Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Zjazdy

Polecane posty

Panowie, stęskniłem się za wami :( Właśnie skończyłem oglądać fotki ze wszystkich zjazdów, na których byłem (BDG, 2x Wro). Powiem tak: jak w sierpniu się nie zobaczymy to będzie mi bardzo niewesoło, bo kurde no... ale jesteście dla mnie jak taka trochę dalsza rodzinka, z którą można się spotkać i zrobić dosłownie wszystko :D Każdy jeden to oryginał, z wyjątkiem serka oczywiście, bo on jest z Warszawy.

Sierpniu, przybywaj! ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superbohater Metan zgadza sie jak najbardziej :).

Czyli może powoli zaczniemy pzrechodzić do szczegółów. Sierpniowy zlocik przydało by się zorganizować tak około 3-4 sierpnia, jak wrócą łódstokowicze a ludzei którzy dostają wypłate 1 mieli świeże kieszenie. To też będzie dobry czas bo ludzie wrócą z licpwych wakacji/pracy. Dion jest na miejscu więc apeluje do niego niech rozezna się cenowo czy wszystko jest tak samo czy może coś się pozmieniało w naszym Orange :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze tak z nienacka Wam się wbiję w temat (ale trochę nudno wieczorkiem /nocą:P) Wyjdę z propozycją zjazdu na pomorzu - może Szczecin ? (hehe :wink: ) Czas by się oderwać od tego zakurzonego południa polski. Jest co podziwiać,można i popływać. Zazwyczaj wszelakie zjazdy dla wszystkich znajdują się na południu polski lub w okolicach poznania - centralna. Czas i nasze piękne pomorze odwiedzić. Nie mówię już o ludziach dla których dojazd na na dolną polskę zawsze był problemem (dla mnie nie jest ;) ), a chcieli by uczestniczyć w różnych (jak i ten co sie tam szykuje) zjazdach. Taka tylko moja mała sugestia - abyśmy nie zapomnieli (fakt, faktem powiem to - bo Nam sie region mało rozwija :P) pomorza i Szczecina :P

Szybki edit.

Doczytałem do 106 a na 105 jest informacja że oficjalny zawsze we Wrocławiu (no bo w sumie jakby nie inaczej) - więc powyższe proszę ustosunkować jako mini zjazdy - kto zjazd na pomorzu ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizuj hotel, zrób rezerwacje, znajdź tani i dobry kebab, wybuduj blisko naszych apartamentów Żabkę i wtedy pomyślimy, czy pozwolic ci rozesłac zaproszenia.

Gruby, ja odpadam. Wiadomo - wyjadzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może powoli zaczniemy pzrechodzić do szczegółów. Sierpniowy zlocik przydało by się zorganizować tak około 3-4 sierpnia.

Would be great, ale rozumiem, że tydzień następujący po tym weekendzie masz na myśli? W sumie każdy dobry, ale ten w sam raz :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze tak z nienacka Wam się wbiję w temat (ale trochę nudno wieczorkiem /nocą:P) Wyjdę z propozycją zjazdu na pomorzu - może Szczecin ? (hehe :wink: ) Czas by się oderwać od tego zakurzonego południa polski. Jest co podziwiać,można i popływać.

He he, kumpel ze Szczecina opowiadal mi kiedys historię (pewnie zmyślona, ale co tam... ^^), jak to idąc ulica spotkał faceta w kąpielówkach i z ręcznikiem, który się mu spytał: Panie, którędy na plaże?

A zjazd w Szczecinie z dużą ilością osób z całej Polski raczej nie wypali, ze względu na położenie miasta. Nieoficjalne, ale "duze" zloty odbywają się w miejscach, doktórych da się w miarę swobodnie dojechac (Kraków pomijam;] )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, kumpel ze Szczecina opowiadal mi kiedys historię (pewnie zmyślona, ale co tam... ^^), jak to idąc ulica spotkał faceta w kąpielówkach i z ręcznikiem, który się mu spytał: Panie, którędy na plaże?

