Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Witam mam pytnko co sądzicie o odtwarzaczu: Vector mp3 player 128 mb?

Potrzebuje taniego odtwarzacza a nie chce z aukcji, ten kosztuje 88 Zł, ale nie wiem czy niska cena nie wpłynie znacząco na jakoś dżwięku itp.???

Znacie jeszcze jakieś inne bardzo tanie odtwarzacze mp3 w ofercie sklepowej?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytnko co sądzicie o odtwarzaczu: Vector mp3 player 128 mb?

Potrzebuje taniego odtwarzacza a nie chce z aukcji, ten kosztuje 88 Zł, ale nie wiem czy niska cena nie wpłynie znacząco na jakoś dżwięku itp.???

Przede wszystkim musisz wziac pod uwage to, ze tani odtwarzacz nieznanej firmy zawsze bedzie brzmial gorzej (generalnie bedzie gorszy pod wieloma wzgledami), niz trzy razy drozszy markowy. No po prostu nie ma cudow. Obnizanie ceny kosztem marki, dodatkow i opakowania ma swoja granice - dalsza obnizka wymaga juz niestety poswiecenia jakosci produktu. Zdaje sobie sprawe ze pisze to z punktu widzenia milosnika markowych gadzetow, ale jest to jednak obiektywna prawda. Nie wiem czy nie lepiej byloby troszke jeszcze dozbierac i rozejrzec sie na Allegro (nawet za nowkami firm nieco powazniejszych, choc nie topowych), niz potem sie denerwowac, ze cos bzyczy, ze odtwarzacz sie resetuje lub zawiesza, ze przycisk przestal dzialac, ze jest problem z odtwarzaniem mp3 ze zmiennym kodowaniem itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytnko co sądzicie o odtwarzaczu: Vector mp3 player 128 mb?

Potrzebuje taniego odtwarzacza a nie chce z aukcji, ten kosztuje 88 Zł, ale nie wiem czy niska cena nie wpłynie znacząco na jakoś dżwięku itp.???

Przede wszystkim musisz wziac pod uwage to, ze tani odtwarzacz nieznanej firmy zawsze bedzie brzmial gorzej (generalnie bedzie gorszy pod wieloma wzgledami), niz trzy razy drozszy markowy. No po prostu nie ma cudow. Obnizanie ceny kosztem marki, dodatkow i opakowania ma swoja granice - dalsza obnizka wymaga juz niestety poswiecenia jakosci produktu. Zdaje sobie sprawe ze pisze to z punktu widzenia milosnika markowych gadzetow, ale jest to jednak obiektywna prawda. Nie wiem czy nie lepiej byloby troszke jeszcze dozbierac i rozejrzec sie na Allegro (nawet za nowkami firm nieco powazniejszych, choc nie topowych), niz potem sie denerwowac, ze cos bzyczy, ze odtwarzacz sie resetuje lub zawiesza, ze przycisk przestal dzialac, ze jest problem z odtwarzaniem mp3 ze zmiennym kodowaniem itp.

Dzięki za ostrzeżenie, bym się wkurzył jagby mi bzyczało coś :~

A może mi ktoś podać nazwy firm produkujących lepsze odtwarzacze i takich na ktore można liczyć że nie kupisz u nich totalnego shitu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ostrzeżenie, bym się wkurzył jagby mi bzyczało coś :~

Wiesz, nie twierdze, ze akurat ten Vector bedzie bzyczal. Jesli masz mozliwosc przetestowania go i stwierdzisz, ze spelnia Twoje oczekiwania, to mozesz kupowac. Tyle ze kiedys np. pobawisz sie czyms troche drozszym i stwierdzisz, ze jednak w porownaniu z lepszym sprzetem ten Vector wypada slabo, bo jednak brzmi gorzej, ma tylko 3 predefiniowane ustawienia EQ, przyciski bardziej mu lataja, ekranik nie ma podswietlenia itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytnko co sądzicie o odtwarzaczu: Vector mp3 player 128 mb?

Potrzebuje taniego odtwarzacza a nie chce z aukcji, ten kosztuje 88 Zł, ale nie wiem czy niska cena nie wpłynie znacząco na jakoś dżwięku itp.???

