Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Ładowanie od zera do pełni mocy:

2 AAA firmy GP o pojemności 850 miliamperogodzin to niecałe 2 godzinki, natomiast 4 AA GP o pojemności 2300 miliamperogodzin około 4 - 4,5 godzin, jeśli wsadzam tylko dwie AA 2300 to ładowanie trwa około 2 - 2,5 godzin. Ładowarka nazywa się chyba GP Power Bank Rapid 2 czy coś takiego, nie dam ręki za to uciąć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie 256MB i to mi w zupełności wystarcza. Szczególnie, iz nie mam tak, że po jednokrotnym przesłuchaniu kawałków, które wrzuciłem do playera, od razu wgrywam nowe. Jak już, to dobieram selektywnie i spokojnie przez tydzień mogę sobie słuchać.

Ładowanie => Hehe, tak się składa, że mam w domu taką starą, niemiecką ładowarkę z początków lat 90-tych bodaj i dwie baterie AAA 800 mAh ładują mi się ok. 8 godzin :D Ale jakoś mi to nie przeszkadza specjalnie, bo co za problem na noc podłączyć ładowarkę ;) Może kiedyś się pomyśli nad czymś lepszym, ale póki co może być jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wam działają te baterie w odtwarzaczu? Bo ja mam AAA POWERhausa 750, ładuje się jakieś 2-3h na Panasonicu BQ-360E i działa przez 4-5. Nawet jak ładuję całą noc to jest to samo :/ Zwykłe alkaiczne za 2zł chodzą dłużej. Ale o tyle dobrze, że biorę odtwarzacz tylko do szkoły i na rower. Chociaż zazwyczaj pod koniec dłuższej przejażdzki pada już...

I takie pytanko. Czy bede musiał coś płacić przy naprawie odtwarzacza? Usterka jest mechaniczna, dokładniej przycisk przyciszania mi wpadł do środka [mam MP3-MP883]. Odtwarzacz jest na gwarancji do stycznia.

CRAG HACK>> moj kolega ma tego Creative`a i teraz troche zaluje, ze go nie kupilem [był jakieś 60zł droższy]. Ale dobrze, że ten działa :D. Oprócz słabej jakości wykonania ma bardzo dobry dyktafon, radio FM, equalizer, nagrywanie z radia i bardzo dobrą jakość odtwarzania nagrań. Tylko słuchawki są słabe, gdyż poluzował mi się kabelek i nie działają. Od pół roku jadę na słuchawkach kolegi, a kiedys bede musiał je oddać. Czy je też moge wysłać z odtwarzaczem do serwisu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wam działają te baterie w odtwarzaczu? Bo ja mam AAA POWERhausa 750, ładuje się jakieś 2-3h na Panasonicu BQ-360E i działa przez 4-5. Nawet jak ładuję całą noc to jest to samo :/ Zwykłe alkaiczne za 2zł chodzą dłużej. Ale o tyle dobrze, że biorę odtwarzacz tylko do szkoły i na rower. Chociaż zazwyczaj pod koniec dłuższej przejażdzki pada już...

O, w koncu znalazl sie ktos z bardziej energochlonnym mp3...;] Ja, jak juz wczesniej pisalem ciagne na akumulatorze 600mAh. Wystarcza to na ok 5-6 godzin sluchania- zalezy od glosnosci. Polecam zakup dodatkowego akumulatora ( o wiekszej pojemnosci), ktory mozesz zabierac ze sobą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój creative n200 ciągnie na bateriach ok 12 h bo akumulatory to dopiero zamierzam sobie kupić. Niestety brak czasu (praca!!!!!!!!!!!!!) nie pozwala mi na razie na ten zakup a chce kupić akumulatorki GP 950 jak sądzicie czy to dobry zakup?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry odtwarzacz do 1000 zł najlepiej 20 GB, możliwie jak najlepszy?

- Czy mógłby mi ktoś polecic auto do 100 000 zl, 300KM, mozliwie jak najlepsze?

-A i owszem, ta cieżarówka może być?

-Nie, no chodzilo mi o cos zupelnie innego...

Dlatego proponuje podac wiecej szczegolow, tj. gdzie najczesciej bedziesz uzywal owego mp3 playera, jaki sposob zasilania preferujesz, jakie funkcje uwazasz za niezbedne itp...

