Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Ja posiadam Sony NW-E99 z 1GB. Bardzo jest ten mp3 player fajny i ma system plikow ATRAC (zastrzezony przez SONY) kotry to jest lepszy niz mp3. POLECAM!
a ta sonówka odtwarza też mp3 ? bo jak nie to delikatnie mówiąc pomyłka jakaś wypuszczona przez sony, może i taki atrac jest lepszy ale komu chciałoby sie konwertować gigabajt muzyki z popularnego formatu mp3 do jakiegoś innego, nie dającego sie odtworzyć w kompie[przez to zastrzeżenie] formatu tylko po to żeby móc posłuchać go w terenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Oczywiscie odtwarzacz odtwarza mp3 (w koncu to jest odtwarzacz mp3 :)) i mozna bez zadnego problemu wrzucic rowniez jakies pliki (i uzyc jako dysk z danymi), ale wiekszosc firm zazdrosci Sony Atrac gdyz daje on lepszy dzwiek niz mp3. Mp3 jest stratne natomiast Atrac nie jest stratny - dzeki temu jest lepszy dzwiek. Poza tym Sony daje oprogramowanie Sonic Stage ktore jest bardzo dobre dzieki niemu mozna sobie na kompie posluchac muzyczki z tego playera!

PS. konwertowanie trwa szybciutko, ja na kompie mam zbior 11 000 mp3 i wszystkie kawalki ktore mam na tym playerze mam wlasnie w Atrac, ale jak juz wspomnialem mozna rowniez w mp3. Poza tym jest w tym odtwarzaczu bardzo dobry wyswietlacz ktory sie swieci na zielono kiedy przegladasz wykonawcow, a kiedy wejdziesz w folder wykonawcy i szukasz piosenki swieci sie na niebiesko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja posiadam mp3ke Creative MuVo TX 512 MB. :D

Mam ją juz od maja chyba i spisuje mi sie swietnie, na ta pojemnosc wchodzi wystarczajaca ilosc muzyki, a cena ksztaltuje sie teraz juz na poziomie 350 zł. do tego jest energooszczedny, bo na 1 malym paluszku dziala z 10 godzin :D a do tego jest maly i bardzo wygodny w obsludze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co do niego sterowniki ? podłączasz pod USB i masz w systemie dodatkowy napęd na który kopiujesz muzyke {win xp/2k} lub w linuxie montujesz usb jako napęd tylko trzeba mieć wkompilowane w jądrze {lub jako moduł} odpowiedni system plików {łatwo dojdziesz który bo są opisane}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek sprawiłem sobie odtwarzacz, tyle, że na Allegro. Gdyby nie fakt, że kumpel już jakiś czas temu nabył ten model( od tego samego sprzedawcy) pewnie wstrzymałbym sie z decyzją. Już we wtorek cieszyć sie będę z tego cacka. Według mnie jest to najlepszy mp3 player, jeśli chodzi o stosunek jakości i ceny. Zresztą sami zobaczcie... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59452002 Nie jest to aukcja, którą wygrałem. Wylicytowałem dosyć przyzwoitą cenę- 117.50zł + koszt przesyłki (8zł). Polecam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny odtwarzacz - za swietna cene... gratuluje udanego zakupu....

Dzieki :) Po dosc dlugim okresie uzytkowania owego mp3 playera, moge powiedziec, ze nie zaluje ani zlotowki na niego wydanej. Co wiecej- teraz zaplacilbym nawet 150-160...Nie wyobrazam juz sobie np. takiej jazdy autobusem bez sluchawek w uszach. Innymi slowy- nosze go wszedzie ze soba i jest mi z tym dobrze. Z tym jednak wiaze sie maly problem. Odtwarzacz zasilany jest akumulatorem AAA, a 600 mAh starcza zaledwie na 4-5 godzin sluchania. Wiem, ze creativy i inne cuda ciagna o wiele dluzej, a jak jest u Was?

Nie pozostaje mi nic innego, jak zakup dodatkowych akumulatorow( o wiekszej mocy) i noszenie ich ze soba. Czego sie nie robi, by moc sluchac swoich ulubionych kawalkow non- stop :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jednak wiaze sie maly problem. Odtwarzacz zasilany jest akumulatorem AAA, a 600 mAh starcza zaledwie na 4-5 godzin sluchania. Wiem, ze creativy i inne cuda ciagna o wiele dluzej, a jak jest u Was?