Znacie jeszcze jakieś inne bardzo tanie odtwarzacze mp3 w ofercie sklepowej?????

Dzis kupilem ten mp3plejer w Teskaczu za 88zl i jest OK. Jakosc dzwieku mi odpowiada, ale przetestuje go jeszcze troche na roznych gatunkach muzyki. Najlepsze jest to, ze niczym nie ryzykujesz - sprzet mozesz oddac w ciagu 5 dni bez podawania przyczyny (jesli oczywiscie nie nosi znamion (z)uzycia). Jesli ostroznie sprawdzisz dzialanie i nie bedzie Ci odpowiadal to odzyskujesz kase i po klopocie :).

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc sorki ze sie wtracam ale wlasnie dzisiaj tez kupilam ten odtwarzacz mp3 i nie potrafie obslugiwac go :( nie mam pojecia jak wgrac tam jaka kolwiek muze prosze pomuzcie, nie wiem czy to tak ma byc ale instrukcje mam w jezyku angielskim a niesstety nie mialam stycznosci z tym jezykiem :oops:

Koleżanka niech nie robi takich ortografów ja w tym zamkniętym bo aż oczy bolą od samego patrzenia - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na jedno kopyto leci przy każdym odtwarzaczu :P

Wszystkie są podłączane do komputera za pomocą portu USB (takie wąskie, małe czarne gniazdko z tylu komputera pod wejsciem na klawiature zazwyczaj, albo z przodu obudowy). Jeśli dostalas z mp3 kabel to podłącz go do komputera za jego pośrednictwem. Przewaznie jesli dolaczaja kabel ma on z jednej strony wtyczke mini USB. Jesli nie masz kabla, musisz zdjac pokrywke :) z jednej strony playera i wetknąć te wtyczke do portu USB. Windows powinien sam znaleźć nowy sprzęt - pokaże się dysk wymienny. Na niego kopiujesz muzyke, potem wyjmujesz player/kabel czy jak tam podłączyłaś i włala :P. Słuchaj sobie muzy.

Rada - kiedy wyciągasz mp3 z kompa zrob to 1 szybkim ruchem. Ja ze swoim 1 mp3 tak sie piescilem przy wyciaganiu ze az sie spalił :|.

Przed wyjęciem odłączaniem odtwarzacza, kliknij na jego ikone prawym przyciskiem myszy i daj 'WYSUŃ'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zastanawiam się nad kupnem urządzenia do słuchania muzyki. I właśnie dorzdźcie mi. Bardziej opłaca mi się kupić kartę pamięci 512 MB do Motoroli E398 za 250 zł, czy kupno odtwarzacza o takiej samej pojemności, ale trochę droższy?

Mam dzięki temu dylemat :) Oto porównanie:

Karta Trans Flash 512 MB

(+)

-cena

-Motorola ma dobrą jakość dźwięku, czyli odpada dodatkowa dopłata na jakieś dobre słuchawki

-"odtwarzaczem" można robić zdjęcia ;)

(-)

-Telefon jest dosyć duży

-łatwy łup dla złodzieja (wiadomo, że tel jest droższy od jakiejś tam "zabaweczki" ;) )

Odtwaracz MP3 firmy XXX

(+)

-mała wielkość

(-)

-trochę droższy

-często zdarza się, ze trzeba dokupić słuchawki.

Pomimo, że przewaga plusów i minusów jest na kartę pamięci, mam wątpliwości. a co wy sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Motoroli masz dobrą jakość dźwięku to brałbym kartę. Co do łatwego łupu, to jest właśnie odwrotnie, dlatego, że tak to złodziej za..bierze Ci telefon i odtwarzacz o wartości o 100-150zł większej niż telefon z kartą. No i możesz powiedzieć, że zabrał Ci jedną rzecz, nie dwie :P.

Co do kłopotu z uruchomieniem odtwarzacza i angielską instrukcją. Dobra, rozumiem, że każdy umie to włączyć ;), ale zauważcie inną rzecz. Wg prawa polskiego każdy produkt powinien mieć polską instrukcję. A miał ją ktoś z was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć... Mam pewien dylemat/problem i bardzo bym prosił o radę...

