Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2010

Polecane posty

opti: nawet nie zaczynaj, bo będzie święte oburzenie :)

Kiedyś samo przez się wynikało, że CDA robi recki z gier PC i tym się chwaliło - co więcej w wielu recenzjach było poruszane, że są duże różnice pomiędzy platformami itd.

Potem się okazało, że jednak nie są stricte pecetowi, bo gra to gra, choć różnice pomiędzy platformami są.

Teraz okazuje się, że już nawet tych różnic się nie zauważa, kiedy chce się napisać "Pierwsi w Polsce".

Tak więc opti, daruj sobie bo nie warto nerwów tracić :)

ps. ciekawe kiedy recenzję zaczną być robione na podstawie wersji Alfa, skoro już teraz są na podstawie Bety? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jutro do sklepu :laugh: Naprawdę ten plakat jest DUŻY. Wracając z rekolekcji od razu pędzę do sklepu. Zupełnie nie spodziewałem się Drakensanga, a tu proszę - taki wypasiony eRPeG się trafił. DSJ2 też na pewno zainstaluję :tongue: moi znajomi mówią, że to najlepszy pełniak jaki pojawił się w CDA, hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu, CDA już otrzymałam. Przeżyłam miłe zaskoczenie, kiedy zobaczyłam dwie płytki DVD. ^^ i mimo że plakat z AC 2 nieco się pogniótł, to i tak jest boski. I duuuży. :3 pełniaki też niczego sobie; pod koniec tygodnia prawdopodobnie zabiorę się za Drakensang ^^ (Deluxe SkiJumping 2.0 - jeez, tak dawno w to nie grałam... Klasyk). Kącik publicystyczny również ma się czym pochwalić. Zawsze chętnie czytam artykuły o redakcji ^^ Oby więcej takich numerów. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj zazdroszczę tobie ;] Wbijam do sklepu jutro o 6, przy okazji kupię chleb. No i bułki, do szkoły ;)

To już jutro do sklepu :laugh: Naprawdę ten plakat jest DUŻY. Wracając z rekolekcji od razu pędzę do sklepu. Zupełnie nie spodziewałem się Drakensanga, a tu proszę - taki wypasiony eRPeG się trafił. DSJ2 też na pewno zainstaluję :tongue: moi znajomi mówią, że to najlepszy pełniak jaki pojawił się w CDA, hehe.

Czy DSJ się instaluje ? Z tego co pamiętam to nie, ale mogę się mylić oczywiście ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o Cywilizacji V? Hurra :). Parę dni temu ponownie odkryłem czwartą część i znowu namiętnie gram z bratem i znajomym przez sieć. No i jak zwykle jest syndrom "jeszcze jednej tury" ;). Dlatego nie mogę się już doczekać piątej części, na pewno kupię. Na pewno kupię też nowe CDA, żeby się dowiedzieć nowych rzeczy o "piątce". Planuję nawet zakup nowych części, co by gra ładnie hulała :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

W zasadzie miałem o tym napisać w tamtym roku,no ale....Chodzi o zmianę,której nie mogę nie zauważyć,a mianowicie:

Prenumeruje pismo już ...no nieważne,w każdym bądź razie w 2009 roku CD-Actiona zazwyczaj dostawałem razem z ukazaniem się w kiosku.W poprzednich latach było to zjawisko bardzo rzadkie.W tym roku dostaje pismo PRZED ukazaniem się w kioskach.To bardzo fajne uczucie i dziwnie niepokojące.Oczywiście plakat dotarł w opłakanym stanie,gdyby na plakacie była Lara,albo Rayne byłbym więcej niż wściekły,a tak to mała strata.

Najbardziej ucieszyła mnie recka Metro 2033.Mam jedną uwagę:CZEMU NIE MA DOWCIPÓW???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieję, że dadzą Gothica 3 a tu nic :(

A ja mialem nadzieje, ze dzisiaj bedzie +30 stopni a tu nic, snieg. :/ Niestety pogoda nie dorosla do moich oczekiwan, niech sie wstydzi...

W zasadzie miałem o tym napisać w tamtym roku,no ale....Chodzi o zmianę,której nie mogę nie zauważyć,a mianowicie:

Prenumeruje pismo już ...no nieważne,w każdym bądź razie w 2009 roku CD-Actiona zazwyczaj dostawałem razem z ukazaniem się w kiosku.W poprzednich latach było to zjawisko bardzo rzadkie.W tym roku dostaje pismo PRZED ukazaniem się w kioskach.To bardzo fajne uczucie i dziwnie niepokojące.Oczywiście plakat dotarł w opłakanym stanie,gdyby na plakacie była Lara,albo Rayne byłbym więcej niż wściekły,a tak to mała strata.

Najbardziej ucieszyła mnie recka Metro 2033.Mam jedną uwagę:CZEMU NIE MA DOWCIPÓW???

Niby gdzoe nie ma? W NL - sa. W AR - sa. W recenzjach - sa. Nawet na screenach - sa. Tylko w tym ostatnim przypadku juz nie na kazdym - czasem jest merytorycznie, a czasem bez sensu, w zaleznosci od fantazji i nastroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

<ciach> proszę zapoznać się z zasadami cytowania - Pzkw

Niby gdzoe nie ma? W NL - sa. W AR - sa. W recenzjach - sa. Nawet na screenach - sa. Tylko w tym ostatnim przypadku juz nie na kazdym - czasem jest merytorycznie, a czasem bez sensu, w zaleznosci od fantazji i nastroju.

Sorry Smuggler,ale żona nie czyta,interesują ją tylko dowcipy.W NL są tylko różności + jeszcze symbolizm WC-troszkę mało.

