Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Zjazdy

Polecane posty

  • Myśle, że następny zjazd robimy w Krakowie żebym mial blisko i za dojazd zapłacił 2,50 ,- 8)

A wiesz, że jak do tej pory byłem sceptykiem Crack'owych zjazdów tak teraz chętnie bym się na Stolicę Rozpaczy pisał? ;) Teraz mam bliżej, do tego znalazło się kilka dodatkowych powodów, dla których Wókrak jakoś milej mi się uśmiecha swoimi szczerbatymi błoniami, no i dojazd też nie taki Waflo-drogi (9,5 zł ) 8)

Tylko trzeba będzie skuteczny wałek obmyślić na wypadek jakby nowi chcieli się przejść do redakcji lub próbowali się odegrać w karty :faja:

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd też nie taki Waflo-drogi (9,5 zł )
Waflo-drogi? Oksymoron? :D

Z kolei mnie zjazd w KRK średnio pasuje, ponieważ do Wrocławia bilet kosztuje mnie tylko 4,6 ;] No, chyba, że powiedzie się inny zjazd w KRK :D

Tanio jak biznesy z Marbem
No, jeśli będzie tak tanio jak biznesy z Zapciem(gra za 4,90! xD ), to nawet Wielcy Sępiarze za siebie zapłacą :D
1 czy każdy może jechać na zlot / kto może jechać na zlot.
Przyjęło się, że zwyczajowo organizatorzy rozsyłają zaproszenia przed każdym zjazdem :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
1 czy każdy może jechać na zlot / kto może jechać na zlot.
Przyjęło się, że zwyczajowo organizatorzy rozsyłają zaproszenia przed każdym zjazdem :wink:

A jak ktoś nie dostanie zaproszonka a jest z miasta w którym odbywa się zjazd to może wpaść na minutkę? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE WY TAM GRACIE W KARTY NA KASĘ ??

Toć to bajka. ja szkole swe umiejętności w tysiąca (na 3 i na 2 osoby), poker na 24 karty (na 52 jestem gorszy), oszukaniec, pan, oczko, świnie, makao i czasami sobie wróże :) I jeszcze macie zawodowego "przegrywacza"

=D> jestem rad :D

a tak powracając to mówicie że posiadając fundusz 500zł można się najeść, napić, nachodzić, pokarcić, i wrócić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze macie zawodowego "przegrywacza"

=D> jestem rad :D

>>>Raczej wygrywacza ;]

a tak powracając to mówicie że posiadając fundusz 500zł można się najeść, napić, nachodzić, pokarcić, i wrócić ?

Jeżeli jedziesz z Portugalii, może być ciężko, jeżeli gdziekolwiek bliżej nawet mniejsza kwota powinna starczyć. (a do Portugalii nic nie mam, ot pierwsze lepsze skojarzenie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze macie zawodowego "przegrywacza"

Nie bądź taki cwaniak, bo zaproszenia nie dostaniesz.

a tak powracając to mówicie że posiadając fundusz 500zł można się najeść, napić, nachodzić, pokarcić, i wrócić ?

Wrócić niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No i DION strzelił panczlajna :P

A tak w ogóle to kto to jest? @_@ Chłopak chce się tu wprosić na zjazd, pogadać, a wy z niego tak bezczelnie lejecie :P

Co do oficjalki, bo siostra wspomniała, na bank jest we Wrocku - nie walczy się z tradycją ;] Nieoficjalne mogą być w Krk i już kilka takich spotkanek było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w tym roku to na pewno mnie nie zabraknie... Zwlaszcza, ze zapowiada sie nie jeden zjazd, a caly "sezon zjazdowy". Najpierw Krakow i spotkanie sesjowiczow (jesli wlasnie ujawnilem jakies tajne informacje, to przepraszam...) potem zjazd we Wroclawiu, a bonusowo jest jeszcze "opcja Lublin" (ale spoko Holy, nadal sie na to nie pisze :P ). Co wiecej kasa juz wlasciwie odlozona, dojazd zaplanowany, przydalby sie tylko konkretny termin, zeby zarezerwowac w kalendazu... So sign me in guys :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mna nie spoko i bede robil w tym Lublinie za przyzwoitke, tak wiec Holy nie bedzie mial wesolo. Choc jak Ten napomknela cos nasza zakochana para ponoc zamysla sie jeszcze spotkac w tym Lublinie w innym terminie prywatnie... papuzki nierozlaczki sie spikly, nie no...