Otóż jak każdy z nas wie już niedługo święta i bardzo ciekawym prezentem jest przenośny odtwarzacz mp3. I na Allegro zobaczył bo bardzo atrakcyjnej cenie odtwarzacze na podzespołach SAMSUNGA... Są to szumnie nazywane odtwarzacze mp4. Mogą wyświetlać filmy w formacie MTV, i oczwiście otwarzacz Mp3. Oto kilka z nich:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73301175

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73301175

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74537122

Czy warto je kupić? Cenowo rozwalają ale czy jakość jest zadowalająca? Czy nie rozwali się po pół roku? Bardzo bym prosił o radę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem podstawowe pytanie jakie należy sobie zadać, to czego oczekujemy od takiego odtwarzacza. jeśli chcemy słuchać tylko muzyki to po co nam wielki wyświetlacz.

jeśli chcemy też na tym oglądać filmy, to nie oszukujmy się, po wyświetlaczu 1,2" cudów spodziewać się nie można i co to za frajda oglądać film w takim okienku malutkim. ale to tylko moje zdanie.

po urządzeniu tak "wielofunkcyjnym" za 300zł wiele bym nie oczekiwał.

żeby odtwarzać jakiś film trzeba go przekonwertować, a to zwykle trwa.

o wytrzymałości akumulatora ani słowa nie ma.

w 2 z 3 linków nie ma słowa o producencie (mobile-hurt to jak na mój gust tylko dystrybutor).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc tanich odtwarzaczy jest oparta z tego co wiem na plytce S1 od Samsunga.Zmieniaja sie tylko obudowy i wymyslne nazwy producentow.Oferuja przyzwoity dzwiek ale nie mozna od nich przesadnie wiele wymagac.Zaleta jest taka ze sa nawet o polowe tansze od markowych o tych samych pojemnosciach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej zależy na dobrym dźwięku i pamięci 512MB do 1 GB, w cenie do 500 zł. Dyktafon może być, ale nie musi. Equalizer byłby mile widziany. Bardzo wskazana byłaby możliwość umieszczenia folderów w pamięci. A, i żeby działał na baterie/akumulatory, żeby nie było problemów z ładowaniem. Co moglibyście mi polecić?

Co sądzicie o SanDisk - Sansa e140? http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/411750

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że firmware pobrałeś ze strony creative'a. tam też była pomoc, oto co piszą:

To install this firmware upgrade, do the following:

Download the ZenNanoPlus_PCFW_LF_1_10_03.exe file into your local hard disk.

Connect your player to your computer.

Double-click the firmware upgrade file.

When prompted to set your player in Recovery mode, disconnect your player from your computer.

Press and hold the Play button while connecting your player to your computer's USB port.

Continue to hold the Play button for about 10 seconds after connecting your player to your computer.

Release the Play button when the Find New Hardware dialog box appears on the computer screen.

Follow the instructions on the screen to install recovery drivers for your player.

Double-click the firmware upgrade file and follow the instructions on the screen.

link do źródła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam BIG problem, moj odtwarzacz - muvo tx se 512mb, "umarl" po aktualizacji firmware, a raczej po wgraniu starszego, bo czytalem ze jest lepszy. Odtwarzacz nie wlacza sie, nie wykrywa go moj komp, nie daje zadnych oznak zycia :cry: mam zamiar wyslac na gwarancje, ale mam nadzieje ze pomozecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas wgrywania firmware nie padło ci wgrywanie?

Dobrze rozumiem, że nie zmieniałeś oryginalnego firmware od zakupu i potem wgrałeś firmware starszy od tego co miałeś? Po co to zrobiłeś?Jesteś pewien, że firmware był na pewno do twojego modelu? Ja nagrywałem niedawno firmware do MuVo V200 i było wpożo. Jeśli wgrałeś zły firmware to już prawdopodobnie lipa, i trzeba będzie na gwarancję załatwić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, moj znajomy ktory ma muvo tx 256 mb wgral starszy firmware i mu wszystko pieknie chodzi. A u mnie bylo tak: po odpaleniu intalki od firmware, cos tam sie zaczelo kopiowac, doszlo do konca, nic sie nie dzialo, wcisnelem close i juz moj komp odtwarzacza nie widzial :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...