Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2010

Polecane posty

Tipsomaniaka nie ma bo wystarczająca już dali :D Dostaniecie go na Boże Narodzenie :P

A co do Magazynu jestem bardzo zadowolony , ogólnie wszystko prezentuję się pięknie i będzie w co pograć i co poczytać :D no ale jak ja wytrzymam do Wtorku ?? :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 8% objętości pisma można było przeznaczyć na coś innego.

Na reklamy...?

O ile pamiętam, w latach 2002/2005 nie było ani jednej strony o konsolach w cda

A w 1999 nie bylo recenzji zadnej gry obslugujacej DX 9.0, czy to oznacza ze teraz tez nie powinnismy takich dawac/recenzowac?

[wtedy prawie nikt nie miał konsoli w domu ? ..]. Potem była jedna strona - "to tylko jedna strona". Oby nie skończyło się tym, że CDA będzie pismem konsolowym :nonono:

Wtedy tez juz bedziesz mial konsole :P

tak czytam sobie opis numeru i mam to przeokropne uczucie, że czegoś brakuje... o, już wiem. TIPSOMANIAK! czemu go nie ma ja się pytam?? co mi po plakacie, którego i tak nie powieszę, bo nie mam gdzie? książeczka to święta tradycja i powinniście się jej trzymać! jestem zły :angry:

Rok temu tez Tipsomaniaka nie bylo w kwietniu, ba nawet nie bylo plakatu...

zabrakło co prawda SupCom 2 i Silent Hunter 5,

Za miesiac... dostalismy je na tyle pozno, ze albo bysmy dali pograne "po lebkach" na urodziny albo PORZADNIE za miesiac. To nie sa gry, ktore sie przechodzi w 2-3 dni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Mamy ale ze jestesmy wredni i wolimy wiedziec wiecej od was, to ich nie podajemy... Myslisz, ze taka bedzie odpowiedz? Ze w naszym interesie jest przemilczacfajne gry na PC? huh.gif

Eh, a ty jak zwykle musisz odpowiadać w tak inwazyjny sposób...

To że się rozczarowałem, to nie znaczy, że mam za to na WAS wy****e tylko po prostu szkoda, że jeszcze nic nie wiadomo... czasem musisz Smugg trochę wyhamować emocje. A jeśli chodzi o informacje, to chciałem wiedzieć, czy wiecie COKOLWIEK, a nie czy byliście zaproszeni na beta-testy itp. :)

Nadal powtarzam, że mimo to najnowszy numer zapowiada się bardzo ciekawie. Żeby nie było, że was tutaj chce ochrzaniać za jakieś coś. No, chyba tylko za brak GW, ale to jest oczywiste. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ty jak zwykle musisz odpowiadać w tak inwazyjny sposób...

:tongue: Taki juz jestem

To że się rozczarowałem, to nie znaczy, że mam za to na WAS wy****e tylko po prostu szkoda, że jeszcze nic nie wiadomo... czasem musisz Smugg trochę wyhamować emocje. A jeśli chodzi o informacje, to chciałem wiedzieć, czy wiecie COKOLWIEK, a nie czy byliście zaproszeni na beta-testy itp. :)

No spoko, oczywistym jest, ze jak COS bedziemy wiedziec, to powiemy...

Nadal powtarzam, że mimo to najnowszy numer zapowiada się bardzo ciekawie. Żeby nie było, że was tutaj chce ochrzaniać za jakieś coś. No, chyba tylko za brak GW, ale to jest oczywiste. ;]

Luzik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze na 15 urodziny zobaczę jaka samochodówkę na coverze :tongue:

Na twoje 15? Na pewno, te 5 lat jakos poswiecimy na poszukiwania :tongue:

Ja jestem ciekaw ile z tych recenzji dotyczy gier konsolowych....

Az 3. Ale za to jakie.......... Z zapowiedzi zreszta wyraznie to wynika, jest powiedziane WPROST jakie gry sa na konsole... Poczytaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, pełniaki może i dobre ale nie kupuje pisma dla nich. Za to zawartość mnie zaskoczyła,tak jak przeważnie czytam pare recenzji to teraz przeczytam wszystko od desko do deski i oczywiście Metro 2033 (ktoś pytał się o książkę , naprawdę warto przeczytać świetny klimat aż nie chce się odrywać od niej. ), AC 2. A co do recenzji konsolowych z chęcią poczytam o FF XIII (uwielbiam jrpg-i) i GOW 3 . Oby tak dalej. Wszystkiego najlepszego z okazji 14 urodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie fajny ale wyczytałem że fps poza grafiką nic nie posiada godnego uwagi

Przygodówka to przygodówka ja ich nie lubie i nie zagram i jedyne co (dla mnie) jest fajne to drakensag. A te 2 zł to pewnie za fps-a więc troche głupi wychodzi.

Zawartość pisma jednak jest genialna szkoda że nie sprzedajecie wersji pisma bez płyty itp.

bo tak przepłace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć ogólnie numer urodzinowy gorszy niż ten z roku 2009 to naprawdę robi wrażenie. Świetna okładka, bardzo dobre pełniaki i przyzwoita zawartość pisma. Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak w tym roku wygląda ankieta zrobiona przez ekipę CDA. Rozmiary plakatu full wypas :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 (ktoś pytał się o książkę , naprawdę warto przeczytać świetny klimat aż nie chce się odrywać od niej. )

Ja pytałem, wielkie dzięki :). Chyba kupię bo mnie ciekawi bardzo, a i nad grą pomyślę jak trafi do Platynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się tylko GADŻET - może znów bym coś wygrał

Nie chwal się :P

Numer szykuje się przedni. Dawno takich fajnych pełniaków nie było. No i wreszcie plakat zmienię na drzwiach :) Dragon Age już mi się opatrzył :P Poczytać też chyba będzie co :) Ale szerzej wypowiem się gdy będę miał swój numer w łapkach :D Zawsze od piątku do wtorku mi się dłuży :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom faktycznie okładka jest świetna. Pełniaki też fajne. Ale zabiorę się za nie jak tylko skończę Mass Effecta 2.

Nie moge się doczekać tego numeru. Mam tylko nadzieję że znowu mi nie wykupią CDA w sklepie. Ostatnio musiałem do innego miasta jechać żeby dostać Najlepsze Czasopismo Dla Graczy w Polsce :D

CDA rządzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od nowego Medala.

Fajnie, niedawno jeszcze nie wiedziałem, że ma takie coś powstać, a tu już większy artykuł w CDA.

Z recek, to AC II jest ciekawa, chociaż muszę przyznać, że bardziej powinna mnie interesować wersja na x360, bo na moim kompie gra już raczej nie pójdzie. (Chociaż, kto tam wie?)

No i Vegas ;]

Z pełnych wersji.

OMG.

DSJ 2? Rany, niedawno szukałem, bezowocnie, darmową wersję tej gry i znalazłem tylko demo.

A tu takie suprajs z waszej strony :) Fajnie.

Kolejne 15 złotych idzie w błoto. :P

EDIT. Może jestem jakiś inny, ale okładka mi się nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...