Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Najpierw musisz zdobyć kamień dusz możesz go sam zrobić żucając zaklęcie zaklinania dusz na przeciwnika, a następnie go zabić(w mieście sadrich mora w domu czrownicy[czy też wiedźmy] na górze będzie ów kamien [za 6000!!!]) później musisz znaleźć kogoś kto zaklina przedmioty, o ile się nie myle taki ktoś jest w świątyni w balmorze.

PS. Mała ciekawostka. Jeżeli ktoś ściągnął sobie moda który dodaje kolesia handlującego Guarami to niech ów kolesia zabije. Tak ZABIJE poniewarz ma on kosztowną laskę, następnie zagadajcie do stojącego obok niego Guara(tak, tak). Możecie się z nim handlować, to do czego zmierzam to to że ten Guar da wam tyle kasy ile rzeczy są warte.

Na przykład ta laska od handlarza kosztuje chyba 14000. 14000 więcej w prtfelu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
później musisz znaleźć kogoś kto zaklina przedmioty, o ile się nie myle taki ktoś jest w świątyni w balmorze.
A no jest taki. Ale ja sam jestem Czarownikiem i chyba własnoręcznie powinienem zaklinać przedmioty :? No chyba, że źle zrozumiałem opis swojej klasy. :-k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później musisz znaleźć kogoś kto zaklina przedmioty, o ile się nie myle taki ktoś jest w świątyni w balmorze.
A no jest taki. Ale ja sam jestem Czarownikiem i chyba własnoręcznie powinienem zaklinać przedmioty :? No chyba, że źle zrozumiałem opis swojej klasy. :-k

Ja czarami sie jak narazie alchemia (jestem mrocznym elfem, stworzylem nowa klase ze wskazaniem na walke), ale mysle ze mozna sie nauczyc zaklinania, moi znajomi mowia ze zaklinaja przedmioty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Umiejętność zaklinania mam standardowo 45 i jeszcze jej nie rozwijałem. Wydaje mi się, że muszę przysposobić sobie zaklęcie Chwytanie dusz (klejnot już mam) i po kłopocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze musisz miec (albo umiec) takie zaklecie. Ja pamietam ze uzywalem do tego ogromnego miecza, ktory mial wlasnie takie zaklecie. Zdobylem go od poteznego orka. Ten miecz mial chyba ok. 100 damagu (dokladnie nie pamietam).

PS. Gralem Mrocznym Elfem - Paladynem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz zdobyć kamień dusz możesz go sam zrobić żucając zaklęcie zaklinania dusz na przeciwnika, a następnie go zabić(w mieście sadrich mora w domu czrownicy[czy też wiedźmy] na górze będzie ów kamien [za 6000!!!]) później musisz znaleźć kogoś kto zaklina przedmioty, o ile się nie myle taki ktoś jest w świątyni w balmorze.

(...)

Już to mówiłem Dziadku Żniwiarzu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz zdobyć kamień dusz możesz go sam zrobić żucając zaklęcie zaklinania dusz na przeciwnika, a następnie go zabić(w mieście sadrich mora w domu czrownicy[czy też wiedźmy] na górze będzie ów kamien [za 6000!!!]) później musisz znaleźć kogoś kto zaklina przedmioty, o ile się nie myle taki ktoś jest w świątyni w balmorze.

(...)

Już to mówiłem Dziadku Żniwiarzu

Heh, sorki. Nie widzialem poprzedniej strony. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem - jako 9-poziomowa postac nadal uzywam Dlugiego Srebrnego Miecza Jednorecznego. Czy ktos zna moze lokalizacje jakiegos lepszego Dlugiego Miecza Jednorecznego? Bede wdzieczny za wszelka pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest jednym z najlepszych komputerowych rpg i jedna z najlepszych gier na PC'a. Gram w nia bardzo dlugo, a ona mi sie jeszcze nie znudzila. Ona ma taką wilką moc, że aż strach sie bać. Poza tym ma prosty w obsludze edytor, dzieki czemu wciaz powstaja nowe pluginy. Gra ta jest naprawde wielka!

Co do pytania Czarnosa:

poszukaj w jaskiniach, jak ci sie nie to chce proponuje buchnac Miecz Bialej Krzywdy(eng.sword of white woe). znajduje sie on we wschodniej wiezy strazniczej w balmorze. bardzo zacny na poczatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zato zwędziłem magiczną katanę która miała taki czar że tą katanę zaklinał i miałem już wypasioną katanę z dużą ilością damage'a, szatę mrozu, pierścień paraliżu i pierścień ognia(fajne FirE balle). Wszystko od jednej osoby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 poziom?hmm?