zjazd we Wroclawiu - a jakze, oczywiscie, ze sie pisze... w koncu zawsze to jakas okazja zobaczyc wasze smieszne... twarze...

LUDZIE WY TAM GRACIE W KARTY NA KASĘ ??

nie, gdzie tam? czy ktos tu cos o tym wspominal? poza tym nie na kase tylko na zloto... jak szlachta... i jak to powiedziala kiedys miziolka: jaka szlachta takie zloto...

a tak powracając to mówicie że posiadając fundusz 500zł można się najeść, napić, nachodzić, pokarcić, i wrócić ?

jesli bedziesz wiedzial gdzie cie wywiezli to moze i ci sie wrocic uda...

powiem tak - posiadajac fundusz 700zl mozna pelny tydzien spedzic spokojnie na zaciesnianiu wiezow towarzyskich, balowaniu, mozna sie najesc, pobawic, wskoczyc do empiku i nakupic ksiazek i jakas kolekcje filmow na DVD z taniej serii (perelki pokroju Sin City za 20zl - grzech nie kupic), plakaty, roze, a i jeszcze po powrocie zostanie by sobie odlozyc do skarbonki...

jak sie jest WaFLem to mozna wziasc jeszcze wiecej, a potem pic piwo przez banknoty 100zl...

ale tak - 500zl powinno spokojnie starczyc, chyba, ze wezmiesz przyklad z Feanora, to wtedy pojedziesz bez kasy, pobawisz sie najlepiej ze wszystkich, a jeszcze wrocisz z paroma garsciami drobniakow w kieszeni ugranymi na DIONie...

a a propo WaFLa - jak pojedziesz to wez ze soba marker...

No, chyba, że powiedzie się inny zjazd w KRK

slonce... ja tam bede... jakim cudem ten zjazd w zwiazku z tym mialby sie powiesc?

hmmm... a moze tym razem wezme na zjazd bierki miast kart?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE WY TAM GRACIE W KARTY NA KASĘ ??

Czasem też na ludzkie mięso, jak akurat drobnych brakuje.

Nigdy nie przebijaj wszystkich nawet jeśli Ci się wydaje, że wygrasz...Gruby i tak ma zawsze będzie miał lepsze karty xD

niach niach niach niach;]

Ale tak naprawde, to chrzanicie panowie. Wcale nie szło mi tak dobrze. No ile ja tam na was wygrałem? Z 50 złotych? :twisted:

Pewnie gdzieś koło piątki by się kwota wygranej zamknęła. Inna sprawa, e to w większości drobniaki DIONa :twisted:

Maverick-> Gdzies ty widział Sin City za 20 złotych? Weź dla wujka jeden;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHTUNG!!! DANGER!!! ATTENZIONE!!!

jako, ze przed chwila rozmawialem z niejakim Vito i dowiedzialem sie od niego pewnej nader niepokojacej rzeczy, postanawiam drogich kolegow zjazdowiczow tutaj ostrzec poprzez zamieszczenie rzeczonego fragmentu (zeby nie doszlo do nieporozumiem zwiazanych z ewentualna bledna interpretacja):

Maverick (18:03)

zaglowka plywa... zdobywa medale na tych ichnich wyscigach...

ViTo (18:03)

aaa to tak mamy bardzo dobrą baze

ViTo (18:03)

sam mam żagla

Maverick (18:05)

nie musiales tego mowic... teraz czuje sie zobowiazany zrobic edita do mojego postu i ostrzec pozostalych forumowiczow...

mam wrazenie, ze informacja owa znaczaco wplynie na decyzje jury o przyjeciu badz odrzuceniu kandydatury zainteresowanego...