Zreszta, majac dostep do internetu masz mozliwosc wybrania tego "naj", bez niczyjej pomocy;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, sairam dobrze mowi. Ale do tego trzeba dodac, ze za 1000zł to mozna miec bardzo dobry odtwarzacz. Tylko czy jest sens wydawania tyle kasy? Ja bym to na rower przeznaczył.

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13452 << jednak jest on słaby, gdyż nie posiada radia ani dyktafonu.

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15442 << ten natomiast jest bardzo dobry. Firma zaufana, jakość wykonania też :).

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18497 << i ten. Ale on jakiś taki niespecjalny jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie posiada radia i dyktafonu nie uwazam za wade (choc nie mam nic do tego ze kolega Podkoscielny tak uwaza). Otóz funkcja dyktafonu zazwyczaj w mp3 jest slaba, a zastosowanie radia obniza dlugosc pracy na jednej baterii. Sony rezygnuje z takich bajerow i cieszy sie dlugim czasem dzialania odtwarzacza na jednej AAA.

Jak dla mnie bardziej cenie czas pracy i niz dodatkowe funkcje...

Za tysiac polecam wlasnie ktoregos Sony 1GB Flash...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to troche takie dziwne, ale czy za 1 tys. nie lepiej kupic cos co bedzie duzo ciekawsze niz zwykly mp3player? Czy nie lepiej kupic PSP?

Bo ja wiem... Jesli komus naprawde zalezy na "przenosnej imprezie" moze poswiecic tego tysiaka. Jesli o mnie chodzi- w zyciu nie wydalbym tyle kasy na mp3. Kiedy sobie pomysle, jaką karte moglbym miec za taką sumkę... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trtoche nie masz racji... np. Sony ma system Atrac ktory kopiuje kawalki z plyty Cd, wycina wszystkie dzwieki nieslyszalne dla ucha (przez co zmniejsza miejsce), pozniej konwertuje i jakosc jest swietna tzn. duzo lepsza niz mp3... (choc ja zabardzo nie dostrzegam roznicy - ale podobno wlasnie tak jest) Poza tym zadko kto widzi roznice w sluchaniu tej samej plyty na kompie a niz na wysokiej jakosci sprzecie hi-fi.

Co do mp3... to jak ktos lubi sluchac sobie muzyczki to wyda 1000zl, bo przeciez nie wezmie kompa pod pache....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubie sluchac muzyczke i mi odtwarzacz za 200 zl zupelnie wystarcza. Co z tego ze moglbym kupic jakis lepszy skoro i tak jezeli ktos kupuje taka rzecz to po to by sobie w szkole posluchac, jak jedzie autobusem a jak wiadomo wtedy jakosc nie ma takiego znaczenia bo sa zbyt duze zaklocenia z zewnatrz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - róznice przy słabych głosnikach sa moze niewidoczne - ale przy głosnikach za około 5 tys zł komplet (choc nawet zestawy do 2 tys dają słyszalna róznicę), wzmacniaczu lampowym za 2 tys i to naprwdę solidnych markach różnicę usłyszysz - to nie to samo co kino domowe za 1000 zł albo słuchawki lub głośniki od w przypadku tanich hi-fi.

Napisze tak: Mam sprzet kina domowego za 5000zl, wieze za 2000zl, karte dzwiekowa audigy (sprzet audio do kompa Cambridge Soundworks za 5.1 ( w czasie kiedy kupowalem kosztowal 2000zl)... i wiesz co... na czymkolwiek slucham nie widze w zasadzie roznicy (pomijajac sluchawki)...

Co do systemu Atrac... to jest system oferowany przez Sony i wrzucasz do mp3 playera zamiast mp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ostatnio słuchawki zepsuły. Nic nadzwyczajnego z nimi nie robiłem, po prostu zaczęły odpadać pokrywki na głośniczki. Coś gdzieś musiał kabel pójść i pupcia, nie działają :x No nic, pozostaje tylko zebrać trochę kasy i porządne kupić, tak by starczyły na dłużej... Choć przyzanm szczerze, iż przyzwyczaiłem się już do słuchania muzyki w drodze do szkoły, ze szkoły, w szkole i na rowerze, więc teraz tak trochę smutno jest :(. Ale będzie dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżakub> Widocznie obchodziles sie z nimi zbyt brutalnie;] Dziwne, by tak same sie zepsuły. Chociaz z drugiej strony- nie takie rzeczy sie widziało;]

Wbrew pozorom sluchawki to bardzo wazny element. I nie chodzi tu tylko o jakosc dzwieku, a takze o dlugosc trzymania baterii, czy zwykly komfort uzytkowania. Jak dla mnie, najlepszym rozwiazaniem sa sluchawki zawieszane na szyi... Pozostaje mi życzyć udanego wyboru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wie, czy jest mozliwosc w Creative MuVo TX FM ustalanie kolejnosci odtwarzania a raczej wczytywania utworow?

