Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2010

Polecane posty

Widzę ,że niektórzy narzekają na recenzje gier konsolowych, ale powiem, że o ile kiedyś kupno konsoli było dla mnie nie do pomyślenia to czasami mam lekkie zajawki, aby sprawić sobie PS3. Good War 3 i Haivy Rain nie ukażą się na PC, tj. mało są na to szanse, więc pewnie zakup konsoli staję faktem. A ponadto rynek konsolowy zaczyna się w Polsce rozwijać coraz bardziej (wystarczy popatrzyć na polonizacje gier na te platformy, są one coraz częstsze), więc ignorowanie tego przez magazyn CDA byłoby dużym błędem. Ja sam na razie gram tylko na PC, a poprzednią konsolą, a konkretnie jedyną na którą grałem był pegasus.

W każdym razie żeby zagrać w niektóre tytuły trzeba będzie kiedyś kupić konsolę. Bo bez tego nigdy nie poznam tak wspaniałych tytułow, jak seria Uncharted, Bayonetta, czy seriaGood War i inne shlashery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się na ten Windsurfing nabrałem :P Ale i tak bym jej nie kupił :D Mam nadzieję, że te pełniaki to nie żart :) Ale jeśli ten numer będzie taki jak się zapowiada to będzie super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na numer 180 poczekamy do lipca. Mam nadzieję że jak Morrowind 3 lata temu spowoduje konieczność "schłodzenia czachy". Ale to tak tylko dla informacji.

Na temat to dodam jeszcze, że widziałem 2 wideorecki Blacksite- jedną krytyczną i jedną pochlebną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka BC2 też miała być pierwszą recenzją na PC, a była robiona na podstawie bety i wersji konsolowych...

Nie, to była pierwsza recenzja w Polsce - tak było napisane na okładce. To, że "na PC", to sam sobie wymyśliłeś.

Good War 3

God of War III, na litość boga (wojny).

i Haivy Rain nie ukażą się na PC, tj. mało są na to szanse

Nie ma na to absolutnie żadnych szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że niektórzy narzekają na recenzje gier konsolowych, ale powiem, że o ile kiedyś kupno konsoli było dla mnie nie do pomyślenia to czasami mam lekkie zajawki, aby sprawić sobie PS3. Good War 3 i Haivy Rain nie ukażą się na PC, tj. mało są na to szanse, więc pewnie zakup konsoli staję faktem. A ponadto rynek konsolowy zaczyna się w Polsce rozwijać coraz bardziej (wystarczy popatrzyć na polonizacje gier na te platformy, są one coraz częstsze), więc ignorowanie tego przez magazyn CDA byłoby dużym błędem. Ja sam na razie gram tylko na PC, a poprzednią konsolą, a konkretnie jedyną na którą grałem był pegasus.

W każdym razie żeby zagrać w niektóre tytuły trzeba będzie kiedyś kupić konsolę. Bo bez tego nigdy nie poznam tak wspaniałych tytułow, jak seria Uncharted, Bayonetta, czy seriaGood War i inne shlashery.

do tego trzeba wziąć pod uwagę ciągle spadające ceny, niedługo PS3 nie będzie żadnym znaczącym wydatkiem - sam na razie nie kupuję ze względu na posiadany TV (10-letni CRT), czekam aż się zepsuje i wtedy, wraz zakupem nowego, ordynarnego 60" PDP, na pewno w pakiecie będzie konsola PS3... i zostanie tylko mieć nadzieję że Fable II skonwertują w końcu na PC....

podsumowując, ja również patrzę na konsole w CDA jako na WŁAŚCIWĄ reakcję na rynek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponadto rynek konsolowy zaczyna się w Polsce rozwijać coraz bardziej (wystarczy popatrzyć na polonizacje gier na te platformy, są one coraz częstsze), więc ignorowanie tego przez magazyn CDA byłoby dużym błędem.

