Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Gierka jest poprostu wspaniała :twisted: Jak to sie pomieściło na 2 CD? :D

na jednym! :) Na drugim CD jest Construction Set. Czyli najwspanialsza gierka świata na 1 CD - mistrzostwo świata. A taki żałosny "Delete the Matrix" 3 albo 4 CD a gierka taka se :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest poprostu wspaniała :twisted: Jak to sie pomieściło na 2 CD? :D

na jednym! :) Na drugim CD jest Construction Set. Czyli najwspanialsza gierka świata na 1 CD - mistrzostwo świata. A taki żałosny "Delete the Matrix" 3 albo 4 CD a gierka taka se :?

No fakt na 1 :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest poprostu wspaniała :twisted: Jak to sie pomieściło na 2 CD? :D

na jednym! :) Na drugim CD jest Construction Set. Czyli najwspanialsza gierka świata na 1 CD - mistrzostwo świata. A taki żałosny "Delete the Matrix" 3 albo 4 CD a gierka taka se :?

No fakt na 1 :oops:

Autorzy gry dysponowali zapewne potężnym starożytnym artefaktem i dzięki temu właśnie Morrowind mozna było "nieco skurczyć" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem na 108 poziomie, tak wysoki bo jak się ma bonusy do ten któty normalnie nauczy cię, np. atletyki na 100 to uczy bez przerwy i bez ograniczeń, wystarczy mieć bonus i znaleść nauczyciela umiejętności głównych. W sumie jestem nietykalny a Dagoth ura rozwaliłem 1 uderzeniem czerpaka, giera wymiata, ale niesteety nie mam jeszcze dodatku :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki ruch się zrobił. Ja teraz pogram trochę w domciu, bo wypaliłem sobie savy na płytkę, więc trochę poszaleję. Pora zostać szefe, Fightersów i Imperial :twisted: No i zająć się trochę głównych questem, bo mocno zaniedbany leży biedaczek.

Deadry --> Malacath i Azura zrobione. Molag Bal ( albo jakuś tak ) wzięty - trzeba tylko zrobić.

Jeziorko --> Jak pisałem chyba gdzieś w okolicach Ald-Ruhn, ale pewien nie jestem.

Ciekawostki --> Ostatnio natknąłem się na dwie ciekawe rzeczy. Pierwsza to urna, która warta jest 100.000, a może nam dodać 10 do najlepszego atrybutu - odejmując 20 od najgorszego. A druga jest śmieszna - 'ABC for Barbarians'. Opłaca się czytać nawet tańsze książki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.... o grze slyszalem wiele dobrego, wiec postanowilem w nia zagrac... gralem kilka minut... pozniej wylaczylem... nie dlatego,ze mi sie nie podobala, ale jakos nie mialem czasu, a pozniej o niej zapomnialem... pamietam tylko ze mialem pewne trudnosci z ogolnym graniem, tzn poruszaniem sie/interakcja z otoczeniem... :) Teraz chetnie bym do gry powrocil, ale czekam na jakies tansze wydanie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weos przecież teraz Morrowind jest w bardzo dobrej cenie. Można go dostać wraz z dodatkiem chyba już za 90 złotych. Ja bym nie czekał, ja bym kupował. Gra jest warta o wiele więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra żeczywiście jest warta każdej wydanej na nią złotówki!

Wprawdzie akcja powooooolo się rozwija i ogólnie tempo akcji jest takie dość powolne, (szukanie jakiegoś gościa w Vivek to masakra) aler jak już wnikniemy w świat gry to od Morrowind nie da się wprost oderwać !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weos przecież teraz Morrowind jest w bardzo dobrej cenie. Można go dostać wraz z dodatkiem chyba już za 90 złotych. Ja bym nie czekał, ja bym kupował. Gra jest warta o wiele więcej.

no coz... aktualnie nie jestem przy forsie... a poza tym, zamierzam sobie kupic oryginalnego Warcraft'a ]|[, zeby grac na Battle.Necie 8) Ale jestem pewien,ze znajdzie sie kasa i na Morrowinda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbus pewno ze 2 zycia tego zolwia co to ostatnio majac 140 lat zdechl. A gra jest cudowna, ja przed chwila szefem Fightersow zostalem. teraz trzeba pozostawac szefem reszty tej holoty calej.

