fajnie mi się nią gra, ktoś mi powie czy jest lepsza na dominionie czy summoners rift? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Dominion to nic specjalnego, ot niewyważona rozgrywka pełna biegania. Do tego grając Karmą miałem niesłusznie najniższy score w drużynie, ratowałem ludzi z opresji, healowałem, slowowałem przeciwników i score jakoś nie przybywał (WOW!!! 1 punkt za Support Ally!!!! Can't be!!). Zamiast przejmować wieżę to wolałem biec pomóc przy następnej. I 5-te miejsce w drużynie. Może i da się rozerwać po długim graniu na SR, ale trochę się więcej spodziewałem. Cóż, postacie melee miażdżą, magów nie widzę W OGÓLE. 0, zero. Dlatego od Dominiona wolę porobić coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, postacie melee miażdżą, magów nie widzę W OGÓLE. 0, zero. Dlatego od Dominiona wolę porobić coś innego.

Erm, what? Magów spotykam praktycznie w każdym meczu, to że tobie się nie trafili to nie znaczy że Dominion został zdominowany przez "melee".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Elfhelm.Skin jest cudowny,aż się zdziwiłem że go dają za darmo.Kolejny powód żeby pograć sobie jeszcze byczkiem.Z skinów mam już

Riot Tris-recolor

Nightmare Chogath-recolor

Mordekaiser Pentakill-kupiłem w promocji i wymiata

I teraz Unchained Alistar-skin epicki podobał mi się odkąd go dali do gry

Czyli co teraz już nie będzie Riot Tris? Tylko Alistar? Czy to zupełnie co innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Dominion jest w porządku, choć w 100% nie zachwyca, dobrze jest czasami oderwać się od typowego 5v5 czy 3v3. Dobry pomysł z przejmowanie punktów ( kojarzy się z Arathi Basin z World of Warcraft ) ale nie o tym tutaj mowa.

Moim zdaniem mógł by być lepszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami wydaje mi się, że w tej grze grają ludzie z innych planet. Zagrałem Alim na AP. Początek gry przebiegał dobrze, w pewnym momencie nawet wygrywaliśmy. Zaczęliśmy przegrywać, bo wszyscy focusowali Singeda, gdy ja rzucałem się na Branda wyłączając go z walki. Nikt z teamu tego nie wykorzystywał, więc padałem w kilka sekund, nawet z ulti. Oczywiście flame na mnie, bo gram Alim na AP i nie mam survi, a jestem tankiem. Potem, że Ali useless na AP, Ali to tylko tank, najlepiej z 600 armor i 300 mres i przegrywamy przeze mnie. Jak przytoczyłem rozmowę przeciwnikowi, zaczęli niemiłosiernie lać z mojego teamu. Po tym skończył się flame, ale zaczęły się tzw. argumenty nie do przebicia - "you noob ali". :D

A najbardziej mnie rozwaliła riposta na moje "STOP FOCUSING SINGED", która brzmiała "but we killed him you noob".

Serio, dawno się tak nie uśmiałem. :D

EDIT

@down

Na dominionie najlepsze są postacie, które na SR nafeedowane bądź z kilkoma drogimi przedmiotami wymiatają. Koło 20 min Ashe czy inny ranged carry może robić miazgę dzięki IE i PD, a jak do tego dołoży jeszcze Bloodthristera... Jasne, to nie jest najważniejsze, ale dzięki temu można łatwiej wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Dominion to nic specjalnego, ot niewyważona rozgrywka pełna biegania. Do tego grając Karmą miałem niesłusznie najniższy score w drużynie, ratowałem ludzi z opresji, healowałem, slowowałem przeciwników i score jakoś nie przybywał (WOW!!! 1 punkt za Support Ally!!!! Can't be!!). Zamiast przejmować wieżę to wolałem biec pomóc przy następnej. I 5-te miejsce w drużynie. Może i da się rozerwać po długim graniu na SR, ale trochę się więcej spodziewałem. Cóż, postacie melee miażdżą, magów nie widzę W OGÓLE. 0, zero. Dlatego od Dominiona wolę porobić coś innego.

