Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Seria UFO, Rajd Polski, Mortyr 3: Akcje Dywersyjne, Shaun White Snowboarding .

To są moje typy. Ufo ponieważ nie lubie zbytnio strategii (poza paroma wyjątkami), Rajd polski raczej wiadomo, Mortyr bo to najbardziej drętwy FPS jaki grałem (z pięknymi skryptami), Shaun White Snowboarding - włączyłem aby się przekonać do "sportówek" ale nie dało rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To sobie kup CDA SPEC 1/11 tam właśnie jest. Co wy tak z tą Armą? Realistyczniejsze symulatory żołnierza to nie dla mnie.

A co do Supreme Commandera to się z tobą absolutnie nie zgadzam.

Dla mnie najgorsze też są te klienty MMO o których nikt nie słyszał, nie było recek w CDA i nikt w to nie gra. A złota do Worlds of Tanks to dać nie chcą sad_prosty.gif. Skoro upadająca konkurencja mogła wrzucić kartę ze złotem do swego numeru, to chyba Bauer też by mógł. I to, że nie było recenzji Rajdu Polski a pełniak się znalazł na płycie.

@EDIT: Jejciu ale ze mnie stara skleroza. Dzięki za wytknięcie głupoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pana co pisał o stalkerze : Jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję grać (a nie jestem fanem FPS) , ale wracając do tematu to imo najgorsza gra to było Imperial Glory jeeezu po 1 godzinie grania odinstalowałem to ustrojstwo i już nigdy nie wrócilem do tego tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterfall: Insanity :D A najgorsze jest to, że ta gra mogła by być całkiem niezła, gdyby tylko się za nią konkretnie zabrali. Niby wyszedł ten olbrzymi patch, ale gra powinna tak wyglądać jeszcze przed premierą, choć i tak wiele denerwujących bugów zostało. No ale cóż, jak się nie ma $ na beta-testerów to za takowych muszą robić gracze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech niektórzy to wymieniają gry które były dodawane do CDA kilka-kilkanaście miechów temu,a temat rozumiem jest w ogóle związany ze wszystkmi numerami ekszyna,dla mnie najgorszym pełniakiem był Ufo gniew boga,oraz MARCH! podtytuł zapomniałem maybe baby :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z pełnych wersji z tych nowszych numerów wielką wtopą był... Kane & Lynch: Dead Men.

Gra sama w sobie nie jest zła, a już klimat i fabuła naprawdę dawały radę, ale wersja z CD-Action to jakaś pomyłka. Chodzi mi o problem, jaki ten tytuł miał z nowszymi kartami graficznymi, w tym też moją i przycinał bardziej niż szalony fryzjer. Stare sterowniki nic nie dawały, mało tego, wersje z KK, a nawet piraty (sic!) chodziły dobrze. Skala problemu była na tyle duża, że sam Ghost, jak pamiętam, wspomniał, że gdyby wiedział o takim czymś, to by nie dali tego pełniaka. o.0 Porażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym hejtowaniem w tym temacie? Ktoś powie, co mu się nie podobało i od razu lecą "czerwone szczałki"...

Wracając do tematu... Hmm, nie wiem. :) Większości gier z CDA nie instalowałem, bo nie gram przecież we wszystko. Z tych co instalowałem nie podobały mi się Braid, Stalker CC i ME, ale najgorszymi bym ich nie nazwał, ot, po prostu jedne z tych co to się tak jakoś nieprzyjemnie grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą grą w CDA był Rajd Polski. Gdy zagrasz w tą grę, przestaniesz widzieć sens dalszego życia !

A może był to jeden z tych pełniaków wrzuconych by uświadomić narzekających na inne gry z coverka, że to na co jęczą, jest naprawdę dobre?

Ale pewnie szło o to, że CDA kupiło większy pakiet gier od jej dystrybutora, w którego skład wchodził m. in RP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladałem cały temat, i dochodzę do wniosku, że prym w nim wiodą: Rajd Polski, BlackSite: Area 51, Mars: Bunt Robotów :) Inne gry pojawiają sie raczej sporadycznie, raz na kilka stron. Zaskoczyło mnie natomiast jedno, a mianowicie to jak często pojawiał się Morrowindrage.png . Z tego co wyliczyłem jego znikoma popularność w tym temacie równa się z BlackSite: Area 51 :D Jestem w szoku, że tak wiele osób uznałą tę grę za, cytując temat, najgorszą w historii CD-Action. W co drugim poście pojawiają się Tycoony, ale jakoś odziwo nikt nie mówi jakie, po prostu wszystki :) Szkoda tylko, że ludzie trochę zeszli z tematu, bo jakieś 45% postów nie ma z nim nic wspólnego (np. dobił mnie i wgniótł w podłogę argument, że najgorszą grą w CDA jest gra xxx bo kupiłem ją sobie 2 dni wcześniej pokerface.png ).

Ja mimo wszystko obstawiam Rajd Polski i Afterfall, bo pod wzgledem technicznym gry leżą i kwiczą, a RP jest chyba jedną z gorszych gier wyscigowych ever.

120px-Face-devil-grin.svg.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...