Do tej pory jest tak, ze gdy wgrywam mp3 to ukladaja sie one wg kolejnosci alfabetycznej a ja bym chcial ulozyc je samemu wg upodobania, ewentulanie np. wg daty wgrania czy cos takiego (o opcji shuffle pamietam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sairamie => Ja je traktowałem jakby to moje potomstwo własne było. No może nieznaczne uszkodzenia zostały poczynione w trakcie sobotniej eskapady... :roll: No, co nie zmienia faktu, że po prostu się rozleciały i działać przestały. A zakupuję owszem zawieszane na szyję, bo innej opcji nie uznaję. Tylko myślę, że wypadałoby trochę więcej kaski zebrać i naprawdę porządny sprzęt zakupić. Ale pożyjemy, zobaczymy, do wycieczki bez słuchawek się obejdę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sairam: niekoniecznie brutalnie w moim poprzednim otwarzaczu słuchawki które z nim dostałem siadły po 1 dniu.Był to discman z mp3 philipsa.teraz do mojego odtwarzacza dokupiłem słuchawki zauszne bez pałąka Creative EP380 i nie narzekam bo słuchawek dousznych prawdę mówiąc nie lubie. teraz mam pytanie czy jest jakiś specjalny program do sprawdzania pamięci flashowych :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobiłem, kupiłem, to się pochwalę. Mimo, że nie jest to sprzęt markowy, to jednak mi pasuje. Wygodnie się z niego kożysta, jakość dźwięku nie należy do genialnych, ale w zupełności wystarcza. :) Oby mi długo służył... aha -

to ->>

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65120332 kupiłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, juz chyba z trzeci raz probuje tu cos skrobnąc... Miejmy nadzieje, ze tym razem sie uda;]

Dżakub> Ostatnio kumpel kupił takie fajne słuchawki... Jakosc powala na kolana- dał bodajze 50 zl, jednak w 100% byla to oplacalna transakcja. Sam zastanawiam sie, czy aby nie zmienich wlasnych...;]

Ketsu> Dobry wybór. 512 MB za niecałe 200zl to juz prawdziwa okazja. Mamy bardzo podobne playery...a menu jest nawet identyczne;] Jesli mozesz, napisz na ile wystarcza ci jedna bateria/akumulator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ostatnio mój kumpel kupił iPod'a Mini (zielonego). Za 900zł. Ja też w sumie chciałbym takiego na gwiazdkę... Mam wprawdzie creative'a 256mb, ale już nie jest taki szpanerski i dość ostro zużyty (wystawię go wkrótce na allegro). Za to qmpel mówi, że się nie za bardzo opłaca. Otóż do prodktu dali mu badziewne słuchawki, które się rozwaliły po tygodniu. Nie obejmowała ich gwarancja; ponadto zielona farba na obudowie bestialsko się zdziera i z tyłu pod taką specjalną klapką do przypięcia do spodni jest sporo takich śladów - szerokie, szare rysy. Nie wygląda to za estetycznie, zwłaszcza że to samo dzieje się na kantach urządzenia. Po trzech tygodniach użytkowania (ale umiarkowanego) jest już dosyć ostro pozdzierany i już nie tak "szpanerski" jak na początku. Bateria też słaba - na szczęście w komplecie jest ładowarka. Ponadto razi brak głośnika. Czy u was też coś takiego występuje? (brak głośnika raczej na pewno, bo w Mini go nie montują). Szczerze mówiąc, to podoba mi się też taki zegarek BMW z 64 MB mp3. Też bez głośnika, ale mptrójki w zegarku... to coś! i to za mniej niż iPOD, ale i tak dosyć sporo - 700zł. :shock: .. z 64MB pamięci? Tyle kasy? Może mi coś doradzicie? :P8) Ale raczej taki porządny sprzęt - na gwiazdkę to powinno być coś. :P:P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...