Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Hmmm... wie ktoś coś o firmie zwanej SanDisk i ich jakości w dziedzine odtwarzaczy "empeczy", w najbliższym czasie mogę kupić takowy odtwarzacz http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22135 za 349 złociszy i mam własnie pytanko co do jakości takowego urządzonka.

Chętnie kupiłbym ten player ze względu na pojemność, możliwość rozbudowania pamięci no i przystępną cenę...

Szukałem po necie ale nie znalazłem żadnego testu tego playera... Cóż począć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup creative imo :< bedziesz mial moze za te 350 zl 512 mb a nie 1gb ale lepszy dzwiek sluchawki i marka.

za 350 powinienes v200 512 mb znalezc juz, ja takiego mam i szczerze polecam. ogolnie zabawa w noname czy inne sandisc to loteria-raz sie trafi odtwarzacz niezly a raz sie bedzie psul caly czas :| lepiej moim zdaniem w marke zainwestowac i miec swiety spokoj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie posłuchawszy się głosu rozsądku ani opinii innych kupiłem tego SanDiska ;P I muszę stwierdzić, iż... sprzęcik to dobry jest :) Jakość dźwięku samego odtwarzacza jest nad wyraz dobra, słuchawki dołączone są średnie ale po szybkiej zamianie na Sennheisery już jest fajnie ;)

Krótko mówiąc, nie przejechałem się jednak :P Plajerek wygląda solidnie, nie trąci tandetą więc myślę że nie ułamie się nic ;) Trochę wnerwia to, że nie ma predefiniowanych ustawien equalizera, trzeba sobie samemu ustawić ale da się przeżyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam polecic moge Creative MuVo TX FM, osobiscie mam wersje 512MB ale za ta cene co podales to chyba wersje 256MB powinienes kupic. Odtwarzacz naprawde dobry i radyjka moze sobie posluchac jak znudza ci sie tracki :) .

podlacza sie besposrednio do USB, nie ma rzadnych kabli (nie liczac tego od sluchawek :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kolega KLEJF dobrze mowi lepiej poczekac dozbierac i kupic z 2x wieksza pamiecia a o wiele drozszy niejest od tego z 256mb. odtwarzacz naprawde dobry ja mam go juz ponad rok i zadnych problemow do tego najlepiej kopic jeszcze ladowarke do bateryjek nie kosztuje wiele [ja kopilem za ok 40 zl] a nie bedziesz musial co chwila kupowac nowej, kupujesz dwa akumulatorki , jeden ladujesz a na jednym sluchasz i tak na zmiane :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się moje imieniny wiec zamieniam starą mp3 na iPoda Video 30 gb, gdzie polecacie mi go kupić bo ceny są strasznie różne, w sklepie apple (polskim) jest za 1500 a na allegro 1300, czytam na forach że ludzie sprowadzają go z USA za 900zł, jak to w końcu jest? Czy opłaca się kupić teraz? Gdzie kupić by kupić tanio, pewnie i bezpieczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merib. Ja na Twoim miejscu oczekałbym z zakupem bądź co bądź, tak drogiego cacka. Z tego co zauważyłem ceny są na równi pochyłej, a to oznacza, że w niedługim czasie uzyskają dolny pułap. Chyba, że dla Ciebie te 100- 200zł nie robi różnicy.

A jeśli chodzi o miejsce zakupu, polecałbym sklep. To o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie, choć nieco droższe.

Tak zapytam z ciekawości. PSP już masz? :) (bo JA gdybym mial te tysiac zlotych bez zastanowienia pocisnalbym po nowiutką konsole sony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... We wrzesniu kupilem sobie MuVo TX FM 512 i dzieje sie teraz z nim cos dziwnego... :/

Coraz czesciej mam problemy z softem... A to po wlaczeniu shuffle'a i ponownej probie przestawienia na normalne odtwarzania playerek sie wylacza itp... Czy wy tez macie cos takiego? ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam z ciekawości. PSP już masz? :) (bo JA gdybym mial te tysiac zlotych bez zastanowienia pocisnalbym po nowiutką konsole sony)

Nie kupię PSP z paru powodów:

1 Nie lubię konsolowych gier

2 Z tego co wiem największe kości pamięci mają 2 giga a w ipodzie mam 30giga (nic nie dokupując)

3 Na iPoda mogę zgrać ponad 40 filmów (zripowanych DVD)

4 Niewiedza: nie wiem jak nagrywać płytki UMD (czy jak się zwą), nie wiem czy moja nagrywarka DVD mi je nagra, nie wiem gdzie je kupić i jakie filmy PSP mi odtworzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zwiazku z tym, ze mam PSP udziele Ci odpowiedzi :P

1 --> Gry sa niby konsolowe, ale wiekszosc gier na PC to niestety konwersje gier z konsol, czyli jaka roznica? :D

2 --> No niby tak, ale czy 2GB Ci nie wystarczy?

3 --> Na PSP mozesz kupic ponad 40 filmow (i PSP ma wiekszy ekranik)

4 --> Nagrywać UMD niezbyt mozesz ^^ Ale filmy mozna zgrywac na Memory Sticka, tak samo gry homebrew...

Dlatego PSP rox :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 --> Gry sa niby konsolowe, ale wiekszosc gier na PC to niestety konwersje gier z konsol, czyli jaka roznica? :D

2 --> No niby tak, ale czy 2GB Ci nie wystarczy?

3 --> Na PSP mozesz kupic ponad 40 filmow (i PSP ma wiekszy ekranik)

4 --> Nagrywać UMD niezbyt mozesz ^^ Ale filmy mozna zgrywac na Memory Sticka, tak samo gry homebrew...