Supporty w Dominionie nie istnieją, dlatego pickowanie Karmy, Janny, Soraki czy Sony mija się z celem kompletnie. Najlepsi w dominionie są po prostu damage dealerzy, którzy są dodatkowo mobilni i mają survi. Z AP casterów nadają się chyba jedynie Leblanc, Kennen, Karthus i Cassio, no i Akali, która skacze po całej mapie jak małpa. Poza tym postacie dalekozasięgowe (Noct, TF, Pantheon, Shen, Gankplank) gniotą wszystko, a championi korzystający z Hextecha (np. Jax i w/w Akali) gniotą wszystko. Grałem jeszcze Eve, nawet fajnie bo nie widać gdzie jest, może niezauważona iść na drugi koniec mapy i przechwytywać wieże, na dodatek zabijać tych którzy latają z low hp (a w Dominionie jest takich pełno). Mapa jest super i nie mogę się doczekać, kiedy wyjdzie na stałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - w tym trybie niektórzy magowie też mają rację bytu. Akali błyszczy przez całą rozgrywkę, Leblanc (sam nią grałem) absolutnie gniecie w early - chory burst i root bardzo ułatwiają fighty na 3- 4 lvlu, podczas przejmowania topa. No i ma blinka w skillu. Z tego co widziałem Kennen, Kassadin i nawet Malzahar też dawali radę. Z Brandem też grałem, ale (zgodnie z moimi przewidywaniami) nie był w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stroną.

Co nie zmienia faktu, że tak jak na SR tutaj offtanki też gniotą :)

Największa różnica w stosunku do normalnych gier? Tutaj Ghost jest dużo lepszy niż Flash (no może pomijając postaci z wbudowanym blinkiem) a Exhaust kompletnie wyparł Ignite'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magowie całkiem ładnie wymiatają, ale pod warunkiem że drużyna gra jak drużyna, a nie każdy sobie. Miałem już przyjemność widzieć szalenie mocną grę Veigara, Annie, Ryze, LeBlanc, Oriany, Branda czy nawet Fiddle'a (jego Ulti jest łatwiejsze do użycia w Dominionie niż w Classic'u). Co dziwne nie widziałem ani jednego dobrego Vlada, Swaina, Malzahara, Morgany czy też Anivi, ta ostatnia w ogóle słabo wypada z powodu swojej słabej mobilności :< Ogólnie rzecz biorąc magowie potrafią być tak dobrzy jak melee dps'y, trzeba tylko trochę pomyślunku :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co teraz już nie będzie Riot Tris? Tylko Alistar? Czy to zupełnie co innego?

Ali jest za YT, Trist za Facebooka.

A co do Xeratha - od dłuższego czasu już czekam na tą postać - koncept art (i poprzedni, i ten) fajny, ino mieć nadzieję, że dostanie skillset z wyższej półki.

@UP - to zabawne, bo Morello twierdzi, że Anivia jest dość OP jako defender na Dominionie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie magowie na tej mapce tylko do tego się nadają ( czyli obrony punktów ). Nie wiem czy to tylko moja obserwacja ale nikt oprócz tanków nie buduje survi. Wczoraj miałem w przeciwnym teamie Singeda, który bronił tylko punkt na bot i stackował Warmogi. Pod koniec miał 8 k hp o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie magowie na tej mapce tylko do tego się nadają ( czyli obrony punktów ). Nie wiem czy to tylko moja obserwacja ale nikt oprócz tanków nie buduje survi. Wczoraj miałem w przeciwnym teamie Singeda, który bronił tylko punkt na bot i stackował Warmogi. Pod koniec miał 8 k hp o.O

Tak tylko co z tego, skoro jeżeli jedna osoba broni wieży, to gdzieś tam na drugim końcu mapy jest 4v5. Takie campienie wieży na mało się zdaje, a nawet najtwardszy zostanie wyparty z tej wieży prędzej czy później. To samo tyczy się magów, nie obronią wieży skutecznie nawet przed jednym przeciwnikiem, ale za to mogą być świetnym dps'em w walkach na mapie, trzymają się poza zasięgiem przeciwnika, kiedy melee dps'y/tanki wdają się w bezpośrednią walkę. Ja osobiście cenię sobie Veigara/Annie/Branda za ich możliwości CC i ostry dps burst ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kewl

Jak to 4vs5? Chcesz mi powiedzieć, że ty gracz całą kupą i cały czas trzymasz się temu? Przecież to jest wybitnie nieskuteczne. Kiedy wy zajmujecie jeden punkt przeciwnik zajmuje wam 3... Ja gram ( przynajmniej na początku, potem w miarę potrzeby się to zmienia ) 1 osoba na bot i 4 rushują topa w tym jedna z nich zajmuje po drodze punkt. Jeszcze źle na tym nie wyszedłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...