<pu>

+Mithu+

to chyba i tak nic takiego... martwilbym sie bardziej, gdyby probowal je wciagnac nosem...

AL -> nie ja widzial tylko CYPHER i nie widzial tylko zakupil... ja kupilem mase innych filmow w tej samej cenie. A byly one w empiku w takim koszu/polce z tanimi filmami...

a tak w ogole to czemu mam wrazenie, ze Holy mi w tym Lublinie zrobi krzywde?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to powiedziala kiedys miziolka: jaka szlachta takie zloto...

eej, ale przeciez nie gralismy nigdy na komandosy :P

Maverick-> Gdzies ty widział Sin City za 20 złotych? Weź dla wujka jeden;]

teraz jest juz praktycznie wszedzie za tyle. az sam sie zdziwilem jak ostatnio bylem w Media ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spoko Holy, nadal sie na to nie pisze

Już mówiłem - będziesz tam czy nie, to mi żadnej różnicy nie robi. Grunt byś był w Krakowie. Niczego więcej od ciebie nie wymagam...

Ale ze mna nie spoko i bede robil w tym Lublinie za przyzwoitke, tak wiec Holy nie bedzie mial wesolo.

To nie ja miałem zamiar rzucać się na wszystko jak wampir, tylko ty. Więc nie próbuj odwrócić ról. Nie uda ci się to. I będę cię uważnie obserwował, tego jednego bądź pewien. Nie zawiedź mnie.

The Emperor is not as forgiving as I am...

a tak w ogole to czemu mam wrazenie, ze Holy mi w tym Lublinie zrobi krzywde?

Ufam, że zachowasz się na tyle przyzwoicie, bym nie musiał interweniować. Naprawdę nie chciałbym zrobić ci krzywdy. Nie zmuszaj mnie do tego.

Nigdy nie zdradzaj powierzonego zaufania. Taka jest wola Tego-Który-Czuwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eej, ale przeciez nie gralismy nigdy na komandosy
Błędy młodości :D
Pewnie gdzieś koło piątki by się kwota wygranej zamknęła.
Na drugie tyle orżnął Diona Rad, cwaniak. Ale i tak najbardziej podobał mi się Feanor, który przyszedł, pożyczył od Diona złotówkę, wygrał od niego 5zł, po czym oddał pożyczone i poszedł po bro :D

Zresztą, ja chyba też dwa dogi kupiłem na nie swój koszt... 8) Ale o było pierwszego dnia, wtedy jeszcze mi szła karta :P

Zły pomysł Mavcio, Dion mógłby je wetrzeć w dziąsło Very Happy
Żeby tam w dziąsło - pod powiekę sobie wsadzi :D

Aha, dla niewtajemniczonych: by dostać się na zjazd, trzeba mieć zaproszenie. Komisja zjazdowa w nieustalonym jeszcze składzie, kierując się własnymi kryteriami, wybierze tych, którzy się nadają. :)Naturalnie, płeć piękna oraz osoby, które już były, są zaproszone automatycznie. Do zainteresowanych przyjdą stosowne maile, zawierające wszystkie istotne szczegóły. Że tak się wyrażę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie, ze informacja owa znaczaco wplynie na decyzje jury o przyjeciu badz odrzuceniu kandydatury zainteresowanego...

<pu>

Do stu tysięcy beczek rumu :shock: Czyli moje pytanie czy jest kierowcą u-boota było uzasadnione :-O
Aha, dla niewtajemniczonych: by dostać się na zjazd, trzeba mieć zaproszenie. Komisja zjazdowa w nieustalonym jeszcze składzie, kierując się własnymi kryteriami, wybierze tych, którzy się nadają. Smile Naturalnie, płeć piękna oraz osoby, które już były, są zaproszone automatycznie. Do zainteresowanych przyjdą stosowne maile, zawierające wszystkie istotne szczegóły. Że tak się wyrażę.
No oprócz Wafla i Sun Tsu. O ile ten pierwszy marynarz może się starać o zaproszenie, to ten drugi już nie xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie-złotówka też pieniądz 8) Zależy z jakiej perspektywy patrzysz. Na przykład jeśli są to okulary filozofa - gramy na fortuny ;)

zjazd we Wroclawiu - a jakze, oczywiscie, ze sie pisze... w koncu zawsze to jakas okazja zobaczyc wasze smieszne... twarze...