A mam pytanie bo sobie podrywam i pogrywam i jak dostaje sie zadanie z glownego questu odnosnie 3 proby to trza wyciac wszystkich w takich ruinach jednych i przyniesc gosciowi 3 rzeczy, tarcze i costam z ciala tego choirego mam, ale nie moge znalesc tego naczynia ze znakiem 6 domu bo nie wiem gdzie i jak to wyglada :cry: oblazlem te ruiny chyba z 6 razy i nic :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbus pewno ze 2 zycia tego zolwia co to ostatnio majac 140 lat zdechl. A gra jest cudowna, ja przed chwila szefem Fightersow zostalem. teraz trzeba pozostawac szefem reszty tej holoty calej.

A mam pytanie bo sobie podrywam i pogrywam i jak dostaje sie zadanie z glownego questu odnosnie 3 proby to trza wyciac wszystkich w takich ruinach jednych i przyniesc gosciowi 3 rzeczy, tarcze i costam z ciala tego choirego mam, ale nie moge znalesc tego naczynia ze znakiem 6 domu bo nie wiem gdzie i jak to wyglada :cry: oblazlem te ruiny chyba z 6 razy i nic :cry:

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania http://www.morrowind.now.pl/wiesci.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Morrowind zajmuje II miejsce zaraz za Baldur's Gate 2. Tam była fajniejsza fabuła. W Morrowindzie brak mi trochę drużyny i prowadzenia wątków z pozostałymi bohaterami. Ale i tak jest cool.

Moja ocena 9,5/10 (za te "braki" w fabule)

To jest moje skromne zdanie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ogryziol

Morrowind charakteryzuje się: epickim rozmachem, świetną grafiką, dopracowaniem w każdym (no prawie, ale o tym za chwilę) szczególe i piękną muzyką... Ale brakuje tu Czegoś, co popchnie akcję doprzodu. żeby wykonać choćby pierwsze zadanie głownego wątku, trzeba bardzo wiele cierpliwości. No i jeszcze jest coś, co mi się bardzo nie podoba.A mianowicie system walki. To jest tragedia i na pewno nie przypomina ona tych dynamicznych potyczek które pamiętamy z Baldura. I to mnie szczególnie zraziło. Na pewno jest wielu ludzi którym to nie przeszkadza, ale różne są gusta... Walka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie Morrowind ta gra jest do niczego nuda i nic więcej :evil:

Koleś nie denerwuj mnie. Może przynajmniej 1 zdanie uzasadnienia. Z twojego postu nic nie wynika. Nawet nie ma się z nim jak niezgodzić. Może jedynie napisać: weźcie Morrowind ta gra jest genialna i nic więcej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind to jeden z najlepszych RPGów. Lepsze są jedynie Fallout1 i 2. Jednak Morrowind jest dłuższy i bardziej złożony niż obydwa Fallouty razem wzięte. System walki jest bardzo dobry. Jedyną wadą jest dla mnie kiepskie działanie gry na moim sprzęcie(A GF FX 5600XT, Athlon 1700+ i 512 RAM-u to chyba nie jest słaby sprzęt)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind to jeden z najlepszych RPGów. Lepsze są jedynie Fallout1 i 2. Jednak Morrowind jest dłuższy i bardziej złożony niż obydwa Fallouty razem wzięte. System walki jest bardzo dobry. Jedyną wadą jest dla mnie kiepskie działanie gry na moim sprzęcie(A GF FX 5600XT, Athlon 1700+ i 512 RAM-u to chyba nie jest słaby sprzęt)

Dziwne... ja mam GF FX5600, Celerona, 256ram, i także chodzi u mnie słabiutko. Myślałem że to wina procka (nieszczęsny celeron) i że muszę sobie dokupić trochę RAM'ek. Ta gra ma nieogadnięte wymagania. (na GF FX 5200, Athlon 2000+, 256Ram - chodzi idealnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra! Swoji rozmachem przypomina mi troche WP, wciagajaca fabula, wszystko co nas otacza w grze itp....

Gralem w nia w zeszloroczne wakacje przez 2 miechy, uzyskalem 50 ktorys poziom a gry jeszcze nie ukonczylem. Morroiwnd jest poprostu wielki....

U mnie w domciu na kompie Athlon 2500+, 512 ramu i G4 ti nie bylo zadnych zaciachow na full details :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spróbowałem zagrać w wyższych ustawieniach. I zaliczyłem sporą zdziwkę. W 1280x960, detale na max, zasięg widzenia na połowę(przedtem miałem niemal na zerze) gra chodziła TAK SAMO(tzn. miejscami się tnie, ale normalnie zasuuwa)!!!!! Zupełnie nie czaję o co w tym chodzi. Zauważyłem, że choćbym nie wiem jak obniżyć detale gra i tak będzie zawsze mi się ciąć podczas deszczu, lub w dużych miastach(np. w Balmorze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...