Jump to content

Flashi3

Forumowicze
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About Flashi3

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

6,702 profile views
 1. Na dłuższą metę nie ma problemu jak nie grałeś w poprzednie części, i tak spora część graczy soulsów w ogóle nie zna fabuły czy lore świata, poza tym DkS3 jest rzekomo najbardziej przystępną częścią dla nowych graczy, także śmiało ;p A co do dlc w DkS2, Iron King to mordęga. Okropnie porozstawiani przeciwnicy, szczególnie te gank squady po np. 3 ashen warriors w jednym miejscu, brr. A PvP to ja już mam od dawna obczajone, po prostu nie grałem w dodatkach i nie wiem, jak tam z aktywnością. W Iron Keep mi się zdawało że najlepiej tak w granicach 5kk SM grać, choć może potem inaczej jest.
 2. Takie pytanie co do DkS2, jaki mieliście SL jak graliście w dodatki? Bo w sumie nie wiem, jakiego się trzymać, żeby mieć szansę na jakieś PvP/jolly cooperation, na większości swoich postaci w ogóle pomijałem dlc i kończyłem zwyczajnie grę (Przy okazji, zaskakujące jest to, że dalej sporo osób gra w Demon's Souls. Niby gra już raczej podstarzała, ale całkiem przyjemnie się gra, pomijając to, że w porównaniu do DkS jest raczej ociężała, no i oferuje mniejszy asortyment zbroi i broni, no fashion souls for me)
 3. http://www.swtor.com/fallen-empire http://www.starwarstheoldrepublic.com/rothc Na obu stronach jest wymieniona cena dodatku. ale jeśli zasubskrybujesz grę, dostaniesz oba, bo i to jest wymienione na ich stronach.
 4. Zamienię na coś drobnego kod zaproszeniowy do WoT. Nic wielkiego nie oczekuję, choć może być coś na Steamie. Drugiego nie wystawiam, bo już zdążyłem komuś oddać.
 5. Może zaczęli wcześniej pracować nad DLC'kami, zresztą, mają jeszcze do skończenia pozostałą misję dodatkową z season passa, i ten dodatek o Maharadży. Może to przez to, że sam singiel jest w grze, bez multi mogą się bardziej skupić na dodatkach do głównej gry.
 6. W wypadku Dishonored to raczej tylko presety SweetFX, choć pewien nie jestem, grałem głównie na konsoli.
 7. Mogę prawie potwierdzić, że w tygodniu, jak to w każdym AC raczej mała szansa na znalezienie większej ilości ludzi na multi, przynajmniej przed weekendem.
 8. A już myślałem, że jestem jedyną osobą której podobała się współczesność. Co jak co, ale to właśnie współczesność jest fabułą serii, tak więc mi się Bloodlines wcale nie podobało. Zabójczo nudne i bez jakiekolwiek wzmianki o Desmondzie, choć i tak nie było czego wsadzić do tego, bo przecież po jedynce byli już w podróży, musiałby używać animusa w podróży jak wcześniej.
 9. Tak, Konuga zdecydowanie dobrze rwie, nie tylko kartki.
 10. Z tego co przeczytałem, pojawianie się smoków jest zależne od poziomu postaci i jeszcze tego, jak długo grasz (po pewnym czasie musi się któryś pojawić). Pewnie przegrał tyle, że i tak losowy smok się pojawił, to jest oskryptowane.
 11. Strzelałbym w stronę tych wszystkich blockbusterów, czyli battlefieldy czy CoD'y. Przynajmniej w BF3 gra jeszcze dużo osób, a Resistance'y powyłączali i tak.
 12. Sugerujesz, że Bon Jovi jest afrykańskim szamanem-gimbusem?
×
×
 • Create New...