Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

patch mega-rewolucji nie przynosi. ale podoba mi się nowy spotlight, jako że jest w nim wspomniane też trochę o dominionie, zastanawiałem się jak teraz będą wyglądały, skoro są 2 różne tryby.

skiny? cait, ykhm, tu wszyscy wiedzą, kata jak irelia, a xerath ma jednego jak mr. freeze/dr. manhattan xd

tfu, dzięki nero321, ze skinem irelii wprowadził mnie w błąd kolega z dołu, a skin branda z xerathem pomyliłem ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xerath (czyt. zerat)

Wydaje mi się, że po wyjściu będzie przekoksany. Stawiam, że w przeciągu 2-óch patchy będzie nerf.

@skiny

Boski skin dla Branda i Katariny, tzn. dobry art. Caitlyn i Teemo (znowuu) dostają następne, co jest trochę nie miłe w stosunku do innych champów. Mogliby dać coś nowego dla powiedzmy Cass albo Trundla. Skiny Xeratha są takie sobie. Ogólnie cały wygląd Xeratha jest IMO słabiutki.

@patch notesy

Dużych zmian nie wnoszą. Poprawiony balans, naprawione bugi. Na plus.

@2down

Hmm Irelka z czerwonymi włosami? To by było dziwne. A poza tym Katarina jest przecież mistrzynią ostrzy (razem z Talonem). No ale zbyt dużo tych nożyków, więc mamy Red Irelke.

Własnie sprawdziłem. Nero masz racje. Dokładna nazwa skina Infiltrator Irelia. LoL Wikia zawiera dużo info :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do Xerath'a również uważam, że będzie trochę przesadzony, ale pożyjemy zobaczymy. Albo będzie 'OP', albo we wczesnej fazie będzie koks, a potem osłabnie.

Btw. Evelynn i Twitch mają być już przebudowani na początku sezonu 2.

Pytanko. Na kogo zbierać 3150: Katarina, Corki, Blitzcrank, Karma czy Rammus. Ew. może jakiś lepszy odpowiednik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy bohater jest dobry. Ciekawe czy na dłuższą metę nie okaże się za dobry. Widziałem już jak zjadał na midzie Lux, a potem Branda.

I nowy skin dla Irelii jest fajny. Gdybym nie miał Nightblade to bym może i kupił.

Fajnie gdyby po "Nine Tailed Fox" dali jakiegoś AD ranged carry. Trochę brakuje urozmaicenia jeśli chodzi o ten typ postaci. Głównie widuje się Ashe, Caitlyn i Vayne, czasem Koga. Corki po nerfie to już rzadki widok, a Tristany też często nie widzę(czemu się zbytnio nie dziwię, IMO ze wszystkich to najnudniejszy ranged AD carry). Nowy support też by się przydał(chociaż w sumie nie tylko Janna, Soraka, Taric i Alistar supportują, sam kilka razy supportowałem z powodzeniem jako Galio czy Maokai) . Zastanawia mnie dlaczego nie wpadli jeszcze na pomysł stworzenia "dark supporta". Czegoś w tym stylu jeszcze nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ety2cp.jpg

Jestem z siebie dumny - KD Ratio 1,6, KDA Ratio 5

Żałuję, że grałem 3 gry kiedy byłem kompletnie chory i nieskoncentrowany, tak by była znowu złota odznaka i KDA na poziomie 6-6,5. Póki co srebro, ale myślę, że w tym sezonie mnie stać na 1600-1750.

Wiem, że póki co żal 115 średnio minionów na grę, ale 2xTaric 1xMaokai po 0 minionów i kilka 20 min gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerath/Pewker - a ja widziałem, jak Annie zjadła go żywcem. Wszystko zależy od gracza, ale osobiście jestem zdania, że Xer jest na zbalansowanej, SILNEJ stronie.

@Lisica - ona jeszcze daaaleko, potwierdzone przez czerwonych.

