Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Zjazdy

Polecane posty

Pierwszy zjazd forumowiczów FA przeszedł do historii przed niespełna kilkoma godzinami, więc pora najwyższa na kilka komentarzy, opinii i dowcipów niekoniecznie zrozumiałych dla osób postronnych (Polakom gratulujemy Komandosa - forumowiczom gratulujemy tynku). Będzie też oficjalna relacja ze zjazdu. A co mogę dodać od siebie? Cóż, było bosko po prostu. :) Momentami wręcz hardcorowo (pozdro Sun Tsu). Jedno jest pewne. To forum nie będzie już takie jak dawniej (przynajmniej dla zjazdowiczów). Nawet Wrocław nie będzie już tym samym miastem, bowiem sprawne oko zauważy pewne braki w okolicznych sklepach ("Komandosa poproszę - nie ma, wszystkie wyszły"), tudzież niedobór tynku na niektórych ścianach. Pamiętajcie - czytacie ten temat na własną odpowiedzialność. I jeszcze jedno - nie próbujcie robić tego w domu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jedno pytanie odnośnie samej relacji - były plany, aby takowa znalazła się w cda - na coverze chyba... i czy jest to nadal aktualne??

Spokojnie, wszystko w swoim czasie. Nie zadawajcie tutaj milionów pytań jak było. Ja nadal jestem tą samą Amą, która może się na Was wqurzyć. Poczekajcie aż ludzie, którzy byli napiszą co się działo. Nie będziemy tu robić syfu!

Sun Tsu- pozdrawiam Ty poj... połamańcu! Wciągnij sobie trochę tynku. Trzeba Wam wiedzieć, że Sun jest koneserem jedzenia przez nos. Wciągnie wszystko co mu dacie! Byle sproszkowane. Na razie idę, ale jeszcze sobnie poczytacie jak ryje się Sun-a. Troche dziwne, że tak na niego najeżdżam, ale Ci którzy byli mogą Wam powiedzieć jak się do gościa odnosiłam. W zasadzie to mam nadzieję, że powiedzą :) <- Dobra, sorki, to jest złe, ale nie mogę sie powstrzymać.

Było super! Bosh, następny zjazd na Sylwestra... :D

Kocham Was menele! Całuski!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie idę, ale jeszcze sobnie poczytacie jak ryje się Sun-a. Troche dziwne, że tak na niego najeżdżam, ale Ci którzy byli mogą Wam powiedzieć jak się do gościa odnosiłam. W zasadzie to mam nadzieję, że powiedzą :)

Czy to, że chciałaś go w pewnym momencie zglanować wystarczy :twisted: ?? Notabene - co jeszcze "poszło nosem" wczoraj wieczorem ?? Bo nie miałem okazji tego widzieć niestety (za to się wyspałem w końcu :D)

A sam zjazd - no SCHAB-owa (Super Cool Hiper Alleluja Bombastic) impreza (bo to w zasadzie jedna niekończąca się popi... balanga była :) ).

Czekam na następną z wieeelką niecierrrpliwością...

I jeszcze jedno - właśnie dostałem newsletter o nowym numerze i mi się facjata w szeeerokim uśmiechu rozciągnęła (kto zna ten wie :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zaluje jak cholera ze nie bylem... [ no w sumie nawet nie moglem tak czy siak bo nie mialem invajta]. Jak uslyszalem co tam bylo... straciliscie conajmniej 666% zabawy ze śląskim Byczkiem [nazwa nieprzypadkowa] Obi-Sanem :). Gdybym wiedzial że to tak fajnie wypali to bym tam kurde pojechal chocby niespakowany :twisted: Wzialbym skrzynie.... a co ja musze mowic ^^. No wielka cholerna szkoda, teraz mam wyrzuty sumienia.

"Lepiej grzeszyc i zalowac niz zalowaz ze sie nie grzeszylo" ^^ - swiete slowa.

Btw. Siekiera - Ty serio jestes taki hardcoreowiec ?:> Jak mi tu sluchy doszly ? O ile sie uda to na nastepnym zjezdzie "pogadamy".

Pozdrawiam i wracam z powrotem na forum ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista substancji wciąganych przez nos przez tego oszołoma Sun mogłaby wywołać u kogoś odruch wymiotny, więc na razie niech wiedzą tylko połowę...

Sam zjazd to był totalny hardcore i ROTFL x 666 i tylko najwytrwalsli wytrzymali taką dawkę wariactwa (ale więszkość jechała na wspomagaczach używanych przez Komandosów, więc to się nie liczy)...

I tak jak k0nrad - pozdrowienia dla naszej kochanej mAmci i reszty towarzystwa... :* (Sun - dla Ciebie nie :D )

:wink: +-->

CYTAT(Farciarz :wink: )
Hehe.... Ja powiem, że tak ;). Ale się z tym nie afiszuje :D.

