Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Ja natomiast mam problem z odtwarzaczem mp3 Grundig . Jest używany , mam go od wczoraj gdzie normalnie działał ,sformatowałem nagrałem takie różne pliki no i nastepnego dnia {dziś:) } nie działa tzn nie czyta go komputer w usb

EDIT : ta mp3 ma chyba opóźniony zapłon :) , po jakimś czasie od podłączenia została odczytana ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z odtwarzaczem mp3 Grundig . Jest używany , mam go od wczoraj gdzie normalnie działał ,sformatowałem nagrałem takie różne pliki no i nastepnego dnia {dziś:) } nie działa tzn nie czyta go komputer w usb

Mam taki sam problem z odtwarzaczem Grundig, który kupiłem bratanicy na urodziny, wszystko działa tylko komp go nie widzi, za to on (odtwarzacz) widzi kompa...niestety ten się nie obudził jak na razie...a paragon zaginął żeby iść z reklamacją :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza muzycznego SanDisk Sansa Fuze. Ale nie wiem jak konwertować filmy i jakim programem żeby było dobrze. Jeśli ktoś wie co na to poradzić to prosiłbym PISAĆ!!

PS:Z instrukcji nie za wiele wyczytałem ponieważ odtwarzacz został nabyty w Nowym Jorku więc nie za wiele rozumiem z instrukcji.

Proszę o pomoc...

Trochę późno piszę, ale może komuś innemu się przyda.

Do konwersji służy Sansa Media Convert 2.

Niestety, brak opcji konfiguracyjnych :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony ze swojego Creative Zen 2 GB. Kupiłem go za 215 zł i jest wszystko OK. Na szczęście mogę sobie dokupić kartę pamięci, bo mi się miejsce kończy :whistling:

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza muzycznego SanDisk Sansa Fuze. Ale nie wiem jak konwertować filmy i jakim programem żeby było dobrze. Jeśli ktoś wie co na to poradzić to prosiłbym PISAĆ!!

PS:Z instrukcji nie za wiele wyczytałem ponieważ odtwarzacz został nabyty w Nowym Jorku więc nie za wiele rozumiem z instrukcji.

Proszę o pomoc...

Trochę późno piszę, ale może komuś innemu się przyda.

Do konwersji służy Sansa Media Convert 2.

Niestety, brak opcji konfiguracyjnych :/

Ja korzystam z "McFunSoft Video Solution" i mam wszystko dobrze skonwertowane :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ktoś mi pomoże gdyż mam bardzo irytujący problem a mianowicie gdy próbuje odtworzyć filmik na mojej mp4 wyskakuje mi informacja że w pamięći nie ma żadnych filmów.Używałem najlepszych konwertów wciąż zmienialem skale rozmiar itp.nie wchodzi.Odziwo gdy włączam piosenki to moge odsłuchiwać dzwięków z tego filmu(nagranego w formacie AVI lubWMV V9 lub V8) :klnie: Prosze o pomoc mam ten problem od 3mieśięcy i nikt nie jest mi w satnie pomuc) :rozpacz:

Mp4 jakiejś Chinskiej firmy DIGITAL czy coś w tym rodzaju.

(Prosze jeszcze raz o pomoc)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z "McFunSoft Video Solution" i mam wszystko dobrze skonwertowane :thumbsup:

A ja korzystam z Total Video Conwerter i założę się, że mam wszystko lepiej skonwertowane :biggrin::tongue:

Ale nie pytacie, skąd go mam, bo już jedna osoba dostała za to bana :tongue:

Czyli ostrzeżenie.

[wies.niak]

A ja sobie kupiłem Sansa Clip 8GB, tylko że w Anglii, więc na zakup w Polsce raczej nie ma szans. Chociaż może byś gdzieś mógł znaleźć. Naprawdę się opłaca: już wspomniane 8GB, świetny dyktafon i radyjko. Polecam! :thumbsup:

A ja sobie kupiłem iPod touch 1g 16GB, tylko że na allegro, ale połowa ceny tej, co w sklepie, więc naprawdę się opłacało. Już wspomniane 16GB, brak dyktafonu, brak radyjka, brak wielu innych funkcji, ale i tak go kocham jak własne dziecko. Zresztą tak jak z iPhonem, było o tym w CDA.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, posiadam mp3 bellwood bmp 151, wczoraj ją sformatowałem (pierwszy raz) i okazało się że na niej były jakieś pliki (niewiem jak je nazwać) potrzebne do odtwarzania muzyki... Gdy ją próbowałem włączyć zacinała się i musiałem wyciągać baterie by ją wyłączyć, raz mi się udało ją włączyć choć niewiem jakim cudem. Gdy naciskałem play na jakiś utwór wyskakiwał mi "error file" ... Co mam teraz zrobić ??? Może mi ktoś coś poradzić jak odzyskać te pliki? Jeżeli ktoś ma taką samą to niech do mnie napisze. Z góry dziękuje:)

Mp3 Bellwood BMP 151 :

http://85.128.207.37/qoopImages/MULBEWMP300061.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troszkę podobnie, ale inaczej. Od sierpnia 2008 mam Creative Zena 8 GB, który mi właśnie padł :(

Nie mogę go włączyć, zero odzewu, a jak podłączam go do kompa to tylko miga ta niebieska lampka i pieruńsko nagrzewa się tył mojego playera... czy to już kaplica? Nie wiem czy mógłbym go oddać na gwarancji, bo kupiłem na agito.pl. Nie mam opakowania, paragon też gdzieś wsiąknął (ale jest przecież potwierdzenie realizacji na stronie).

Co o tym sądzicie? Może jakiś serwis, tylko nie mogę za bardzo nic takiego w Łodzi znaleźć... Pomocy! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...