@AD Ranged Carry - do listy można jeszcze wrzucić Eza - PODOBNO, jak wmawia high elo i czerwoni, jest bardzo dobry, ale meh... Osobiście tego nie widzę.

A Trist ma do przesady długie cooldowny. Zasnąć można między jednym a drugim QWER.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest skin dla Irelii. Świetny skin dla Branda i Caitlyn (chociaż do tej drugiej mogli sobie darować i zrobić skina np. dla Cass, jak to ktoś wcześniej powiedział). Co do Xeratha, to zapowiada się naprawdę nieźle. Fajny gameplay, long-range bomber, zasięg spelli przy tym spellu uniemożliwiającym poruszanie się jest naprawdę duży i znaczący. Lubię magów, za 2 tygodnie go kupie (pierwszy tydzień po wyjściu champa = ten champ jest w każdym meczu, bo ludzie testują po kupnie; drugi tydzień = free week z tym champem = ten champ jest w każdym meczu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dość dziwne, że dopiero teraz, ale zauważyłem, że moja liczba "takedownów" w profilu ma złoty medal. Da mi to coś? Tzn, jakiś znaczek przy profilu, albo cuś? (mam 2558 tkdwnów na 92(nie wiem jak to możliwe, że tak mało O.o ) winów)

EDIT: kupiłem, GP i odrazu na solomid. Buildy niezgadzają się jednak w tym .. jak rozdawać skile. Jedne mówią, że Parrley, drugie, że Raise Morale. I nie wiem co brać o.O To pierwsza taka sytuacja, bo zawsze było jasne co maxować. Jakie jest wasze zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wardi:

Po ostatniej zmianie częstotliwości wychodzenia czempionów(teraz wychodzą co 3 tygodnie) free week będzie później. Najlepszym przykładem jest tutaj Riven, która dostępna dopiero w obecnej rotacji, a wyszła 14 września.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riot się nie popisał i obecnie nie da się normalnie grać, przynajmniej na EU NE. Po każdej grze mam nieskończone waiting for stats jak za czasów ogromnych kolejek, a do tego ryzykuje w każdej grze, że otrzymam rozgrywkę, gdzie co chwilę ktoś dostaje dc i są masakryczne lagi (oczywiście przy moim szczęściu przez ostatnie kilkanaście gier przegrałem kilka z powodu przewagi liczebnej drużyny przeciwnej, a moja drużyna nie była w przewadze ani razu...). Do tego pojawiły się pomniejsze bugi jak na przykład brak aktualnego bonusu do many z Tear'a. Także niestety, ale Riot po raz kolejny spartaczył łatkę na Eu, mimo że wcześniej wprowadził ją na US.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym bohaterze, Xerathie ? Brakuje mi middera na gry rankingowe, a wydaje mi się, że nowy mag mógłby przypasować do tej roli : P Lepszy od Branda czy innych topowych AP casterów ?

No i jeszcze jak możecie podzielcie się opinią na temat nowego skina Caitlin, gdyż chyba wydam moje ciężko chomikowane RP na ten skin ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(teraz wychodzą co 3 tygodnie)

Wedle czerwonych wracamy do 2tygodniowego trybu. I dobrze. Lubię fancy stuff częściej, niż rzadziej, nawet jeśli balans ma siadać ;)

So prawdopodobnie wróci champ release -> 2 tygodnie później dostępny.

@UP - Xerath jest stanowczo na poziomie tier 1 magów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie.Czy mogę napisać ticket do Riotu o to by skasowali mi przegraną na rankedzie? Bo miałem taką sytuację,że podczas wyboru champow zresetował mi się komputer to pomyślałem,że będę miał dodga,natomiast gra wystartowała(!) i straciłem elo za przegrany mecz.Czy mogliby mi cofnąć tą przegraną? Bo trochę głupio tak tracić elo tym bardziej że gra nie powinna wystartować.To jak,opłaca się pisać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym bohaterze, Xerathie ? Brakuje mi middera na gry rankingowe, a wydaje mi się, że nowy mag mógłby przypasować do tej roli : P Lepszy od Branda czy innych topowych AP casterów ?