Może być prawda czemu by nie. U nas są 3 takie miejsca gdzie sie chodzi z ręcznikiem. jezioro Głębokie,Arkonka i Miedwie (to już takie porządniejsze),można doliczyć nawet i stawskie (chociaż to bardziej dla wtajemniczonych ) :) Wiec pytanie nie musi być wcale śmieszne (co ten kolega to tylko przejazdem w tym Szczecinie ?)

A zjazd w Szczecinie z dużą ilością osób z całej Polski raczej nie wypali, ze względu na położenie miasta. Nieoficjalne, ale "duze" zloty odbywają się w miejscach, doktórych da się w miarę swobodnie dojechac (Kraków pomijam;] )

A co na pomorze to nie jest swobodnie ? Wiem że troche nie w centrum ani nie w większym skupisku ludzi chętnych na zlot - ale kiedyś,kiedyś można by się zastanowić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być prawda czemu by nie. U nas są 3 takie miejsca gdzie sie chodzi z ręcznikiem. jezioro Głębokie,Arkonka i Miedwie (to już takie porządniejsze),można doliczyć nawet i stawskie (chociaż to bardziej dla wtajemniczonych ) :) Wiec pytanie nie musi być wcale śmieszne (co ten kolega to tylko przejazdem w tym Szczecinie ?)

Tematem rozmowy między mna, a kumplem było morze. Co do jezior, nie wiedziałem. Kumpel mówił o Bałtyku w kazdym razie;]

A co na pomorze to nie jest swobodnie ? Wiem że troche nie w centrum ani nie w większym skupisku ludzi chętnych na zlot - ale kiedyś,kiedyś można by się zastanowić :)

Troszkę nie w centrum;] Nie mówie nie. Popytaj o nocleg z Żabką blisko. Bedą chetni, pogadamy;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy drodzy moi :D

W tym roku wpadliśmy z Cardim na nader makabryczny pomysł. Otóż zamiast klasycznych rzeczy związanych z oficjalnym zjazdem FA (już czwartym), proponujemy KONKURS!.

Zasady są proste jak uczestnictwo w bukkake party:

Wymyśl trzy najbardziej odjechane, zakręcone, porypane rzeczy, które zdarzą się podczas tegorocznego Oficjalnego Zjazdu Forum Actionum. Forma dowolna - może być to zarówno tekst, grafika, plik audio (format mp3).

Oczywiście róbcie to w granicach rozsądku, tzn. bez tekstów w stylu "przylecą kosmici i zjedzą Smugglera". Spróbujcie zgadnąć co np. działo się w dawnych latach (hello Browar :twisted: ) i na tej podstawie wymyślcie coś, co mogłoby zdarzyć się tego roku.

Ponieważ konkurs odbywa się nieco poza jurysdykcją forumową, a tylko ja i Cardi pełnimy rolę cenzorów, propozycje mogą być bardziej pikantne niźli forumowe popierduszki :twisted: Ale - umiar przede wszystkim.

Zgłoszenia przesyłajcie na mojego maila:

chimaira00@gmail.com

Tyle właściwie - z jednym li i jedynie zastrzeżeniem - Konkurs dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE forumowiczów, którzy NIGDY jeszcze nie byli na zjeździe. Stara gwardia ma tu gie do gadania w tym przypadku :P

Termin - powiedzmy, że macie, poczynając od jutra, 23 DNI - czyli konkurs kończy się 13 czerwca i wtedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy oraz - przypuszczalnie - nagrody ;)

On my mark...

GO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dodam od siebie, że prosimy także nie konsultować się byłymi uczestnikami zjazdów - jeśli coś będzie nam pachniało plagiatem (wszak wszystkie akcje z byłych zjazdów są niepowtarzalne :D ), to od razu wyląduje... sami wiecie gdzie.

No i także nie zapominajcie o takich drobnych rzeczach jak 'smak', 'dobry gust', 'wyrafinowanie' oraz 'good manners and customs' :D Ale spoko, bierzcie poprawkę że mnie i Chimka znowu nie tak łatwo zaszokować ;]

Anyway - dobrej zabawy 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy teraz moglibyście w ramach społecznego udzielania się powiedzieć, kiedy będą rozsyłane zaproszenia(jeśli będą :P ), i kiedy będą Smugglerki(czy przypadkiem nie na zjeździe? )? Fajnie byłoby wiedzieć w końcu :P

Aha -i od razu powiem, że ten konkurs nie ma racji bytu, bo nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie przed zjazdem, jak pokrzywione rzeczy się na nim będą działy - a już zwłaszcza sami uczestnicy x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dwie rzeczy techniczne.

