Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Jak się komuś nie podoba Morowind to nieCH się do mnie zgłosi

mam czas wolny i chętnie kogoś pozbawie wielu organów potrzebnych do życia

Czekaj tylko aż dostaniesz ostrzeżenie za tego posta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
A graliście może w Morrowinda na Xboxie? Zastanawiam się nad zakupem...

Ja muszę gdzieś spróbować, bo jak dotąd nie mogę sobie wyobrazić Rpg na konsoli niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graliście może w Morrowinda na Xboxie? Zastanawiam się nad zakupem...

Ja muszę gdzieś spróbować, bo jak dotąd nie mogę sobie wyobrazić Rpg na konsoli niestety.

To nie jedyny eRPeG na Xboxa;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i tym bardzie cierpię :cry:

Niestey nie znam nikogo kto ma tą konsolkę a na zakup mnie nie stać.

A już chciałem sporządzić listę eRPeGów dostępnych na tą platformę;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Wiem i tym bardzie cierpię :cry:

Niestey nie znam nikogo kto ma tą konsolkę a na zakup mnie nie stać.

A już chciałem sporządzić listę eRPeGów dostępnych na tą platformę;)

A to nie przeszkadzaj sobie i sporządzaj :D

Wielu ludzi jest ciekawych! (chyba).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie przeszkadzaj sobie i sporządzaj :D

Wielu ludzi jest ciekawych! (chyba).

Cóż, właśnie dlatego staram się o stworzenie działu "Konsole", jak na razie z marnym skutkiem :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
A to nie przeszkadzaj sobie i sporządzaj :D

Wielu ludzi jest ciekawych! (chyba).

Cóż, właśnie dlatego staram się o stworzenie działu "Konsole", jak na razie z marnym skutkiem :roll:

Skoro nawet próśb moderatora nie słuchają to ja juznie wiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet próśb moderatora nie słuchają to ja juznie wiem!

No nie do końca, na razie trzeba zebrać troche poparcia (robić dział dla jednego użytkownika?;)). kilku osobom pomysł się spodobał, sam zajrzyj do "Propozycje nowych wątków cz2"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Skoro nawet próśb moderatora nie słuchają to ja juznie wiem!

No nie do końca, na razie trzeba zebrać troche poparcia (robić dział dla jednego użytkownika?;)). kilku osobom pomysł się spodobał, sam zajrzyj do "Propozycje nowych wątków cz2"...

Ja też jestem za. W ogóle jestem za nowymi wątkami, byleby sensownymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. W ogóle jestem za nowymi wątkami, byleby sensownymi.
Nie żebym prowadził jakąś kampanie, ale jak Qnik przeczytałby w tamtym wątku to co napisałeś powyżej, może i by się zgodzil :P

PS Jeśli nie masz nic przeciwko, dopiszę twoją ksywkę do listy "za";)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
PS Jeśli nie masz nic przeciwko, dopiszę twoją ksywkę do listy "za"

Oczywiście, że nie.

Będę nawet dumny! :wink:

Chociaż sam nie mam konsoli to dobrze jest wiedzieć co tam na konkurencyjnym rynku słychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakwis
A to nie przeszkadzaj sobie i sporządzaj :D

Wielu ludzi jest ciekawych! (chyba).

Cóż, właśnie dlatego staram się o stworzenie działu "Konsole", jak na razie z marnym skutkiem :roll:

Ja tez bylbym za utworzeniem dzialu Konsole, ale pod warunkiem, ze ten dzial nie bedzie dotyczyl tylko Xboxa tylko tez GBA i PS2 i tam wszystkie inne konsolki i konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem, ze ten dzial nie bedzie dotyczyl tylko Xboxa tylko tez GBA i PS2 i tam wszystkie inne konsolki i konsole.
A jakże! Jeśli powstanie ów dział będzie w nim równoprawność dotycząca wszystkich platform... Jeśli nie masz nic przeciwko, dopiszę twoją ksywkę do listy "popierających" ten pomysł :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania prowadzona przez Volta za utworzeniem wątku o konsolach powinna być wzorem dla propagandy proeuropejskiej :wink:8)
hehe, ja tam wolę poczekać na efekt końcowy tej "kampanii" :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc niemily, ale kampania proeuropejska przekonala kilkanascie milionow Polakow. A Volt tylko 13 ;>

Heh, też racja - tylko że ja tak naprawde nie prowadze jakiejś zorganizowanej propadandy (i nie kłamię! :P ), a 13 osób (na razie) to i tak jest sukces bo chyba jest to pierwszy taki przypadek na tym forum, kiedy mamy do czynienia z taką "solidarnością";)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaldamy partie polityczne! Platforma Graczy - Sojusz Graczy Demokratycznych.
Samoobrona Graczy Rzeczpospolitej Polskiej, Polska Zjednoczona Partia Graczy, Unia Graczy, Liga Polskich Graczy, Polskie Stronnictwo Graczy

pS A wiecie że istnieje naprawdę, Stowarzyszenie Graczy Komputerowych?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam, ze Morrowind to jeden z najlepszych RPG-ow. Dziwie sie, czemu dostal "tylko" 9+/10, a nie 10/10. Bardzo dziwne.

Ogolnie ma swietna grafike, ogromy swiat, mase questow, pelna wolnosc. Nie to co NWN.

Wg mnie to NWN to totalny szais...

Morrowind jest najlepszym rpg w jaki gralem. To wrecz niesamowite, ze tyle swiata, zmiescilo sie na jednej plytce. I ze ten swiat jest taki pikny!!!

Za gre postawilbym 10/10, za polonizacje tez. Ludzie to ok 4000-6000 (zaleznie od zrodla) textu do przetlumaczenia. Morrowind jest wielki!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotad omijalem temat o Morrowindzie szerokim lukiem, jedak niedawno (wczoraj :D ) zdobylem ta swietna gierke i zanurzylem sie w jej rozleglym swiecie. System rozwoju postaci jaki erpeg ten oferuje jest dla mnie totalnym zaskoczeniem, tak wiec nie wiem czy moja postac jest mocna czy tez slaba (wykonuje 3 rozkaz arcyszpiega i mam juz 4 poziom - czy to duzo?). Gram wojownikiem - ciezka zbroja + dlugi miecz jednoreczny +tarcza. Byblym bardzo wdzieczny za wszelkie rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Jak dotad omijalem temat o Morrowindzie szerokim lukiem,
Ja też. :)
jedak niedawno (wczoraj :D ) zdobylem ta swietna gierke
Ja też! :D
i zanurzylem sie w jej rozleglym swiecie.
Mmmm wciąga jak cholera!

To jest pierwsza cRPG w moim życiu (nie licząc demka Devil Island z CDA :wink: ) i czuję, że trochę niepotrzebnie wszedłem od razu na głęboką wodę. :? Zamiast jakiegoś Orka Barbarzyncę wybrałem Elfa wysokiego rodu Czarownika. Powinienem zaklinać przedmioty, ale nie bardzo wiem jak. :( W Instrukcji jest to bardzo lakonicznie opisane. Mógłbym dostać jakieś wskazówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...