No i jeszcze jak możecie podzielcie się opinią na temat nowego skina Caitlin, gdyż chyba wydam moje ciężko chomikowane RP na ten skin ^^

Xerath imo to Brand w przebraniu, który może jeszcze przy okazji "wysnajpić" sobie fraga. Nawet stun praktycznie rzuca się w identyczny sposób. Szału nie ma, bo obrażenia ogromne nie są, nie ma burst dmg, oraz skilla do uciekania. Xerath jest useless jeśli gra się w słabo zorganizowanej drużynie, sam niewiele może zdziałać. W early game jest bardzo manożerny, radzę się zaopatrzyć w seal runki pod mana regen, albo kupić sobie na start łezkę. Bez blue również kolorowo nie jest, bo cd ma bardzo duże jak na castera.

Skin do Cait bardzo in plus, mnie jednak zwaliła z nóg nowa skóra do Branda, już się nie mogę doczekać przeceny na nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diex

Twoje argumenty są tak przekonujące, że po prostu nie mogą być kłamstwem. Odmieniłeś moje życie, od dzisiaj nie gram w LoLa.

Xerath jakoś na mnie nie zrobił wrażenia. Stun za krótki, uziemienie vs assasin to miazga (chociaż to pewnie wina ludzi, bo na razie nie ogarniają), ulti średnie. Cóż, zobaczymy co będzie, jak ludzie go ogarną, może go nawet kupię, bo na spotlighcie wyglądał świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awsume.th.png

Hm, może i nie gram za dużo, ale za każdym razem jak widzę Morganę w łapach kogoś z werwą to nie mogę się nadziwić ile ona potrafi narobić bigosu - dość powiedzieć, że gość w naszym teamie w pewnym momencie miał staty na poziomie 10/0/0 co dla mnie było kosmosem, takiego szaraczka i lamera, który na razie uczy się z mizernym skutkiem last hitowania a zazwyczaj reaguje za późno i staje się pokarmem dla wrogiego teamu. Nie wiem... to chyba kolejna po slasherach/buttonmasherach/bijatykach gatunek gier nie dla mnie - w multi jakoś strasznie totalnie nie lamię, ale chyba w żadnej innej grze odstawanie poziomem tak bardzo mnie nie wkurzało jak tutaj. Chyba tyle dobrego, że przynajmniej po tym screenie nikt mi nie powie "co ty kupujesz?!", bo akurat wiedziałem, że Annie trzeba robić na AP (tylko w tym momencie jej farmienie jest jeszcze gorsze, ale za to ładny dmg idzie dla oponentów ;p... czasami). Apropos herosów to wykupiłem niemal wszystkich najtańszych - kogo, dla takiego nooba jak ja, polecacie hero z górnej półki tzn. coś już koło 1k IPków? Taki, żeby miał prosty build co sprawdza się w większości sytuacji, niepokręcone skille itd :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochotę pociąć się, a najlepiej graczy...

Po raz kolejny przegrany normal... Co z tego że early game wygrywamy, robimy znaczną przewagę gdy nagle drużyna chyba dostaje napadu głupoty. Któryś raz z rzędu wygrywamy, wygrywamy i gra kończy się porażką. Jak można przeciwnika słabszego od siebie tak szybko nafeedować że nie da się już meczu uratować. Jak dla mnie obecnie granie normali nie ma sensu. Już lepiej grać Dominion bo zwycięstwo obecnie jest przynajmniej 3x pewniejsze. Gram sobie Kogiem, robię tak ok 5/0, 5/2 i jest super. Nagle drużyna albo przestaje pomagać przez co ląduję u siebie pod wieżą vs 3. Albo 3 od nas daje się zabić jednemu przeciwnikowi.

@DOWN

Zakładam że to nie do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...