Jeśli chodzi o supermocne zabezpieczenie do AC 2 to już złamali,ba nawet kilka opcji jest do wyboru,puki co jeszcze bez polskiej wersji-przyznam,że mam ubaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz, wszyscy przewracamy karteczki na 2 stronę AR. Spójrzcie na prawy dolny róg. Widzicie słodką dziewczynkę ? I datę wykonania fotki ? W 2007 chyba nie było Tipsomaniaka z 2009. Chyba ktoś buszmenił przy fotce ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz, wszyscy przewracamy karteczki na 2 stronę AR. Spójrzcie na prawy dolny róg. Widzicie słodką dziewczynkę ? I datę wykonania fotki ? W 2007 chyba nie było Tipsomaniaka z 2009. Chyba ktoś buszmenił przy fotce ;]

Albo po prostu mial z d... ustawiony aparat, a dokladnie date systemowa... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu CDA w mych dłoniach :D Plakat ogromny, ale i tak go nie użyję. Dwa boxy z płytkami. Nieźle. Fajnie w warstwę okładki wpasowane hasła: 14 lat z wami. Zaglądamy do środka. I jak zwykle super. :) Recenzje fajne. Szczególnie AC II (będę miał za jakiś miesiąc) i Just Cause 2 (czemu nie XP :( ). Reszta też daje radę. Publicystyka super jak zwykle. Pierwsze co przeczytam to ankieta oczywiście. A płytka już w kompie, i instaluję Drakensang :) Dobra idę zaraz grać. Więcej napiszę po przeczytaniu

A i oczywiście, fajne zdjęcie ekipy :) w tekście. Będzie co czytać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.03.2010, godzina 7:24, stoję w kolejce do lokalnego kiosku - przede mną jakieś 10-12 osób. Stojąc tak, myślałem, że nie doczekam swojej kolejki :rolleyes: Patrzę, dwóch gości stojących w kolejce, kupiło CDA - boję się, że zabraknie go dla mnie :sad: Parę minut później - nadeszła historyczna chwila, czas na mnie :smile: pytam się kioskarza o nowy numer CDA - a on na to z uśmiechem na twarzy - ma Pan szczęście, został mi ostatni numer... Ufff, co za szczęście, udało się :brawa: Chwilkę później wracam do akademika - i triumfalnie rozpakowuję numer :teehee: Patrzę,a tu moim oczom ukazał się ogromny dwustronny plakat AC II i Battlefielda... Wiedziałem, że jest duży, ale nie że aż tak :thumbsup: No i problem - gdzie ja go powieszę - na ścianie wisi już plakat z Dragon Age'a, a ściana nie jest tak duża, aby pomieścić oba :unsure: No ale w końcu - udało się, plakat zawisnął :happy: Następnie wkładam obie płyty do napędów - instaluje Drakensanga i Blacksite'a... I wreszcie, zabieram się za przeglądnięcie zawartości pisma, a tu - standardowo, jednakże jakoś tak inaczej, bo to w końcu numer urodzinowy :wink: Przeglądnąłem pobieżnie numer, przeczytałem w całości NL i AR oraz wspomnienia redaktorów z początków ich pracy... Ach, też bym chciał mieć takie wspomnienia :biggrin: Może kiedyś....

Podsumowując: jak na numer urodzinowy, to jest bardzo dobrze... Teksty jak zawsze stoją na wysokim poziomie, a do tego dobre (jak dla mnie) pełniaki, no i superświetny ogromny plakat - jak dla mnie- full wypas, tak dalej panowie, życzę następnych, równie udanych urodzin :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, mam prośbę. Nie wiesz może na jakim forum zamieszczono to opowiadanie fantasy, którego fragment przeczytałem w NL? Dawno się tak nie uśmiałem, a chętnie poczytałbym o dalszych przygodach wojownika z "samotnych krain Airdaru". XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie czasopismo jest "w czytaniu" od wczorajszego wieczora (kocham, empiki!!), na razie przebrnąłem przez część recenzji. odpaliłem BlackSite'a (swoją drogą fragmenty przekozackie przeplatają się z nudnymi jak nieszczęście - skąd wieśniak w Newadzie miał w garażu w pełni uzbrojonego HMMWV??)

szkoda że Just Cause 2 nie wypadło lepiej (więc pewnie poczekam aż reedycja w najtańszej serii splecie się czasowo z wymianą komputera i dopiero zagram, bo na razie nie będę przekładał XP nad Siódemkę dla jednej gry).

za chwilę pewnie zainstaluję Drakensanga (i pewnie utkwi on w napędzie do czasu premiery F3 GOTY PL - swoją drogą, czy planujecie powtórną recenzję F3 w tej wersji? czy tylko wspomnienie w reedycjach?)

z urodzinowych numerów (a mam ich 7 czy 8) ten zestaw pełniaków był jednym z lepszych (ten ze SWAT 3 rządzi do tej pory), szkoda tylko że zamiast ergepa nie ma samochodówki (kiedy była ostatnia w pełnej wersji?)

mam nadzieję, że przetrwacie na rynku przynajmniej jeszcze przez dwa lata, bo akurat za dwa lata szesnaste urodziny zejdą się z 200 numerem (szkoda że nie w jednym wydaniu, ale z odstępem chyba dwóch miesięcy jeśli dobrze liczę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan

Aaa plakat super (gruby papier <3), ale dlaczego Assassins's Creed spartolony jest napisem "żyj według zasad"?! :dry:

edit: co do foty na 97 str. powinno być Jerzy "Smu..." eee... "Mac Abra" Poprawa bo to oczywiste :P. Mała prośba, możecie napisać kto jest na zdjęciu redakcji z '98? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...