Mam takie propozycje:

Lodowe ostrze monarchy - do nabycia w twierdzy rotheran niedaleko dagon fel(miecz zwiazany z kultem imperium)

Zlote Ostrze - jeden z najlepszych mieczy w grze(mozna go zmienic na blekitne - to zas jest najlepszy miecz w grze) musisz zrobic quest dla bostwa chyba boetiahem - pod woda na zachod od ashurnabibi

chryzamer-jak jestes w legionie cesarskim to w koncu dojdziesz do zadania gdzie trzeba bedzie go zdobyc jak nie to znajduje sie on w jaskini

albo po prostu deadryczne zabawki do nabycia w deadrycznych ruinach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec musisz sie dostac do miasta hla oad(najlepiej statkiem). Idz na polnoc do deadrycznych ruin ashurnibibi, gdy do nich dojdzisz skrec na zachod i wskocz do wody i plyn dlaej na zachod. Niedlugo(pod woda) ujrzysz zatopione ruiny i zniszczony posag. Pogadaj z nim(Boetiahem). Da ci zlote ostrze w zamian za wykonanie pewnego zadania. Bediesz musial zalatwic mu nowy posag. Wiec lecisz do orka Duma gro-Lak, ktory znajduje sie w posiadlosci ghorak w calderze. Gadasz nim o posagu, ten powinien sie zgodzic, ale bedziesz musial zaplacic mu 2000 sztuk zl. i przyniesc ksiazke, ktora znajduje sie w rzadkich ksiegach Jobashy w Vivec(nazwy ksiazki nie pamietam). Jak juz spelnisz oba warunki, ork zgodzi sie wykonac posag. Bedzie znajdowal sie na Khartag Point(na poludnie od hla oad). Teraz mozesz odczekac jakies 3 tyg i zajrzec do niego. Posag powinien byc wybudowany, a on Boetiah wreczy ci zlote ostrze.

Co do blekitnego to musisz byc wampirem zeby je zdobyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest super!

Plusy

+świat

+fabuła

+zadania dodatkowe

+widok i sposób walki (chociaż mógłby być taki jak w Enter The Matrix :))

+przedmioty

Minusy

-Łatwe potwory

-wyłącznie się gry i inne bugi (w końcy seria Elder Scroll ma tradycje i bugi muszą być :)

-nie można być Karasnoludem :(

PS. Czy Umbra to najlepszy mieczyk . Bo czytałem na stronce, że najlepszy mieczyk można zdobyć robiąc jakieś zadanie jako wampir (może właśnie o Umbre chodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za tą Umbre przeczytałem tylko pierwsze posty :).

A to błękitno ostrze zdobywa się wten sam sbosób co złote tylko trzeba być wampirem?? Czy po zdobyciu złotego ostrza i zamianie w wampira robi się błękitne?

No i najważniejsze niech ktoś poda parametry złotego albo błękitnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Morrowind nie przypadł do gustu, zrezygnowałem zaraz na poczatku gry, gdy uciekałem przed jakąs glizda. :wink:

Nie trzeba było uciekać, ale ją bić!

Może wtedy wywarłaby na Tobie lepsze wrażenie? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za tą Umbre przeczytałem tylko pierwsze posty :).

A to błękitno ostrze zdobywa się wten sam sbosób co złote tylko trzeba być wampirem?? Czy po zdobyciu złotego ostrza i zamianie w wampira robi się błękitne?

No i najważniejsze niech ktoś poda parametry złotego albo błękitnego.

To niestety nie jest takie proste. Gdy posiadasz juz zlote ostrze nalezy stac sie wampirem(aby stac sie wampirem nalezy isc do siedziby klanu wampirzego i podczas walki z nimi zarazic sie swiatlowstretem i odczekac ok. 3 dni). Po spelnieniu tego warunku nalezy pogadac z Sirilonwe (znajduje sie w vivek w gildi magow) i miec 11171 (dokladnie tyle!). Ona zmienia ci zlote ostrze na blekitne i mozna sie cieszyc 8)

Paramtry:

zlote ostrze

10-50

10-45

10-25

Szybkość: 1.50

blekitne:

10-60

5-55

5-25

oba sa jednoreczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...