Nie pozostaje mi nic innego, jak zakup dodatkowych akumulatorow( o wiekszej mocy) i noszenie ich ze soba. Czego sie nie robi, by moc sluchac swoich ulubionych kawalkow non- stop

Mój MP3 player też jest oczywiście na baterie AAA, firma to Avacs, zaś wytrzymuje na jednej baterii ok. 9-10 godzin, więc jak widzę aż tak źle nie jest ;) No właśnie, muszę sobie zainwestować w akumulatorek, bo na razie jadę na ogniwie Duracella, a jakoś nie widzi mi się tak częste wydawanie kasy na nowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada to wgrać nowy Firmware ze strony www.creative.com.pl mnie to pomogło w przypadku mojego MuVo Micro N200. Też mi sie wyłaczał przy ściszaniu i podgłaśnianiu ale taka kuracja okazała sie skuteczna i musze że teraz nie wyobrażam sobie innego playera duża pojemność (1 GB) czysty dżwięk i niewielkie wymiary czynią z niego sprzęt godny według mnie uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM W ZUPEŁNOŚĆI!!!

NIE WYWALAJ PIENIĘDZY W BŁOTO!!!

PO CO AŻ 20GB!

256MB, 512MB NO I JESCZE 1GB WCHODZI W GRĘ TAK NA POWAŻNIE!

No nie wiem... mi 512 nie wystarczyła i kupiłem 20 GB. Mam ogrom muzyki, a czesto zdarza mi sięmieć widzimisie (widzi_misie). Jestem gdzieś poza domem i mam ochotę coś posłuchać. Za jakiśczas jestem w domu i to wgrywam. Ale potem znowu coś... uwierzcie, że wymiana plików 5 razy na dzień była koszmarna...

Porównaj to co napisłęś TU z tym co napisałeś w temacie o telefonach. Twopje potrzeby nie są jedynym słusznym wyznacznikiem. Poniwaważ jestes świeży jeszcze to proponuję ograniczyć się do przedstawiania tylko własnej opinii bez komentowania zbędnego.m- RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dla Ciebie jest to koszmarne, ale dysk twardy to dysk twardy. Z Twoim mp3 z dyskiem raczej nie pobiegasz bo jak Ci upadnie to marny jego los. Pamiec flash jest o tyle lepsza ze nic sobie nie robi z upadkow itp. i mozna wziac sobie ja praktycznie wszedzie. To jest wlasnie zasadnicza roznica i dlatego ludzie czesto wybieraja 1GB flash niz 20 hdd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, ze takie wieksze napedy nie stosuja flash, tylko hd? Nie wiedzialem i dzieki za info... ale i tak widzialem 20 gb flash i taki mam na mysli. Jak znajde link, to podloze. :)

Serdecznie pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie minimum to 256MB. To jest już ponad 3 godz. muzyki czyli całkiem nieźle. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem odtważacza Creative MuVo TXFM 256MB i mogę go polecić każdemu z ręką na sercu :) . Na jednej baterii chodzi od 8 do 11 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam mam swjego 20 gigowego i nie przeszkadza.....

zepsuł mi ise i mi wymienili na wowy z cąłym zestawem coprawda trwało to 3 tygodznie ale trudno

mojemu kumplowi co ma taki sam upoad kilka razy i po jkaims czasie sie nichciał włączyć ale tez mu wymienili

A tak naserio to sie zastanawiam czy nie kupić jakiegos 128MB żeby jeżdzić często z nim do skzoły bo wtedy kradna mi tylko jeżeli to 100zł a nie 1000zł

ale 20Gb naprawde polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Creative MuVo V200 od początku marca. Posiada 512 mega pojemności, ma bardzo dobre słuchawki, radio, equlizer, dyktafon i mozliwość nagrywania audycji radiowych. Uwielbiam słuchać muzyki więc od zakupu się z nim nie rozstaje praktycznie. Jedyna rzecz warta uwagi to zakup od razu akumulatorków i ładowarki, dla osób często słuchającyhc muzyki na tym modelu nie opłaca się kupować baterii. Posiadałem wcześniej ładowarkę do moich AA GP więc zakup akumulatorków AAA wyniósł mnie 30 złociszy wtedy. Ta inwestycja zwróciła się po 3 tygodniach. Akumulatorki to jedyne rozsądne z ekonomicznego punktu rozwiązanie zasilania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...