Heh... k0nrad trafił w samo sedno, ale ja tylko dodam, że nareszcie przekonaliśmy się, że nasz DIONek to nie komputer koszący wszystkich złych i brzydkich, lecz człowiek taki jak my (nie wybiera napojów "jak zwierzęta" :wink: )...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Siekiera - Ty serio jestes taki hardcoreowiec ?:> Jak mi tu sluchy doszly ? O ile sie uda to na nastepnym zjezdzie "pogadamy".

Hehe.... Ja powiem, że tak ;). Ale się z tym nie afiszuje :D.

Tja... Zaczyna się ;) Obi - nie musisz wierzyć we wszystko co mówią :P A zresztą - coś taki ciekawski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze raz napiszę :) BYŁO ZAJEFAJNIE. To Forum dla nas już nie będzie takie samo, a szczególnie zmienią sięjeszcze bardziej relacje między nami. Byłem troszkę krócej niż Wy ale to nic spotkamy się niedługo.

Aha no i Pozdrowienia dla Was moi Komandosi :P (i Komandoski też) .......aha dla Ciebie Sun nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą - coś taki ciekawski?

A no bo mnie juz prawie zawisc rozwala od srodka i z powrotem ^^. Szczegolnie jak dowiedzialem sie gdzie mieszkasz XD. Prawie widze ten zjazd swoimi oczami...a w tle cover kawalka N.I.B [black Sabath] wykonany przez Acid Drinkers... ta atmosfera... ten klimat. TAM PO PROSTU MUSIALO BYC [beeep]ISCIE! Ale jak tak dalej pojdzie to na naszym lokalnym zjezdzie tez beeeedzie sie dzialo %o%.

Feanor, Wojtex, Cardi, Dion - ojczyzna Was wzywa!

Btw , Dion - znasz moze Drobnego ?:> Tak mi sie jakos skojazylo...

PS. Co do Comandosa to jest tego zapas na zime ... zapraszam goraco ^^. 666% satysfakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cheese, właśnie wróciłem do domu i cóż zastaję? Znowu się czegoś nawciągaliście :) Z Gosią jeszcze długo polewaliśmy z Suna i jego odchyłów, wbrew pozorom wcale się z tym nie chcieliśmy nie afiszowaliśmy, wręcz przeciwnie, pytaliśmy okolicznych pasażerów czy wiedzą coś o tynku i jak go tu zdobyć :D Skończyło się to normalną reakcją zdrowych na umyśle ludzi, tzn szczękoopadem zaawansowanym.

Wiecie, wydaje mi się że z ocenianiem trzeba zaczekać na publikację całej relacji ze zjazdu, nie psujmy innym radości jej czytania ;) Tak czy siak tynk w moim domu dziwnie na mnie patrzy... i mam wrażenie że komandosi otoczyli mój dom... cholera, trzeba zrobić powtórkę zlotu ^^

Pamiętajcie, anal_feo/dion czuwa, ale się z tym nie afiszuje, ba!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm szkoda że staraciliście widok Feo śpiewającego z Shadowcat piosenki Britnej :D.... a Dyktafon był !

To musiał być przeboj! Bosh, takiej fazy to ja już od ponad roku nie miałam. My jesteśmy po prostu genialni. No i klucz znalazłam :D

Tak wogóle to ten tynk będzie za nami chodził. Mój się tak dziwnie patrzy z sufitu. Myślicie, że popijanie paroofki z derem i jajkiem piwem może szkodzić? Ja myślę, że nie, bo nie takie mieszanki były na zjeżdzie :) Tytoń Feo kopał!

My też Cię kochamy, Amciu! ^^. A ciebie nie, Sun-Tsu :P.

(...)

...zapewne z tego powodu, że miałeś ten numer w łapkach wczoraj, right? ;). Żeby uprzedzić wszelkie pytania - byliśmy w redakcji, widzieliśmy nowy numer CDA :). Na to, czy widizeliśmy coś/kogoś jeszcze, nie odpowiem :P.

Nie ma to jak codzienne naloty na redakcję ;) Tylko ta sekretarka widząc naszą bandę trochę się przestraszyła. Przepraszamy panią i pozdrawiam!

A nowy numer... fajny, fajny. Redaktorzy też, ale nie męczcie mnie już czy widziałam SMG, bo co Wam to da? I tak nie powiem jak wygląda :P

Bratu zrobiło się żal Sun Tsu, LOL. Ale fakt, jak tak popatrzyć z boku to chamówę robię. Może trochę tynku na zgodę Sun?

Btw. Siekiera - Ty serio jestes taki hardcoreowiec ?:> Jak mi tu sluchy doszly ? O ile sie uda to na nastepnym zjezdzie "pogadamy".

Bosh, jakie plotki! hardcore to lajcik przy tym co się na zjeździe działo. I dajcie spokój DIONowi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa, ale Wasze posty teraz mówią Waszymi głosami, a jak patrzę na avatarki to i tak Wasze twarze widzę :)

Sun Tsu wciągał tynk nosem? Podobno człowiek podświadomie dąży do zapełniania pustych przestrzeni w organiźmie, widocznie Sun poczuł niedosyt między uszkami :twisted: Nic mu nie będzie, najwyżej... zmądrzeje.

