Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Morrowind zachwycil mnie swoim rozmachem, watkowoscia, dopracowaniem autorow (te wszystkie ksiazki i historie w nich zawarte), graficznie wymiata jedynie po pewnym czasie zaczyna nudzic sie muzyczka :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde wspaniała.

Taki odlot od zapomnianych krain :).

Najlepsze jest to że można łączyć wszystko ze wszystkim, czyli np. ciężko zbrojny mag :).

Grafika miła dla oka, ale wdług mnie muzyka troche jakaś dziwna :(.

Tak przy okazji skąd wziąść coś takiego jak lodowe ostrze M....... (nie pamiętam jak to szło dokładnie :(). Albo jakieś inne miecze (długie i jednoręczne) ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze dochodze do 60 poziomu to dochodze do wniosku ze wszystko jest juz za latwe i przechodze ja od nowa i tak w kolko od roku prawie juz ta gre przeszlem z 5razy cala i nigdy mi sie nie znudzi to mowi samo za siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wygrałem w konkursie CDP taki pack - Morrowind + wszystkie dodatki, teraz już nie będe w to grał na mojej konsoli:P

Farciasz ja póki co nie wygrałem żadnej gry :cry:

Ja tez wygralem w konkursie CDP :). Byl kiedys taki konkurs, ze ten kto wszedl na strone o wylosowanej godzinie, wygrywal gre. Ja przypadkowo wszedlem na te strone o 7 rano (bo musialem cos dla mamy zobaczyc, a przy okazji na strone looknalem, ale juz chcialem zatrzymac!). I sie okazalo, ze wygralem :). Co prawda byly spore problemy z przesylka, ale dalo sie przezyc. Gra jednak najlepsza nie byla: gorasul :(. Zainstalowalem i zaraz wywalilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
jak w tej grze dochodze do 60 poziomu to dochodze do wniosku ze wszystko jest juz za latwe i przechodze ja od nowa i tak w kolko od roku prawie juz ta gre przeszlem z 5razy cala i nigdy mi sie nie znudzi to mowi samo za siebie

Jak się czujesz taki mocny to ustaw sobie poziom trudności na 100 - to jest dopiero jazda... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze dochodze do 60 poziomu to dochodze do wniosku ze wszystko jest juz za latwe i przechodze ja od nowa i tak w kolko od roku prawie juz ta gre przeszlem z 5razy cala i nigdy mi sie nie znudzi to mowi samo za siebie

Jak się czujesz taki mocny to ustaw sobie poziom trudności na 100 - to jest dopiero jazda... :D

a no tak dla uscislenia to pol gry gralem na 100poziomie trudnosci no i fakt ze na poczatku mnie chlastali ale potem bylo juz mniej fajnie ja lalem wszystkich 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Vivec? Ja jakoś nie mogłem go usiekać jak grałem. Byłem w okolicach 55 poziomu, ale dokładnie nie pamiętam. Lałem go i lałem, a on jakoś sobie nic z tego nie robił :lol:

it is very intersesting what you have said about this game. i for egzample kicked the shit out of that guy on the 66th level. the solution for this problem lies in the right attitude. just get close to that shithead and shoot at him-A LOT!!!! THE THINGS THAT YOU NEED ARE- a vampire ring and the ebonic shield. <zygi>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why do you abuse the English language on this forum? It is a Polish one, ain't it? So let's switch to it :!: Gdyby nie to, że padł mi dysk i straciłem postać to bym dokończył resztę questów i podskoczył parę leveli. A wtedy pewnie i bym go usiekł. Ale niestety dysk wyciął mi niemily numer :( Było to już daaawno temu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos wie jaki można osiągnąc najwyzszy poziom w morrowindzie na stronie księgi morrowind był gościu co niał 400 poziom a ja 150.

hmm miom zdaniem to ten kolo co podawal ze ma 400 poziom lekko przegial(delikatnie mowiac)bo na drodze dedukcji mozna dojsc do wniosku takiego poziomu nie da sie osiagnac w grze bez wszelkiego rodzaju cheatow ja bym stawial na maksymalny kolo 200 ale nie wiem dokladnie nigdy nie liczylem tego w kazdym razie nie liczy sie ilosc lecz jakosc a ja w imie tej ideii na 80poziomie poprzestalem i sie skupilem na poszukiwaniu wartosciowych przedmiotow w grze tak ze w chwili obecnej nie ma chyba artefaktu ktorego bym nie posiadal i to jest cos a po co mi 400poziom jak na 80 i tak wszystkich loje ze az milo :lol: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Dla mnie to już jest grube przegięcie. Dla mnie to musi być jakiś cheater. Nie wiem niestety czy jest jakiś maksymalny poziom, ale można to gdzieś sprawdzić :wink: A właśnie mówiąc o przedmiotach... Jakie najlepsze mieliście? No i jak je ulepszaliście? Kasy na to idzie straaaasznie dużo, ale regeneracja w zrobi to już jest cud-miód-orzeszki :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Dla mnie to już jest grube przegięcie. Dla mnie to musi być jakiś cheater. Nie wiem niestety czy jest jakiś maksymalny poziom, ale można to gdzieś sprawdzić :wink: A właśnie mówiąc o przedmiotach... Jakie najlepsze mieliście? No i jak je ulepszaliście? Kasy na to idzie straaaasznie dużo, ale regeneracja w zrobi to już jest cud-miód-orzeszki :twisted:

no ja troche sie naszukalem fajnych rzeczy w tej grze a jak wiedza zainteresowani jest czego szukac no i moim zdaniem najlepsze przedmioty to:wampirzy sygnet po prostu z nim nikogo sie nie boje he he no i ebonowa zbroja niezle cacko a pozatym

-upiorna opoka

-złote ostrze

-deadryczne oblicze boga(chelm)

i w ogole wszystko co deadryczne bo zawaliscie to wszystko wyglada :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przedmiotami sprawa jest dziecinnie prosta - przynajmniej jeśli chodzi o te "legalne" - znaczy się występujące normalnie w grze. Wszystkie je można zobaczyć sobie w edytorze :twisted: I z tego co wiem to miałem najlepszą zbroję i miecz tak samo. No, ale to nie zmienia faktu, że jak się trochę pobawi z enchantowaniem to dopiero wychodzą cuda :) Ja miałem Deadric Shield, które mnie leczyła :) A co zbroi - ta najlepsza to chyba była ta, którą się dostaje po zostaniu szefem imperialnych. bodajże God's Mail, ale nie jestem pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogulnie to najbaudziej mi sie podobau taniec brzucha Dagothura. "hahaha nie mozesz mniezabic jestem bogiem na miuoscboskom" i kiwa sie wteiwewte, dobry dil, ciekawe do kturej szkouy samby uczenszczau. Poza tym nie wiem czy wiecie ale jak sie pouozy komus na guowe ksionzke bron albo inne uajno( najcenniejsza rzecz w grze) to ono kurde se wisi normalnie w powietrzu. A no i nie wiem czy prubowaliscie ale ja tak i normalnie wyobrascie se ze kurde te kraby buotne to normalnie to mienso swoje to trzymajom w kieszeniach, jak grasz zuodziejem to no problem podejsc do kraba i ukrasc mu triceps podluzny (przynajmniej jest podpisane czyje : pisze "mieso kraba") biedny krap

A najfajniejszy dil jest jak sprzedasz jakiemus frajerowi sukienke to on normalnie bierze i jom wdziewa jakby byla z niego sliczna rzerzuszka, niewazne czy jest kurde orkiem czy innym ja-

szczurem hihi.

W sumie to fajna gra byla tylko wkurzylo mnie jak musialem sie topic na sile no i jak przez caly dzien szukalem po sklepach tego parszywego

lajna do oblepienia kapliczki.

pozdrawiam i zachecam do grania w ta wspanialom gre jakom jest tetris.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego nabijania poziomow to sa do tego co najmniej 2 drogi .....

:!: pierwsza /mniej efektywna, bardziej 'legalna' ;)/

idziemy do wiezienia i spadaja nam skille, ktore sobie potem mozna jeszcze raz podnoosic do 100 i znowu do wiezienia ..... zeby tymsposobem podbic do 400 lvl trzeba miec duzo samo zaparcie ;) bowiem jest jeszcze

:!: druga droga /efektywna, lecz cheaterska :P/ bowiem jest pewien /nie jeden zreszta :P/ bug w grze ...... mianowicie gdy juz osiagniesz 100 poziom w jakiejs umiejetnosci to gdy pojdziesz do trenera mozesz sie jej dalej uczyc ..... /bedzie dalej na 100 ale poziom bedzie rosl i rosl ....../

jakos to chaotycznie wyglada ;p a ze jest pozno nie jestem pewy czy mowie prawde :D :D jak co to mnie poprawcie

POzdrawiam :P

EDIT:

Co do pozytecznych artefaktow to polecam pierscionek ktory nos krol w Tribunalu .... ale imo jest on za mocny ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze to po co? :wink: W grze i tak nie potworów, których nie da się pokonać na 70-80lvl. No chyba, że ktoś sobie ściąga jakieś hardcorowe poprawki tworzone przez graczy. Coś w style jaskinia pełna podpakowanych Viveców :twisted: Na takie coś jeszcze rozumiem, ale i tak 400lvl to już gruby przesadyzm. Ale dla każdego coś miłego 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...