Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Gość ?Sotha_Sil?
Bloodmoon bardzo fajny jest, tylko niech mi go ktoś kupi! :P A swoją drogą, buraki ćwikłowe, który z was miał postać na wyżej niż 50 levelu?!

Ja mam 55 lvl i sie niechwale;P i pewnie dalej bym grał ale luknełem coś takiego jak ET :D przesiadka na miejscu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Tak wogule to mam level 21 i jestem w piątej próbie. Niestety padłem ofiarą małego buraka. Zabijam dla obozu zainab jakiegoś głupiego demona i zero reakcvji. FAK!

Wiem, że mam dwa posty pod rząd, ale to nie był cel zamierzony i postanowiłem chociaż zmienić treść - ksiądz666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest poprostu boski! Mam go od czasu polskiej premiery (ponad rok) i wciaz w niego pogrywam od czasu do czasu (obecnie przerwa w graniu spowodowana szkola). Ogrom swiata i roznorodnosc rozwiazan jest poprostu przytlaczajaca, klimat tej gry jest genialny. Do dzis wspominam moja pierwsza burze, ktora dopadla mnie w czasie podrozy z Balmory w strone Fortu Ksiezycowego (wtedy nie wiedzialem ze Fort tam jest). Gdy uslyszlaem pierwszy grzmot i strugi deszczu zaczely spluwac z nieba spierniczalem do Balmory jak poparzony :D. Na tym wlasnie polega wielkosc tej gry. Klimat, ktory sprawia ze poprostu boimy sie o swojego bohatera. Nawet teraz, gdy moja postac ma 53 level i praktycznie kazdy przeciwnik jest na 3-4 uderzenia mieczem, boje sie wchodzic na nieznane tereny. W jaskiniach skradam sie, ostroznie wychylam z za zaulkow itd. Dlugo jeszcze moznaby pisac o cudownosci tej GRY (celowo wielkimi literami, bo MORROWIND tez jest wielki), ale najlepiej samemu sie o tym przekonac i poprostu zagrac, chociazby po to, abu ujrzec wschody i zachody slonca w Balmorze, czy tez w Ebonheart. Cholera, chyba oleje szkole i wroce do MORROWINDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, to były czasy... :wink: Morrowinda przeszedłem całego ( quest główny i spora część pobocznych ) i doprowadziłem postać do prawie 50 poziomu, ale... Niech to dunder świśnie. Padł mi dysk i wszych poszło... do piachu. Było to już sporo czasu temu, a potam jakoś zrobiło się krucho z czasem. Ale teraz czekam na jakieś dłuższe przerwy i przypływ kaski ( na dodatki ) i znwou się zacznie :twisted: Przejdziemi Morrowinda wszerz i wzdłuż. Ad maioram Qbuś gloria!

Jeśli się nie domyśleliście to uważam Morrowinda za jedną z lepszych gier w historii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz lepszą? :D Mój brat który czasem ma 0,35 SmgJ kupił grę w polskiej wersji(a spróbójcie przejść choć trochę RPG po angielsku, nie miejąc żadnych solucji i nie znać angielskiego nawet na "fifty-fifty") ok. eok po premierze i teraz jednym ciosem miecza rozwala strażnika Hlaalu. Ja nie dawno rozpocząłem swoją przygodę. Ale reputację mam na 7(mój brat na 14), a mam poziom 4 lub 3. Niefortunnie ma wybrane umiejętności, rasę itd. Nord, Uzdrowiciel i znak Złodzieja-_-* Jedyną z broni "normalnych" jakie mam w Głównych i Podstawowoych umiejętności to broń obuchowa..... jesli będę grał następny raz to wybieram sobie tak, aby Akrobatyke mieć w Podstawowych:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram w morouinda i sobie mysle ze zdalaby sie jakas fajna zbroja tak na poczatek, mam 4lvl. jakby ktos cos wiedzial o lekkiej zbroi niedaleko jakiegos miasta (jakbym musial spierniczac :) ) i krotki miecz i moze nawet luk dobry. za informacje dokladne jak tam dojsc bylbym wery dzwieczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja byłem Nordem rycerzem. Poziom jak juz pisałem gdzieś w okolicach 50. Wszystkie priamary skills na maksa. A jeśli chodzi o bronie i zbroje to zostawało już tylko enchantowanie. A tu już dawało się robić cuda. Automatyczne leczenie :twisted: Ale czekam żeby zacząć od począteczku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BVT:1. Morrowinda. 2. W Balmorze ze skrzynń możesz sobie brać dużo rzeczy!1 Chodzi mii o te skrzynie nie w budynnkach. Ja na wszelki wypadek Save'owałem. A u Ra'Virra jest taki jeden koncik(na parterze) gdzie jest sporo ciekawych rzeczy, a które możesz wziąść, bo nikt tego nie widzi. W Calderze w wieżach strażniczych nie ma strażników(!). A w skrzyniach które są w tych wieżach są miecze i zbroje(lecz niestety średnie bodajże).