(DION - mówiłem Ci, że jestem podły. Teraz wierzysz? :P)

O komandosie się nie rozpisuję, bo nie brałem udziału w grze :twisted: ... Ale głos "obserwatora" w recenzji się przyda, jak sądzę ;)

Heh, ja Was miałem za ludzi normalnych i sympatycznych... I się okazało, że i tak Was nie doceniłem. Dzięki Wam wszystkim, bo te marne 3 dni dały wspomnienia na resztę życia :) Love you all! Może Sun Tsu niezupełnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Nieobserwój tyle Sun bo Beholderem zostaniesz ^__^......

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=218082#218082

Tu macie plakat opisujacy nasz zlot najpełniej :]

Ba ba ba.. jak już mówiłem bycie Złym Wójkiem objawiło sie tym ze większa połowa (notabene niema większej i mniejszej połowy ale to paradokś zlotu FA) zaczeła przezemnie palić Fajkę :].... no niby nic złego ale moja fajkę ! :twisted:

Twój był tytoń. Fajka moja. Coż za duet, a jak dawał! Prawie jak tynk!- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam już głosy, że warto by coś urządzić na nabliższą okazję, czyli na Sylwestra.., nie wiem jak dla was, ale dla mnie to ślicznie brzmi^^^

I jak tu działać normalnie, gdy się tak tęskni? :cry:

Aż strach myśleć, ile dni, tygodni i miesięcy minie, zanim zobaczę znowu wasze pysie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem, ale Sol ma racje z tym gadaniem :)

Nie wiem co się tak wszyscy Suna czepiacie, to bardzo dobry tynkarz w sumie :lol: No i może budynki wyburzać, znaczy wysysać :lol:

Od DIONa też nie wiem czego kcecie. Przecież się nie afiszował, no nie :?: :) Nie wciągał tynku ani nikogo nie gryzł :twisted: No i sam zawsze do pokoju trafiał, co było na zlocie ewenementem na skalę hotelową :lol:

Pamiętacie jeszcze misiaczki, że planowaliśmy bonusowy zlocik w Borach :?: Nie będę się bawił w zaproszenia - kto był we wrocku niech przyjeżdrza, kto miał zaproszenie też, ale tylko pod warunkiem , że poradzi sobie z prawdziwymi Komandosami :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.... Czuje się teraz poniekąt jak forumowicz drugiej kategorii :wink:Mam nadzieję, że za rok nie zapomnicie o mnie przy ustalaniu listy gości, i w końcu uda mi się przyjechać (Mike L, może jeszcze tego nie wiesz, ale jedziesz ze mną, więc już możesz zacząć "zmiękczać" rodziców:)).

Chlip, chlip.... czuje się taki samotny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze misiaczki, że planowaliśmy bonusowy zlocik w Borach :?: Nie będę się bawił w zaproszenia - kto był we wrocku niech przyjeżdrza, kto miał zaproszenie też, ale tylko pod warunkiem , że poradzi sobie z prawdziwymi Komandosami :lol:
Sniff, na otarcie łez NOOKIEgo? Jak znalazł :) . Nie wiem jak Wam, ale mi się ten pomysł podoba :P .
Chlip, chlip.... czuje się taki samotny...
Qrza, nie Ty jeden. Chyba nie muszę dodawać, że do moich rodziców nie odzywam się praktycznie w ogóle? 8) Jakbym dysponował własną kasą to bym pieprzył konwenanse i prysnął bym z domu. No ale w tym siedzi rzecz, że nie dysponuję własną kasą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo ma racje, krecha czystego tynku najlepszej jakości dla niego i Komandos pod pache :lol:

Jezeli ktoś będzie juz miał jakieś zlotowe zdjęcia, to mój mail jest w profilu, czekam na wszystkie możliwe, kce mieć całą galerię.

Kiedy można się spodziewać werwsji alfa relacji do wglądu zjazdowiczów :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przestane się udzielac w "Off-topicu" przez jakieś dwa tygodnie... Aż się skończy ta cała tynkowo-komandosowa gorączka. Wiecie co, zjazdowicze? Jedzcie sobie może gdzieś jeszcze, na jakieś 3- 4 tygodnie:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ja też poproszę, koniecznie. Poza tym czekam z niecierpliwością, aż te co Maciej Lewczuk robił zawitają na stronie głównej :twisted:

Relacja ze zjazdu pojawi się raczej nieprędko, bo Radyan mówił, że wróci około niedzieli... Mam nadzieję, że wyrobi się do wtorku z tekstem, bo potem wglądu w niego mieć nie będę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.L - chętnie skorzystamy z propozycji, ale jest jeden problem - Tynku i Komandosa nie rozdają za darmo :lol: Jak postawisz to nie ma sprawy, ale Sun wciąga naprawdę wiele, także uważaj :)

Sol - ciekawie to pewnie wyjdzie, jak każdy będzie się kłócił, że to jego komentarz był lepszy :) Ale w następnym numerze CDA ten tekst już będzie, nie przejmujcie się :lol:

Widział tutaj ktoś Suna :?: Zaczynam podejrzewać, że lerzy w szpitalu na laryngologi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...