Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

@Escallibur

Dokładnie. W Skyrimie "Kradzież", jest rozumowana tylko jako ta kieszonkowa i tylko w ten sposób można sobie podwyższyć skilla w niej. Poza tym, oczywiście trenerzy i książki, jednak gdy włamiesz się do domu i ukradniesz coś, nie będzie to zaliczone do umiejki "kradzież". Dobrze że tak jest, bo inaczej wuśrubowanie wysokiego poziomu kradzieży byłoby zbyt łatwe. Nic prostszego, włamywać się wszędzie i kraść co popadnie. Trzeba się trochę napracować ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyleczyć z wampiryzmu? Nie chodzi mi o stadium gdy się dopiero zaczyna i wystarczy jedna mikstura. Chodzi mi o moment gdy już jestem w pełni wampirem. Chciałem sobie przejść kampanię Dawnguard jako wampir i zdobyć wszystkie cechy lorda wampirów, ale bycie nim powoduje zbyt dużo niedogodności. Chciałbym po wszystkim móc się z tego wyleczyć. Na razie to mam tylko wilkołactwo, bo to nie powoduje zbyt wielkich skutków ubocznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również za wampiryzmem nie przepadam. Z racji, że zakupiłem Dawnguarda, chciałem przejść wątek wampirów, tak żeby w pełni tenże dodatek wykorzystać. Jednak od początku mi się to nie uśmiechało. Wręcz odrażała mnie ich "uczta" w tym ich zamku(nie pamiętam nazwy). Zacząłem, pograłem trochę, ale to nie dla mnie. Zbyt uciążliwe i przeszkadzające modyfikatory negatywne, jak choćby brak regeneracji zdrowia na słońcu. Z tym się grać nie da bez wyklinania. No ale wilkołactwo to inna bajka. Bardzo fajnie się przemierza dalekie dystanse pod wilczą postacią, to raz, ogólnie wygląd wilkołaka jest zrobiony( jak dla mnie) świetnie, to dwa, no i praktycznie brak modyfikatorów negatywnych. Także ja zdecydowanie wybieram wilkołactwo ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje, vanillowy system wampiryzmu w Skyrimie po prostu nie ma startu do tego do czego nas przyzwyczaiły: filmy, komiksy, legendy, książki. No wielu się raczej ze mną zgodzi, że nie tak sobie wyobrażaliście zostanie wampirem. Poza destrukcyjną mocą Słońca, mało co tu się zgadza. Żywienie się krwią powinno zwiększać moce, a nie je zmniejszać. Ale od czego są mody. Na pierwszej stronie są dwa, które zmieniają ideę wampiryzmu, ale nie w stylu "będę przekokszony".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkołakiem zostałem właśnie dzięki misji dla Towarzyszy. Zrobiłem misję na Skale Wisielców, wszystko poszło jak po maśle. No ale wolałbym wampiryzm. A po ilu mniej więcej misjach pojawia się ta możliwość? Czy trzeba kontynuować wątek z Srebrną Ręką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak ktoś kupił dlc Heartfire i budował dom to czy ktokolwiek natknął się na problem "przeładowywania się" manekinów w budynku ?

Dzisiaj miałam taką sytuację schodząc do piwnicy i z powrotem na górę idąc ściągałam każdy pancerz z manekinów w domu żeby je ulepszyć.

No i się zaczęło ... jak tylko wyszłam z manekina z piwnicy zdjęłam pancerz tak wchodząc tam jeszcze raz (bo czegoś zapomniałam) ów manekin nagle wygenerował sobie na moich oczach identyczny pancerz który z niego zdjęłam.

To samo zrobiły te z zbrojowni !

W ten oto sposób nagle gra mnie uraczyła ... wyhodowaniem następnego unikatowego Pancerza Mrocznego Bractwa ! icon_eek.gif

Dodatkowo owe pancerze dokładnie jak oryginały były od razu zaklęte zupełnie tak jakbym jeszcze raz je Skydią' zaklinała !

Miał tak ktoś czy to tylko bug spowodowany zbytnim steraniem save'a ? (Mam poziom 89 w końcu ...)

@ Flashi - Z wilkołactwa

da się wyleczyć pod koniec wątku Towarzyszy masz opcję wyleczenia.

Doskonale pamiętam ten wątek bo to jedna z najbardziej zbugowanych frackji w TES V

Edytowano przez eyvon14moutaire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cały czas gram na pc i tylko na pc. Ten mod jest dostępny na czym ? Na Nexusie ??

I znikną te kopie które nagle mi to dlc wytworzyło ?

Ech tak to jest jak się unika modów ... hmm nie lubię takich rzeczy -.-

Czemu Betha sama nie naprawi tych bugów ?? (wiem pytanie retoryczne)

Edytowano przez eyvon14moutaire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest tutaj http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/48921/? i zapewne jak wersja angielka wymaga także poprawki dla samego Skyrima http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/48922/? warto także ściągnąć unofficial patche do Dawnguarda i Drangonborna, jeśli je także posiadasz.

Co do drugiego pytania, to wątpię aby duplikaty zostały usunięte. Jeśli chcesz się ich pozbyć, to na Twoim miejscu wrzuciłbym je gdzieś do głębokiej wody na północy Skyrim. :) Podobny patent wykorzystywali gracze jeszcze w Morrowindzie, gdzie zbyt potężne przedmioty były wyrzucane do lawy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za te linki, zajmę się nimi jutro bo obsługa Nexusa mimo wszystko jest dla mnie cokolwiek kłopotliwa :/

No ale spatchow'ać grę muszę żeby się cieszyć grą i tymi dlc bez bugów.

Akurat co do Dawnguarda i Dragonborna to się na nic nie mogę poskarżyć bo żadnego buga jeszcze z ich strony nie spotkałam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem. Nie pytałem przecież jak zarazić się wampiryzmem, a jak wyleczyć z wilkołactwa. A jaskinia, to jeśli się nie mylę, to była w niej misja dla Towarzyszy.

Masz Dawnguarda? Jeśli tak to Harkon (jeśli jeszcze żyje), albo Serana mogą Cię uczynić wampirem, jednocześnie oczyszczając z wilkołactwa. To samo, tylko w drugą stronę można u Aeli (już bez tych wszystkich rytuałów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...