Dobra dobra, dobrze wiemy że nie chodzi Ci o twarze tylko o możliwość podzielenia się z nami swoimi "tik-takami" :faja:

No, jeśli będzie tak tanio jak biznesy z Zapciem(gra za 4,90! XD ), to nawet Wielcy Sępiarze za siebie zapłacą :D

Chyba poniosła Cię fantazja ;) Jest pewna liczba osób (w liczbie jednego Feanora), które nigdy za nic nie płacą. Po co zmieniać odwieczne prawa natury? ;>

A tak w ogóle to kto to jest? @_@ Chłopak chce się tu wprosić na zjazd, pogadać, a wy z niego tak bezczelnie lejecie :P

Póki co jeszcze nikt po nim nie leje, peace 8)

Ps. Zauważyliście, że wystarczy rzucić hasło 'zjazd' i nagle całe mega się schodzi? :D

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Zauważyliście' date=' że wystarczy rzucić hasło 'zjazd' i nagle całe mega się schodzi? :D

Bzz bzz[list'] Wiesz, ja na przykłąd tylko w tym topiku czuję klimat Forum Actionum :D Taka odskocznia od czytania śmiesznycg wywodów w FoSie albo ciągłego ślęczenia w KMie... :) Zresztą, Zjazd CDA to moje najważniejsze święto kościelne ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace jest to zę powstały wokoło mnie takie Mity i lęgędy :) Heh przeciez częściej płace niz sępie a jeśli jesteś ładną kobietą to nawet stawiam :) (niekoniecznie żaglówkę).

A to czy pojawie się w Kraku to zależy od Łódstoka :) należe do tych ludzi co przyjemności ducha stawiają wyżej od przyjemności gracza :)<

A do lublina też bym się wybrał :) Bo jak powiada stare porzekadło - grzie 3 się bije tam Feo korzysta :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo - placisz jak ugrasz cos na Dionie. A ja i tak nie zapomne oburzenia Diona, gdy Feo przyszedl, porzyczyl od niego kase, wygral bodaj z piec razy z rzedu, oddal kase, a z tym co zarobil poszedl sobie kupic pi... soczek - kwintesencja Felowatosci... a tak w ogole z tego co opowiadasz na kanale to nie masz az takich wymagan... starczy, ze jest sie kobieta... chociaz biorac pod uwage Twoj zachwyt wczoraj nad Free Fragiem i to pewnie jest do obejscia...

gdzie 3 sie bije - cssss... nie wydaj tajnej akcji pewnej osoby...

Reaperius - nie rozumiesz kontekstu... w Lublinie mieszka pewna slodka i milusia osobka bedaca swoista maskotka pewnej grupki osob trzymajacych wladze w jednym dziale tegoz forum... no i doszlismy do wniosku, ze milo byloby ja odwiedzic i przekonac sie o prawdziwosci mitow opisujacych jej niezwykle nieprzemijajace i ponadczasowe piekno...

tak wiec sorry, no bonus... od biedy mozemy Ci podeslac na pocieszenie HoLEgo, zebys mial kogos czule przytulic i wycalowac w smutne samotne noce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi, po co piszesz o Shy, jak to nie ma związku z ewentualnym nadchodzącym zjazdem? Jak nie masz o czym pisać, to po prostu nie pisz, to nie jest mega forum.

To samo w sumie kierowane jest do innych, w szczególności też Mafcia, który podnieca się jak mały kotek. Umówcie się na zjazd zamiast sadzić offtopiki.

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...