Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Piłka ręczna

Polecane posty

Włączyłem ręczną i naprawdę tej reprezentacji nie da się spokojnie oglądać :D. Jazda totalnie, a emocje większe niż u Wenty. Oczywiście zwycięstwa cieszą, ale niech ta dramaturgia pozostanie, bo to znak firmowy kadry ;).

Iwański zawału dostał :D. Może jest beznadziejnym komentatorem i jednostronnym, ale jak krzyczy to aż dreszcze mam :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och cóż to był za mecz, wygraliśmy mecz po istnym horrorze, nasi szczypiorniści chcą chyba żeby Polski kibic dostał jakiś zawał przy oglądaniu ich spotkań. Mecz z drużyna z którą powinniśmy spokojnie wygrać okazał się piekłem. I niech ktoś mi powie że Polska drużyna nie ma charakteru, to powiem że nie zna się na tym sporcie. Mecz od początku był niespodziewanie wyrównany z małą przewagą Białorusi, jednak nasi szczypiorniści pokazali duży charakter i w końcówce wygrali arcyważne spotkanie. Na następne spotkanie przyszykuje sobie tabletki uspokajające, bo chyba inaczej nie da się obejrzeć. smile_prosty2.gif

Trener Michael Biegler kopiuje to co wypracował z naszą reprezentacją Wenta, mam na myśli walkę do końca, i horrory w końcówkach spotkań, i za to mu chwała. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję naszym reprezentantom, świetnie grali do ostatniej kropli krwi, ale było warto i udało się pokonać wroga - oby tak dalej!

Biegler może poza tymi dwoma pierwszymi wpadkami jak na razie spisuje się nieźle, mam nadzieję, że jego współpraca z Polską potrwa jak najdłużej ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę przestać oglądać spotkania naszych reprezentantów... Zauważyłem, że gdy oglądam transmisję z mistrzostw to nasza ekipa gra beznadziejnie, nie potrafi trafić do bramki, popełnia mnóstwo bramek itd., a gdy tylko przełączę na inny kanał i po kilku minutach wrócę, to naszym udaje się już odrobić straty, a nawet wyjść na prowadzenie. Mam chyba jakąś złą aurę. Niemniej gratulacje za walkę naszym się należą, ale jeśli będzie tak dalej, to grę skończymy chyba na tej rundzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz zaraz się rozpocznie. Pozostaje życzyć naszym reprezentantom powodzenia. I miejmy nadzieję, że tym razem nie przeżyjemy istnego horroru ;).

Oby wykorzystywali karne oraz kontry, Sławek Szmal dobrze spisywał się na bramce i dobrzy kryją Szwedów, a będzie dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widzi to co wyprawia Wyszomirski? To fenomenalne, dawno nie było tak dobrego występu bramkarza (nie tylko Polaka). Wydaje mi się, że Piotrek gra za siebie, i jednocześnie próbuje naprawić błędy Szmala. Jeśli (z pewnością zawodnik meczu) będzie grał tak dalej, to Polska może dojść bardzo daleko.

Należy pamiętać, że do końca meczu zostało jeszcze około 20 minut, więc wszystko może się jeszcze zmienić, chociaż... miejmy nadzieję, że nie :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło ja Cię... coś fantastycznego. Wreszcie znów mogliśmy obejrzeć naprawdę znakomity mecz naszych ręcznych. Mistrzostwa zaczęły się słabo, z Rosją i Białorusią męczyliśmy się bardzo długo, tu też kiepski początek, a ostatecznie wyszedł piękny mecz i wszystko zależy od tego, jak chłopaki zagrają z Chorwacją. Piękna sprawa. Dzisiaj masa świetnych akcji, trudnych rzutów i one man show Wyszomirskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć pompowanie balonika. Okey zagraliśmy przyzwoite spotkanie, ale początek to był horror jak w poprzednich spotkaniach. Myślę, że też bramkarz był jakiś nieogarnięty, a my po prostu mieliśmy dobry dzień i dobrą skuteczność. Jutro na 99% będzie trudniejszy mecz. Jeżeli chcą wygrać, to muszą grać solidnie w defensywie i trzeba liczyć oczywiście na łut szczęścia, a takie szczęście na pewno się przyda. Oczywiście zaczynają się jakieś dziwne sprawy na fejsie z Wyszomirskim. Mieliśmy jednodniowych bohaterów żeby potem się nie okazało, że zostanie wypluty i zgnieciony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polacy, nareszcie obyło się bez horroru. Znakomity mecz całej drużyny, jednak na wielkie uznanie zasługuje bramkarz Wyszomirski, ten chłopak miał dziś swój dzień i zasłużenie został bohaterem meczu. Mamy dwóch znakomitych bramkarzy, jak jeden ma słaby dzień to drugi go całkowicie zastąpi i z tego należy się cieszyć. Jutro walka na noże o awans do półfinału, niestety nie będę mógł obejrzeć tego zapowiadającego się wspaniałego widowiska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Nie zgodzę się, że Polacy całe mistrzostwa grają słabo. Z Francją przegraliśmy tylko jedną bramką, a przecież to obecnie główny kandydat do złotego medalu i niepokonana drużyna, która już zapewniła sobie awans do dalszej fazy. Można powiedzieć, że niewiele brakowało, a Polacy mogliby skończyć z kompletem zwycięstw, ale przydarzyły się dwie dramatyczne porażki i dwa dramatyczne zwycięstwa. Dobrze, że dzisiaj wyszedł genialny mecz i nie trzeba się było denerwować. Wyszomirski dzisiaj prawie sam wygrał ten mecz, bo Szwedzi długimi momentami nie mogli zdobyć gola, co musiało wpędzić ich w nielichą frustrację. Nie wolno także zapominać o Lijewskim i Łucaku, którzy w kluczowym momencie wykorzystywali obrony bramkarza i powiększali przewagę odbierając całkowicie nadzieję Szwedom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "słabo" bardziej chodziło mi o 2 porażki na start, które sprawiły, że w drugiej grupie mogliśmy mieć 0 punktów albo i nie awansować wcale. Z perspektywy czasu cała reszta nie mogła się lepiej ułożyć, zwłaszcza, że z Rosją i Białorusią już jednak słabiej było. To już kolejne ME, w których Polacy zaczynają "serią" porażek, a mimo to później mają szanse walczyć o dobry wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na 2 połowę i byłem w szoku. Poprzednich meczy nie oglądałem, ale dziś na pewno będę oglądał mecz.