1>>Niby tak, ale jednak nie

2>>No właśnie w tym rzecz że mi to nie wystarczy, na 2 giga zmieszczę trzy filmy z DVD i to nieźle zripowanie, a mi zależy na tym by wpakować do iPoda 20 filmów i oglądać np w podróży albo na plaży a 2 goga to ja sobie mogę w (_!_) wsadzić

3>>Chodzi mi o to by nie kupować filmów bo po co mam drugi raz płacić za film który już mam tylko że na innym nośniku danych? A co do tych 40 fimów to są to tytuły takie jak Spiderman 2, American Pie, itp ale Lotu nad kukułczym gniazdem czy Chłopców z ferajny nie uświadczę. (Co do ekranu nie mogę się nie zgodzić)

4>>A no właśnie nagrywać nie mogę na 2 giga to sobie mogę nagrać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze sie z zakupem ipoda czy tez odtwarzacza MP4 jak to sie czasami nazywa. Mam w sumie upatrzone kilka pozycji z 512 pamieci. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, jak wyglada jakos filmow w formatach AMV i MTV. Przy tak olbrzymiej kompresji i na wysietlaczu 1,5'' to w ogole cos pozostaje z normalnego filmu? Na niekotrych stronkach widzialem zapowiedzi jakby AMV kompresowalo pliki MPG 10krotnie a AVI 5 krotnie. Kupuje glownie dla muzyki, ale skoro jest taki bajer to chcialbym wiedziec jak to sie da wykorzystac. Jak ktos ma cos podobnego to moze niech sie podzieli doswiadczeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze sie z zakupem ipoda czy tez odtwarzacza MP4 jak to sie czasami nazywa. Mam w sumie upatrzone kilka pozycji z 512 pamieci. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, jak wyglada jakos filmow w formatach AMV i MTV. Przy tak olbrzymiej kompresji i na wysietlaczu 1,5'' to w ogole cos pozostaje z normalnego filmu? Na niekotrych stronkach widzialem zapowiedzi jakby AMV kompresowalo pliki MPG 10krotnie a AVI 5 krotnie. Kupuje glownie dla muzyki, ale skoro jest taki bajer to chcialbym wiedziec jak to sie da wykorzystac. Jak ktos ma cos podobnego to moze niech sie podzieli doswiadczeniami.

Poleciłbym ci kupno PSP, wiem, wiem parę postów wyżej przekonywałem Myourusa (wybacz, masz ciężką ksywę :twisted: ) do rzekomej wyższości iPoda nad PSP i nie miałem racji, zobaczyłem jak działa iPod (ekran tak mały że filmów nie da się oglądać, cena w stosunku do możliwości), natomiast gdy zobaczyłem PSP to była miłość od pierwszego wejrzenia, czterocalowy wspaniały ekran, grafika w grach, wielozadaniowość itp idt... Naprawdę nie żałuję ani złotówki wydanej na ten sprzęt, wprawdzie karta gigowa mieści trzy zripowane z DVD (do MP4) i kilka mp3ójek to za to PSP działa długo (wbrew obiegowej opinii) i naprawdę kupowanie wszekich mutacji odtwarzaczy MP4 kiedy dokładając niekiedy z 200zł można kupić taki multimedialny kombajn uważam za bezsens.

PS: Dzięki Myrous (wiem, wiem) za otwarcie mi oczu na PSP :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, jak wyglada jakos filmow w formatach AMV i MTV. Przy tak olbrzymiej kompresji i na wysietlaczu 1,5'' to w ogole cos pozostaje z normalnego filmu?
A jak moze wygladac film o rozmiarach cal na cal ? Tragedia ;)

Znaczy generalnie nie jest tragicznie, o ile film jest porzadnie zripowany. No i ogladanie filmow z napisami jest nie realne, bo albo ich nie widac, albo przeslaniaja film. Takze o ile nie masz filmow na DVD w zrozumialym dla Ciebie jezyku, to sobie nie poogladasz.

Jak to ujal moj kolega (posiadacz takiego odtwarzacza): nada sie to to tylko do teledyskow.

moj ma nawet troche wiecej np. wejscia na dwie pary sluchawek
hehe, mozna film dla dwojga obejrzec. Nic tylko znalezc jakis milusi filmik, pierzyne i chetna dziewczyne ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie juz wszedlem w posiadanie ipoda. PSP moze i niezle ale kosztuje co by nie bylo 2 razy wiecej(a ja moglem max jeszcze stowe dorzucic). Z filmami no to rzeczywiscie tylko lektor albo polska wersja. Poza tym zalezalo mi na rozmiarach bo glownie to do muzyki. Ogolnie i tak myslalem ze z ogladaniem filmow bedzie duzo gorzej, a tam jesli sie dobrze filmik zrzuci calkiem niezle widac. Radyjko(RM odbiera idealnie nawet z piwnicy), ebook sie wszystko przyda. Jesli ktos przegladal CDA nowe to porownywalem to mam identyczny odtwarzacz z tym ze inna obudowa. Soft funkcje i wady te same(moj ma nawet troche wiecej np. wejscia na dwie pary sluchawek). Tylko cena sie troszke rozni. Manta sobie liczy za takie gowienko 500 zł, ja kupiłem za 250. Roznica niebagatelna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, na cholere ci 20 gb, ja mam 512 i mi wysatrczy.... w zupelnosci... co jakies 3 tygodnie sobie zmieniam zestaw w odtawrzaczu piosenek i jest git.... no chyba ze chcesz (jesli to pamiec flash) przenosic gry lub filmy:P taki duzy pendrive..:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...