Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Zjazdy

Polecane posty

E tam, burżuje w ścisłym gronie. Mieszczaństwo w wykonaniu Obiego raczej nie przyjedzie, bo męczy go Pan Choroba i Ladacznica Forso-pustka ;) Za to czekam aż misie wybiorą się w końcu do Bytka pooglądać budynki z mojego okna ;)

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami (ale naprawdę rzadko i po około dwóch setnych sekundach pukam się w czoło) chciałbym mieszkać tam na dole, na Śląsku, mieć was pod ręką i móc się z wami spotkać częściej niz raz, maks dwa w roku... Nie raz, nie dwa mam taką chcicę znów się ponabijać z was wszystkich oraz pośmiać się z waszych rodziców :)

pooglądać budynki z mojego okna
:roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZObaczy się Obiś w jakiś Łikend jak WOjsexus wróci do bytka to wtedy możemy isć i zakosztować owoców piwowarstwa bytomskiego :)

Szlakiem bytomskich bram ;) Hehe, zapraszam, zapraszam - tylko przypominam - umywalka służy do mycia rąk, a nie do... Feo, zresztą sam wiesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aracely - tylko z tego co pamiętam miałaś mieć jakąś rodzinną imprezkę akurat w tym terminie - coś uległo zmianie?

Ewentualnie jeszcze wpadłbym do Poznania w piątek i wtedy możnaby coś wykombinować na wieczór. Ale nie bardzo wiem, czy dam radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiem o której to się kończy w niedziele, po drugie wolałbym wrócić pociagiem o jakiejś sensownej porze. A ta pizza to tam gdzie ostatnio, co nas goniła kelnerka, ja chciałem uciekać, a się okazało, że biegła chyba z 20 groszami reszty? :D

To jak, jest sens żebym tam przyjeżdżał już w piątek? Będziesz miała czas wieczorem, czy też nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie sprawdziłem plan zajęc i mimo ze mam zjazd na uczelni w ten weekend, to na PGA sie spokojnie pojawie, bo w sobote tylko wykłady :P BRo jak mozesz podeslij mi na pw numer kom, jak zimą mnie skroili to numery potraciłem w dużej mierze;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bawiłem się w żadne karcianki/sesje (poza sesją Feanorową, ale nie wiem, czy za to sobie mogę policzyć exp:P), więc nie wiem jak chciałbyś to zrobić na ten przykład ze mną. Bambus wiem w jakieś bitewniaki pocina, nie wiem jak reszta. Co nie zmienia faktu, że jedziemy tam przecież zawodowo, a nie dla zabawy xD

Ketsu, nr ci posłałem.

Panzej, odezwij się brzydalu;]

Ktoś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro - dzięks, skoro jedziecie pracować to kiedy będziecie mieli wolne? :P

Jak uzbieramy pieniążki na powrót xD A tak na poważnie - nasza praca, będzie polegała na ewentualnym notowaniu, robieniu zdjęć wzajemnym wymienianiu informacji i właściwa robota rozpocznie się dopiero po powrocie, kiedy to wszystko trzeba będzie spisać. Chyba że będziemy mieli tego laptopa, to już wtedy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam PKP funduje darmowy powrót wszystkim uczestnikom PGA, więc zbierać nie musicie xD

o, znalazłem:

Firma PKP Przewozy Regionalne, oficjalny przewoźnik Poznań Game Arena 2006, przygotowała dla uczestników PGA ofertę specjalną.

Aby z niej skorzystać, powinniście nabyć bilet w jedną stronę na pociąg PKP Przewozy Regionalne, a następnie po przyjeździe na targi ostemplować go na terenie targów pieczątką Organizatora. Podróż powrotna odbywać się na podstawie ostemplowanego biletu bez dodatkowych opłat.

Specjalna oferta ważna jest w dniach trwania PGA, a przejazd powrotny musi być ukończony do godziny 24.00 ostatniego dnia PGA i odbywać się tą samą drogą, co przejazd „tam”.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...