Rynek PC w Polsce jest większy. Na PC też wychodzą gry, których konsole w życiu nie zobaczą (mamy marzec, a już masz Napoleon: TW i Silent Hunter V. Pod koniec miesiąca będą Settlers 7, w czerwcu Starcraft 2, potem Elemental i w końcu Civilization V. A pomijam dodatki w stylu DoW 2: Chaos Rising). Mimo to pisma konsolowe nie mają problemu z ignorowaniem gier na PC i jakoś żyją...

Zresztą recenzje jak recenzje, mogę je ignorować, żaden problem. Problemem jest, jak gra obecnie tylko na jedną konsolę jest ładowana jako beta test, chociaż w to miejsce spokojnie mogłoby wejść coś innego. Zobaczę jak to we wtorek będzie wyglądać. Nadal liczę, że ten beta test StarCrafta 2 to nie będzie zyrliard screenów i trochę tekstu, z którego wiele nie wynika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że "na PC", to sam sobie wymyśliłeś.

W takim razie czemu znajdowała się zaraz po zapowiedziach i wersjach beta, aniżeli gdzieś pomiędzy Army of 2 i Dante's Inferno?

Fakt, to jest mój błąd, ale powiem Wam, że jest to ciekawy zabieg marketingowy - ,,zrobimy pierwszą recenzję w Polsce gry XYZ, na pewno się nikt nie skapnie, że robione jest to na konsoli, i recka jest w dziale wersji PC-towych. A jak ktoś będzie miał pretensje, to jego wina, bo sobie tak wymyslił. Nikt nie mówi że ma być to recenzja na PC..."

W sumie mogę się przerzucić na jakieś pismo konsolowe, nie będzie aż takiej dużej różnicy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponadto rynek konsolowy zaczyna się w Polsce rozwijać coraz bardziej (wystarczy popatrzyć na polonizacje gier na te platformy, są one coraz częstsze), więc ignorowanie tego przez magazyn CDA byłoby dużym błędem.

Rynek PC w Polsce jest większy. Na PC też wychodzą gry, których konsole w życiu nie zobaczą (mamy marzec, a już masz Napoleon: TW i Silent Hunter V. Pod koniec miesiąca będą Settlers 7, w czerwcu Starcraft 2, potem Elemental i w końcu Civilization V. A pomijam dodatki w stylu DoW 2: Chaos Rising). Mimo to pisma konsolowe nie mają problemu z ignorowaniem gier na PC i jakoś żyją...

Zresztą recenzje jak recenzje, mogę je ignorować, żaden problem. Problemem jest, jak gra obecnie tylko na jedną konsolę jest ładowana jako beta test, chociaż w to miejsce spokojnie mogłoby wejść coś innego. Zobaczę jak to we wtorek będzie wyglądać. Nadal liczę, że ten beta test StarCrafta 2 to nie będzie zyrliard screenów i trochę tekstu, z którego wiele nie wynika.

Tak to prawda, że w Polsce rynek PC jest większy, ale za parę lat te proporcje mogą się zmienić. A co do tego, że na PC są tytuły, które nie pojawią się na konsolach to działa też to w drugą stronę. Żeby poznać takie tytuły, jak seria God of War, seria Soul Calibur, bijatyki konsola jest niezbędna.

Powiem tak, kiedyś byłem zatwardziałym pecetowcem, uważałem, że nigdy nie kupię konsoli. Teraz zaczynam to powoli rozważać, gdyż bardzo chętnie kosił bym przeciwników w God of War, a zwłaszcza trójka wygląda imponująco. Zresztą widziałem gameplay na serwisie Gry online i trochę lekko irytuję mnie, że takiej produkcji nie ma na PC. Dobrze, że są jeszcze na piecykach Devil May Cry 4 lub Ninja Blade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się na ten Windsurfing nabrałem :P Ale i tak bym jej nie kupił :D Mam nadzieję, że te pełniaki to nie żart :) Ale jeśli ten numer będzie taki jak się zapowiada to będzie super.

Ja bym się ucieszył, gdyby DSJ2 i Beowulf były żartem, a tak na prawdę na płycie znalazłby się Oblivion oraz Fallout 3/Bioshock. :) Takim żartem nie pogardzę. :D Oczywiście żartuję(żeby nie było cytowania mojego posta i komenta "ale ty gupi jestes!!!!11).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że "na PC", to sam sobie wymyśliłeś.