Do Qbusia:Najlepiej jeśli przejdziesz całą grę, a potem zaczniesz od nowa. Moim rodzajem jest to niemożliwe(już wspominałem gdzieś, że jedyną bronią którą mam w podstawowych lub głównych umiejętnościach jest broń obuchowa. Jestem Nordem, Uzdrowicielem, a mam znak złodzieja. Moze zacznę od nowa i wybiore sobie Norda Wojownika ze znakiem Wieży???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Qbusia:Najlepiej jeśli przejdziesz całą grę, a potem zaczniesz od nowa. Moim rodzajem jest to niemożliwe(już wspominałem gdzieś, że jedyną bronią którą mam w podstawowych lub głównych umiejętnościach jest broń obuchowa. Jestem Nordem, Uzdrowicielem, a mam znak złodzieja. Moze zacznę od nowa i wybiore sobie Norda Wojownika ze znakiem Wieży???

Hmmm... Powoli i po kolei :wink:

:arrow: Całą grę już przeszedłem - znaczy się główny wątek.

:arrow: Co jest niemożliwe?

:arrow: Ja używałem na początku głównie topora, a potem jak go zmaxowałem to przyszedł czas na miecze.

:arrow: Jaki znak miałem - nie pamiętam.

A tak od siebie - niezły interes można zrobić na podkradaniu zbroi i broni szklanej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Morrowinda i Bloodmoona i chce mieć Tribunala. i tu mam mały problem bo żeby zainstalować Tribunala, muszę odinstalować Bloodmoona i potem zainstalowac Trib. i Blood.

I właśnie nie wiem co się stanie z sejwami gdy go(Bloodmona) odinstaluje. nie byłem tam jeszcze i się boje o sejwy. POMOCY!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Qbusia:Najlepiej jeśli przejdziesz całą grę, a potem zaczniesz od nowa. Moim rodzajem jest to niemożliwe(już wspominałem gdzieś, że jedyną bronią którą mam w podstawowych lub głównych umiejętnościach jest broń obuchowa. Jestem Nordem, Uzdrowicielem, a mam znak złodzieja. Moze zacznę od nowa i wybiore sobie Norda Wojownika ze znakiem Wieży???

Hmmm... Powoli i po kolei :wink:

:arrow: Całą grę już przeszedłem - znaczy się główny wątek.

:arrow: Co jest niemożliwe?

:arrow: Ja używałem na początku głównie topora, a potem jak go zmaxowałem to przyszedł czas na miecze.

:arrow: Jaki znak miałem - nie pamiętam.

A tak od siebie - niezły interes można zrobić na podkradaniu zbroi i broni szklanej :wink:

:arrow: To znaczy że nie całą grę:D

:arrow: Przejście całej gry moją postacią...

:arrow: Ja używam miecza Umbry....

:arrow: No to kliknij prawy przycisk myszy i.... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta wersja zawieera jakiś dodatek, to raczej starszy.

Zacząłem przygodę od nowa... po prostu miałem domek w Balmorze("Dobre miejsce do zamieszkania") a dziś mi oon zniknął! Tam miałem mnóstwo mieczy i zbroi.... wszystkie moje klejnoty duszy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...