Polacy szczęśliwie awansowali do następnej fazy z dwoma punktami, ale teraz mogą sprawić niespodziankę. Szczerze- nie spodziewałem się tak dobrego meczu w wykonaniu Polaków

Nasz bramkarz zagrał fenomenalnie. Szwedzi będą mieli teraz przez niego koszmary :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pięciu lat nie było takiego spotkania, byśmy tak zdominowali rywala na takim poziomie. Ostatnie takie spotkanie to MŚ 2009 i mecz o brąz z Duńczykami. Naprawdę rewelacyjna gra naszego zespołu od stanu 1:5 do końca spotkania. Bardzo dobra organizacja gry defensywnej i kapitalny Wyszomirski w bramce i z przodu Krzysiek Lijewski, który rozegrał prawdopodobnie najlepszy swój mecz w narodowej kadrze. Wychodziło nam wszystko. Wreszcie graliśmy dobrze mając przewagę zawodnika i przy własnym osłabieniu. Nasz sztab świetnie rozpracował Skandynawów i oby tak samo zrobił dzisiaj z Chorwatami, którzy nam po prostu nie leżą. Dawno ich na wielkiej imprezie nie pokonaliśmy. MŚ 2009, ME 2010 (co prawda to był skandal, bo gdyby nie sędziowie będący za Chorwatami to pewnie byśmy wygrali) i jeszcze na jakimś turnieju. Trzeba będzie uważać na Duvnjaka, Lackovicia, Voriego, Cupicia, Vukicia. No i ten Alilović w bramce, który przeciwko nam świetnie bronił. Będą emocje i oby skończyło się tak jak z Norwegami w 2009 roku. Grabarczyk w roli Artura Siódmiaka? Czemu nie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że i dzisiaj nasi nie zawiodą. Jeśli Wyszomirski dalej będzie się tak spisywał, a Krzysiu Lijewski rzucał tak jak wczoraj to będzie o wiele, wiele łatwiej. Nie należy jednak lekceważyć rywali, bo nie są to "chłopcy do bicia".

Więc zostało już 15 minut. Do boju Orły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaków sad_prosty.gif

Tym razem to my źle zaczęliśmy drugą połowę. Później była jeszcze szansa na złapanie kontaktu, ale zawsze czegoś brakowało. Tych idiotów od noszy bardzo dobrze wygwizdali, co to ma być w ogóle! Ciekawe co z Kubą.

Dzięki za piękne chwile na tym turnieju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Potwierdzam szkoda chłopaków, dostarczyli nam sporo emocji. Jednak Chorwacja w drugiej połowie potwierdziła że jest silniejszą drużyną od nas, i zasłużenie zameldowała się w fazie medalowej. Sprawdziły się moje przypuszczenia odnośnie strefy medalowej. Znalazły się tam cztery ekipy które obecnie w piłce ręcznej są najmocniejsze. Pozwolę sobie obstawić końcowe miejsca:

1- Dania-złoto

2- Hiszpania-srebro

3-Chorwacja-brąz

Ciekawe czy trafie. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska znowu dba o serca naszych kibiców.

Nie oglądałem całego meczu, ale włączyłem na końcówkę spotkanie. Polska miała wyraźną przewagę, ale jak to oni wszystko zepsuli :-)

Końcówka pokazała dlaczego lubiłem oglądać piłkę ręczną. Od pewnego czasu moje zainteresowanie ręczną spadło, ale rewanż z chęcią zobaczę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Niemcami nigdy nie gra się łatwo, i ten mecz to potwierdził. Ale z drugiej strony nasi piłkarze ręczni już przyzwyczaili kibiców że w każdym prawie meczu dają dużo emocji do samego końca. Pomimo iż wynik jest niski w kontekście rewanżu , to gratulacje za zwycięstwo.W Niemczech czeka nas wielkie wyzwanie, jednak Polska jest drużyną waleczną, więc liczę że po bólach choć to będzie piekielnie trudne zadanie zdołamy awansować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...