W takim razie czemu znajdowała się zaraz po zapowiedziach i wersjach beta, aniżeli gdzieś pomiędzy Army of 2 i Dante's Inferno?

A dlaczego nie? Na górze strony w CDA masz informację na jakie platformy wyszła dana gra.

Fakt, to jest mój błąd, ale powiem Wam, że jest to ciekawy zabieg marketingowy - ,,zrobimy pierwszą recenzję w Polsce gry XYZ, na pewno się nikt nie skapnie, że robione jest to na konsoli, i recka jest w dziale wersji PC-towych. A jak ktoś będzie miał pretensje, to jego wina, bo sobie tak wymyslił. Nikt nie mówi że ma być to recenzja na PC..."

Eee tam od razu zabieg. Trzeba czytać uważnie. Poza tym, nie ma co lamentować nad konsolami w CDA. Na okładce nie jest napisane że to pismo dla graczy pecetowych. Pismo jest po prostu dla graczy. Czy to konsole czy pc to nie ma chyba znaczenia. Rynek gier ewoluuje w tą stronę a nie w inną i czyjekolwiek lamenty tego nie zmienią.

W sumie mogę się przerzucić na jakieś pismo konsolowe, nie będzie aż takiej dużej różnicy...

Możesz. Po to nasi przodkowie walczyli o demokrację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno, nie poznaję kolegi :wink: Chyba będzie jedna z lepszych okładek w historii CDA. Może ten biały trochę za sterylny, ale zobaczymy na żywo. Chyba trochę pozazdrościliście :tongue: . No ale co tam, każda droa do samodoskonalenia jest dobra.

Numer wygląda na całkiem ciekawy. Ocenimy jak się pojawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hy? Ciekawy? On będzie super! W końcu coś o Metro 2033, Napoleonku, JC2, i recka Multi AvP! :D

No i Drakensang! Widziałem filmiki z tej gry. I... skąd Wy bierzecie te gry?! Że też producenci tak łatwo je oddają...

(tzn. nie chodzi mi o to że mało płacicie. Broń Boże! Tylko o to, że oddają TAKIE dobre gry do "jakiegoś" pisemka o grach.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę :smile: , na samą myśl że będzie o Metro 2033 już się uradowałem. A i jeszcze o F1 2010 (miodzio :lol2: ). A Drakensang też super, grałem w demo jak był w jednym z CDA i od razu przypadł mi do gustu. A i o AvP też z chęcią poczytam. A plakat też fajny(choć dubbing w grze jest po prostu śmieszny - fajna mi "zła kompania" - chyba raczej "wesoła kompania Robin Hooda": Robin: Pazura, Mały John: Baka, Braciszek Tuk: Linda i Lady Marion: Zbrojewicz :lol2: ). A okładka - super, bardzo pasuje do Just Cause 2. Raczej kupię ten wór. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

No nie jest źle... Całkiem mocne pełniaki jak mało kiedy... Tylko nie wiem dlaczego, ale powoli zaczynam odnosić wrażenie, że Wasze teksty robią się coraz słabsze... Już nie są takie jak kiedyś... Brakuje im tej magii przyciągania, niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Na górze strony w CDA masz informację na jakie platformy wyszła dana gra.

Dobrze, ale zazwyczaj jest tak, że po GameWalkerze (którego już nie ma), a od ostatnich numerów - po zapowiedziach i wersjach beta są recki gier PECETOWYCH. Jest to - IMO - małe oszustwo dawać reckę na podstawie konsol w miejsce, gdzie robi się recki na podstawie piecyka... Jak napisałem wcześniej, BC2 powinien znajdować się między Army of Two i Dante's Inferno...

Rynek gier ewoluuje w tą stronę a nie w inną i czyjekolwiek lamenty tego nie zmienią.

A czy to oznacza, że teraz wszystkie gry w CD-A mają być robione na podstawie wersji konsolowych, mimo iż w sklepach znajdują się ich komputerowe odpowiedniki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...