1) Siostro moja - zaproszenia będą jak będą, dopiero wczoraj zaczęliśmy tak na serio nad tym z Cardim myśleć. Przypuszczam, że plan jest taki sam jak w zeszłym roku - do Chimka idziecie z deklaracjami, Cardi zajmuje się starym, dobrym akademikiem przy rzece :)

Ale to spokojnie, zdążymy. Na razie jest konkurs ;) Zobaczymy też przy okazji komu się chce cokolwiek w tym temacie robić i na tej podstawie osądzimy, kto na zjazd powinien przyjechać :)

2) Teraz sprawa mniej przyjemna. Był tu post Obiego, ale został skasowany. Ostrzegam lojalnie - Obiemu się upiekło, bo to pierwszy taki post, ale na litość boską, nie psujcie ludziom zabawy i nie mówcie jak to niby zajedwabiście i szalenie było na zjazdach. Zwłaszcza że odniosłem wrażenie jakoby Obi chciał się koniecznie pochwalić, że na zjazdach bywa i to taka elytarna rozrywka ;]

A zatem - jeśli chcecie być wredni i puszczać teksty o tym, co było na zjazdach, proszę bardzo, siłą wam się tego nie zabroni. Ja jedyne co mogę powiedzieć, to to, że bez mrugnięcia okiem będziemy z Cardim walić ostrzeżenia za takie teksty. ^^

Jeszcze raz - miłej zabawy :)

ps. Jak na razie dostałem już jedno zgłoszenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs konkursem, a w związku ze zjazdem wypadałoby również zrobić drugi, odnośnie ew. loga na ew. koszulki. Chętnych na nie na pewno znajdziemy, Konrada się namówi by znów zajął się drukiem (no dobra, patrząc na jego marże to zrobi to pewno zrobi to bez wahania :]) Sam już nawet mam jeden pomysł, więc jak znajdę trochę czasu i zapału to go tu zaprezentuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Teraz sprawa mniej przyjemna. Był tu post Obiego, ale został skasowany. Ostrzegam lojalnie - Obiemu się upiekło, bo to pierwszy taki post, ale na litość boską, nie psujcie ludziom zabawy i nie mówcie jak to niby zajedwabiście i szalenie było na zjazdach.

To dziwne, ale nie pisałem tam o niczym co było na zjazdach. Pojedyncze hasło to był spoiler? Coś mi się zdaję Chim, że jesteś ostatnio przewrażliwiony, szczególnie gdy pod młotek idą moje posty.

Zwłaszcza że odniosłem wrażenie jakoby Obi chciał się koniecznie pochwalić, że na zjazdach bywa i to taka elytarna rozrywka ;]

Złe odniosłeś wrażenie, za to ja odnoszę coraz częściej wrażenie, że chcesz pokazać jaki to z Ciebie nie gozzu i jak to sobie po mnie możesz pojechać. Jasne - Twoje prawo boś mod, jednak czy zawsze słusznie? To że osobiście masz jakiś tam uraz to jedno, forum to dwa. Nie złamałem regulaminu ani nie naruszyłem tego o czym ostrzegałeś. Jak chcesz to wystarczy poprosić, żebym już w tym temacie nie pisał i po problemie. Dla Twojego i mojego zdrowia.

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obi - doskonale wiesz w jakim tonie był twój post i o tym nie ma co dyskutować.

Poza tym, ciekawi mnie liczba mnoga - jak dotąd, o ile sobie przypominam, skasowałem jeden post - właśnie ten, w ciągu ostatnich bodaj dwóch miesięcy, bo rzadko bywam na forum. Przestań zatem jęczeć jak 80-letnia baba.

