Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

Łeee tam liczyłem na Crysisa 2....:):);)A na serio to zajefajne pełniaki (a raczej pełniak). So Blonde nie odpale, bo nie lubie przygodówek (jedyna jaką przeszedłem to Syberia), Imperium Romanum (zobaczy się, może jak będzie posucha w kompie:)), Ninja Blade (tą grę przjedę ze 4 razy, nie miałem okazji grac, ale po reckach mi się apettyt zrobił , w pon. od 23.00 już rozbijam namiot pod kioskiem żeby mi CDA nie wykupily sępy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie.. a już miałem nie kupować (znowu!) i wychodzi na to, że po raz kolejny złamię swoją obietnicę.. Ninja Blade zapowiada się bardzo dobrze. Zobaczymy w praktyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pon. od 23.00 już rozbijam namiot pod kioskiem żeby mi CDA nie wykupily sępy ;)

Spokojnie, według ZKDP numer październikowy sprzedał się w 64,9%. Czyli zostaje naprawdę dużo egzemplarzy.

Ja zawsze we wtorek 7.30 kupuje w tym samym kiosku i zawsze jestem pierwszy :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że ciągle jakieś gry akcji a brak porządnego RPG : (

Dokładnie! Ostatni porządny RPG był w cda... kiedy to było?

Bo przez ostatnie 2/3 lata nie widziałem. (No dobra, oprócz Fable The Lost charpters)

Chyba Morrowind(?) Może czas na Obliviona :laugh: :laugh:

p.s. jak zrobić żeby było widać zdjecie przy poście. Bo mam w ustawieniach dane zdjęcie, ale przy postach już go nie ma. Why??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamałem się. Bo po co ja o tą grę tak walczyłem, skoro wychodzi teraz w CD-A????

Ale na szczęście poinformuję was, jak to z nią naprawdę jest:

- poziomem QTE równa się z God of War, choć nie są brutalne

- system walki - swietny (gdyby tym shurikenem dało się sterować, to byłby bardziej przydatny, niż ten z Dark Sector)

- graficznie całkiem ładny, dźwiękowo też OK

- bossowie (ten pierwszy, z samouczka, jest, mniej więcej, wielkości porządnego liceum, może dwóch)

A od kwestii technicznej:

- wymagania ma w porządku, tzn. spokojnie na jednym jaju ruszy (ale nie łudźcie się, że na przedpotopowych Sempronach, Celeronach czy Athlonach XP), tyko karta by się dość dobra przydała

- stabilność - cóż, parę niepotrzebnych procesów w Men. Zadań i programów warto powyłączać, tak może czasem się wywalić, a to tym bardziej drażni, bo zapis misji odbywa się po jej przejściu (coś jak w DMC, podobnie z checkpointami)

Gra zasługuje według mnie na 8, o czym szerzej wypowiedziałem się w stosownym temacie (jest już temat o NB).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm taka możliwość przemkła przez moją łepetynę, ale zaraz oddaliłem myśl, że Noviy Disk opyli licencję na swojego drugiego znakomitego porta zaraz po pierwszym... jak wy to robicie??? Gra jest świetna! Miałem okazję spróbować pierwszego poziomu i muszę powiedzieć, że jest o niebo przystępniejsza od DMC4 (być może dlatego, że w demko DMC grałem na klawikordzie, a do pełniaka z padem w dłoni jeszcze nie przysiadłem ;). Dynamiczna, widowiskowa i dziko satysfakcjonująca zaś QTE nie irytują. Znakomicie CDA, znakomicie, teraz zżera mnie jeszcze ciekawość jakież to zmiany przygotowaliście dla nas w numerze i jego zawartości?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...