Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2010

Polecane posty

Kolejne 15 złotych idzie w błoto. tongue_prosty.gif

Jak już to 16.99 :P Ale moim zdaniem warto czasem wyrzucić trochę więcej kasy :) Ale osobiście bym wolał za taką kasę ze 200 stron :P Ale zejdźmy na ziemię :) Tak na prawdę to każdy numer CDA jest bezcenny. Mimo, że zawitały tam konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaał... Pełniaki są zaje... wyku... fajne :tongue: A także miły plakacik. Tyle, że nie mam gdzie już ich wieszać :wink:

Zawartość tekstowa (w tym "recenzyjna") jak zwykle bardzo dobra, to samo publicystyka.

Tylko do czego bym się przyczepił? Jak zwykle - do OKŁADKI. Gdyby pismo nazywało się Tabula Rasa, to nawet by to przeszło. A teraz? Jedna z gorszych, jakie pamiętam. A w tym roku na pewno. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się tylko GADŻET - może znów bym coś wygrał

Nie chwal się :P

Już 2 razy wygrałem, więc może 3 raz by się udało? :P Ostatnio co prawda mi się nie powiodło, ale trzeba grać dalej :D Tylko trzeba mieć do tego GADŻET, którego w 04/2010 niestety brakuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że do wtorku niedaleko. Miło będzie zgłębić lekturę nowego CDA. Osobiście uważam że przegięliście z "ficzerami". Nie dość, że pełniaki ciekawe (w Blacksite już dawno chciałem zagrać) to jeszcze i plakat. A mówią, że kryzys:).

OT: dziwi mnie, że forumowicze wyrokują który numer był dobry a który gorszy. Chciałbym wiedzieć jakie kryteria są przyjmowane dla dobrego numeru i dla złego. Niby że co, że poziom recenzji? Recenzje od 4 czy 5 lat stoją, mniej więcej, na tak samo wysokim poziomie. Że pełniaki? A to przepraszam - jak ktoś kupuje CDA dla covera to ok. Dla mnie każdy numer jest niepowtarzalny. Na rynku coś się cały czas dzieje, a Wy - redaktorzy - trzymacie rękę na pulsie i przekazujecie nam bezcenne informacje. Szacun dla Was - bo pisanie recenzji czegokolwiek (gier to w szczególności) to jedna wielka masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki Asasyn będzie grany w końcu na kompie, czy znowu dacie reckę z wersji na X-kloca, czy Ps3.

Ostatnio była recka na konsole to po co mają się powtarzać? Była premiera na PC, to recka też na PC, myślcie troszkę czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer będzie świetny! Bardzo fajne pełniaki, plakat i oczywiście nowy numer to czytania :D Bardzo ciekawi mnie recka AC2 i Metro 2033 ;) Na plakat mam już miejsce, będzie wisiał ze stroną z Battlefielda: Bad Company 2.

Przy okazji, z okazji 14 urodzin, życzę redakcji zdrowia, wytrwałości i pieniędzy ;) I, żeby CDA trwało kolejne 14 lat.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer! Bardzo dobre recenzje, chodzi mi o Just Cause 2, Metro 2033 i długo wyczekiwanego asasyna na PC. Pełniaki też niczego sobie, jak to zwykle bywa w urodzinowym RPG. Najbardziej nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę NL i AR, na stronie było napisane, że tym razem dość nietypowe. Co się będę rozpisywał, do wtorku i już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że tym razem 10 stron na konsole? :/ Kącik konsolowy się dalej rozrasta... :/

Jeżeli ponad 80% * czytelników ma w domu do czynienia z konsolami to trudno, aby CDA o konsolach nic nie pisało i udawało, że nie istnieją -.-

*- nie potwierdzone badania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys też trochę dotknął CDA. Zmniejszyli liczbę stron. Może i reklam jest mniej ale brakuje działu REEDYCJE (2 strony),

Magazynu PK (1 strona), AR (1 strona). Recki też ubozsze.

Ciekawi mnie jaki jest koszt płyty DVD9 (zwykła 1-2 zł w sklepie, w hurcie jeszcze taniej).

Brak Wstępniaka (ten temat był wałkowany wiele razy)

A żeby nie było że narzekam to trochę faktów:

1. Głupie gierki co CDA dałoby je do Kaszanki kosztują powiedzmy 9-20 zł (JEDNA)

2. pismo KMH liczące około 120 stron w tym 20 stron reklam -10 zł.

2a. to samo pismo prowadzi sprzedaż plakatów w formacie A2 bodajże za 99 zł

3. CDA ma też ustalony limit pieniędzy na licencję pełniaków więc musi dać od czasu do czasu coś gorszego, lub coś co od razu było tanie

Tak więc czy 17 zł za 132 stronicowe pismo, 2 płyty DVD9 z "dobrami" i ogromny plakat to dużo??

Chyba nie. Poza tym, jak mówi przysłowie "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno kupię zawsze kupuję szkoda tylko że pełniaki nie są takie jak bym sobie życzył

No patrz, też pewnie liczyłeś na ME, Crysisa, DA, a potem i tak byś marudził, bo by Ci nie poszły -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeden z lepszych. Dwa dobre tytuły, świetna ( IMO najlepsza od dłuuugieeegoo czasu) okładka, a do tego plakacik ( mój brat już zaciera ręce ;) ). Ja jednak z większą niecierpliwością czekam na numer majowy i reckę Episodes From Liberty City ( może redakcja zamierza umieścić okładkę z Luisem i Johnnym?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli, to i tak dobra gra bedzie. :)

Elemental: War of Magic to też będzie dobra gra. Ba, nawet bardzo dobra. W przeciwieństwie do Alan Wake na pewno wyjdzie na PC. Nie kojarzę, aby CDA dawało jakąś zapowiedź tego. Na pewno chętniej bym przeczytał o tym niż o Alan Wake, który po chorym czasie tworzenia okazał się być kołem ratunkowym dla MS i ich zabawki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...