Moje prywatne preferencje mają się nijak do tego, reakcja Cardiego na to była ostrzejsza od mojej i przytaczać tego nie mam zamiaru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powbijajmy sobie głowy na pal i spijajmy ropę sączącą się z gnijącego rdzenia kręgowego :D OŁ JEAH :D.... Dajcie spokuj miśki, to nie piaskownica a poważne forum XD

Widze chłopcy że zajeliście się sprawami organizacyjnymi, dobrzebo zaczynałem się martwić żę będe musiał przyłożyć do tego rękę :) Ja już mam wstępnie przygotowany "plan" na cieszyn. Łącznie z kwaterą operacyjną i miejscami do "zwiedzania" :), termin to sprawa mniejszej wagi, ważniejsi są ludzie. Ale myśle że na zlocie we Wrocku się wyklaruje grupa cieszynowców.

Po drugiem Kondziu, jak tam jesteś to daj znak życia, co z koszulkami ? Jeśli wyśle Ci głupi projekt na koszulkę to czy uda ci się zrealizować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo -> O ile się nie mylę, Kormacze Młodszy czeka na fanfary, albo na propozycję zarobkową - najlepiej na Gadu lub telefonie, zapewne :P Swoją drogą - już teraz chyba można umieszczać własne propozycje i projekty, żeby miał co przeglądać, jak już przypomni sobie o nas, biednych żuczkach(chociaż nie jestem pewna, czy to jest aż tak dobry pomysł, kiedy przypominam sobie Mańqowką propozycję koszulki sprzed roku :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się Olu o co Ci chodzi. Ja uważam, że mój zeszloroczny projekt byl bardzo dobry dlatego w tym roku wystartuje z nim ponownie xD Tylko, że zmienilem fonta i cyferke :D

***CENZURA*** + PLAGIAT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo -> O ile się nie mylę, Kormacze Młodszy czeka na fanfary, albo na propozycję zarobkową - najlepiej na Gadu lub telefonie, zapewne :P Swoją drogą - już teraz chyba można umieszczać własne propozycje i projekty, żeby miał co przeglądać, jak już przypomni sobie o nas, biednych żuczkach(chociaż nie jestem pewna, czy to jest aż tak dobry pomysł, kiedy przypominam sobie Mańqowką propozycję koszulki sprzed roku :D ).

;]

1. Za Kormaczego jesteś trupem. Twój gotycki bojfrend może Ci towarzyszyć w drodze na tamten świat, jeśli ma taką ochotę ;]

2. Nie czekam na fanfary ani na cokolwiek, bo mogę mieć nieliche problemy z drukowaniem koszulek (prawdopodobieństwo = 0 dla techniki dotychczasowej, postaram się wymyśleć jakieś zastepcze)

3. Projekty róbcie, pewno :) I tak później zostaną przesiane pod kątem a) możliwości realizacji B) moralności (hi, Manieq! ;]) i najważniejsze c) mojego gustu :P

Ofkors jak ktoś chce realizować swoje projekty - droga wolna, nie mam monopolu na Oficjalny Ubiór Zjazdu Forum Actionum ... Ale drukujcie/malujcie/haftujcie je sobie sami 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze nie tylko mnie zdegustował pomysł manieq ;] Cale szczęście, ze to k0nrad decyduje. :) Jako szczęśliwy posiadać 2 koszulek z poszedniego zlotu, w tym rowniez sie zaopatrze. Wylansuję i mogę zostać ich dystrybutorem na Toruń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze nie tylko mnie zdegustował pomysł manieq ;] Cale szczęście, ze to k0nrad decyduje. :)

Blah, dość naturalne, że decyuję o tym, co drukuję... Acz na moją decyzję może mieć pokaźny wpływ niemniej pokaźna waliza wypchana zielonymi :P

A projekt Mańka jest przedze wszystkim nędzny i z d*** wzięty, dopiero potem gorszący ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niech ktoś zaużuci mi projektem Manieq :D ? na meila czy na na gg. Może Ja mógłbym takie cuś zrealizować (wiem ze niewidziałem, zdecyduje jak zobacze ;p).

Kormaczu ja powolutku zabieram się za projektowanie koszulki w pierwszym tygopdniu czerwca powinienem CI wysłać na maila projekto. A ty jakbyś mółg to szybko ślij mi na maila czy na priwa jaki ma być rozdzielczość projektu, ewentualne użyte kolory itd.itp. bo niekce przedobrzyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...